دانلود چند pdf نقشه کشی و نقشه خوانی مهندسی

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند pdf در مورد نقشه کشی و نقشه خوانی مهندسی واستون میذارم.
دونستن نقشه خوانی و اصول نقشه کشی واسه هر مهندسی لازمه
مهندسی مکانیک که جای خود دارد.

این pdf ها به صورت درس به درسه که مربوط به دانشگاه صنعتی اصفهان دانشکده مکانیکه که شامل 13 درس چند تمرین و دوسری توضیحات کلی هستش که من فعلا" درس 1 و 2 رو واستون میذارم
واسه دانلود روی درس ها کلیک کنید.

درس 1

درس2

بقیه درسهارو هم تو چند روز آینده واستون میذارم.

پیوست ها

• lesson 1.pdf
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 13

CluSteRBomB

عضو جدید
آقا دستت درست خیلی زحمت کشیدی، ولی اینا همش نقشه 1 بود. به همین صورت برا نقشه2 هم دارین. واقعن نسبت کیفیت به حجمشون عالی بود.
بازم سپاس

ALI26393

عضو جدید
نقشه كشي 2 - آموزش کتیا در دانشگاه صنعتی اصفهان - نصرپدیا

نقشه كشي 2 - آموزش کتیا در دانشگاه صنعتی اصفهان - نصرپدیا

نقشه كشي 2 - آموزش کتیا در دانشگاه صنعتی اصفهان
با پیشرفت تکنولوژی در ده های اخیر و بوجود آمدن کامپیوتر و روش های جدید طراحی دیگر نیازی نیست نقشه های مهندسی با دست کشیده شوند بلکه با رایانه و به کمک نرم افزار ها طراحی و آنالیز می شوند. در دانشگاه صنعتی اصفهان برخلاف دیگر دانشگاه های ایران درس نقشه کشی 2 با محوریت رایانه و...
نصرپدیا

لطفا برای تشکر از گزینه تشکر استفاده کنید

ALI26393

عضو جدید
نقشه كشی و نقشه خوانی مهندسی 1 دانشگاه صنعتی اصفهان از نصرپدیا

نقشه كشی و نقشه خوانی مهندسی 1 دانشگاه صنعتی اصفهان از نصرپدیا

نقشه كشی و نقشه خوانی مهندسی 1 دانشگاه صنعتی اصفهان
رشته مهندسی مکانیک علاوه بر آنالیز و محاسبه با طراحی نیز عجین شده است. در دانشگاه صنعتی اصفهان درس نقشه کشی و نقشه خوانی مهندسی در همان ترم اول به دانشجویان داده می شود تا در همان اول کار آنها را با مقدمه علم مکانیک آشنا کنند در این 13 کتاب با مسائلی مثل: مروری بر نقشه کشی...
نصرپدیا

لطفا برای تشکر از گزینه تشکر در سمت راست استفاده کنید

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از شما دوست عزیز

نقشه كشی و نقشه خوانی مهندسی 1 دانشگاه صنعتی اصفهان
رشته مهندسی مکانیک علاوه بر آنالیز و محاسبه با طراحی نیز عجین شده است. در دانشگاه صنعتی اصفهان درس نقشه کشی و نقشه خوانی مهندسی در همان ترم اول به دانشجویان داده می شود تا در همان اول کار آنها را با مقدمه علم مکانیک آشنا کنند در این 13 کتاب با مسائلی مثل: مروری بر نقشه کشی...
نصرپدیا

لطفا برای تشکر از گزینه تشکر در سمت راست استفاده کنید

از تکمیل مطالب ممنون
خیلی عالی بود دمت گرم
خواهش میکنم دست دوستمون درد نکنه که زحمت نقشه 2 رو کشیدن

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از جزواتت
اگه از نقشه کشی تاسیسات هم داری بزار
خواهش میکنم
چشم میذارم
سلام
ممنونم از اینکه این آموزش ها رو گذاشتی

ممنون بایت مطلب خوبت

مرسسسسسسسسسسسسسيييييييييييييييييييي
خواهش میکنم

torobche

عضو جدید
سلام مهندس
دستتون درد نکنه...ولی فقط چهار تا درس اول رو میشه دانلود کرد مابقی رو مدام ارور میده.... :(

یه خواهشی هم داشتم...در مورد نقشه کشی مخازن و جزئیات اون چیزی دارید که کمکم کنه هم با قطعات مخازن و هم با مدلهای نقشه کشی شون آشنا بشم...قراره اتوکد کار کنم البته ولی خب از اونجا که با مخازن مستقیم در ارتباط نیستم تجسم فضایی اونها برام دشواره...

torobche

عضو جدید
مهندس جان مجدد سعی کردم و خوشبختانه همه دانلود شد...خیلی خیلی خیلی ممنون و سپاسگزارم...فقط اگه در مورد اون مخازن هم مطلبی میدونید که ممکنه به درد من بخوره خیلی خوشحال میشم که بگید.

ali2afm

عضو جدید
سلام به همه دوستان علاقه مند به نقشه کشی
به نظر من اگه می خواهید نقشه کشی رو با اصول نقشه کشی یادبگیرید فکر می کنم کتاب رسم فنی بهترین گزینه هست که بهترینشون رسم فنی دوره دبیرستانه.

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
دستتون درد نکنه...ولی فقط چهار تا درس اول رو میشه دانلود کرد مابقی رو مدام ارور میده.... :(

یه خواهشی هم داشتم...در مورد نقشه کشی مخازن و جزئیات اون چیزی دارید که کمکم کنه هم با قطعات مخازن و هم با مدلهای نقشه کشی شون آشنا بشم...قراره اتوکد کار کنم البته ولی خب از اونجا که با مخازن مستقیم در ارتباط نیستم تجسم فضایی اونها برام دشواره...
سلام دوست عزیز درمورد قسمت اول همونطور که خودت گفتی دانلود شد و مشکلی نیست
ولی در مورد مخازنچشم سعی میکنم بذارن الان مشغله م خیلی زیاد ولی سعیمو میکنم که واستون بذارم
سلام به همه دوستان علاقه مند به نقشه کشی
به نظر من اگه می خواهید نقشه کشی رو با اصول نقشه کشی یادبگیرید فکر می کنم کتاب رسم فنی بهترین گزینه هست که بهترینشون رسم فنی دوره دبیرستانه.
دقیقا" همینطوره و اینهای هم که گذاشتم آموزش رسم فنی هستش
واسه همه این درسها ممنون خیلی عالی بود
خواهش میکنم دوست عزیز

maziyar_man

عضو جدید
با سلام فراوان
همین رو لازم داشتم دمت گرم
دوستت دارم مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررد;)