دانلود هاشور هتچ های مختلف در اتوکد (Auto CAD Hatch )

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از جمله قابلیت های نرم افزار اتوکد اضافه کردن هاشور یا هتچ می باشد.ما در اینجا حدود ۱۰۰ هاشور جدید، اضافه بر هاشورهای خود نرم افزار کد، وجود داره که تنوع در انتخاب هاشور را برای ما ایجاد میکنه ...

برای ورود این هاشور ها به محیط اتوکد ابتدا آنها کپی کرده و سپس در فولدر Support در فولدر نصب اتوکد بریزید...
وسپس وارد نرم افزار شده و از مسیر زیر هاشورهارو مشاهده و استفاده نمایید ...
hatch\pattern\Hatch Pattern palette\custom

پیوست ها

• HATCH.zip
    66.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

parmiss_archi

عضو جدید
این آدرسی که گفتی
hatch\pattern\Hatch Pattern palette\custom کجاست؟؟
کجاست ؟؟؟یکم توضیح می دی . من پیداش نکردم

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من این هچ ها رو که کپی میکنم بعدش یسری دستورامو که تایپ میکنم نمیشناسه... مثلا DLI روتایپ میکنم انگار که همچی دستوری نیست!! پاک که میکنم هچارو از ساپورت درست میشه!!! چی کار باید بکنم؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
از جمله قابلیت های نرم افزار اتوکد اضافه کردن هاشور یا هتچ می باشد.ما در اینجا حدود ۱۰۰ هاشور جدید، اضافه بر هاشورهای خود نرم افزار کد، وجود داره که تنوع در انتخاب هاشور را برای ما ایجاد میکنه ...

برای ورود این هاشور ها به محیط اتوکد ابتدا آنها کپی کرده و سپس در فولدر Support در فولدر نصب اتوکد بریزید...
وسپس وارد نرم افزار شده و از مسیر زیر هاشورهارو مشاهده و استفاده نمایید ...
hatch\pattern\Hatch Pattern palette\custom

سلام.دستتون درد نکنه.کلی هچ به در بخور توشون هست...ممنونم:gol::gol:

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من این هچ ها رو که کپی میکنم بعدش یسری دستورامو که تایپ میکنم نمیشناسه... مثلا DLI روتایپ میکنم انگار که همچی دستوری نیست!! پاک که میکنم هچارو از ساپورت درست میشه!!! چی کار باید بکنم؟

سلام و عرض ادب مهندس هلو ، کد من ورژن 2010 هستش اضافه که کردم همچین مشکلی پیدا نکرده و مث ماه کار میکنه ، شما محتویات پوشه هچ رو کپی کنید تو پوشه ساپورت و مواظب باشید چیزی از محتویات نصب حذف نشه ، و اینکه هنگام تایپ دستور ، زبان به لاتین باشه .