دختران مجرد متولد 71 عروس خانم وکیلم؟؟؟

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدمت شماها عرض کنم اینو من نمیگم! همه روانشناسا میگن
هیچ وقت عشق پایدار نمیمونه! عشق مثل آتیشه! اولش داغ و سوزانه ولی بعد کم کم خاموش میشه! من نمیگم تموم میشه! از شور و هیجان اولیه اش کاسته میشه و اون موقع تازه چشم آدم باز میشه!

وقتی شور عشق تموم میشه اگه انتخابت درست باشه و با معیارات هم خوانی داشته باشه این حس تبدیل به دوست داشتن میشه که یه حس ابدی هست! ولی امان از وقتی که اینطوری نشه! اون موقع میشه که آمار طلاق ها زیاد میشه...

اونی که روانشناسا میگن اسمش عشق نیست ..علاقه های زودگذر ادمای کم سنو ساله ...
همه ی روانشناسا؟!!!
اینی که شما و یه سری روانشناسا میگن شاید" عشق" و علاقه های کورکورانه ست ...

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اونی که روانشناسا میگن اسمش عشق نیست ..علاقه های زودگذر ادمای کم سنو ساله ...
همه ی روانشناسا؟!!!
اینی که شما و یه سری روانشناسا میگن شاید" عشق" و علاقه های کورکورانه ست ...

من این حرفم رو در جواب یه پسر 14 ساله گفتم

consl

عضو جدید
عشق در دیدگاه شما با چیزی که نظر اون آقا پسر بود خیلی فرق میکنه!
دقیقا منظورش همون عشق خام بود! این رو از روی سنشون میگم

من نگفتم بخاطر ظاهر از کسی بدم میاد

یه خواستگاری داشتم که خیلی شکسته بود. من و اون رابطه امون بیشتر به پدر و دختر میخورد تا زن و شوهر! توی خواستگاری شاید یک ساعت حرف زدیم. برای مراودات معمولی و هم صحبتی خیلی شخص خوبی بود ولی فکر اینکه حتی بتونم دستش رو بگیرم برام نشدنی بود!

ازدواج خیلی با روابط معمولی فرق میکنه! چهره خواهر یا برادر یا والدین توی روابط تاثیری نداره! ولی برای زندگی زناشویی باید چهره همسرت مورد قبولت باشه

شما نمی توانید جواب بدید سن من رو بهونه میکنی بعد میگی منظورت من بوده عزیز عشق من وصف شدنی نیست من عاشق یکی شدم که زبون از وصف عجز می مونه هر کجا رو نگاه کنم عشق رو می بینیم بعد میگی عشق من خام هست

بنظرم عاشق نشدی تنها یک تقلید ساده کردید از دیگران عاشق چهره براش مهم نیست ولی شما براتون مهمه ظاهر فرد براتون مهمه متاسفانه شاید عشقتون هم تنها 90سال ادامه داشته باشه بعد یا از یادتون میره یا ازش خسته می شوید

آخرین ویرایش:

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
خیلی از عشق ها، به درد زندگی نمیخوره.همه آدما ممکنه عاشق شن.مخصوصا در نوجوانی و اوایل جوانی.هم بخاطر تغییرات هورمورنی و هم بخاطر دیده شدن.

یعنی یکی ممکنه بفهمه خیلی با خودش سنخیت هم نداره ها، اما میخواد که عاشق باشه!هی فکر کنه و فکر کنه.هی به خودش تلقین کنه همین ولا غیر.

در صورتی که برای زندگی، حتما باید علاقه مبنای عقلی داشته باشه به نظرم.چون وقتی وارد زندگی مستقل بشی، انقدر با مسائل جدید رو به رو خواهی شد، که هیچکسی نمیتونه جز خودت باهاش دست و پنجه نرم کنه!دیگه پدر و مادرتم نیستن یا اگرم باشن، به صلاح زندگیت نیست در جریان همه جزییات زندگیت باشن.

