درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

sedighe65

عضو جدید
از ژنتیک و ژنهای موثرو مربوط به ترکیب لاشه در طیور کسی اطلاع داره؟

از ژنتیک و ژنهای موثرو مربوط به ترکیب لاشه در طیور کسی اطلاع داره؟

اگه میشه بچه های ژنتیک و اصلاح به دادم برسن:cry:

sedighe65

عضو جدید
بچه های ارشد تغذیه جواب بدن

بچه های ارشد تغذیه جواب بدن

یه سری مقاله راجع به تغذیه در نشخوارکنندگان می خواستم ، لاتین باشه

vasterush

عضو جدید
باسلام من دانشجوی ترم 6 گیاهپزشکی هستم.میخوام ارشد رشته بیوتکنولوژی کشاورزی شرکت کنم میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام من دانشجوی ترم 6 گیاهپزشکی هستم.میخوام ارشد رشته بیوتکنولوژی کشاورزی شرکت کنم میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید

سلام !

چه کمکی ؟! ... اگر منایع رو میخوای ، توی تاپیک زیر هست .

منابع مرجع دانشگاهی رشته بیوتکنولوژی در کشاورزی برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد

توی تاپیک پایینی هم نمونه سوالات کنکور سال های گذشته و یه سری مطالب و توضیحات دیگه هم هست . :gol:

[h=2]كارشناسي ارشد بيوتكنولوژي كشاورزي[/h]

ALIAB9021

عضو جدید
سلام. از شما ممنون ميشم اگه يك منبع معتبر براي ارشد رشته مهندسي سازه هاي آب رشته كشاورزي ارسال كنيد.

دومینیک

عضو جدید
محسن88;9625ست60 گفت:
اگر نیاز به منابع هر کدوم از رشته های ارشد کشاورزی داشتین یا موارد دیگه میتونید اینجا بپرسین
موفق باشید دوستان عزیز
سلام
منابع اقتصاد کشاورزی رو واسه مقطع ارشد میخواستم
و میخواستم بدونم با این یک سال زمان امکان قبولی تو تربیت مدرس وجود داره؟:)

BEHYAN

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی علوم دامی هستم .
میخوام ادامه بدم ولی نمیدونم بیوتکنولوژی بهتره یا عوم دامی !!!!!!!!!!!!!!شانس قبولی و بازار کار کدوم رشته بیشتره ؟دوستان عزیز میشه کمکم کنید؟:cry:

fariddorfeshan

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام ، من يه مقاله راجع به sediment and erosion hydraulic مربوط به كارشناسي ارشد رشته سازه هاي آبي مي خواستم اگه كسي منبعي داره ممنون ميشم در اختيارم قرار بديد.

hildamandani

عضو جدید
کمک

کمک

سلام
خوب هستین ؟
من جدیدالورودم وازآشنایی کامل برخوردار نیستم
به دنبال منابع کارشناسی ارشد رشته مهندسی بیوتکنولوژی کشاورزی دانشگاه آزاد هستم

متشکر میشم راهنماییم کنین

hildamandani

عضو جدید
کمک

کمک

سلام <BR>خوب هستین ؟<BR>من جدیدالورودم وازآشنایی کامل برخوردار نیستم <BR> به دنبال منابع کارشناسی ارشد رشته مهندسی بیوتکنولوژی کشاورزی دانشگاه آزاد هستم <BR><BR>متشکر میشم راهنماییم کنین

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
به دنبال منابع کارشناسی ارشد رشته مهندسی بیوتکنولوژی کشاورزی دانشگاه آزاد هستم

منابعش فکر نکنم با سراسری فرق بکنه. اینجا رو ببین: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/251468-كارشناسي-ارشد-بيوتكنولوژي-كشاورزي

safir sabz

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی علوم دامی هستم .میخوام ادامه بدم ولی نمیدونم بیوتکنولوژی بهتره یا عوم دامی !!!!!!!!!!!!!!شانس قبولی و بازار کار کدوم رشته بیشتره ؟دوستان عزیز میشه کمکم کنید؟:cry:
به نظر من اصلاح نژاد دام یا تغذیه دام بهتره چون زود تر قبول میشی. من دوساله بیوتکنولوژی مجاز میشم اما از مرحله دوم رد میشم واسه قبولی باید رتبه زیر 100 داشته باشی دوستم فردوسی قبول شد با رتبه 20

safir sabz

عضو جدید
ضمنا بیوتکنولوژی تو ایران هنوز بازار کار چندانی ندارهاما تغذیه هر دامداری یک دونه میخواداصلاح نژاد برا حد اقل تلقیح مصنوعی کارشناس ناظر میخواد

bio71

عضو جدید
سلام.باتوجه به واحدهایی که در علوم کشاورزی میگذرونی،اگه یکی از رشته های بیوتکنولوژی،اصلاح نباتات،باغبانی،زراعت،آبیاری وآبخیزداری روانتخاب کنی،به نفعته.

ddrraaggoonn

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم واسه ارشد خوندن کدوم یک از رشته های زیر بهتره؟
صنایع. بیماری های گیاهی. زراعت

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترم چندمی ؟!

