درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

درخواستهای [ جزوه و کتاب ] ►خود را فقط اینجا مطرح کنید

• عالی

رای: 64 47.4%
  • خوب

رای: 53 39.3%
  • متوسط

رای: 10 7.4%
  • ضعیف

رای: 8 5.9%

• مجموع رای دهندگان
    135

Jiibjoo

عضو جدید
سلام
ميشه كتاب تئوري مقدماتي سازه هاي مجيد بديعي رو بزارين
براي تحليل ٢ ميخوام
ممنون

sora66

عضو جدید
سلام دوستان. من«جزوه و نمونه سوالات مجاسبات خاک و پی » میخوام.:( کسی میتونه کمکم کنه؟

fahimeh3081

عضو جدید
سلام
شما کتاب haftkaترجمه ابوالبشیر ،انتشارات دانشگاه فردوسی ،مبانی بهینه سازی سازه ها رو دارین برام ایمیل کنین؟
خیلی فوری نیاز دارم بهش
ممنون میشم

ستاره90

عضو جدید
سلام دوستان کسی در مورد دیوار lp اطلاعات و عکسی داره که برام بفرسته ممنون.

Hamid-Civil

عضو جدید
درخواست کتاب آیین نامه بارگذاری پا آشتو به روش LRFD

درخواست کتاب آیین نامه بارگذاری پا آشتو به روش LRFD

درود دوستان
من برای تحقیق دنبال کتاب آیین نامه بارگذاری پل آشتو هستم. هر چقدر توی اینترنت سرچ کردن فقط نسخه انگلیسی اون رو دیدم. البته آیین نامه راهسازی آشتو به فارسی زیاد بود ، اما بارگذاری پل رو پیدا نکردم. ممنون میشم اگر این کتاب رو دارید اینجا آپلودش کنید.
پیروز باشید.

مرتضی 2014

عضو جدید
راهنمایی جهت دانلود حل المسائل کتاب استاتیک بیر جانسون

راهنمایی جهت دانلود حل المسائل کتاب استاتیک بیر جانسون

سلام اگه کسی یه پروژ ه ی روسازی یا حلالمسائل بیر جانسون رو داره خاهشمندم بفرسته.

atefe.sajed

عضو جدید
سلام بیزحمت میشه کتاب
feeding & risering guidelines for steel castingکاملشو بزارین چرا فقط تا صفحه ی 40هستش

زارعکار

عضو جدید
PDFکتاب مصالح ساختمانی تالیف احمد حامی را میخواهم...؟

PDFکتاب مصالح ساختمانی تالیف احمد حامی را میخواهم...؟

:redface:

MIT72

عضو جدید
سلام.....ی کتاب خوب واسه آموزش نقشه خوانی و نقشه کشی(ساختمان) کسی اگه میدونی معرفی کنه....ممنون.

فربد خان

عضو جدید
مسئولين لطفا يه فكري بكنيد برا سايت . تا يك دقيقه فعاليت نداشته باشي پرت ميشي بيرون و بعد بايد دوباره وارد بشي اين خيلي خسته كننده است من كمتر ميام واسه همين

PersianLord

عضو جدید
سلام
بنده به تازگی وارد کار اجرای پروژه ساختمانی شدم
آیا جزوه یا لیستی هست از مواردی که در اجرای ساختمان باید انجام بشه تا بعد از هر مرحله تیک بزنم و به مرحله بعد برم
به دلیل تازه کار بودم میخام چیزی از یادم نره و آبرو ریزی نشه
خوش حال میشم کمکم کنید
به طور مثال در مرحله فنداسیون به ترتیب گودبرداری مقاوم سازی کرسی چینی و ....... به ترتیب نوشته شده باشه
در مرحله چه چیزی باید چک بشه و ...