هر دو تا آدم هرچقدرم عاشق دلخسته همدیگه باشن، کلکسیونی از تفاوت ها رو دارن.اگر مبنای علاقه ت پایه مشترک عقلانی نباشه، کوچکترین مسئله ای میتونه خدای نکرده باعث تبدیل عشق به نفرت بشه!چون کسی که افسارش صرفا دست احساساتش باشه، بادی به هر جهته....

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسئله مثل هم بودن و کفو هم بودن یه مسئله دیگس!!
حرف من اینه که اگه کسی رو پیدا کنی که همه معیارا رو 100 درصد داشته باشه که عالیه(چنین چیزی غیر ممکنه چون 1 نفر نمیتونه همه چیز رو با هم داشته باشه!! مثل اینکه همه درس ها رو تو کنکور 100 بزنی !!) پس چیزهایی که برات مهم تره باید در نظر بگیری و بیشتر روی اونها تمرکز کنی !!
کسی که اخلاقش خوب باشه و زیباییش متوسط یا کمتر ، بهتر از کسی که اخلاقش بد باشه و زیباییش عالی ، نیست؟

خب منم گفتم اخلاق مهمتره از زیبایی پست قبلیم اشاره کردم در ضمن من نگفتم همه ملاک هاش 100 باشه برای من این دوتا مهمتره و بقیه ملاک ها کم اهمیت ترن بالخره هیچ انسانی همه شرایط ایده ال رو نداره

اخلاق و نجابت یک دختر با هیچ چیز قابل مقایسه نیس خب بهرحال این نظر منه

من جواب دوستانی رو دادم که گفته بود زیبایی هیچ نقشی نداره ! من مخالف این حرف هستم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عشق در دیدگاه شما با چیزی که نظر اون آقا پسر بود خیلی فرق میکنه!
دقیقا منظورش همون عشق خام بود! این رو از روی سنشون میگم

من نگفتم بخاطر ظاهر از کسی بدم میاد

یه خواستگاری داشتم که خیلی شکسته بود. من و اون رابطه امون بیشتر به پدر و دختر میخورد تا زن و شوهر! توی خواستگاری شاید یک ساعت حرف زدیم. برای مراودات معمولی و هم صحبتی خیلی شخص خوبی بود ولی فکر اینکه حتی بتونم دستش رو بگیرم برام نشدنی بود!

ازدواج خیلی با روابط معمولی فرق میکنه! چهره خواهر یا برادر یا والدین توی روابط تاثیری نداره! ولی برای زندگی زناشویی باید چهره همسرت مورد قبولت باشه
من هم کلا گفتم و صرفا روابط اجتماعیم منظورم نبود. و فرقی قائل نمیشم. یعنی ذهنیتم اجازه نمیده که قائل بشم. چه روابط معمولی حالا چه ازدواج. من به چیزی که دست خود اون آدم نبوده بودن یا نبودنش نه افتخار میکنم و نه برام اونقدی جذابیت داره. آدما متفاوت اند دیگه. شمام صادقانه دارین میگین این مسئله براتون مهمه. و خوب قرار نیست همه مثه هم فک کنن و اصلا نه من جای شما بودم و نه شما جای من. پس قطعا نظرات متفاوته.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما نمی توانید جواب بدید سن من رو بهونه میکنی بعد میگی منظورت من بوده عزیز عشق من وصف شدنی نیست من عاشق یکی شدم که زبون از وصف عجز می مونه هر کجا رو نگاه کنم عشق رو می بینیم بعد میگی عشق من خام هست

بنظرم عاشق نشدی تنها یک تقلید ساده کردید از دیگران عاشق چهره براش مهم نیست ولی شما براتون مهمه ظاهر فرد براتون مهمه متاسفانه شاید عشقتون هم تنها 90سال ادامه داشته باشه بعد یا از یادتون میره یا ازش خسته می شوید

من یه وقتی ندید عاشق یکی شدم
نه چهره اش مهم بود برام نه اخلاقش نه خانواده اش نه سرمایه اش و نه هیچ چیز دیگه اش! فقط خودش مهم بود! کل زندگیم شده بود اون! بیدار میشدم و میخوابیدم و غذا میخوردم فقط به یاد اون! بعد دو سال از عمرم که هدر رفت... دانشگاهم که 4 ترم مشروط شدم. اونم بهترین رشته و دانشگاه!(برق-الکترونیک دانشگاه اصفهان میخوندم) بعد که گذاشتم و رفت! اون موقع فهمیدم تب و تاب عشق خام یعنی چی!

