[ دانلود ] VRAY for 3dmax+crack

arc_saba

عضو جدید
خب فکر کنم اینجا بتونید نحوه نصب کامل وی ری رو به صورت کاملا تصویری و قدم به قدم ببینید:

نحوه کرک (Crack ) یا همان فعال سازی وی ری ( V-ray ):
در عکس زیر فولدر های موجود در پوشه نصب برنامه وی ری را می بینید:
دانلود پلاگین وی ری ۲ (V-Ray ) برای ۳dsmax2012

لینک منبع
سلام دوستان. یه سوال مبتدی!!! فرق v-ray Adv و v-ray RT که اینجا نوشته چیه؟ و اینکه چرا وقتی v-ray Adv رو انتخاب میکنم این پیغامو میده: couldnt obtain a license

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان. یه سوال مبتدی!!! فرق v-ray Adv و v-ray RT که اینجا نوشته چیه؟ و اینکه چرا وقتی v-ray Adv رو انتخاب میکنم این پیغامو میده: couldnt obtain a license

سلام
تاجایی ه اطلاع دارم تفاوتشون در نحوه پردازش اطلاعات هست و در رندر نهایی تفاوت هایی تو بخش رفلکشن ایجاد میکنه
در ادونس cpu rendering انجام میشه وی ری آر تی (real time)برای سرعت رندر بالا در کارت گرافیک های پیشرفته خوبه

وی ری به درستی کرک نشده اگه مراحل رو درست پیش میرید نسخه دیگه ای دانلود کنید و استفاده کنید

آخرین ویرایش:

arc_saba

عضو جدید
سلام
تاجایی ه اطلاع دارم تفاوتشون در نحوه پردازش اطلاعات هست و در رندر نهایی تفاوت هایی تو بخش رفلکشن ایجاد میکنه و در ادونس cpu rendering انجام میشه

وی ری به درستی کرک نشده اگه مراحل رو درست پیش میرید نسخه دیگه ای دانلود کنید و استفاده کنید
ممنون دوستم . یعنی ادونس بهتره؟ مراحلو طبق یه سیدی آموزشی درست میرم. اونجا میگه
v-ray RT
انتخاب کن. با اون مشکلی ندارم ولی
v-ray Adv
رو که میزنم این پیغامو میده.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون دوستم . یعنی ادونس بهتره؟ مراحلو طبق یه سیدی آموزشی درست میرم. اونجا میگه
v-ray RT
انتخاب کن. با اون مشکلی ندارم ولی
v-ray Adv
رو که میزنم این پیغامو میده.

بستگی به کارت گرافیک و مشخصات سیستمتون داره که فکر میکنم مثل همه یوزرهای عادی یه سیستم خانگی باشه و همون ادونس رو استفاده کنید
گفتم که وی ری به درستی کرک نشده و یا فایل های کرک ایراد داره از یه سایت معتبر دانلود کنید

mahdiyar.memar

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال غیر مرتبط با این تاپیک داشتم اما به کمکتون احتیاج دارم.
ما (گروه آموزشی معماری بُعد) با همکاری دانشگاه هنر تبریز میخوایم یه همایش برگزار کنیم.
حالا موندیم که چه کسی رو به این همایش دعوت کنیم.
خیلی ممنون میشم شما هم کمک کنین که چه کسی مناسبه.
البته افرادی بجز آقایان : دانشمیر - شیردل - کورش حاجی زاده - قبادیان چون این افراد تازگیا اومده بودن و همایش داشتن.
مد نظر ما آقای حسین امانته.حالا ممنون میشم شما هم نظرتون رو بهم بگین و راهنماییم کنین.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان وری برنامه اش به روز میشه یا همونه ....
اگه به روزش هست خواهشا یه لینک بدین
مکس من 2014 هست ....

metalika777_h_g

عضو جدید
سلام دوستان من مکس 2015 رو نصب کردم با وی ری 3 ولی کرک نمیشه، با جایگزینی فایل ها موقع باز کردن مکس ارور میده ، کسی کرک سراغ نداره؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
روش نصب وی ری و کرک کردن صحیحشو میخواستم بپرسم. میخوام اصولی نصب کنم ک به مشکل نخورم چون دیدم بعضی از دوستان وی ریشون به دلیل بد نصب شدن و کرک نشدن به طور صحیح مشکل داره ممنون میشم راهنمایی کنید

galexy s4

عضو جدید
سلام
روش نصب وی ری و کرک کردن صحیحشو میخواستم بپرسم. میخوام اصولی نصب کنم ک به مشکل نخورم چون دیدم بعضی از دوستان وی ریشون به دلیل بد نصب شدن و کرک نشدن به طور صحیح مشکل داره ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام...برای شروع اول1. اینکه باید مطمئن باشید ویری که دانلود کردین سالم باشه تمام محتویات کرک داخلش باشه.

2.مطمئن باشید ورژن ویری شما مطابلق با مکس شماست.مثلا اگه 64 هستش پس ویری شما هم 64 واگه 32 هست ویری شما هم 32 بیت ...واینکه باید مطابقت داشته باشه.

3.http://www.3dcloob.com/content/10-installing-vray-2014

تیک ها رو دقت کنید....

sara_jk

عضو جدید
با سلام
فکر نکنم وی ری 2016 اومده باشه شما از وی ری 2015 یا 2014 استفاده کنید فقط به جای اون مسر مکس 2016 رو بده و وی ری روی مکس 2016 کار میکه.

سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون راستش من vray 3.20.03 و 3.20.02 رو دانلود کردم اما توی هر دو ورژن واسه کرک مشکل دارم یعنی نصب میشه ولی موقع رندر گرفتن ارور میده

Mohandes salman

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون راستش من vray 3.20.03 و 3.20.02 رو دانلود کردم اما توی هر دو ورژن واسه کرک مشکل دارم یعنی نصب میشه ولی موقع رندر گرفتن ارور میده
سلام خواهش
شما درست لابد کرکش نکردید و اگر هم کرک شده باشه به احتمال زیاد موتور رندر روی وی ری تنظیم نیست .
شما به تنظیمات رندر ست اپ بروید و از قسمت common و از رول اوت asign render موتور رندرتو روی وی ری بزار درست میشه.
یه فایل کرک وی ری مال ورژنا قبلی هست اما روش کرک برا همه ورژنا صدق میکنه
مشاهده پیوست readme.rar

آخرین ویرایش: