دختر که نمی رسد به بیست!

fatem

عضو جدید
کی گفته طراحی و نشرجمله معروف" دختر که رسید به بیست، باید به حالش گریست"، یک توطئه بی شرمانه استکباری نیست؟!
احتمالا این جمله را جوانی ساخته که می خواسته محبوب نوزده ساله را به ازدواج با خودش ترغیب کند، یا زن بابایی که می خواسته متلکی به دختر شوهرش بیندازد، چون اگر واقعا از روی دلسوزی می خواسته برای او بگرید، آیا سزاوارتر نبود به جای انداختن متلک، خود دختر را بیندازد به کسی؟!
بی تردید، هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، بنابراین ما هم ورژن خودمان را ارائه می دهیم تا با به کارگیری آن توسط دوستان، کم کم آن را جایگزین جمله توطئه آمیز فوق گردانیم.
ممکن است شما با هرکدام از این جملات به شدت مخالف باشید، اما گفتم که، هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، شما هم بروید ورژن خودتان را بسازید!

دختر که رسید به بیست ، هنوز وقت ازدواجش نیست!
دختر که رسید به بیست و یک، کم کم دور و برش بپلک!
دختر که رسید به بیست و دو ، دیگه دنبالش بدو!
دختر که رسید به بیست و سه، منتظر مهندسه!
دختر که رسید به بیست و چار، دست مامانت رو بگیر و بیار!
دختر که رسید به بیست و پنج، درست شده شبیه گنج!
دختر که رسید به بیست و شش، بیشتر بهش داری کشش!
دختر که رسید به بیست و هفت، یه وقت دیدی از کفت رفت!
دختر که رسید به بیست و هشت، نباید دنبال case دیگه ای گشت!
دختر که رسید به بیست و نه، هنوز نگرفتیش بی عرضهء ...؟!!
دختر که رسید به سی، شاید بهش برسی!
دختر که رسید به سی و یک، خر نمی شه با پول و چک!
دختر که رسید به سی و دو، به این راحتی ها نمی شه همسر تو!
دختر که رسید به سی وسه، دیگه دستت بهش نمی رسه!

چون اگر می خواست،‌ تا الان ازدواج کرده بود!...

امیر Amir

عضو جدید
کی گفته طراحی و نشرجمله معروف" دختر که رسید به بیست، باید به حالش گریست"، یک توطئه بی شرمانه استکباری نیست؟!
احتمالا این جمله را جوانی ساخته که می خواسته محبوب نوزده ساله را به ازدواج با خودش ترغیب کند، یا زن بابایی که می خواسته متلکی به دختر شوهرش بیندازد، چون اگر واقعا از روی دلسوزی می خواسته برای او بگرید، آیا سزاوارتر نبود به جای انداختن متلک، خود دختر را بیندازد به کسی؟!
بی تردید، هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، بنابراین ما هم ورژن خودمان را ارائه می دهیم تا با به کارگیری آن توسط دوستان، کم کم آن را جایگزین جمله توطئه آمیز فوق گردانیم.
ممکن است شما با هرکدام از این جملات به شدت مخالف باشید، اما گفتم که، هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، شما هم بروید ورژن خودتان را بسازید!

دختر که رسید به بیست و یک، کم کم دور و برش بپلک!
دختر که رسید به بیست و دو ، دیگه دنبالش بدو!
دختر که رسید به بیست و چار، دست مامانت رو بگیر و بیار!
دختر که رسید به بیست و پنج، درست شده شبیه گنج!
دختر که رسید به بیست و هفت، یه وقت دیدی از کفت رفت!
دختر که رسید به سی، شاید بهش برسی!
دختر که رسید به سی و یک، خر نمی شه با پول و چک!
دختر که رسید به سی وسه، دیگه دستت بهش نمی رسه!

چون اگر می خواست،‌ تا الان ازدواج کرده بود!...

خوب دختر که از 25 گذشت دیگه وقت فیسو نازش هم گذشت....

دختر که رسید به 30 دیگه خورده به پی سی...

دختر که از 30 گذشت دیگه بهش میگن پیر دختر :d
با اجازه طرفداران حقوق زن و همه کله داغهای طرفدار حقوق زن

mokhtari.kh

عضو جدید
سلام دخترهای این دوره زمونه اینقدر سرخور(اصطلاح خاص اراکی) شدن که بعضی هاشون در دبیرستان کار راتمام میکنند و نمیذارن اصلابه بیست برسه که این ضرب المثل را در موردشون بزنی.:redface:

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)
کی گفته طراحی و نشرجمله معروف" دختر که رسید به بیست، باید به حالش گریست"، یک توطئه بی شرمانهاستکباری نیست؟!
احتمالا این جمله را جوانی ساخته که می خواسته محبوب نوزده سالهرا به ازدواج با خودش ترغیب کند، یا زن بابایی که می خواسته متلکی به دختر شوهرشبیندازد، چون اگر واقعا از روی دلسوزی می خواسته برای او بگرید، آیا سزاوارتر نبودبه جای انداختن متلک، خود دختر را بیندازد به کسی؟!
بی تردید، هرجمله را کسی میسازد که ازگفتن آن نفعی می برد، بنابراین ما هم ورژن خودمان را ارائه می دهیم تا بابه کارگیری آن توسط دوستان، کم کم آن را جایگزین جمله توطئه آمیز فوقگردانیم.
ممکن است شما با هرکدام از این جملات به شدت مخالف باشید، اما گفتم که،هرجمله را کسی می سازد که ازگفتن آن نفعی می برد، شما هم بروید ورژن خودتان رابسازید!

دختر که رسید بهبیست و یک، کم کم دور و برش بپلک!
دختر که رسید به بیست و دو ، دیگه دنبالشبدو!
دختر که رسید به بیست و چار،دست مامانت رو بگیر و بیار!
دختر که رسید به بیست و پنج، درست شده شبیهگنج!
دختر که رسید به بیست وهفت، یه وقت دیدی از کفت رفت!
دخترکه رسید به سی، شاید بهش برسی!
دختر که رسید به سی و یک، خر نمی شه با پول وچک!
دختر که رسیدبه سی وسه، دیگه دستت بهش نمی رسه!

چون اگر می خواست،‌ تا الان ازدواج کردهبود!...

مرسيييييييييييييييييي جيگر دستت درست حال كردم پس حالا حالاها وقت داريم

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:

بله !!!! دو كلمه از مادر عروس بشنويد!شما با درك و فهم يه نفر ازدواج كنيد نه با سندو سالش چون شناسنامه يه و رقه هر چند شما بعيد ميدونم بتونيد با ادماي پخته سر و كله بزنيد همون فوقش 10 تا 15 كافيه برات بيشتر سر ريز ميكنه:biggrin:;)

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله !!!! دو كلمه از مادر عروس بشنويد!شما با درك و فهم يه نفر ازدواج كنيد نه با سندو سالش چون شناسنامه يه و رقه هر چند شما بعيد ميدونم بتونيد با ادماي پخته سر و كله بزنيد همون فوقش 10 تا 15 كافيه برات بيشتر سر ريز ميكنه:biggrin:;)
:w15::w15::w15::victory::thumbsup2:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز

بله !!!! دو كلمه از مادر عروس بشنويد!شما با درك و فهم يه نفر ازدواج كنيد نه با سن دو سالش چون شناسنامه يه و رقه هر چند شما بعيد ميدونم بتونيد با ادماي پخته سر و كله بزنيد همون فوقش 10 تا 15 كافيه برات بيشتر سر ريز ميكنه:biggrin:;)

از اون تیریپ دخترونه های خفن بودا :child: :thumbsup2: ( شما با درك و فهم يه نفر ازدواج كنيد نه با سن )

ایول چه عجب دخترام ی حرکتی کردن دمتون گرم ( فاطمه خانوم جالب بود ):victory:
حالا ناراحت نباشین ایشالا ی شوهر مشتی حالا تو هر سنی هستن دخترا گیرشون بیاد ( مثله خودم :whistle: البته بگم من شرط دارم همینجوری الکی نمیشه :thumbsup2: )
ممنون :w27:

لکوربوزیه

عضو جدید

اقا امیر من به عنوان کسی که اعتقاد به برابری حقوق زن و مرد داره و مدافع حقوق زن در جامعه است برای حرفهایی که شما در تایپکها می زنی احساس تاسف می کنم، شما خیلی از مسایل جامعه را به مزحکه می گیرید و از آن لذت می برید ، این در حالی است که بسیاری از زنان ایرانی از کمترین حقوق فردی خویش برخوردارند،و براورده نشدن حقوق زن در جامعه ایران باعث بسیاری از مشکلات در نهاد خانواده زده است که گاه این مسایل با خود کشی زن یا دختر در جامعه پایان می پزیرد، خواهشی که من از شما دارم به این مسایل بیشتر از این دامن نزنید
با تشکر از دوست گرامی!

