[ دانلود ] VRAY for 3dmax+crack

مینا62

عضو جدید
سلام هانی عزیز
از نسخه وی ری که قرار دادی ممنون اما من نمیتونم کرکش کنم و وقتی برای اولین بار launch vray lisen رو باز میکنم پیام میده one of the following licenses are requird: vibukey 250897:7758101 )error17(
خواهش میکنم راهنماییم کن

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام هانی عزیز
از نسخه وی ری که قرار دادی ممنون اما من نمیتونم کرکش کنم و وقتی برای اولین بار launch vray lisen رو باز میکنم پیام میده one of the following licenses are requird: vibukey 250897:7758101 )error17(
خواهش میکنم راهنماییم کن
درود دوست گرامی
مشکل شما عدم جایگزینی فایل های کرک هست . . .
چه نسخه ای رو نصب کردید ؟
توی چوشه کرک چه فایل هایی وجود داره ( با اسم )
پیروز باشید

xx_shaghayegh

عضو جدید
شلام خوبین..ببخشید من که گیج شدم.میشه یکی بگه از اول...چه مکسی..2009 یا 10 یا 11 و چند بیتی و روی چه ویندوزی و کدم ویری خوب>>>با سرعت بالا...خیلی ممنونم......البته ویندوزم 7 هس و 64 بیتی.؟

shahab_24

عضو جدید
شلام خوبین..ببخشید من که گیج شدم.میشه یکی بگه از اول...چه مکسی..2009 یا 10 یا 11 و چند بیتی و روی چه ویندوزی و کدم ویری خوب>>>با سرعت بالا...خیلی ممنونم......البته ویندوزم 7 هس و 64 بیتی.؟
سلام
خب بیشتر به سیستم ما بر میگرده که از چه وی ری و چه ورژن از تری دی مکس استفاده کنید تا سرعت عملکردش تو سیستم شما بالا باشه.
شما میتونید مشخصات سیستمتون رو اینجا بگید که مثلا cpu و رم و حتی کارت گرافیکتون چقدره تا جواب مشخص تری بگیرید.
در مورد 64 یا 32 هم مختارید فرق خاصی نداره جز اینکه بعضی از خواص برنامه نویسی در 64 فعاله که در 32 نیست (به درد ما زیاد نمیخوه). البته از این ها گذشته سرعت برنامه تو ی64 و کارآیی اش کمی بیشتره.

xx_shaghayegh

عضو جدید
سلام.ممنون..سی پی یو..کورآی 7 و رم 8 گیگ و گرافیک جی فورس جی تی 550 ام ودیگه همین...حالا میشه بگین کامل چی نصب کنم و چجوری..ممنون میشم.
سلام
خب بیشتر به سیستم ما بر میگرده که از چه وی ری و چه ورژن از تری دی مکس استفاده کنید تا سرعت عملکردش تو سیستم شما بالا باشه.
شما میتونید مشخصات سیستمتون رو اینجا بگید که مثلا cpu و رم و حتی کارت گرافیکتون چقدره تا جواب مشخص تری بگیرید.
در مورد 64 یا 32 هم مختارید فرق خاصی نداره جز اینکه بعضی از خواص برنامه نویسی در 64 فعاله که در 32 نیست (به درد ما زیاد نمیخوه). البته از این ها گذشته سرعت برنامه تو ی64 و کارآیی اش کمی بیشتره.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون..سی پی یو..کورآی 7 و رم 8 گیگ و گرافیک جی فورس جی تی 550 ام ودیگه همین...حالا میشه بگین کامل چی نصب کنم و چجوری..ممنون میشم.
شما میتونید 3ds max 2012 64 bit و vray 2. 64bit for max 2012 رو نصب کنید و شروع کنید به تمرین