تامکت

عضو جدید
تحلیل طیفی

تحلیل طیفی

سلام
کسی از دوستان میتونه آدرس یه سایت که کتاب های فارسی در مورد تحلیل طیفی زلزله واسه دانلود داره بهم بده؟
پروژه تخصصیم در مورد تحلیل طیفی سازه اس!
ممنون

تامکت

عضو جدید
سلام کجا میذاری؟ من یه کتاب در مورد تحلیل دینامیکی طیفی میخاستم میتونی بزاری؟
ممنون

rasolnori

عضو جدید
درخواست کتاب نظارت بر ایینه تجربه

درخواست کتاب نظارت بر ایینه تجربه

سلام ممنون از تایپیک خوبتون اگه امکان داره کتاب نظارت بر ایینه تجربه رو هم بزارین:gol::gol:

hojat_b

عضو جدید
سلام دوستان.....من كتابهاي دوم وسوم دبيرستان عمران رو ميخوام كسي ميتونه كمك كنه....تشكر فراوان

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
کتاب تحلیل سازه 1 شاپور طاجونی

با سلام ......
دوست من ....... فکر نکنم .........فایل این کتاب در اینترنت ........پیدا بکنید............. چون برای این کتابها...... قانون کپی رایت رعایت میشه ......و حق چاپ و توزیعش.....محفوظه...... بایستی زحمت بکشید ........و خرید کنید........ به سایت کتابفروشی فردا مراجعه کنید.........و می تونید ........اینترنتی خرید کنید........... لازمتون میشه ...............بدرود.

negin.ss

عضو جدید
درخواست کتاب پوپوف مقاومت مصالح 2 (زبان لاتین)

درخواست کتاب پوپوف مقاومت مصالح 2 (زبان لاتین)

سلام دوستان
کسی لینک کتاب پوپوف رو به زبان انگلیسی داره؟؟؟؟ (سایت ایران مکانیک لود نمیشه)
به نظرتون کدوم درسای ترم 4 پایه ترم 5 هس؟؟
ممنون :gol:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

hadigeo

عضو جدید
گزارش ژئوتکنیکی کامل از یک مخزن آبرسانی با تمام آزمایشات و شیتها در 125 صفحه:

روجلد گزارش مخزن 2000.jpg

خصوصیات رفتاری خاک ها از جمله پتانسیل نشست پذیری، تابعی از اندازه و قطر ذرات تشکیل دهنده خاک و متاثر از پارامترهای فیزیکی و مکانیکی خاک می باشد. در مکانیک خاک مصالح به دو بخش عمده مصالح ریزدانه و درشت دانه طبقه بندی می شود. در مصالح درشت دانه مشخصات رفتاری خاک تابع تنش های خارجی وارده بر خاک بوده و در مصالح دانه ریز علاوه بر تاثیر تنش های خارجی بر ساختمان خاک مشخصات رفتاری خاک تابعی از نيروهاي بین ذره ای آن بوده که تابع نوع و جنس کانی رسی تشکیل دهنده خاک می باشد. به نحوی که شناخت کامل پارامترهای رفتاری خاک علاوه بر نیاز به شناخت نوع مصالح ریزدانه و درشت دانه نیازمند دانش کافی در مورد تاثیر عوامل داخلی و خارجی بر هر یک از این نوع مصالح می باشد.

برای مطالعات خصوصیات ژئوتکنیکی خاک به مطالعه پارامترهای فیزیکی و مکانیکی خاک ها پرداخته شده است.

هدف :

هدف از این گزارش ارائه نتایج مطالعات ژئوتکنیک در محدوده طرح به شرح زیر می باشد:

• بررسی اجمالی زمین شناسی منطقه و لرزه خیزی محل و گروه بندی سازه از نظر آیین نامه 2800.
  • تعیین لایه بندی و شرایط ژئوتکنیکی خاک و محل، طبقه بندی یونیفاید خاک ها و خواص فیزیکی و مکانیکی آنها.
  • ارائه ظرفیت باربری مجاز و محاسبه میزان نشست شالوده.
  • تعیین مدول بستر خاک.
  • ارائه ضرایب جانبی خاک در حال سکون، محرک و مقاوم جهت گودبرداری خاک.
  • بررسی مخاطرات ژئوتکنیکی مانند رمبندگی، روانگرایی، رانش و لغزش، ...

shahin021

عضو جدید
دنبال جزوه کارشناسی عمران هستم (لطفا کمکم کنید)

دنبال جزوه کارشناسی عمران هستم (لطفا کمکم کنید)

با سلام به همه ی دوستان دنبال جزوه کارشناسی مهندسی عمران هستم در همه ی درس هاش لطفا کمکم کنید
فرقی نمیکنه تایپ شده باشه یا دست نویس
لینک دانلودش رو برام بزارید