[ درخواستهايتان را پيرامون دروس و تحصيلات تكميلي مهندسي عمران فقط در اين تاپيك مطرح كنيد]

uonesnemati

عضو جدید
با سلام بله چرا کاردانیتون قبول نشه فقط یه مشکل هست اینه که عنوان ناپیوسته ها تغییر پیدا کرده به تکنلوژی عمران یعنی اوایل حق محاسبه از ناپیوسته ها گرفته شد اما جدیدا با گذراندن یه سری دروش تا پایه 2 نه بیشتر طراحی داشته باشید من باشم میرم از همون اول پیوسته ادامه میدم چون همش دغدغه و باید واحد گذروند حتی ارشد هم بگیری ارزش یه پیوسته رو نداره اطلاعات بیشتر خواستید به این شماره تماس بگیرید در خدمتتون هستم موفق باشید 09188377815 نعمتی

uonesnemati

عضو جدید
ارشد یا خدمت:(لطفا در تاپیک شرکت کنید)

ارشد یا خدمت:(لطفا در تاپیک شرکت کنید)

با سلام خدمت مهندسی عزیز اینجانب تابستان فارغ التحصیل میشم و ارشد دانشگاه ازاد شرکت کردم البت لیسانسم هم از دانشگاه ازاده حالا موندم برم خدمت یا اگه ارشد ازاد قبول شدم برم ارشد اشخاصی میگن بری خدمت دیگه ادامه نمیدی با ارشد بری شاید جذب بشی اما یه سری میگن بری خدمت بهتره چون اگه عملا بری خدمت 4 سال جا موندی 2سال ارشد 2 و2 سال خدمت اما اگه بری خدمت بیای میتونی ادامه تحصیل و حت یکار جور کنی اما جمع بندی خودم اینه که اگه برم خدمت و بتونم حین خدمت بخونم هم پایم قوی میشه هم شاید ملی قبول شم اما شاید چون نرفتم خدمت و شرایطشو نمیدونم از درس دلسرد و ادامه ندم ادامه دادنش واسم مهمه از یه طرف هم از دانشگاه ازاددلسرد شدم و دوس دارم ارشد ملی ادامه بدم حالا خواهشا تجربیات رو در اختیار بده بدین ممنون وفقط دوستانی که نظر بر خدمت رفتن و حین خدمت واسه ادامه تحصیل دارن خواهشا اگه اطلاعاتی دارن در مورد منابع ارشد کدوم گرایش بهتره نظر بدن ممنون.

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مهندسی عزیز اینجانب تابستان فارغ التحصیل میشم و ارشد دانشگاه ازاد شرکت کردم البت لیسانسم هم از دانشگاه ازاده حالا موندم برم خدمت یا اگه ارشد ازاد قبول شدم برم ارشد اشخاصی میگن بری خدمت دیگه ادامه نمیدی با ارشد بری شاید جذب بشی اما یه سری میگن بری خدمت بهتره چون اگه عملا بری خدمت 4 سال جا موندی 2سال ارشد 2 و2 سال خدمت اما اگه بری خدمت بیای میتونی ادامه تحصیل و حت یکار جور کنی اما جمع بندی خودم اینه که اگه برم خدمت و بتونم حین خدمت بخونم هم پایم قوی میشه هم شاید ملی قبول شم اما شاید چون نرفتم خدمت و شرایطشو نمیدونم از درس دلسرد و ادامه ندم ادامه دادنش واسم مهمه از یه طرف هم از دانشگاه ازاددلسرد شدم و دوس دارم ارشد ملی ادامه بدم حالا خواهشا تجربیات رو در اختیار بده بدین ممنون وفقط دوستانی که نظر بر خدمت رفتن و حین خدمت واسه ادامه تحصیل دارن خواهشا اگه اطلاعاتی دارن در مورد منابع ارشد کدوم گرایش بهتره نظر بدن ممنون.

سلام بر شما .......

دوست من ...... به تجربه در دوستانم دیدم.......... که دوستانی که موقعیت ادامه تحصیل رو داشتن ...........اما به این تصور که برن خدمت ....... و برگردن .....و ادامه تحصیل بدن و مشغول کار بشن ............در عمل پس از خدمت .......... فقط گرفتار کار شدن ..... و از ادامه خدمت خبری نبوده ............ دلیل رو که جویا میشی.............. دغدغه های این دوستان ...........دیگه ادامه تحصیل نیست .....بیشتر به فکر کارشون و زندگی مشترکشون هستند تا تحصیل .......و اینکه زمان و حوصله ادامه رو ندارن........ در صورتی که اگه از شرایط و موقعیت قبل از خدمت جهت ادامه تحصیل استفاده می کردند .........شاید شرایط متفاوت بود.

البته دوستانی هم بود ......... که در حین کار ادامه تحصیل هم دادن ..........و موفق هم بودن ..............

در جمع بندی کلی...............تمایل بعد از خدمت ....... جهت ادامه تحصیل کمتر بوده ..........به تجربه............تا سایر دوستان چه نظری داشته باشند ......بدرود.

سلام

جناب مهندس به نظره من اگه برید و خدمت خودتون رو تمام کنید بهتر هست.چون به هر حال شما چه لیسانس و یا ارشد خودتون رو بگیریدبایستی برید.چه بسا الان بریدبهتر هست چون بعده اتمام خدمت با روحیه بسیار خوبی میتونید ارشد خودتون رو ادامه بدید

h.ar

عضو جدید
اشکالات درس اجزا محدود

اشکالات درس اجزا محدود

سلام، میخواستم بدونم المان ورق چهارگوش چهارگرهی با در نظرگرفتن اثر برش در برنامه انسیس با چه المانی معرفی میشه ؟

uonesnemati

عضو جدید
سلام بر شما .......

