درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

farhadmrd

عضو جدید
سلام
خسته نباشید
من رتبه ام 70 شده.به نظرتون بهترین شهری که ممکنه قبول بشم کجاس؟

farhadmrd

عضو جدید
سوال : ترتیب دانشگاه های سراسری بر اساس نمره تراز(ارشد باغبانی)

سوال : ترتیب دانشگاه های سراسری بر اساس نمره تراز(ارشد باغبانی)

سلام به همگی

از بین بچه ها کسی هست که لیستی از ترتیب دانشکده های کشاورزی رو داشته باشه.واسه انتخاب رشته میخوام
ممنون

masuodkhn

عضو جدید
لطفان راهنمایی کنید

لطفان راهنمایی کنید

سلام لطفا راهنمایی کنید. در کنکور کارشناسی ارشد رتبه خوبی آوردم اما چون 9ترمه شدم نمی تونم روزانه انتخاب رشته کنم می خواستم بدونم می تونم پیام نور و غیر انتفاعی رو انتخاب کنم تا اگه قبول شدم ترم اول مرخصی بگیرم تا درسای لیسانس پاس کنم؟

آخرین ویرایش:

pegah.h

عضو جدید
یعنی هیچ کس اینجا سازه های آبی امتحان نداده؟
کجایین دانشگاه تهرانی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amine.gh

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه ارشد علوم دام یاسوج (روزانه)چه رتبه ای میخواد؟تغذیه و ژنتیک:w10:

(M&M)

کاربر بیش فعال
باسلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم:با این درصدها چه رتبه ای میشه انتظار دشت؟

زبان صفر

ریاضی 40

هیدرولیک 30

آمار70

هیدرولوژی 60

منابع 30-40

ممنون میشم راهنمایی کنید

poppy

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

دررشته گل زینتی به نظرتون برای پایان نامه تغذیه یا پس ازبرداشت کم هزینه تره. استاد راهنما میشه از گرایش دیگه باشه یامشارکتی میشه اگه استادا از خود دانشگاه نباشن نمره کم نمیدن استاد راهنما باید در جلسه دفاع باشه.

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام

ممنون که جواب دادین.

اگه بخوام رتبم تک رقمی بشه مثلا 7 یا 8 باید چه درسایی رو بالا ببرم؟

خشایار واقعی

عضو جدید
سلام
میخوام تو یکی از رشته های مدیریت کشاورزی یا اقتصاد کشاورزی تو مقطع ارشد ادامه تحصیل بدم البته کارشناسی مهندسی صنایع دارم.
نحوه تاثیر معدل رو میخواستم بدونم بعنی الان که کارشناسیم غیر مرتبطه معدل صفر در نطر گرفته میشه؟
از دوستان اگر کسی میانگین درصد برای رتبه زیر ده توی این دوتا رشته رو میدونن ارسال کنن.

با سپاس

mahnaz1371

عضو جدید
میشه بگبد جزوه ی بیوشیمی باقری دانشگاه شیراز رو از کجا میتونم گیر بیارم:que:

Taimi

عضو جدید
سلام دوستان من امسال قرار واسه ارشد شرکت کنم میخواستم تراز دانشگاه تبریز بدونم(زراعت) لطفا اگه میشه کمکم کنید :)

sourena.agri

عضو جدید
کمک ؟ آیا برای کسانی که در ارشد تغییر گرایش داده اند دروس پیشنیاز ارائه میشود؟

کمک ؟ آیا برای کسانی که در ارشد تغییر گرایش داده اند دروس پیشنیاز ارائه میشود؟

سلام دوستان :gol:
یه موضوعی است که یه مقدار ذهنم رو مشغول کرده. اگه کسی میتونه کمکم کنه .:cry:

من برای امتحان ارشد تغییر گرایش دادم و از مهندسی برق اومدم ارشد کشاورزی زراعت امتحان دادم و رتبه خوبی هم اوردم ( رتبه 19 زراعت ) .

