[دانلود] AVEVA PDMS v12.0 SP6

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

نرم افزار PDMS محصول شرکت AVEVA ،در زمره کارآمدترین و با قابلیت ترین نرم افزارهای مدلسازی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در دنیا است که در اکثر کشورها به عنوان اولین انتخاب در مقایسه با نرم افزارهای مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که از نام واژه ترکیبی این نرم افزار پیداست، این برنامه قابلیت طراحی، مدلسازی و مدیریت یک سایت را تا بالاترین حد آن داراست. توانایی بالای این نرم افزار در مدل کردن تجهیزات سبب انتخاب آن به عنوان نرم افزار اول دنیا در این صنعت گردیده و کاربر بدون نیاز به نرم افزار دیگر، قادر به طراحی و مدلسازی یک Plant می باشد. از آنجا که این نرم افزار در قسمت مربوط به Database بسیار قوی و با دقت طراحی شده است چنانچه یک پروژه در ابتدا با ساختار مناسب و توسط فرد آشنا به این نرم افزار ایجاد گردد، تا انتهای پروژه کوچکترین دغدغه ای بابت از دست رفتن اطلاعات یا خرابی آن ها وجود ندارد.
از جمله نکات مثبت این نرم افزار می توان به همخوانی، ارسال و دریافت فایل ها جهت هماهنگی با نرم افزارهای متداول و رایج علم مهندسی است. چنانکه قابلیت همخوانی فایل های مدلسازی شده در Microstation را داراست و با زبان Visual basic می‌توان برای این نرم افزار برنامه‌نویسی کرد، قابلیت خروجی انواع گزارش ها با فرمتExcel , Word را دارد و همچنین می توان نقشه های خروجی را با فرمت PLT , DXF , DWG به اتوکد منتقل کرد.

به طور کلی و جهت آشنایی با مهمترین ماژول های نرم افزار و کارآیی آن ها به شرح مختصر و عملکرد ماژول های آن می‌پردازیم:

DESIGN
جهت مدلسازی یک واحد فرآیندی از ابتدا تا انتها با دقیق ترین و کامل ترین جزئیات به کار می رود در این قسمت بخش های مختلف واحدهای مکانیک، سازه، معماری، عمران و برق و ... با توجه به شرح وظایف هر قسمت را می توان مدلسازی کرد. از جمله مهم ترین مواردی که در ماژول Design می توان انجام داد، مدلسازی کل Plant، بررسی برخورد اجزاء مختلف، مشاهده آخرین عملیات انجام شده کاربران، گزارش گیری از مدل و مشاهده نمای کلی plant می باشد.

ADMIN
تعریف پروژه، ایجاد بانک های اطلاعاتی، تعریف کاربران، ایجاد محدوده کاری برای هر کاربر، تعریف password و مدیریت کلی database و نرم افزار از کاربرد های این ماژول است. انتظار می رود که admin یک پروژه بر کلیه قسمت های مختلف pdms تسلط کافی داشته و توانایی رفع مشکلات کاربران دیگر را داشته باشد.

PARAGON , SPECON
جهت تعریف PMS (PIPING MATERIAL SPECIFICATION ) پروژه در بخش PIPING و ایجاد کاتالوگ های مورد نیاز بخش های, Piping Instrument . Structure و سایر بخش ها به کار می‌رود. به طور کلی المان هایی که توسط واحدهای مختلف در محیط Design استفاده می شوند در ابتدا در محیط Paragon یا Specon براساس استانداردهای طراحی و جداول و داده های پروژه وارد نرم افزار می شوند.

ISODRAFT
برای تهیه نقشه ایزومتریک که از مدارک خروجی از محیط مدل شده استفاده می شود. نقشه های خروجی با نرم افزار اتوکد قابل ویرایش می­ باشد و در قسمت اجرایی سایت به کار می رود. دراین ماژول تنظیمات کلی برای خروجی نقشه ها و سایز بندی آن ها و مدیریت بر روی چگونگی فایل خروجی تعریف می شود.