امیر Amir

عضو جدید

خوب یادمه یک زمانایی با شما سر و کله میزدم...شما هم یعنی 10 سالت بود اون موقع...:redface:
به یکی این حرفهارو بزن که تو رو نشناسه...فهمیدی؟:razz:

امیر Amir

عضو جدید
اقا امیر من به عنوان کسی که اعتقاد به برابری حقوق زن و مرد داره و مدافع حقوق زن در جامعه است برای حرفهایی که شما در تایپکها می زنی احساس تاسف می کنم، شما خیلی از مسایل جامعه را به مزحکه می گیرید و از آن لذت می برید ، این در حالی است که بسیاری از زنان ایرانی از کمترین حقوق فردی خویش برخوردارند،و براورده نشدن حقوق زن در جامعه ایران باعث بسیاری از مشکلات در نهاد خانواده زده است که گاه این مسایل با خود کشی زن یا دختر در جامعه پایان می پزیرد، خواهشی که من از شما دارم به این مسایل بیشتر از این دامن نزنید
با تشکر از دوست گرامی!

سلام.

1)اعتقاد شما محترم هست.
2)برابری حقوق زن و مرد بحث بلند بالا و فلسفی فقهی هست که جاش نیست اصلا اینجا.
3)احساس تاسف شما اهمیتی نداره.
4)لذت؟فکر میکنید من یک مجنون هستم که لذت از خواری و خفت دیگران میبرم؟مسایل جامعه ایران به قدری مضحک هست که وقتی در موردش فکر میکنید و با جوامع دیگه مقایسه میکنید خنده که چه عرض بکنم گریه از سر خنده بوجود میاد.
مملکتی که تو مسایل جزیی فرهنگی خودش مونده همون بهتر که حتی عربها هم تو سرش بزنند.

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.

1)اعتقاد شما محترم هست.
2)برابری حقوق زن و مرد بحث بلند بالا و فلسفی فقهی هست که جاش نیست اصلا اینجا.
3)احساس تاسف شما اهمیتی نداره.
4)لذت؟فکر میکنید من یک مجنون هستم که لذت از خواری و خفت دیگران میبرم؟مسایل جامعه ایران به قدری مضحک هست که وقتی در موردش فکر میکنید و با جوامع دیگه مقایسه میکنید خنده که چه عرض بکنم گریه از سر خنده بوجود میاد.
مملکتی که تو مسایل جزیی فرهنگی خودش مونده همون بهتر که حتی عربها هم تو سرش بزنند.
سلام ببخشید شما به غیر از مقایسه و تحقیر توی کلامتون می تونید جور دیگه ای هم صحبت کنید و یا احیانا فکر کنید؟از یه تحصیل کرده جامعه این جور طرز فکر و حرف زدن بعیده!!:eek:شما که مقایسه می کنید به این موارد هم توجه کنید!!!:question:

تبسم!

عضو جدید
اشتباه!!!!

اشتباه!!!!

دمت گرم ندا جون!!!!
منم با نظر شما موافقم ...
پسرای سن بالایی که دنبال دخترای کم سن وسال ترگل ورگل هستن بعد از ازدواج سر شون به سنگ می خوره تازه میفهمن که عجب اشتباه بزرگی کردن...

امیر Amir

عضو جدید
سلام ببخشید شما به غیر از مقایسه و تحقیر توی کلامتون می تونید جور دیگه ای هم صحبت کنید و یا احیانا فکر کنید؟از یه تحصیل کرده جامعه این جور طرز فکر و حرف زدن بعیده!!:eek:شما که مقایسه می کنید به این موارد هم توجه کنید!!!:question:

سلام.
شما شاد باش;)

امیر

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمت گرم ندا جون!!!!
منم با نظر شما موافقم ...
پسرای سن بالایی که دنبال دخترای کم سن وسال ترگل ورگل هستن بعد از ازدواج سر شون به سنگ می خوره تازه میفهمن که عجب اشتباه بزرگی کردن...

آفرين ;)...انقدر از پسراي بي عرضه اي كه سن خر رو دارن ولي واي ميسن جلو دبيرستاناي دخترونه حالم بهم ميخوره!

البته در مورد ازدواج ، كم سنو سال پر سن و سال نداره كلا بعد ازدواج سرشون به سنگ ميخوره !!! :biggrin:

پری دریایی

عضو جدید
بابا شما چه جدی گرفتین بحثو!!!:w20:
فعلا که کسی به شما پیشنهادی نداده!:w24:
به جای دختر های 20 ساله به حال ما جوونای ایرانی دلشاد باید گریست....!:w46: :w16: