دانلود نمونه سوال پایان ترم ریاضی 1,2 [ با حل تشریحی ]

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در این جزوه مجموعاٌ 80 صفحه ای نمونه سوالات پایان ترم ریاضی عمومی یک و دو قرار داده شده و با توجه به اینکه پاسخ تشریحی به تمامی سوالات نیز داده شده است میتوانند منبع بسیار خوبی برای شب امتحان باشد . توصیه میکنم حتما دانلود کنید .

ریاضی 1

ریاضی 2

• Like
واکنش ها: henn

ehsan_296

عضو جدید
در این جزوه مجموعاٌ 80 صفحه ای نمونه سوالات پایان ترم ریاضی عمومی یک و دو قرار داده شده و با توجه به اینکه پاسخ تشریحی به تمامی سوالات نیز داده شده است میتوانند منبع بسیار خوبی برای شب امتحان باشد . توصیه میکنم حتما دانلود کنید .

:):):)

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
لینک تصحیح شد.
پسورد nutron.tk

mahdi52

عضو جدید
تورو خدا کمک کنید امحتان ریاضی دارو هرچه تلاش می کنم نمونه سوال ریاضی 1 و 2 دانلود نمیشه ///// کمک

mahdi52

عضو جدید
خدا خیرتون بده ولی هر کار می کنم سوالات ریاضی را نمیتونم دانلود کنم؟؟؟؟:(

mahdi52

عضو جدید
اگه ممکنه توروخدا کمکم کنید نمونه سوال ریاضی 1 و 2 رو دانلود کنم نمیشه امحتان دارو خیلی ممنونم:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
اگه ممکنه توروخدا کمکم کنید نمونه سوال ریاضی 1 و 2 رو دانلود کنم نمیشه امحتان دارو خیلی ممنونم:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface:
لینک دانلود مشکلی نداره .. روی گزینه ی ریاضی 1 و ریاضی 2 کلیک کنید و منتظر بمانید تا صفحه ی دریافت از پرشین گیگ براتون باز بشه و روی گزینه ی دریافت کلیک کنید .

fh1074

عضو جدید
سلام من فایلو گرفتم برای باز کردنش پسورد میخواد!!!
چیکار کنم؟