دوست من ...... به تجربه در دوستانم دیدم.......... که دوستانی که موقعیت ادامه تحصیل رو داشتن ...........اما به این تصور که برن خدمت ....... و برگردن .....و ادامه تحصیل بدن و مشغول کار بشن ............در عمل پس از خدمت .......... فقط گرفتار کار شدن ..... و از ادامه خدمت خبری نبوده ............ دلیل رو که جویا میشی.............. دغدغه های این دوستان ...........دیگه ادامه تحصیل نیست .....بیشتر به فکر کارشون و زندگی مشترکشون هستند تا تحصیل .......و اینکه زمان و حوصله ادامه رو ندارن........ در صورتی که اگه از شرایط و موقعیت قبل از خدمت جهت ادامه تحصیل استفاده می کردند .........شاید شرایط متفاوت بود.

البته دوستانی هم بود ......... که در حین کار ادامه تحصیل هم دادن ..........و موفق هم بودن ..............

در جمع بندی کلی...............تمایل بعد از خدمت ....... جهت ادامه تحصیل کمتر بوده ..........به تجربه............تا سایر دوستان چه نظری داشته باشند ......بدرود.
ممنون

uonesnemati

عضو جدید
سلام

جناب مهندس به نظره من اگه برید و خدمت خودتون رو تمام کنید بهتر هست.چون به هر حال شما چه لیسانس و یا ارشد خودتون رو بگیریدبایستی برید.چه بسا الان بریدبهتر هست چون بعده اتمام خدمت با روحیه بسیار خوبی میتونید ارشد خودتون رو ادامه بدید
ممنون

uonesnemati

عضو جدید
از همه دوستان گلم ممنون.حالا نظرتون چی هستش برم دنبال معافیت پزشکی بنظرتون محدودیت نداره همه که میگن خیر حالاشما چه نظری دارید چون الان خبری از استخدامی نیست باشه پارتی میخواد

ashkan-civil

عضو جدید
سلام دوستان من سال ۹۱ فارغ التحصیل شدم ،
اگه کسی راجع کنکور دانشگاه آزاد اطلاعات داره ممنون میشم کمکم کنه ، راستش می‌خوام با کمترین انرژی خودمو به کنکور برسونم
بیشتر هدفم سازه یأ زلزله و یأ خاکه ، و فقط دانشگاههای تهران بجز دانشگاه تهران شرق
چندتا از کارنامها یِ سالهای قبلم اگه دارین بذارین لطفا
ممنون از راهنمأیهاتون.

avayestan

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز ممنون میشم کمکم کنید. مطالب راجع به RFID در صنعت ساخت میخواستم.. متشکرم...

avayestan

کاربر بیش فعال
با سلام خدمت دوستان گرامی. من پروژه ای راجب نحوه ی انجام ریسک در پروژه های عمرانی میخواستم..(نحوه انجام شناسایی و تحلیل کیفی و کمی و پایش و کنترل)
توضیح اینکه من دنبال پروژه ای هستم ک انجام شده باشد.. مطالب بسیاری راجب ب این موضوع دارم. الان دنبال پروژه انجام شده هستم.. ممنون میشم اگه از دوستان کسی هست کمکم کنه...

bittermoon

عضو جدید
سلام دوستان

کسی سینمار در مورد حوضچه های آرامش داره که بشه در فصل 1 پایان نامه هم استفادش کرد؟

AminPower

عضو جدید
سلام دوستان

دوستانی که در رشته عمران در هر بخشی میتونن همکاری کنن با ما لطفا به امضای بنده رجوع کنن.

تشکر.

a2x

عضو جدید
با سلام دوستان گرامی کسی کتاب حل تمرین اجزا محدود hutton رو داره ؟؟
fundamentals of finite element analysis hutton solution manual
این رو هر چی سرچ میکنم توی نت هست ولی نمیشه دانلود کرد ممنون میشم کمک کنید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان اطلاعی دارین هزینه دانشگاه آزاد برای رشته ارشد عمران - سازه چقدره؟

مستند

عضو جدید
تورو خدا جوابمو بدید
کسی خبر داره فرق بین پیام نور فراگیر و آزاد الکترونیک چیه؟ کدومشون برای یه فرد کارمند بچه دار بهتره؟
خیلی کارم واجبه

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,
تورو خدا جوابمو بدید
کسی خبر داره فرق بین پیام نور فراگیر و آزاد الکترونیک چیه؟ کدومشون برای یه فرد کارمند بچه دار بهتره؟
خیلی کارم واجبه

هزینه دانشگاه ازاد بیشتره ولی دست استاد برای نمره دادن بازتره حجم درسها هم توی ازاد کمتره.از نظر دسترسی به استاد ازاد الکترونیک برای کارمند بچه دار بهتره

miscal

عضو جدید
سلام خدمت مهندسین گرام.از اساتید خواهشمندم جهت انتخاب موضوع پایان نامه برای گرایش سازه به بنده یاری برسونن.اگر منبعی برای انتخاب پایان نامه دارید یا خودتون موضوعی پیشنهاد میکنید لطفا اعلام کنید...
با تشکر فراوان

MindMaster

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان و مهندسان گرامی،
میخواستم بدونم برای ترم اول سازه، انتخاب واحد به چه صورته، از ارشد اطلاعات زیادی ندارم، ظاهرا انگار تعداد واحد هر ترم حدود 9 واحده درسته؟ برای ترم اول در ارائه ی واحدهای درسی تنوع هست که فرضا خودمون بخوایم انتخاب کنیم چه دروسی رو برداریم یا اینکه دانشگاه خودش یه سری دروس به اندازه ی سقف انتخابی رو ارائه میکنه و همه همون دروس رو برمیدارن؟