الان تو مثل اون موقع منی! بزرگ بشی میفهمی چی گفتم
این چیزا رو نباید حتما تجربه کرد. میشه از تجربیات دیگرانم استفاده کرد

consl

عضو جدید
نه چهره اش مهم بود برام نه اخلاقش نه خانواده اش نه سرمایه اش و نه هیچ چیز دیگه اش! فقط خودش مهم بود! کل زندگیم شده بود اون! بیدار میشدم و میخوابیدم و غذا میخوردم فقط به یاد اون! بعد دو سال از عمرم که هدر رفت... دانشگاهم که 4 ترم مشروط شدم. اونم بهترین رشته و دانشگاه!(برق-الکترونیک دانشگاه اصفهان میخوندم) بعد که گذاشتم و رفت! اون موقع فهمیدم تب و تاب عشق خام یعنی چی!

پرسید یکی که عاشقی چیست گفتم که چو ما شوی بدانی. ;)

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مطمئنی دو طرفه بود؟
فک کنم شما شدی یکی از همونا که الان به کارهایی که میکردی میخندی. ولی همه هم اینطور نمیشن. منظورم اینه که نمیشه تا یکی گفت من خ عاشقم آدم تو ذهنش بیاد که اوکی یه روز بهت میگم چی میشی. چون شرایط فرق میکنه. اول که عشق در رسیدن خلاصه نمیشه. به نظرم اگه تعادل رو میتونستی رعایت کنی و اینکه میگی همه ی زندگیت یه نفر بوده رو اصلاحش میکردی ضربه نمیخوردی. نهایتش این میشد که یکی رو دوست داشتی ولی بدلایلی بهش نرسیدی. من با عشق کاری ندارم. چون ابعاد مختلفی داره. ولی با توجه به تعاریفی که کردید این یک احساس اشتباه بوده که منجر به همچین تجربه ای شده. همیشه فکر درست احساس درست و اعمال درست نتیجه ی درست میده. قطعا هر شکستی به خاطر یک سری اشتباهات هست. هر چیزی یه بهایی داره. ولی بهای عشق هیچ وقت همچین تجربه ی تلخی نیست. یعنی من نمیتونم اسم همچین احساسی رو عشق بذارم. از نظر من عشق باید موجب تعالی انسان بشه نه که آخرش همچین تجربه ی تلخی رو به جا بذاره. افسار احساسات باید دست انسان باشه و اکر از کنترل خارج شد دیگه اسمش دیوونگیه نه عشق. و اگه درجواب میخاد گفته بشه که عاقلان نقطه ی پرگار وجودند ولی عشق داند که در این دایره سرگردانند دیگه خوب نمیدونم چی بگم. کلا از این که دارم در مورد این موضوع که میدونم چقدر سخت و پیچیدست حرف میزنم احساس خوبی ندارم ولی در عین حال میتونه به قول استاد شهریار خ هم آسون باشه. همین ضد و نقیض ها که درش هست تسلسل به وجود میاره.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مطمئنی دو طرفه بود؟
فک کنم شما شدی یکی از همونا که الان به کارهایی که میکردی میخندی. ولی همه هم اینطور نمیشن. منظورم اینه که نمیشه تا یکی گفت من خ عاشقم آدم تو ذهنش بیاد که اوکی یه روز بهت میگم چی میشی. چون شرایط فرق میکنه. اول که عشق در رسیدن خلاصه نمیشه. به نظرم اگه تعادل رو میتونستی رعایت کنی و اینکه میگی همه ی زندگیت یه نفر بوده رو اصلاحش میکردی ضربه نمیخوردی. نهایتش این میشد که یکی رو دوست داشتی ولی بدلایلی بهش نرسیدی. من با عشق کاری ندارم. چون ابعاد مختلفی داره. ولی با توجه به تعاریفی که کردید این یک احساس اشتباه بوده که منجر به همچین تجربه ای شده. همیشه فکر درست احساس درست و اعمال درست نتیجه ی درست میده. قطعا هر شکستی به خاطر یک سری اشتباهات هست. هر چیزی یه بهایی داره. ولی بهای عشق هیچ وقت همچین تجربه ی تلخی نیست. یعنی من نمیتونم اسم همچین احساسی رو عشق بذارم. از نظر من عشق باید موجب تعالی انسان بشه نه که آخرش همچین تجربه ی تلخی رو به جا بذاره. افسار احساسات باید دست انسان باشه و اکر از کنترل خارج شد دیگه اسمش دیوونگیه نه عشق. و اگه درجواب میخاد گفته بشه که عاقلان نقطه ی پرگار وجودند ولی عشق داند که در این دایره سرگردانند دیگه خوب نمیدونم چی بگم. کلا از این که دارم در مورد این موضوع که میدونم چقدر سخت و پیچیدست حرف میزنم احساس خوبی ندارم ولی در عین حال میتونه به قول استاد شهریار خ هم آسون باشه. همین ضد و نقیض ها که درش هست تسلسل به وجود میاره.

نمیدونم!
اون موقع هیچ چیزی نمیدیدم و نمیشنیدم. وگرنه اگه چشم باز میکردم میفهمیدم حس اون مثل حس من نیست

من فقط خواستم بدونه که با تجربه دارم میگم. الکی حرف نمیزنم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم!
اون موقع هیچ چیزی نمیدیدم و نمیشنیدم. وگرنه اگه چشم باز میکردم میفهمیدم حس اون مثل حس من نیست

من فقط خواستم بدونه که با تجربه دارم میگم. الکی حرف نمیزنم
اگه حس اون مثل حس شما بود اونوقت چی میشد؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه حس اون مثل حس شما بود اونوقت چی میشد؟

میشد یه عشق دو طرفه
البته ممکنه شکست میخورد... خیلی سنگین تر از الان! چون عشق خام بود... بدون در نظر گرفتن هیچ چیزی

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
میشد یه عشق دو طرفه
البته ممکنه شکست میخورد... خیلی سنگین تر از الان! چون عشق خام بود... بدون در نظر گرفتن هیچ چیزی
ببینید مسئله اینه که در فرهنگ ما تا میگی عشق میگه آقا عشق دلیل نمیخاد به نظر من اون اسمش دیوونگیه. و اگه کسی بگه این دوتا یعنی عشق و دیوونگی یکی هستند نمیدونم چی بگم بهش. چون کمال عشق در رسیدن و تعالی نهفته در اون رسیدن هست. در ضمن اونا که میگن کار دله ببینید یه چیزی هست به نام عقل سرخ. که در واقع همون قلب انسانه. چقدر واژه ی زیباییه. عقل سرخ. قلب عقل سرخه. عقل داره. واقعا جای تامل داره. خیلی چیزا کلا چون جا افتاده بر اثر گذر زمان دیگه تغییرش سخت میشه . یعنی یه چیزی تو مغز طرف از عشق تعبیر شده دیگه حالا بیا و درستش کن. و باز اگه کسی بگه چو در دیده ی مجنون نشینی به غیر از خوبی لیلی نبینی باید بگم اگه عشق نباشه و دیوونگی باشه این دیوونه یه روز عاقل میشه و خیلی چیزا رو میبینه و من ندیدم چنین احساسی به نتیجه ی شیرینی رسیده باشه تا الان. از نظر من این که میگن عاشق کور میشه و خیلی چیزارو نمیبینه غلطه. من صد در صد میدونم که چنین احساسی وجود داره که یکی رو فقط و فقط بخوای حالا بدون هیچ دلیلی ولی اسم این احساس عشق نیست!!! این نظر منه. و واقعا یکی از لذت های زندگیم اینه که نظاره گر مباحثه در مورد عشق بین علما و دانشمندان وارد در این عرصه باشم. و اینکه انسان اگه کسی رو برای عشق و دوست داشتن انتخاب کرد با همه ی جنبه های اون انسان کنار باید بیاد چرا که هیچ انسانی کامل نیست. یعنی مثلا همه یه یکی میگن بابا این چیه اخه چطور باهاش زندگی میکنی اون طرف هم از اونجا که زیبایی های اون شخص رو میبینیه کلا متوجه نیست کی چی میگه. و خودش میدونه که این مسئله هست ولی اینم میدونه که این مسئله تو احساسش خدشه ای ایجاد نمیکنه. ولی قطعا یه چیزی در وجود اون انسان بوده که جذبش شده. این که یکی رو بدون اینکه چیزی رو درش دیده باشی دوست داشته باشه اسمش چی میتوننه باشه واقعا من نمیدونم.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نتوانستی تعریف درستی از عشق بدی حداقل من متوجه بشم

