دانلود کتاب های گرایش کنترل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام دوستان
چند تا درخواست داشتم ولي تورو خدا بهم حمله نكنيد كه جاي سوالات اينجا نيست.اخه من تازه اومدم بلد نيستم .شما ببخشيد بزرگوار
1=ميشه كتابهاي ترجمه شده به فارسي بيشتر قرار بديد.مثلا براي معادله ديفرانسيل
2=در كنكور كارشناسي به ارشد چه دروسي مياد؟واسه برق كنترل
3=اگه جزوه خوب براي دروس ترم سوم مهندسي برق كنترل داريد اينجا قرار ميديد؟يا كدوم كتابهاي اينجا واسه دروس ترم سوم هست؟

کتاب های ترجمه قارسی خیلی کم پیدا میشه

اگه سوالی درباره کنکور دارید در لینک زیر بپرسید
لینک
اگه جزوه ای می خواید اسم شو بگید تا در صورت موجود بودن تقدیم بشه

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دانلود کتاب حل مسائل کنترل غیرخطی اوگاتا

دانلود کتاب حل مسائل کنترل غیرخطی اوگاتا

در این پست لینک کتاب حل مسائل کنترل غیرخطی اوگاتا ارائه می شود . این کتاب با عنوان sollution of ogata nonlinear control engineering و با حجم حدود 10 مگابایت در 200 صفحه ، در این وبلاگ عرضه می شود .

دانلود کتاب

MASS59

عضو جدید
سلام خسته نباشید. کتاب ((مهندسی کنترل)) گاتسو هیکو اگاتا رو می خوام. ممنون میشم
سلام
کتاب مورد نظرتون رو از اینجا میتونید دانلود کنید:
http://ebookee.org/Katsuhiko-Ogata-Modern-Control-Engineering-3-Edition_522057.html

ولی از اونجا که "آموزش ماهیگیری" بهتر از "بخشیدن ماهی" هست, توصیه میکنم سری به این دو سایت بزنید. همه کتابها رو پیدا میکنید:
http://ebookee.org
این سایت به سایتهای آپلود فایل دیگه لینک میده

ولی این سایت فوق العاده محشر:
http://library.nu/?utm_source=redirect&utm_medium=web&utm_campaign=gigapedia.org
که باید ابتدا عضو بشید, همه کتابها رو داره و از خود سایت هم با سرعت بالا میتونید دانلود کنید.تا حالا نشده کتابی رو نتونم ار این سایت بگیرم

Foad_EMR

عضو جدید
سلام
کتاب های ترجمه شده خیلی در اینترنت موجود نیستند و امکان گذاشتن کتاب های فارسی به دلیل قانون کپی رایت وجود نداره
با سلام
ممنون از راهنماییتون
ولی منظوره من کتاب ترجمه شده نیست
این هندبوک کلاً 50 صفحه میشه
1جورایی مثل data sheet قطعات میمونه ولی خیلی مختصر
اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم.

amirhm

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

دنبال ترجمه هندبوک DOE هستم که مربوط به انواع شیرهای کنترلی (عملگرها) میشه
ممنون میشم کمک کنید.;):)

این دو تارو پیدا کردم اگه اینها کتابای مورد نظر شما نیستند لطفا اسم کامل کتاب رو بذارید یا کد مربوط به DOE مثلا DOE-HDBK-1016

DOE FUNDAMENTALS HANDBOOK INSTRUMENTATION AND CONTROL

Volume 1

Volume 2

DOE FUNDAMENTALS HANDBOOK ENGINEERING SYMBOLOGY, PRINTS, AND DRAWINGS

Volume 1
Volume 2

آخرین ویرایش:

Foad_EMR

عضو جدید

این دو تارو پیدا کردم اگه اینها کتابای مورد نظر شما نیستند لطفا اسم کامل کتاب رو بذارید یا کد مربوط به DOE مثلا DOE-HDBK-1016

