دانلود کتاب های C#

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
Oop with Microsoft Visual Basic .Net and Microsoft Visual C# .Net Step by Step (Step By Step (Microsoft))

Oop with Microsoft Visual Basic .Net and Microsoft Visual C# .Net Step by Step (Step By Step (Microsoft))

Oop with Microsoft Visual Basic .Net and Microsoft Visual C# .Net Step by Step (Step By Step (Microsoft)

by: Robin A Reynolds-Haertle

Size : 2.35 MB
Type : .PDF

Download:
iFile.it
Megaupload
Fileserve
Mediafire

Password if needed:
ebooksclub.org

satanic

عضو جدید
mer30000000000000

mer30000000000000

mer30000000000000000:D:D

برای سال های بسیاری ، ç و برنامه نویسان ک شده اند جستجو برای زبان های برنامه نویسی دیگر که ارائه همان نوع انعطاف پذیری و قدرت ج و ج ، اما بدون پیچیدگی و شیب منحنی یادگیری تسلط لازم برای از بسیاری از برنامه نویسان language.What مورد نظر بود زبان را که اجازه می دهد برنامه های کاربردی به سرعت ساخته شده است ، اما در عین حال دادن به آنها توانایی جستجو در کد پایین level.The تا سرانجام با زبان جدید مایکروسافت به پایان رسید - Ç # ، عضو چهارچوب دات نت.
سی شارپ زبان جدید انقلابی از مایکروسافت ، و طراحی شده صرفا در چارچوب دات نت اداره می شود. ترسیم و تجارب از سی ، سی و ویژوال بیسیک ، سی شارپ می شود طراحی شده است ساده و مدرن شی گرا زبان های برنامه نویسی.
اما چرا سی شارپ یاد بگیرند؟ با ادغام سی شارپ و ویژوال Studio.NET (معروف به ویژوال سی شارپ) ، در حال توسعه ویندوز و برنامه های وب بوده است اساسا simplified.With دسترسی کامل به دات نت کتابخانه کلاس سی شارپ شامل پشتیبانی داخلی
در حال توسعه برای خدمات وب سایت قوی و برنامه های کاربردی ASP.NET. (این گزارش گفته شد که به طور کامل با استفاده از Studio.NET ویژوال سی شارپ و که اکثر مثال ها در MSDN در سی شارپ که به خودی خود رمزی شد ساخته شده است می باشد دلیل بسیار خوبی برای یادگیری سی شارپ!) علاوه بر این سی شارپ را با افزایش بهره وری از برنامه نویسان با حذف اشتباهات رایج و اغلب به ج و ج همراه است.
در حالی که بسیاری از سی شارپ زودتر کتاب را عمدتا در نحو زبان متمرکز ، راهنمای سی شارپ دات نت وب پاسخ را نشان میدهد استفاده از سی شارپ برای توسعه دهندگان وب به دنبال بهره برداری از قابلیت های جدید و به راحتی از این برنامه قدرتمند language.The بهترین راه برای یادگیری زبان جدید است با تلاش کردن در حالی که نمونه های شما در حال خواندن این فصل book.Within بسیاری از شما نمونه کد متعدد مورد استفاده در موقعیتهای عملی مختلف ؛ یافتن این دست را ، کد رویکرد فشرده به شما اجازه می دهد تا به درک عمیق تر از مسائل دخیل در سی شارپ توسعه وب ، و در عین حال به شما اجازه می دهد تا به برش و چسباندن بخش های از کد قابل اجرا را در پروژه های فعلی خود ، در نتیجه کوتاه شدن زمان توسعه است.
ما دائما به سختی کار تولید بهترین کتاب های فنی مورد نیاز توسط برنامه نویسان حرفه ای مثل شما. من صادقانه امیدواریم که شما از لذت بردن از خواندن این کتاب را تا حدی که نویسنده بود آن را نوشتن!

Download

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
c# for programming

c# for programming

سلام...
اقا من برنامه نویسی ترم 2 هستم c++ رو خوب بلدم تابع و اینا....ساختمان داده هم نسبتا بلد هستم!! ولی بیشتر شی گراییم خوبه!!
الان میخوام کلا بیام تو کار c# و یکی از رفقام که به قولی الگوی منه،به عنوان راهنماش از یه کتاب گنده استفاده میکنه به اسم c# for programmers که شما هر دو نسخه ی 2008 و 10 اش رو گذاشتین!!
میخواستم بدونم برای شروع این کتاب،نسخه ی 10 خوبه یا اینکه برم دنبال منابع اسون تر؟!خوشبختانه با زبان هیچ مشکلی ندارم، و اینکه ویژوال اوستودیو ی 2010 رو دارم؟:confused:

از c# هم هیچی بلد نیستم!! اصلا وقتی کد هاش رو نیگا میکنم،سرم گیج میره!! کد نویسی c++ رو میگفتن خیلی شبیهش باشه ولی اصلا نیست!!

negin17h

مدیر تالار
سلام...
اقا من برنامه نویسی ترم 2 هستم c++ رو خوب بلدم تابع و اینا....ساختمان داده هم نسبتا بلد هستم!! ولی بیشتر شی گراییم خوبه!!
الان میخوام کلا بیام تو کار c# و یکی از رفقام که به قولی الگوی منه،به عنوان راهنماش از یه کتاب گنده استفاده میکنه به اسم c# for programmers که شما هر دو نسخه ی 2008 و 10 اش رو گذاشتین!!
میخواستم بدونم برای شروع این کتاب،نسخه ی 10 خوبه یا اینکه برم دنبال منابع اسون تر؟!خوشبختانه با زبان هیچ مشکلی ندارم، و اینکه ویژوال اوستودیو ی 2010 رو دارم؟:confused:

از c# هم هیچی بلد نیستم!! اصلا وقتی کد هاش رو نیگا میکنم،سرم گیج میره!! کد نویسی c++ رو میگفتن خیلی شبیهش باشه ولی اصلا نیست!!