من چنین قصدی ندارم
فقط میگم عاشقی و حرف از عشق زدن برای سن تو زوده. اگه عشقی باشه خامه!

consl

عضو جدید
من چنین قصدی ندارم
فقط میگم عاشقی و حرف از عشق زدن برای سن تو زوده. اگه عشقی باشه خامه!

:mad: کم سر به سرم بزار
تو چرا اینقدر با اطمینان میگی ؟
شبیه عشق اولی خودت که نیست از چشم ونظر خود هم به دیگران نگاه نکن

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببینید مسئله اینه که در فرهنگ ما تا میگی عشق میگه آقا عشق دلیل نمیخاد به نظر من اون اسمش دیوونگیه. و اگه کسی بگه این دوتا یعنی عشق و دیوونگی یکی هستند نمیدونم چی بگم بهش. چون کمال عشق در رسیدن و تعالی نهفته در اون رسیدن هست. در ضمن اونا که میگن کار دله ببینید یه چیزی هست به نام عقل سرخ. که در واقع همون قلب انسانه. چقدر واژه ی زیباییه. عقل سرخ. قلب عقل سرخه. عقل داره. واقعا جای تامل داره. خیلی چیزا کلا چون جا افتاده بر اثر گذر زمان دیگه تغییرش سخت میشه . یعنی یه چیزی تو مغز طرف از عشق تعبیر شده دیگه حالا بیا و درستش کن. و باز اگه کسی بگه چو در دیده ی مجنون نشینی به غیر از خوبی لیلی نبینی باید بگم اگه عشق نباشه و دیوونگی باشه این دیوونه یه روز عاقل میشه و خیلی چیزا رو میبینه و من ندیدم چنین احساسی به نتیجه ی شیرینی رسیده باشه تا الان. از نظر من این که میگن عاشق کور میشه و خیلی چیزارو نمیبینه غلطه. من صد در صد میدونم که چنین احساسی وجود داره که یکی رو فقط و فقط بخوای حالا بدون هیچ دلیلی ولی اسم این احساس عشق نیست!!! این نظر منه. و واقعا یکی از لذت های زندگیم اینه که نظاره گر مباحثه در مورد عشق بین علما و دانشمندان وارد در این عرصه باشم. و اینکه انسان اگه کسی رو برای عشق و دوست داشتن انتخاب کرد با همه ی جنبه های اون انسان کنار باید بیاد چرا که هیچ انسانی کامل نیست. یعنی مثلا همه یه یکی میگن بابا این چیه اخه چطور باهاش زندگی میکنی اون طرف هم از اونجا که زیبایی های اون شخص رو میبینیه کلا متوجه نیست کی چی میگه. و خودش میدونه که این مسئله هست ولی اینم میدونه که این مسئله تو احساسش خدشه ای ایجاد نمیکنه. ولی قطعا یه چیزی در وجود اون انسان بوده که جذبش شده. این که یکی رو بدون اینکه چیزی رو درش دیده باشی دوست داشته باشه اسمش چی میتوننه باشه واقعا من نمیدونم.

عشق درست احساسیه که بعد از یه انتخاب عاقلانه بوجود بیاد. مثل حس الان من

توی اوج شور و هیجان نوجوانی و جوانی ممکنه برای هر کسی یه حسی نسبته به یه نفر به وجود بیاد که فک کنه عشقه ولی نباشه! به قول تو دیوونگی باشه!