نظر من اینه که اول منابعی رو که برای کنکور در نظر گرفته شده رو پیدا کنی ... بعد از اون کتابا و جزوه هارو پیدا کنی ... بعد بر اساس گرایشی که میخوای قبول بشی و ضریب درساش توی آزمون ، کتاباتو الویت بندی کنی ... بعد هم برنامه ریزی روزانه و هفتگی و ماهیانه که خیلی شخصی هستش و هر کسی برای خودش برنامه ریزی میکنه .

بستگی داره برای رشته ی شما زبان تا چه حد مهم باشه ! ... میتونی روزانه یه نیم ساعتی یا یه ساعتی رو به زبان تخصص بدی .

البته نظر من اینه که بر خلاف نظرات بقیه که زبان مهم نیست ، زبان خیلی هم مهمه . چون خیلی از بچه ها زبانو میذارن کنار ... تو اگه به پنج تا سوالش هم درست جواب بدی ، کلی میکشدت بالا !

میتونی هفته ای 10 تا 20 تا لغت از زبان تخصصی رو حفظ کنی . هفته ای هم دو ساعت یا سه ساعت رو به زبان عمومی اختصاص بدی .

برای خیلی از رشته ها ، خوندن تست های سال قبل برای زبان ، کفایت میکنه ولی شما باید ببینی برای رشته ی شما چطوره !

تست های کنکور سال های گذشته خیلی مهم هستن ... در آخر میتونی طبق زمان بندی کنکور تست ها رو انجام بدی . ایشالا هم قبول میشید

suroori salmani

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کی میتونه با توجه به درصدایی که تخمین زدیم تخمین رتبه بکنه
رشتم منابع طبیعیه
درصدام ایناس
zaban 4%
abkhiz 45%
martaa 41%
hydro 52%
zheo 35%
jamea 50%

sanam7.mlk

عضو جدید
تغییررشته-ا.اقتصادکشاورزی به صنایع غذایی(ارشد)

تغییررشته-ا.اقتصادکشاورزی به صنایع غذایی(ارشد)

سلام وقتتون بخییر :gol:اگه میشه کمی منو راهنمایی کنید.گیج شدم والا:cry:از بچه های گل صنایع میخام اگه وقتشو دارن...کارشناسد اقتصاد کشاورزیم میخام ارشدوصنایع غذایی بخونم میشه قبول شد توی دانشگاه خوب؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جوابموبدید:D

*مارال*

عضو جدید
سلام دوست عزیز...
بستگی به اراده و علاقتون داره. اگر ایمان دارید که میتونید منابع را کاملا مطالعه کنید بدون اینکه دلسرد بشید میشه.
توکل کنید به خدا
موفق باشید

CATLIYA

عضو جدید
راهنمایی انتخاب رشته ارشد باغبانی

راهنمایی انتخاب رشته ارشد باغبانی

با سلام از دوستان گلم راهنمایی میخوام در مورد انتخاب رشته ؟
ظرفیت های قبولی دانشگاه ها گرایش باغبانی چطوره :eek:
و اینکه حداکثر تا چه رتبه ای میشه انتظار داشت روزانه قبول شد و برای شبانه حداکثر تا چه رتبه ای شانس قبولی هست:que:
هزینه دوره شبانه حدودا چقدر میشه:warn:
آیا پیام نور برای گرایش باغبانی وجود داره:que:
لطفا دوستان عزیزی که تو این زمینه اطلاعاتی دارن راهنماییمون کنن بسیار ممنون:gol::gol::gol::w27:

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای رشته باغبانی تا حدود 200 میشه انتظار روزانه رو داشت و تا 370 هم شبانه. البته با تکمیل ظرفیت تا حدود 400 هم قبول میشن. هزینه اش هم هر ترمی حدود 1500 می افته. پیام نور تا جایی که من اطلاع دارم این گرایشو نداره.موفق باشی

بالا