DRAFT
جهت تهیه نماهای مختلف، نقشه­ های PLOT PLAN جهت جانمایی تجهیزات و لوله ها یا سایر المان های موجود در Plant به کار می رود. نقشه های خروجی قابلیت ویرایش در اتوکد را دارند و در فاز ساخت پروژه ها کاربرد فراوانی دارد. در این ماژول تنظیمات کلی خروجی نقشه ها و سایز بندی آن ها و مدیریت برروی فایل های خروجی مانند رنگ، سایز، فونت، محل ذخیره اطلاعات، اندازه گذاری ها، ایجاد TAG بر روی تجهیزات و دیگر تنظیمات تعریف می شود.

SPOOLER
جهت تقسیم بندی خطوط Isometric در Shop و در فاز ساخت پروژه کاربرد دارد. به طور کلی نرم افزار PDMS قابلیت تعریف یک پروژه در بالاترین سطح ممکن مدیریت پروژه، مدلسازی کامل واحد فرایندی در تمامی بخش ها و خروجی فایل بصورت انواع گزارشگیری ها، نقشه ها و مدل های سه بعدی را داراست.

توجه:
1- نرم افزار را در مسیر پیش فرض نصب کنید.
2- بعد از نصب و قبل از اجرای نرم افزار فایل موجود در فولدر Cracked File را اجرا کنید.
3- ظاهرا کرک با ویندوز 7 سازگاری ندارد و بعد از اعمال کرک برنامه اجرا نمی شود. کرک دیگری هم پیدا نشد. برنامه بدون کرک اجرا نمی شود و قابل استفاده نیست.

لینک های دانلود

حجم: 571 مگابایت

دانلود - بخش اول | لینک کمکی
دانلود - بخش دوم | لینک کمکی

رمز فایل در پیوست

پیوست ها

• password.txt
    28 بایت · بازدیدها: 2
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Schneider

مدیر بازنشسته
دمت جیلیز آقا بهنام
دوستان دقت کنن این PDMS 12 جدیدترین نسخست تا به امروز(آخه یه تاپیک دیگه با نام PDMS 12 هست اما اون قدیمیتره)
حقیقتش من که اون اول گفتم لینک مستقیم، دقیقا میدونستم که این نرم افزار_با توجه به کپی رایت قوی که پشت سرشه و بسیار گرون قیمته_قطعا لینکهاش دوام نمیارن.....
اونم توی RS که از همه تابلوتره!!
این یه دلیلش بود
دلیل دیگش خب همه میدونید...
لینکهای مستقیم رو میشه resume کرد و چون میشه با IDM یا DAP دانلود کرد....طبیعتا سرعت بیشتری هم دارند

amin dd

عضو جدید
کسی تو نصب مشکل نداره
برای وارد شدن به برنامه جلوی username , بقیه چیزا چی باید بنویسم

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی تو نصب مشکل نداره
برای وارد شدن به برنامه جلوی username , بقیه چیزا چی باید بنویسم

دوست من بستگی به قسمت ورودی داره
مثلا می تونی admin واسه یوزر و پسورد بنویسی
برای پایپینگ pipe رو واسه یوزر و پسورد
برای دیدن مثال sample و...................

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یه ذره واضح تر بگی؟؟؟؟

سلام دوست من
به این تصاویر نگاه کن

اول یادت باشه که دکمه CAPSLOCK روشن باشه
برای یوزر بر روی فلش آن که به سمت پایین هست کلیک کن تمامی یوزرها رو می بینی و می تونی انتخاب کنی

برای پسورد هم همون چیزی که تو یوزر انتخاب کردی میشه پسوردت
و برای MDB هم اگه روی فلشش کلیک کنی یه همچین شکلی میاد

این رو هم باتوجه به نیاز می تونی انتخاب کنی

amin dd

عضو جدید
که وقتی فلش رو میزنم میزنه UNDEIFINED PROJECT

پیوست ها

• 7-25-2011 12-02-47 PM.png
    7-25-2011 12-02-47 PM.png
    15.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
که وقتی فلش رو میزنم میزنه UNDEIFINED PROJECT
سلام دوست من
حتما نام پروژه رو وارد نکردی یا بد نوشتی
همه رو مانند عکسی که برات ضمیمه کردم پرکن
در ضمن نمی خواد حتما از اون فلش استفاده کنی خودت هم می تونی تو کادر بنویسی فقط باید با حروف بزرگ باشه و بعداز هر نوشته درون کادر دکمه ENTER رو بزنی

پیوست ها

• 000.jpg
    000.jpg
    61.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Schneider

مدیر بازنشسته
آپدیت PDMS

آپدیت PDMS

فایل ارتقای PDMS 12.0 SP6 به SP6.25

آپدیت 25 مخصوص کسانیکه AVEVA PDMS 12.0 SP6 رو قبلا نصب کردن و در حال استفاده اند:

ابتدا از کل سیستم یه backup بگیرید که اگر چیزی در فرایند ارتقا درست پیش نرفت براحتی بتونید برگردید(مهمه!)
حالا..
اول فایل update رو نصب کنید:

>> دریافت فایل update <<
پسورد:

www.www.iran-eng.ir 4ever

بعد از نصب این فایل آپدیت، نوبت میرسه به کرک کردن مجدد PDMS
فایل زیر را دانلود و کپی کنید در پوشه نصب و Run as administrator کنید(اگر پیغام replacement داد تایید کنید)

>> دریافت فایل patch <<
پسورد:

www.www.iran-eng.ir 4ever

Schneider

مدیر بازنشسته
PDMS 12.0 سرویس پک 6 مجددا آپلود شد
با لینک مستقیم! :smile:

بهمراه کرک!

برای مشاهده لینکها به فایل ضمیمه مراجعه کنید!
سایز: 582 مگابایت

بازم بگید Iran-Eng بد جاییه!! :w01:

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• links00.txt
    188 بایت · بازدیدها: 0

asma_rosie

عضو
سلام دوست من
به این تصاویر نگاه کن

اول یادت باشه که دکمه CAPSLOCK روشن باشه
برای یوزر بر روی فلش آن که به سمت پایین هست کلیک کن تمامی یوزرها رو می بینی و می تونی انتخاب کنی

برای پسورد هم همون چیزی که تو یوزر انتخاب کردی میشه پسوردت
و برای MDB هم اگه روی فلشش کلیک کنی یه همچین شکلی میاد

این رو هم باتوجه به نیاز می تونی انتخاب کنی
سلام دوست عزیز؛از بچه های تالار شنیدم شما تو نرم افزار pdms واردین.یه جندتا سوال داشتم.ورژن 12 رو نصب کردم اما برای ساخت پروژه و اجرای اون( یوزر و پس ورد و .. ) اشکال دارم .با قسمتproject creation wizard یک پروژه می سازم اما run نمی شه. طبق manualنرم افزارم که پیش میرم بازم هیچ پروژه ای با نام sampleنمیشناسه!! لطفا کمکم کنید :cry:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز؛از بچه های تالار شنیدم شما تو نرم افزار pdms واردین.یه جندتا سوال داشتم.ورژن 12 رو نصب کردم اما برای ساخت پروژه و اجرای اون( یوزر و پس ورد و .. ) اشکال دارم .با قسمتproject creation wizard یک پروژه می سازم اما run نمی شه. طبق manualنرم افزارم که پیش میرم بازم هیچ پروژه ای با نام sampleنمیشناسه!! لطفا کمکم کنید :cry:
سلام
ببخشید نبودیم
الان من دقیق نفهمیدم مشکل شما چیه
اگه برای یوزر و پسورد اشکال داری که نباید وارد محیط بشی
پس چطور پروژه درست می کنی
یه توضیح کامل میدی

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
نكات مهم PDMS و نحوه نصب و استفاده

نكات مهم PDMS و نحوه نصب و استفاده

- ورژن ها موجود :
11.3 , 11.5 , 11.6 , 12

سيستم مورد نياز براي نصب :
اين نرم افزار تحت DOS بوده و براي اجرا روي ويندوز ، از MS COMMAND PROMPT در ويندوز كمك ميگيرد ، به همين دليل تنها بر روي سيستمهاd عامل windows 2000 و windows XP قابل نصب ميباشد .

