دانلود های مربوط به:ورژن های مختلف SKETCHUP

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[دانلود] طراحی و نقاشی حرفه ای با Autodesk SketchBook Designer 2013 – سیستم عامل مك

[دانلود] طراحی و نقاشی حرفه ای با Autodesk SketchBook Designer 2013 – سیستم عامل مك

Autodesk SketchBook Designer نام نرم افزاری است که در محیط ویژوال خود کاغذ و قلم دیجیتالی برای کاربران فراهم نموده است تا طرح های نقاشی ذهن خلاق خود را به راحتی در کامپیوتر پیاده سازی کنند. در واقع Autodesk SketchBook Designe یک نرم افزار تصویرسازی است که کاربران می توانند طرح های خود را در هر زمینه ای بر روی صفحه های کاغذی موجود در این نرم افزار پیاده سازی نموده و از ابزارها و ویژگی های مختلفی همچون ابزارهای حرفه ای رسم خطوط، سایه زنی، طراحی های اولیه، Brush های پیشرفته با کیفیت های بالا، قابلیت حاشیه نویسی بر روی طرح به منظور یادآوری نکات در ادامه طراحی و امکان حذف آسان آن ها، استفاده از رنگ های ترکیبی و … استفاده کنند. علاوه بر سازگاری با برنامه فتوشاپ، شما می توانید از مزایای این نرم افزار به طور مستقیم در اتوکد استفاده کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Autodesk SketchBook Designer:
- پیاده سازی ایده های نقاشی در کامپیوتر
- ایجاد تصویری با کیفیت حرفه ای
- ترکیب تصاویر
- امکان حاشیه نویسی در تصویر
- امکان دسترسی سریع در داخل اتوکد
- تصویر سازی، طراحی گرافیکی و نقاشی
- شامل ابزارهای پرکاربرد و حرفه ای در طراحی
- و …

پسورد فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود – 360 مگابایت | لینک کمکی

Schneider

مدیر بازنشسته
[دانلود] Google Sketchup Pro 8 برای ویندوز و مکینتاش

[دانلود] Google Sketchup Pro 8 برای ویندوز و مکینتاش

..:: اختصاصی باشگاه مهندسان ایران ::..

Google SketchUp Pro 8.0.16846

(مخصوص ویندوز)
و

Google SketchUp Pro 8.0.15157
(مخصوص مکینتاش)

Google SketchUp is software that you can use to create 3D models of anythinsg you like

لینکهای دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• Windows_version.txt
    153 بایت · بازدیدها: 0
  • Mac_version.txt
    153 بایت · بازدیدها: 0

Schneider

مدیر بازنشسته
[دانلود] VRay For Sketchup v1.49.01 بهمراه کرک

[دانلود] VRay For Sketchup v1.49.01 بهمراه کرک

لینک دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:

پسورد در صورت نیاز:

www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• V-Ray.txt
    115 بایت · بازدیدها: 0

امیر الیاسی

عضو جدید
کمککککککککک

کمککککککککک

با سلام دوستان عزیز
در اسکچاپ 8 به راحتی میشد به صورت انلاین مدل بگیری(GeT Model)
ولی تو اسکچاپ 2013 میگه کانکشن میخواد کسی میدونه از کجاو چه جوری باید درستش کرد؟؟؟
پیشاپیش مرسی

آخرین ویرایش:

امیر الیاسی

عضو جدید
با سلام دوستان عزیز
در اسکچاپ 8 به راحتی میشد به صورت انلاین مدل بگیری(GeT Model)
ولی تو اسکچاپ 2013 میگه کانکشن میخواد کسی میدونه از کجاو چه جوری باید درستش کرد؟؟؟
پیشاپیش مرسی

خودم جواب خودمو میدم برای دوستانی که نمیدونن
پیداش کردم;)
برای این کار باید با ایدی یه کشور دیگه برید که این کار دردسر داره و راه سادش اینه که از این ادرس مستقیم مدلاتونو بگیرید
http://sketchup.google.com/3dwarehouse
امیدوارم به دردتون بخوره

معمار ایرانی

عضو جدید
خودم جواب خودمو میدم برای دوستانی که نمیدونن
پیداش کردم;)
برای این کار باید با ایدی یه کشور دیگه برید که این کار دردسر داره و راه سادش اینه که از این ادرس مستقیم مدلاتونو بگیرید
http://sketchup.google.com/3dwarehouse
امیدوارم به دردتون بخوره

سلام چون نرم افزار اسکچاپ قبلا مال شرکت گوگل بوده سایت تریدیور هوس فعال برای وزن 8 ولی الان خصوصی شده وباید پول خرج کنید ولی اشتراکاتش موجوده

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
سلام چون نرم افزار اسکچاپ قبلا مال شرکت گوگل بوده سایت تریدیور هوس فعال برای وزن 8 ولی الان خصوصی شده وباید پول خرج کنید ولی اشتراکاتش موجوده
نه فقط کافیه جی میل داشته باشید.... همین

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز با اسکچاپ ورژن 8 چه ورژنی از وی ری همخونی داره؟

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
فرقی نداره. همه نسخه های وی-ری روش کار میکنه. نسخه 2015 هنوز وی-ری نداره. قراره وی-ری 3 روش نصب بشه

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرقی نداره. همه نسخه های وی-ری روش کار میکنه. نسخه 2015 هنوز وی-ری نداره. قراره وی-ری 3 روش نصب بشه

دوست عزیز من یه مدتیه اسکچاپ 8 کارکردم حالا میخوام وری هم یاد بگیرم.میخواستم ببینم از کجا میتوم آخرین یا بهترین ورژن نرم افزار وی ری به همراه آموزش دانلود کنم؟چون هرجا که میگرم از صفر شروع نکرده ومطالب پراکنده است ممنون میشم راهنمایی کنید.باتشکر.

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
دوست عزیز من یه مدتیه اسکچاپ 8 کارکردم حالا میخوام وری هم یاد بگیرم.میخواستم ببینم از کجا میتوم آخرین یا بهترین ورژن نرم افزار وی ری به همراه آموزش دانلود کنم؟چون هرجا که میگرم از صفر شروع نکرده ومطالب پراکنده است ممنون میشم راهنمایی کنید.باتشکر.
متاسفانه کتابی نیست و جاییم منظم نیست. بهتره از تجربه دیگران استفاده کنید

سلام به دوستان عزیز.خواهش میکنم زودکمکم کنید.من نسخه 2013 اسکتودارم.حالاچندروزه ازم سریالوپسوردمیخواد.چیکارکنم؟

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
از سافت98 یا سایتای مشابه دانلود و کرکش کنید