با توجه به انتخاب رشته ام ، احتمالا شبانه تهران در میام . از دوستان دانشگاه تهرانی یا دانشگاه های دیگه کسی با همچین موضوعی برخورد کرده که :

کسی تو ارشد تغییر گرایش بده و دروس پیش نیاز بهش بدن ؟ به عبارت دیگه آیا برای کسانی که در ارشد تغییر گرایش داده اند دروس پیشنیاز ارائه میشود؟؟ ( به طور خاص دانشگاه تهران و رشته زراعت) اگه امکان داره اسم دروس هم بگید و تعداد واحد ها.

ممنون میشم اگه کسی از دوستان بتونه کمکم کنه و موارد مشابه رو که دیده برام توضیح بده .​

pgha

عضو جدید
کلاسهای مدرسان شریف برای دکترای اکولوژی گیاهان زراعی

کلاسهای مدرسان شریف برای دکترای اکولوژی گیاهان زراعی

سلام
از دوستان کسی تجربه استفاده از کلاس ها یا جزوات یا آزمونهای موسسه مدرسان شریف رو برای دکترای کشاورزی (اکولوژی گیاهان زراعی) داشته؟
کسانی که تجربه داشتن نظرشون چیه؟ توصیه میکنن یا نه؟
اگر کسی هم از هزینه های این موسسه برای دکترا خبر داره بهم بگه ممنون میشم.

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
هر رشته متناسب با همون رشته دوره کارشناسی رشته اصلی باید پیشنیاز بگذرونه. یعنی اگه شما لیسانس کشاورزی نداری باید بین 8 الی 12 واحد دروس پیشنیاز پاس کنی... مثل زراعت غلات. زراعت گیاهان علوفه ای. فیزیولوژی اکولوژی و چند تا درس دیگه.

155888

عضو جدید
یه پروپوزال برای رشته بیماری شناسی گیاهی میخام کسی داره؟

یه پروپوزال برای رشته بیماری شناسی گیاهی میخام کسی داره؟

یه پروپوزال رشته بیماری شناسی گیاهی میخام در مورد هر چی باشه فرق نداره کسی داره؟

yavar3140

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام بچه های کشاورزی من تو ارشد امسال رتبه 10 آوردم یک سوال برام پبش آمده بچه های ناپیوسته تو پرینت انتخاب رشته معدل کاردانی نوشته می شود یا همان معدل کارشناسی فقط نوشته میشه لطفا جواب بدین

yavar3140

عضو جدید
کمکم کنید

کمکم کنید

سلام بچه های کشاورزی من تو ارشد امسال رتبه 10 آوردم یک سوال برام پبش آمده بچه های ناپیوسته تو پرینت انتخاب رشته معدل کاردانی نوشته می شود یا همان معدل کارشناسی فقط نوشته میشه لطفا جواب بدین

yavar3140

عضو جدید
سلام بچه ها کارشناسی ناپیوسته بچه تو پرینت انتخاب رشته ارشد معدل کاردانی مال من نوشته شده؟ لطفا کمکم کنید ذهنم را درگیر کرده مال شما هم اینجوری

samira20*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.فک میکنم فقط معدل کارشناسی.معدل کاردانی واسه کارشناسی مهمه.
چه رشته ای شرکت کردین؟

yavar3140

عضو جدید
رشته مکانیک ماشینهای کشاورزی و مکانیزاسیون هردو مال شماهم اینطوری

farahzadi63

عضو جدید
سلام من امسال ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی شرکت کردم و رتبم 355 شد با این اوصافی که شما مشگید آقا محسن هیچجا قبول نمیشم.....سوالم این اگه اینجوریه و ظرفیتها انقدر پایین پس چرا 2003 نفر میتونند انتخاب رشته کنند؟؟؟؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام من امسال ارشد بیوتکنولوژی در کشاورزی شرکت کردم و رتبم 355 شد با این اوصافی که شما مشگید آقا محسن هیچجا قبول نمیشم.....سوالم این اگه اینجوریه و ظرفیتها انقدر پایین پس چرا 2003 نفر میتونند انتخاب رشته کنند؟؟؟؟
برای این که به زندگی امیدوار بشن!

بالا