*** براي نصب اين نرم افزار بر روي لپ تاپ هايي كه vista دارند ، ميتوانيد از نرم افزار ساخت درايو مجازي VMWARE يا ديگر برنامه ها استفاده كنيد . نحوه كار به اين صورت است كه اين برنامه ها يك درايو مجازي بر روي ويندوز ويستا ساخته و شما در آن ويندوز XP نصب ميكنيد و ميتوانيد به طور همزمان از دو سيستم عامل استفاده كنيد و PDMS را بر روي Xp نصب كنيد

نحوه ورود به نرم افزار :
در اين نرم افزار بر خلاف نرم افزار هاي ديگر كه ابتدا وارد نرم افزار شده و سپس به ايجاد پروژه ميپردازيم ، بايد ابتدا پروژه توسط ADMIN ايجاد شده و user ها و تيم ها مشخص گردند ، سپس براي ورود به نرم افزار اطلاعات لازمه را وارد كرده و وارد ميشويم . كاربراني كه با اين نرم افزار اشنايي ندارند ميتوانند براي ورود به محيط برنامه از موارد زير استفاده كنند :
project : SAM
user : SAMPLE
pass : SAMPLE
mdb : SAMPLE
module : Design.

نكات مهم :
*** در كليه مراحل استفاده از نرم افزار ، بايد CAPS LOCK روشن باشد
*** قابليت undo در نسخه 11.5 وجود ندارد ،‌ولي از نسخه 11.6 به بعد به نرم افزار اضافه شده است
*** اكثر شركت هاي فني مهندسي از نسخه 11.5 استفاده ميككند و اين نسخه عموميت بيشتري دارد . براي مثال شركت هاي بزرگ مثل سازه و نارگان كه از نسخه هاي اصلي و تحت لايسنس AVEVA استفاده ميكنند ، از نسخه PDMS 11.5 SP 3 استفاده ميكنند

آخرین ویرایش:

asma_rosie

عضو
سلام دوست عزیز و سال نو مبارک ؛ می بخشید مدت زیادی نیومدم.مشغول PDMS بودم .تونستم مشکلم رو تا حدی حل کنم .الان بعد از ساخت پروژه مشغول ساخت TEAM , USER و ... هستم.اما هنوز مفهوم بعضی از اصطلاحات رو نمی دونم.سوالی که برام پیش اومده اینه که NT AUTHENTICATED USER و NT AUTHENTICATION چی هستند؟ و اینکه موقع ساخت NT AUTHENTICATION کدومیک از PROJECT USER هایی رو که ساختم رو باید به AUTHENTICATED USER اضافه کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام
ببخشید نبودیم
الان من دقیق نفهمیدم مشکل شما چیه
اگه برای یوزر و پسورد اشکال داری که نباید وارد محیط بشی
پس چطور پروژه درست می کنی
یه توضیح کامل میدی

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز و سال نو مبارک ؛ می بخشید مدت زیادی نیومدم.مشغول PDMS بودم .تونستم مشکلم رو تا حدی حل کنم .الان بعد از ساخت پروژه مشغول ساخت TEAM , USER و ... هستم.اما هنوز مفهوم بعضی از اصطلاحات رو نمی دونم.سوالی که برام پیش اومده اینه که NT AUTHENTICATED USER و NT AUTHENTICATION چی هستند؟ و اینکه موقع ساخت NT AUTHENTICATION کدومیک از PROJECT USER هایی رو که ساختم رو باید به AUTHENTICATED USER اضافه کنم ؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام همچنین سال نو شما هم مبارک
یعنی همه مدت مشغول طریقه وارد شدن به برنامه بودی ( شوخی می کنم :دی )
برای طراحی هر پروژه ادمین می تونه تعدادی کاربر با دسترسی های مختلف درست کنه
وبرای ساخت نام کاربری و سطح دسترسی هر کاربر و .... از این گزینه استفاده می شه
البته این بیشتر برای شبکه هست
وبرای خونه که فقط خودت می خوای طراحی کنی ( مثلا گفتم ) نیاز نیست و خودت می تونی با همون نام ادمین و یا ... وارد بشی و شروع به شبیه سازی وطراحی کنی
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم
موفق باشید

cupid15

عضو جدید
سلام دوستان.
من تازه عضو اینجا شدم.
یه لینک تو youtube دیدم راجه به آموزش PDMS12.
PDMS12 یه کم با ۱۱.۵ که من قبلا کار میکردم فرق میکنه.
کسی از دوستان دنباله این لینک و نداره به من بده.
http://www.youtube.com/watch?v=kV2uiTHYuq8
یا حداقل آموزش PDMS منحصرا PDMS12 رو.
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

leilinnn

عضو جدید
سلام دوستان من نرم افزار Plant12.0.SP4 رو به تازگی خریدم و روی لپ تاپم نصبکردم ولی همون اول یه مشکل دارم و اونم USEERNAME و PASSWORD هست که نمیدونم باید کجا USEERNAME رو تعریف کنم الان یک روزه کامله که گیر کردمسر همین خواهش میکنم جواب بدید
در ضمن SAMPLE جواب نمیده

milad_boy21

عضو جدید
سلام دوستان.
من تازه عضو اینجا شدم.
یه لینک تو youtube دیدم راجه به آموزش PDMS12.
PDMS12 یه کم با ۱۱.۵ که من قبلا کار میکردم فرق میکنه.
کسی از دوستان دنباله این لینک و نداره به من بده.
http://www.youtube.com/watch?v=kV2uiTHYuq8
یا حداقل آموزش PDMS منحصرا PDMS12 رو.
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

شما میتونید فیلم های آموزشی توی این لینک رو از این تاپیک دانلود کنید اما چون Torrent ممکن طول بکشه ولی من دانلود کردم
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/98526-%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-PDMS

milad_boy21

عضو جدید
دوستان اگه کسی فایل کرک PDMS.v12.0.SP.6.0
داره ممنون میشم در اختیار بنده هم قرار بده
الان دوباره دارم pdms12sp6 رو از دو سایت مختلف با حجم 545 مگابایت با هزار مصیبت دانلود می کنم به این امید که فایل کرک همراهش باشه اما فایل کرک همراهش نیست یا اگه هست کار نمی کنه
توی باشگاه و سایت های دیگه هر جا گشتم فایل کرک رو به تنهایی پیدا نکردم
دیگه دارم دیونه میشم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان اگه کسی فایل کرک PDMS.v12.0.SP.6.0
داره ممنون میشم در اختیار بنده هم قرار بده
الان دوباره دارم pdms12sp6 رو از دو سایت مختلف با حجم 545 مگابایت با هزار مصیبت دانلود می کنم به این امید که فایل کرک همراهش باشه اما فایل کرک همراهش نیست یا اگه هست کار نمی کنه
توی باشگاه و سایت های دیگه هر جا گشتم فایل کرک رو به تنهایی پیدا نکردم
دیگه دارم دیونه میشم

بفرماييد.خدمت شما.
كرك PDMS v.12.SP6

پیوست ها

• PDMS12SP6-crack.part1.rar
    10 مگایابت · بازدیدها: 1
  • PDMS12SP6-crack.part2.rar
    10 مگایابت · بازدیدها: 1

hossain beheshti

عضو جدید
سلام دوست عزیز
میشه یه بار دیگه لینک ها رو بزارید. من نیاز ضرور دارم....:cry:
مرسی

saeid.prg

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان یه سوالی داشتم ...
من نرم افزار DMS 12 SP6 رو روی کلاینتم ام نصب کردم ویندوز 10 و میخوام فایل های پروژه ام رو روی سرور قرار بدهم و چندتا از کلاینت هام بتونن روی اون کار کنن ولی نمیدونم چطور این کار رو انجام بدم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

بالا