از لحاظ سینتکس بسیار شبیه هستند، اولش یه کم گیج میشی چون تو محیط شی گرا نبودی اما بعدش لذت می بری. مشکلی داشتی در خدمتم چون تخصصم رو این زبان هست. در مورد کتاب هم از نسخه جدیدترش شروع کن یا از کتاب wrox استفاده کن. موفق باشی :gol:

ytaheri

عضو جدید
Professional C# 4 and .NET 4 (Wrox Programmer to Programmer) پسورد می خواد نمیدونی پسش چی هست؟

negin17h

مدیر تالار
سلام بر مدیر تالاررررررررررررررررررررررررررررر :D
لطفا یه لینک سالم واسه دانلود این کتاب بدین !:w27:

لينک iFile.it مشکلی نداره. سعی میکنم لینک قبلی را آپديت کنم :gol:

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من میخواستم به صورت تخصصی صرفا برنامه نویسی C# تحت شبکه و Xml در C# رو دنبال کنم
لطف میکنین کتابهای فارسی در این زمینه بهم معرفی کنین

negin17h

مدیر تالار
سلام دوستان من میخواستم به صورت تخصصی صرفا برنامه نویسی C# تحت شبکه و Xml در C# رو دنبال کنم
لطف میکنین کتابهای فارسی در این زمینه بهم معرفی کنین

برای بحث شبکه اش که کتاب گذاشتم اما اگر واقعاً میخوای تخصصی کار کنی تو کتابای فارسی چیزی پیدا نمیکنی :gol:

click3284183

عضو جدید
آموزش فروشگاه آنلاین با c#.net

آموزش فروشگاه آنلاین با c#.net

مندسان گرامی کسی آموزش برنامه نویسی فروشگاه آنلاین با c#.net رو داره احتیاج فوری دارم

yasaman-89

عضو جدید
من که نتونستم هیچ کدوم ازلینکای قسمت دانلود کتابهای c#بالارو دانلود کنم!!!

آخرین ویرایش:

psp2004

عضو جدید
C# for Programmers

by: Harvey M. Deitel, Paul J. Deitel

Download :
iFile.it
MegaUpload

Password : library.nu​

C# 2010 for Programmers (4th Edition) (Deitel Developer Series)
by: Paul J. Deitel, Harvey M. Deitel

Download :
iFile.it
MegaUpload

Password : ebooksclub.org​

با نام خدا و سلام

دوستان اگه این دو تا لینک رو اصلاح کنن عالیه :)

آخرین ویراست کتاب های wrox هم اگه کسی ازشون لینک بزاره دیگه عالیه عالیه

آخرین ویرایش:

neda_m_2

عضو جدید
سلام من کتاب سی شارپ جعفر نژاد می خوام جلدش سبزه کمکم می کنید؟

nomad811

عضو جدید
لینکهای کتابای wrox مشکل داره ! اگر کسی عوضش کنه ، ممنون میشم .

بعدش به نظرتون Deitel بهتره یا wrox تو c# ؟!

parsigirl.1366

عضو جدید
اخه چرا من هرچی می خوام دانلود کنم نمی شه؟؟ خواهشن کمکم کنید.من تازه عضو شدم...:cry:

negin17h

مدیر تالار
اخه چرا من هرچی می خوام دانلود کنم نمی شه؟؟ خواهشن کمکم کنید.من تازه عضو شدم...:cry:

دوست عزیز اکثر لینک ها از کار افتاده. من تلاش می کنم همه رو دوباره آپ کنم :gol:

linux_0011

عضو جدید
سلام.

کتاب دیتل رو باید خرید یا اینکه میشه دانلودش کرد؟

نگین جان تو این لینکایی که گذاشتی دیتل نیست؟
wroxرو خواستم دانلود کنم نشد:redface:

راستی من میخوام ویندوز اپلیکیشن یاد بگیرم اما یک سری دستوراتش با دات نت فرق داره.
چی بخونم بهتره؟

smehr

عضو جدید
دوستان من کتاب نسخه ایبوک برنامه نویس سی شارپ دات نت مهندس جعفر نژادقمی رو میخوام کسی داره؟یا لینک دانلود شو بلده؟ ریدرشم ندارم:cry:

negin17h

مدیر تالار
دوستان من کتاب نسخه ایبوک برنامه نویس سی شارپ دات نت مهندس جعفر نژادقمی رو میخوام کسی داره؟یا لینک دانلود شو بلده؟ ریدرشم ندارم:cry:

دوست عزیز قرار دادن لینک کتب فارسی خلاف قوانین سایت هست :gol:

*avast*

اخراجی موقت
با سلام
لطفا" لینک کتاب آموزش C# زبان اصلی wrox آخرین نسخه اش رو بزارید
با تشکر