DOE FUNDAMENTALS HANDBOOK INSTRUMENTATION AND CONTROL

Volume 1

Volume 2

DOE FUNDAMENTALS HANDBOOK ENGINEERING SYMBOLOGY, PRINTS, AND DRAWINGS

Volume 1
Volume 2

سلام دوست عزیز
واقعاً ممنون از کمک و توجهتون
منظوره من ترجمه این هندبوکیه که لینک میکنم
ممنون میشم اگه در این موردم کمکم کنید;):)

http://www.4shared.com/document/JuVREHWo/Valves_DOE_Fundamentals.html

Macboy

عضو جدید
Modern Control Systems, 12th Edition

Modern Control Systems, 12th Edition

نام: Modern Control Systems, 12th Edition
نویسنده: Richard C. Dorf, Robert H. Bishop
ناشر: Prentice Hall
سال انتشار: ۲۰۱۰
فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۱۱۰۴
حجم: ۳۲MB
سیستم‌های کنترل سامانه‌های کنترل یا Control system چیست؟
سیستم‌های کنترل سامانه‌های کنترل یا Control system به مجموعهٔ ابزار و تمهیداتی اطلاق می‌شود که به منظور کنترل نمودن و تحت مدیریت قرار دادن رفتار فرایندها و سیستم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در کل دو گروه از سیستم های کنترلی موجود می باشد و هرکدام از آنها متغییر ها و ترکیبات مختلفی دارند:

• کنترل های منطقی یا کنترل های ترتیبی (logic or sequential controls)
  • کنترل پس خورانی یا کنترل خطی ( feedback or linear controls )
در این میان یک منطق فازی نیز موجود می باشد که ترکیبی از دو گروه بالا می باشد.
منبع: BookBurger.net
معرفی کتاب
یکی از مهمترین کتاب ها در مقوله کنترل سیستم ها و رشته ی برق , و یکی از مهمترین کتابهای مرجع در سایت بوک برگر.نت!.کتاب کنترل سیستم ها یک کتاب مرجع برای دانشجویان رشته ی مهندسی برق می باشد.این کتاب طوری نوشته شده است که برای تمامی رشته های مرتبط با کنترل سیستم ها مناسب باشد و با گذر زمان و ویرایش های جدید این , به دامنه مطالب این کتاب اضافه شده است و مطالب جدیدی در این کتاب قرار گرفته است بطوری که ویرایش هفتم این کتاب شامل ۷۶۰ صفحه بوده ولی آخرین ویرایش از این کتاب که هم اکنون در اختیار شما است شامل ۱۱۰۴ صفحه می باشد.
این کتاب شامل مباحثی در زمینه کنترل کلاسیک, فرکانس ها , طراحی توسط پلات های Bode و Nyquist و… می باشد.شامل تمرینهای زیاد که در دانشجویان به درک مفاهیم مورد بحث در کتاب کمک می کند.همچنین شامل مطالبی جهت استفاده از کامپیوتر برای طراحی و آنالیز توسط MATLAB و LabVIEW می باشد.توصیه میکنیم این کتاب مفید را از دست ندهید.

http://dl.bookburger.net/dl/ebook/Engineering/Electrical/Modern%20Control%20Systems,%2012th%20Edition(www.BookBurger.net).rar

Delta-3zx

عضو جدید

نام: Modern Control Systems, 12th Edition
نویسنده: Richard C. Dorf, Robert H. Bishop
ناشر: Prentice Hall
سال انتشار: ۲۰۱۰
فرمت: PDF
تعداد صفحات: ۱۱۰۴
حجم: ۳۲MB
سیستم‌های کنترل سامانه‌های کنترل یا Control system چیست؟
سیستم‌های کنترل سامانه‌های کنترل یا Control system به مجموعهٔ ابزار و تمهیداتی اطلاق می‌شود که به منظور کنترل نمودن و تحت مدیریت قرار دادن رفتار فرایندها و سیستم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در کل دو گروه از سیستم های کنترلی موجود می باشد و هرکدام از آنها متغییر ها و ترکیبات مختلفی دارند:

• کنترل های منطقی یا کنترل های ترتیبی (logic or sequential controls)
  • کنترل پس خورانی یا کنترل خطی ( feedback or linear controls )
در این میان یک منطق فازی نیز موجود می باشد که ترکیبی از دو گروه بالا می باشد.
منبع: BookBurger.net
معرفی کتاب