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:mad: کم سر به سرم بزار
تو چرا اینقدر با اطمینان میگی ؟
شبیه عشق اولی خودت که نیست از چشم ونظر خود هم به دیگران نگاه نکن

امیدوارم که نباشه!
ولی حرفات دقیقا همون چیزاییه که من اون موقع میگفتم

mersad20

کاربر فعال
نمی سوزه;) مگه تو عاشق بشی بعد از 8سال سوخته میشه
اسم هوس را با عشق اشتباه گرفتید
عشق هم راستای شناخته تا وقتی سالها با کسی زندگی نکنی نمیشناسیش که عاشق بشی
کسی که ادعا میکنه توی خیابون عاشق شده در واقع هوسش فعال شده چشم خوشگل دیده قد و هیکل خوشگل دیده هوسی شده میگه عاشق شدم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اسم هوس را با عشق اشتباه گرفتید
عشق هم راستای شناخته تا وقتی سالها با کسی زندگی نکنی نمیشناسیش که عاشق بشی
کسی که ادعا میکنه توی خیابون عاشق شده در واقع هوسش فعال شده چشم خوشگل دیده قد و هیکل خوشگل دیده هوسی شده میگه عاشق شدم
راهنمایی جای خودش ولی قضاوت اونم با این درصد اطمینان کار درستی نیست.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ول کنید بخداااا این عشق و عاشقیای حالا همش الکیه!!!!!!!!!!!!!!!!:D
اصلا ما عشق نداریم:biggrin:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان گرامی
یه سئوالی داشتم می خواستم نظر شما دوستان عزیز رو بدونم.
چنانچه عزیزی 23 ساله هست و تمایل داشت جواب بدهد.
سئوالم این هست شما اگه خواستگاری با شرایط زیر داشته باشین قبول می کنین ؟؟ چرا؟
1- متولد 71 ( مثل خودتون) البته 2 الی3 ماهی کوچکتر
2- دیپلم
3- سربازی معافی پزشکی
4- بدون کار( البته قول شغل بهش داده باشن از یک سال پیش و هر روز امروز وفردا می کنن که دعوت به کار میشن ولی هنوز مشخص نیست اخرین صحبتی که به اقا پسر شده قرار باشه مراد ماه امسال شاغل شوند)
5- بدون خانه ( حتی خانه پدر پسر هم جای برای سکونت نیست)
6- پدری هم ندارن که پشتوانه مالی باشد( البته خداوند هست )
7- به شدت ولخرج به حدی که تا به حال هر چی پول در اوردن همه رو خرج کردن والان 1000 تومان هم ندارن یعنی پول شارژموبایل هم پدر پسر باید پرداخت کنن.
8 - بسیار پرتوقع
شما چناچه از لحاظ چهره متوسط یا خوب باشین و فوق دیپلم داشته باشین
آیا حاضر هستین به عقد این پسر دربیایید؟؟؟؟ عروس خانوم وکیلم؟؟؟؟

( پسر از لحاظ پاکدامنی و چشم پاکی 110%تضمین شده هست)

**********************************************************************************************************************
ممنونم از تمامی دوستان ولی مثل اینکه لازم شد اینم اضافه کنم
این تاپیک برای من نیست من متولد 63هستم
این تاپیک برای یکی از آشنایان زدم
دختری با این شرایط با پسری با این شرایط راضی هستن عقد کنن
از نظر خانواده پسر این کار اشتباه هست ولی هر دو طرف اصرار دارن
اگه از بحث پسر که در دیوانه بودنش شکی ندارم سئوالم از دخترهایی هست که هم سال این دختر خانوم هستن می خوام یه درصدر دستم بیاد واقعا شما این خانوم باشین قبول می کردین؟؟؟

با سلام ... با توجه به شرایطی که اعلام کردید به هیچ عنوان فکر ازدواج نباشند حداقل باید کارشو قطعی کنه .... زندگی شوخی نیست ...هزارتا بالا و پائین داره....