دختری دوست داره زودتر به اون پسری که در نظرشه برسه باید چی کار کنه؟

70arezu

عضو جدید
آخرین ویرایش:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا من نمیدونم این اخلاق مال ما ایرانی هاست یا همه همیجورین.
من نمیدونم واقعا ، چرا ما وقتی با یکی حرفی داریم یا مثلا مسئله و مشکلی داریم ، چرا به جای اینکه به راحتی بریم خیلی ساده و قشنگ و صریح حرفمونو بزنیم ، برای طرف قیافه میگیریم ، مثلا که انگار نه انگار اتفاقی نیفتاده چیزی نشده
آخه چیه این اخلاق؟
بابا به جای اینکه ناز کنیم ، افه بیاییم ، کلاس بذاریم ، قشنگ خودمون باشیم دیگه ، خودمون ، هر اونچه که هستیم .
بخصوص دخترامون ، میبینی توی خونه همه کار میکنن ، با لهجه صحبت میکنن ، وقتی گوشی مثلا زنگ میزنه یک چنان الویی میگن انگار پری دریایی بود گفت الو...
بابا چه خبره؟ چرا اینجوری هستیم آخه.واااااااااا

:biggrin::biggrin:

elin.j

عضو جدید
به نظر من....همه اقایون در هر تیپی از خانمهای سنگین ومتین خوششون میاد.....و هر دختری که این و داشته باشه به راحتی میتونه طرفشو جذب کنه..مگه نه؟؟؟؟؟

البته این نظر شخصی منه ..ممکنه خیلی ها موافق نباشن....

امیدهک1

عضو جدید
به نظر من....همه اقایون در هر تیپی از خانمهای سنگین ومتین خوششون میاد.....و هر دختری که این و داشته باشه به راحتی میتونه طرفشو جذب کنه..مگه نه؟؟؟؟؟

البته این نظر شخصی منه ..ممکنه خیلی ها موافق نباشن....

نه اینجوری نیست کاملا بستگی به طرف مقابل داره...یعنی شخصیت پسره هم خیلی شرطه....
اما یه چیزی برای من جالبه هیچ پسری خوشش نمیاد با دختری ازدواج کنه که با پسرای دیگه دوست بوده اما خودشون هر رابطه ای رو برای خودشون مجاز می دونن.
ولی خدایش شما دخترا بدونید ما پسرا به عشقمون پایبندیم دیگه بدبختمون می کنید...نگید اینجوری نیست چون.....:cry: وقتی به یه دختر می گید عاشقتم و دیگه جز به تو به کسی حتی فکر هم نمی کنم...به محض اینکه مطمئن شد..واییییییی

شهلای تنها

عضو جدید
نه اینجوری نیست کاملا بستگی به طرف مقابل داره...یعنی شخصیت پسره هم خیلی شرطه....
اما یه چیزی برای من جالبه هیچ پسری خوشش نمیاد با دختری ازدواج کنه که با پسرای دیگه دوست بوده اما خودشون هر رابطه ای رو برای خودشون مجاز می دونن.
ولی خدایش شما دخترا بدونید ما پسرا به عشقمون پایبندیم دیگه بدبختمون می کنید...نگید اینجوری نیست چون.....:cry: وقتی به یه دختر می گید عاشقتم و دیگه جز به تو به کسی حتی فکر هم نمی کنم...به محض اینکه مطمئن شد..واییییییی

یکی نیست به این پسرا چیزی بگه؟؟؟ اتفاقا کاملا برعکس پسر تا فهمید دختر دوستش داره هار میشه شروع میکنه به اذیت کردنش.تا آخرش دختره میره پسره هم میفهمه که چه فرشته ای رو از دست داده.اینو قبول دارم پسر سخت عشقشو فراموش میکنه شایدم هیچ وقت فراموش نکنه.اما دختر با اومدن کیس جدید فورا فراموش میکنه

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هستیم؟؟؟؟ دست شما درد نکنه
من خودم یه خیابون تو شهرمون هست هیچ وقت از اونجا نمیرم چون خانوم های بد حجاب داره نمیخوام حتی یه نظر هم بهشون نگاه کنم
چون اعتقاد دارم که به عشق آیندم خیانت میشه
حالا به نظر شما به این میگن بی وفایی!!!!!!

دمت گرم خیلی مردی;)