یکی از مهمترین کتاب ها در مقوله کنترل سیستم ها و رشته ی برق , و یکی از مهمترین کتابهای مرجع در سایت بوک برگر.نت!.کتاب کنترل سیستم ها یک کتاب مرجع برای دانشجویان رشته ی مهندسی برق می باشد.این کتاب طوری نوشته شده است که برای تمامی رشته های مرتبط با کنترل سیستم ها مناسب باشد و با گذر زمان و ویرایش های جدید این , به دامنه مطالب این کتاب اضافه شده است و مطالب جدیدی در این کتاب قرار گرفته است بطوری که ویرایش هفتم این کتاب شامل ۷۶۰ صفحه بوده ولی آخرین ویرایش از این کتاب که هم اکنون در اختیار شما است شامل ۱۱۰۴ صفحه می باشد.
این کتاب شامل مباحثی در زمینه کنترل کلاسیک, فرکانس ها , طراحی توسط پلات های Bode و Nyquist و… می باشد.شامل تمرینهای زیاد که در دانشجویان به درک مفاهیم مورد بحث در کتاب کمک می کند.همچنین شامل مطالبی جهت استفاده از کامپیوتر برای طراحی و آنالیز توسط MATLAB و LabVIEW می باشد.توصیه میکنیم این کتاب مفید را از دست ندهید.

http://dl.bookburger.net/dl/ebook/Engineering/Electrical/Modern Control Systems, 12th Edition(www.BookBurger.net).rar
سلام اگه میشه کلمه عبور فایل فشرده رو بگین

hamidreza_p

عضو جدید
کتاب حل المسائل کنترل فازی

کتاب حل المسائل کنترل فازی

سلام بر دوستان عزیز

سئوالم این بود که کتاب حل المسائل کنترل فازی ترجمه شده ی لی وانگ هست یا نه؟؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه بنده رو راهنمائی کنه.

mghary

عضو جدید
بابا ما دوبله شده ی کتابارو نمی فهمیم
دیگه
اینا که همه زبون اصلیه.!؟:gol::smile:
شوخی کردیم ..
خیلی خیلی ممنون

ahmadpashaei

عضو جدید
با سلام
من دو کتاب زیر رو با راهنما می خوام :
1- اصول کنترل مدرن دکتر خاکی صدیق + راهنما
2- مقدمه ای بر کنترل مدرن دکتر تقی راد + راهنما

omid_r66

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام عزیزان
می خواستم ببنیم کسی حل المسائل کتاب Linear system theory & Design "by:chi-Tsong chen" رو داره؟ ممنون راهنماییم کنید

soltanimehr66

عضو جدید
با سلام
خیلی دنبال کتاب زیر گشتم اما جایی پیداش نکردم اگر لطف کنید و لینک دانلودش رو برام قرار بدید ممنون میشم
multivariable feedback: A quasi-classical approach
lecture notes in control and information science, springer verlag, berlin, volume 40,1982
by: Y.S. hung , A.G.J.macfarlane​

201745

عضو جدید
سلام
كسي كتاب حل المسائل applied nonlinear control,J.E.Slotine&W.Li,Prentice Hall,1991
رو نداره براي من بذاره؟

soheil.z

عضو جدید
بچه ها نیاز فوری به این کتاب دارم
Opc Unified Architecture
ممنونتون میشم کمکم کنید :gol:

soheil.z

عضو جدید
آقای نعیمی لطف کردید ممنون.
مهندسای عزیز من خیلی برا پیدا کردن کتاب زیر تلاش کردم کسی لینک دانلود برا این کتاب نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی
industrial network security

iman ss

عضو جدید
modern chen

modern chen

سلام عزیزان
می خواستم ببنیم کسی حل المسائل کتاب Linear system theory & Design "by:chi-Tsong chen" رو داره؟ ممنون راهنماییم کنید

salam khob hastin manam etefaghan hale masaele fasle 4 va 5 mikham age dastet omad vasam mailesh kon kheili lazemame age dashti hatman mailesh kon mer3000/

لطفا پست های خود را با دستور خط فارسی ارسال کنید.

Ice Man

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ali_dm

عضو جدید
دوستان عزیز هر کسی این دو تا کتاب را داره واقعا لطف بزرگی رو انجام داده اگه لینک دانلودش رو برام بزاره
modern control theory by william L. Brogan
advanced modern control system and design by Shinners

akbar6565

عضو جدید
سلام به دوستان
من احتیاج به کتاب دیجیتال غیر خطی اوگاتا دارم اگه کسی فایلشو داره بهم کمک کنه مرسی

sollution of ogata nonlinear control engineering

ترجه شده باشه عالی میشه

epuck1703

عضو جدید
سلام.ممنون میشم لینک دانلود کنترل مدرن خاکی صدیق رو هم بذارین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا