درخواستهای مربوط به:REVIT

درخواستهای مربوط به:REVIT

• مجموع رای دهندگان
    3
  • نظرسنجی بسته .

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام.

دوستانی که رویت ۲۰۱۳ رو سیستمشون نصبِ ، امکانش‌ هست تمپلت ها رو از پوشه template تو جایی که رویت نصب شده رو اپلود کنید ؟
فکر می کنم چند kb یا 1 mb بیشتر نباشه. شرمنده کارم گیرِ.

دوست خوبم تمپلیت خالی به چه دردتون میخوره؟ تمپلیتم داشته باشید فردا میافتید دنبال فمیلی و لایبراری و چیزای دیگه
اگر اینترنت پرسرعت مثل 512 دارید، رویت رو دوباره نصب کنید و موقع نصب تو اون قسمت که میپرسه کجا میخواید رویت نصب بشه، تنظیمات رو روی متریک ست کنید و نصب رو بزنید و اجازه بدید 4-5 ساعت نصب طول بکشه تا همه تمپلیت ها و فمیلی ها و ... رو خودش دانلود و نصب کنه

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
چرا رویت کم کم داره جای خودشو باز میکنه ولی بیشتر اونایی هم که ازش استفاده میکنن از قابلیت های دسته اولش بیشتر استفاده میکنن پلان و مقطع های سریع واسه رندر با مکس کار میکنن دیتیل ها همون روال سابق که تو کد میکشن هست متره رویت هم خیلی سریع هست به شرطی که شما همه جزییات رو ب صورت سه بعدی توش ساخته باشی که بتونه محاسبه کنه خیلی فاکتور ها تو متره باید لحاظ بشه مثلا با رویت میتونی مساحت و حجم همه دیوار هایی که تو کار هست رو برات تو جدول بیاره ولی اگه بخوای مثلا تعداد میلگرد های مورد نیاز رو حساب کنه برات خوب باید همه میلگرد های بچینی تو کار که برات حساب کنه پس هیچ کسی حاظر نمیشه کاریو که با محاسبه دستی هم میشه انجامش داد وقت اضافی بذاره مدلسازی کنه همه جزییاتو تا متره بده براش

من تا حدودی موافقم با شما، اما جاهایی مخالفم
اول اینکه اگر کسی رویت رو حرفه ای بلد باشه نیازی نیست از چندتا نرم افزار استفاده کنه، همون رویت به راحتی متره میده، متریال ها رو مشخص میکنه، حتی دیتیل ها رو میشه سریع توش کشید یا دیتیل از کد توش قرار داد با استفاده از drafting view و حتی لجند میده برای انواع ستون های سازه ای و خیلی چیزای دیگه
بزرگترین مشکل تو ایران در حال حاظر اینه که چون تحریمیم، و چون از نرم افزار کرک اسفاده میکنیم، یه سری از امکانات مهم رویت برامون بسته است، مثل اکستنشن ها (که خیلی مهمن) و آنالیزهای حرارتی و برودتی و غیره
از طرفی خیلی از اساتیدی که دارن تدریس میکنن از جمله خودم بخاطر اینکه بیشترین سود رو موسسات میبرن و به مدرسا پول کمی میرسه زیاد راغب نیستن همه چی رو تو کلاساسی عمومیشون تدریس کنن، در حدی درس میدن که دانشجو بتونه فعلا کارای در حد دانشجوییشو انجام بده و حداقل یکی دو سال بکشه خوب یاد بگیره

تو تهران که یواش یواش تمام دفاتر فنی و مهندسی دارن روی میارن به رویت، اما خب یکی دو سالی طول میکشه که کلا اتوکد حذف بشه و همه کارها با رویت انجام بشه

یه نکته دیگه اینکه اتفاقا رویت مش و آرماتوربندی و حتی تاسیسات رو با دقت بالا و با تمام جزئیات اجرایی و محاسباتی و بسیار سریع میسازه، اما اکثر اساتید و اکثر موسسات بخاطر دانش کم اساتید مدرس در ایران بیشتر سعی میکنن رو رویت معماری مانور بدن تا سازه و تاسیسات

Floyd23

عضو جدید
ممنون که جواب دادید. فقط commercial template رو می خواستم, تا همین امروز همه چی مرتب بود که فکر می کنم اشتباهی حذفش شده!
متاسفانه سرعت اینترنتم پایینِ.

ویرایش :

همم.مشکل حل شد, اشتباه می کردم حذف نشده بود. ممنونم ReD_CoDE عزیز.
i'm a revit virgin :smoke:

آخرین ویرایش:

jhangard

کاربر بیش فعال
دوستان این افزونه LandCADD هست با کرک برای Revit 2013 برای منظر و محوطه سازی
ورژن رویت من 2014 هست روش نصب نمیشه. شما نصب کنید تست کنید.

http://www.mediafire.com/download/u7cqdrigo2aiah3/LandCADDRevit2013.rar

افزونه Siteswork هم هست مختص توپوگرافی و طراحی سایت و... پیدا کردم میذارم، خود رویت که برا منظر و سایت و توپوگرافی داغونه.

آخرین ویرایش:

mary.asadi

عضو جدید
از کجا Revit بخریم؟

از کجا Revit بخریم؟

از کجا میشه یه نسخه معتبر نرم افزار Revit رو تهیه کرد؟ تا حالا چندبار شرکت های مختلف رو گرفتم و برنامه ناقص بوده

jhangard

کاربر بیش فعال
از کجا میشه یه نسخه معتبر نرم افزار Revit رو تهیه کرد؟ تا حالا چندبار شرکت های مختلف رو گرفتم و برنامه ناقص بوده
تو اینترنت برای دانلود هست
http://soft98.ir/software/engineering/3602-Autodesk-Revit-Architecture.html
برای فمیلی لایبرری استاندارد موقع نصب us metric رو انتخاب کنید و با قندشکن به اینترنت متصل باشید حدود یک گیگ دانلود میکنه.

jhangard

کاربر بیش فعال
کسی پترن هچ برای بتون مسلح داره؟ تو خود رویت نیست باید فایل با پسوند pat. باشه. مرسی

josef80

عضو جدید
سلام به همه ...2 تا مشکل دارم با رویت...اول اینکه وقتی برا نور پردازی نمای بیرونی داخل باکس نوری رو چطوری عمود (liner)جا میزنن و بعدش موقع رندر ماشین ها جای خطوط 3Dرو شون میمونه.....لطفا راهنمایی کنید..متشکر....

azam.mt

عضو جدید
دوستان استاد ما گفته 1کار از معمارای معروف را تو رویت 3 بعدی کنیم, گفته ساده باشه چیز زیادی هم بهمون یاد نداده!! شما کار معروف و ساده که بشه تو رویت کشید سراغ ندارید؟؟!!:que:

soheil18

کاربر فعال
دوستان استاد ما گفته 1کار از معمارای معروف را تو رویت 3 بعدی کنیم, گفته ساده باشه چیز زیادی هم بهمون یاد نداده!! شما کار معروف و ساده که بشه تو رویت کشید سراغ ندارید؟؟!!:que:
خانه مادر رابرت ونتوری درپنسیلوانا به نظر من پروژه ساده ای هست

آخرین ویرایش:

azam.mt

عضو جدید
دوستان بازم یه پیشنهاد دیگه بهم بدید درمورد 1 بنای سنتی که سخت نباشه و نقشه هاش باشه که تو رویت بکشم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشین، من تازه اومدم تو این تایپیک میخواستم فیلم واسه آموزش دانلود کنم،از ابتدای تایپیک لینکای زیادی هست که یسریشون خرابن بعضیاشونم دانلود میشن اما میخواستم یکی لطف کنه منو راهنمایی کنه و بهم بگه کدوم از این آموزشای ویدیویی بهتره تا من اونو دانلود کنم، بی زحمت راهنماییم کنین و شماره ی پستو بهم بدین ممنون میشم :gol:
یا اگه سایتی که آموزش خوبی داره واسه رویت بهم معرفی کنین لطف میکنین

zeiton

عضو جدید
سلام
نياز به كمك و راهنماييتون دارم
من شديدن احتياج دارم خودمو تو رويت قوي كنم و براي خودم رزومه درست كنم

كلاسهاي دوره رويتو گذروندم. ولي چون كارم يه جوريه كه تو بخش كارفرما هستم اصلن با نقشه كشيو ... سروكار ندارم

از طرفي هم براي قوي شدن تو اين نرم افزار نيازه كه در گيرش بشه و پروژهانجام بدهي كه تخصصت بره بالا

به نظرتون چه كنم؟

AM.6569

عضو جدید
سلااااااااام به دوستان عزززززززززیز
بچه ها من رویت 2014 رو رو ویندوز 8 نصب کردم اما داخلش هیچ گونه ابجکتی
یا متریال ،تمپلیت و فمیلی

نداره قبلا هم با این نرم افزار کار کردم روی لپ تاپ قدیمی که داشتم وقتی رویت 2012 رو نصب کردم داخلش فمیلی داشت مثل در و پنچره و یا حتی چندین مدل دیوار اما این یکی هیچکدومش رو نداره میخوام در بذارم فایلی رو که بازمیکنه هیچی داخلش نداره
نمیدونم مشکل از کجاش هست چون برنامه باز میشه یعنی درست نصبش کردم اما هیچی نداره اعصابم بهم ریخته
خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا نیاز دارم

mahans

عضو جدید
سلااااااااام به دوستان عزززززززززیز
بچه ها من رویت 2014 رو رو ویندوز 8 نصب کردم اما داخلش هیچ گونه ابجکتی
یا متریال ،تمپلیت و فمیلی

نداره قبلا هم با این نرم افزار کار کردم روی لپ تاپ قدیمی که داشتم وقتی رویت 2012 رو نصب کردم داخلش فمیلی داشت مثل در و پنچره و یا حتی چندین مدل دیوار اما این یکی هیچکدومش رو نداره میخوام در بذارم فایلی رو که بازمیکنه هیچی داخلش نداره
نمیدونم مشکل از کجاش هست چون برنامه باز میشه یعنی درست نصبش کردم اما هیچی نداره اعصابم بهم ریخته
خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه واقعا نیاز دارم

به این صفحه مراجعه کن.مطمئنا جوابتونو میگیرین.

صفحه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جدیدا که تو رویت رندر میگیرم . جنس رو نشون نمی ده. و خاکستری میشه !!
درباره تنظیمات رندر مطلبی نیست؟

saeid.memar23

عضو جدید
سلام بعضی ها از رویت اشکال میگیرن که خروجیش(رندرش)ضعیفه ولی اگر با V-Rayخروجی بگیرین فوق العادست

behzad.a521

عضو جدید
سلام دوستان !!کسی فایل اوتوکد ورویت از یه ساختمانی(هرچی!!ویلایی و...) داره؟؟؟هم رویتشو میخوام هم کد شو!!
ممنون

somaneh

عضو جدید
سلام
من تازه دارم رویت یاد می گیرم برای پروژم نیاز به ترسیم توپوگرافی سایت دارم هر کارمی کنم نمیشه از بالای سایت تا پایین سایت 17 متر اختلاف است شیب منفی رو به پایین pdf فایل رو می زارم کمکم کنید نهم تحول پروژه دارم باید مقطع عرضی و طولی از سایت داشته باشممشاهده پیوست Drawingسایت-Model.pdf:cry:

*marigold

عضو جدید
کسی اتوموبیل سواری به روز کیفیت بالا چیزی داره؟؟ منظورم لامبورگینی و فراری و.. نیست!!

ماشینایی که عموما تو خود ایرانم استفاده میشن میخوام،مخصوصا شاسی بلند

ممنون
:gol::gol:;)

behnaz.khanoomii

عضو جدید
سلام دوستان من برای پروژه طراحی موزه ام میخوام از رویت استفاده کنم ولی حجمم شکستگی داره .میشه راهنماییم کنید با رویت چطور میتونم ماکتمو مدل کنم ؟عکس اتود ماکتم میذارم که دقیق متوجه منظورم بشید
IMG_۲۰۱۶۰۴۲۴_۰۱۲۷۳۹.jpg

pouyaaaaaa

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان

ی مشکلی پیش اومده که میخواستم از خدمتتون بپرسم

من ی فایلی رو تو اسکچاپ کار کردم ی فایل سه بعدی بعد اون فایل رو اکسپورت سه بعدی میکنم به اتوکد سپس اون فایل کد رو تو رویت میخوام باز کنم تا به دیواره هاش متریال بدم و ازش رندر بگیرم ولی وقتی فایل رو تو رویت میخوام اکسپلود کنم با این اخطار مواجه میشم
Import contained 3D data or points which can't be exploded. Only 2D data was exploded

چه کار میتونم بکنم من فقط میخوام به حجم سه بعدیم متریال بدم و رندر بگیرم با کیفیت در بیاد