sunshid

عضو جدید
سلام دوستان من وقتی ویری 2012 نصب میکنم کرکشم میکنم بازم کارنمیکنه.یعنی توقسمت رندر ستاپ اصلا گزینه های بافر و غیره که باید تنظیم بشن رو نشون نمیده.
مکس۲۰۱۱هم موقع نصب نکست دومی که میرسه دیگه جلوتر نمیره.خیلی به ویری احتیاج دارم واسه پروژم تروخدا کمکم کنید:cry:

hani_0t

عضو جدید
سلام دوستان من وقتی ویری 2012 نصب میکنم کرکشم میکنم بازم کارنمیکنه.یعنی توقسمت رندر ستاپ اصلا گزینه های بافر و غیره که باید تنظیم بشن رو نشون نمیده.
مکس۲۰۱۱هم موقع نصب نکست دومی که میرسه دیگه جلوتر نمیره.خیلی به ویری احتیاج دارم واسه پروژم تروخدا کمکم کنید:cry:

شما موقع نصب وی ری مکس رو ببندید ، نصب میشه

hamed_225

عضو جدید
سلام. لطفاً وی ری 1.5 برای تری دی مکس 2007 هم قرار بدید. اگه میشه سریعتر. ممنون

dara_ando

عضو جدید
دست درد نکنه. میشه نسخه 32bit رو هم پیدا کنی بزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

oldfashion

عضو جدید
با سلام. من احتیاج به V ray برای مکس 2012 دارم. لینک های قبلی کار نمی کنند. با تشکر از دوستان عزیز. (نسخه 32 بیتی)

oldfashion

عضو جدید
با تشکر فراوان. اگر مقدور هست نسخه 64 بیتی رو هم لینکشو قرار بدین. ممنون

mahmoudz

کاربر فعال
درخواست پلاگین وی ری تری دی مکس 2013 + کرک

درخواست پلاگین وی ری تری دی مکس 2013 + کرک

با سلام خدمت دوستان گرامی.
کسی از دوستان پلاگین وی ری تری دی مکس 2013 + کرک رو داره که در اختیارم قرار بده.
با تشکر

Schneider

مدیر بازنشسته
Vray 2.30.01
For 3DS Max 2012-2013
مخصوص ورژن 64 بیت

لینک دانلود را از ضمیمه دریافت کنید

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• Vray.3ds.Max.txt
    115 بایت · بازدیدها: 0

takmemar

عضو جدید
سلام دوستان
من وقتی vray نصب میکنم و رندر میگیرم ارور میده: could not obtain a license (10061(
فکر میکنم مشکل از فعال نشدن کرکه! میشه راهنماییم کنین که کرک رو چجوری میتونم فعال کنم...

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من وقتی vray نصب میکنم و رندر میگیرم ارور میده: could not obtain a license (10061(
فکر میکنم مشکل از فعال نشدن کرکه! میشه راهنماییم کنین که کرک رو چجوری میتونم فعال کنم...

آره مشکل از کرکه---کافیه دوباره فایلهای کرک رو تو دایرکتوری مکس پیست کنی!--جایگزین کن اگه قبلا کرک کردی

moovafeg

عضو جدید
سلام من احتیاج به V ray برای مکس 2013 دارم. (نسخه 32 بیتی) میشه لطفا لینکش را بذارید

shahab_24

عضو جدید
سلام دوستان
خب فکر کنم اینجا بتونید نحوه نصب کامل وی ری رو به صورت کاملا تصویری و قدم به قدم ببینید:

آموزش نصب وی ری (V-ray)

در این آموزش قصد داریم نحوه نصب و کرک (Crack) پلاگین قدرتمند وی ری (V-ray) ورژن ۲٫۰۰٫۰۳ برای ۳dsmax 2012 را باهم بررسی نماییم.
در قدم اول وی ری را دانلود نمایید (ما ورژن ۶۴ بیتی را که مخصوص ویندوزهای ۶۴ بیتی است را در سایت قرار داده ایم)
حال با باز کردن فایل شما دارای محتویات زیر در فولدر برنامه وی ری می باشید:
با اجرای فایل exe یا همان فایل اجرایی ایتدا یک صفحه مشکی باز شده و بسته و سرعت کامپیوتر شما صفحه دومی بعد از مدتی باز خواهد شد.در این پنجره گزینه next را می زنیم. (در تمام مدت نصب به هیچ وجه پنجره با صفحه سیاه را نبندید)
در پنجره جدید گزینه I agree به معنی ” من موافقم ” را می زنیم.
در پنجره جدید در حالی که گزینه Workstation(full) فعال است روی Next کیلیک میکنیم.
در این قسمت که معمولا به طور اتومات باید پر باشد دقت کنید بخش اول که ۳ds max root folder است مسیر نصب شده برنامه تری دی مکس ۲۰۱۲ باشد و بخش دوم که مسیر نصب پلاگین در ۳ds max است نیز به درستی انتخاب شده باشد.مسیر سوم را یادتان باشد که برای Crack کردن به این آدرس نیازمندیم.
در این مرحله گزینه اول را می زنیم.
در این پنجره هیچ کدام از گزینه ها باید تیک نخورده باشند و بعد از اطمینان از این حالت گزینه Next را می زنیم.
نصب شما با موفقیت به اتمام رسید! این پیامی است که این پنجره با ظهورش عنوان میکند.
نحوه کرک (Crack ) یا همان فعال سازی وی ری ( V-ray ):
در عکس زیر فولدر های موجود در پوشه نصب برنامه وی ری را می بینید:
در این پوشه تمامی محتویات داخلی را کپی کرده و به آدرس نصب برنامه ۳dsmax 2012 رفته که آدرس شبیه زیر باید باشد :
درایو نصب شده:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2012
حال فایل های کپی شده را در اینجا Paste نمایید و در صورت پرسش سوال گزینه Yes to all برای ویندوز XP یا Copy and replace برای ویندوز ۷ را بزنید.
در این مرحله دوباره به فایل اصلی نصب برنامه برگشته و این بار فقط فایل cgauth.dll را از پوشه کرک ( Crack ) کپی کرده و به آدرس نصب برنامه وی ری ( V-ray) که در موقع نصب پلاگین انتخاب کردید می روید که آدرسی شبیه آدرس زیر باید باشد:
درایو نصب شده:\Program Files\Chaos Group\V-Ray
در این جا به داخل فولدر RT for 3ds Max 2012 for x64 رفته و در همین مکان فایل cgauth.dll را که کپی کرده بودید Paste نمایید.
حال اگر تمامی مراحل نصب را به درستی پیموده باشید باید پلاگین وی ری در نرم افزار ۳dsmax فعال شده باشد که برای فهمیدن این موضوع می توانید به برنامه ۳dsmax رفته و کلید F10 را بزنید.حال در سربرگ common و زیر مجموعه Assign Renderer بر روی گزینه … (سه نقطه) کلیک کرده و در صورت وجود گزینه V-Ray Adv 2.00.03 شما برنامه را به درستی نصب نموده اید.
دانلود پلاگین وی ری ۲ (V-Ray ) برای ۳dsmax2012

لینک منبع

آخرین ویرایش توسط مدیر:

h68

عضو جدید
دوست عزیز میشه آموزش کرک کردن وی ری برای مکس 2013 هم بگذاری آخه من هر چی کرک می گیرم واسه وی ری این فایل ها که تو این آموزش هست نیست مثلا پوشه پلاگین نیست

maryam_d

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
تورو خدا کمکم کنید
چرا وقتی vray نصب میکنم همه چیزاش درست نمایش داده میشه و کرک میشه و تمامی سربرگ ها درستن اما تو تنظیمات render setup وقتی خروجی رو روی vray میذارم این دوتا قسنت خالی هستن؟ در صورتی ک نباید باشه (قسمت setting , و indirect illumination )
فقط تو همین قسمت اینجوری شده!!!!!:(
1.jpg

2.jpg