دانلود نرم افزار Table Curve مهندسی شیمی

!!!!Milad!!!!

عضو جدید
table curve یک نرم افزار برای رسم دو بعدی و سه بعدی
يكي از مواردي كه تو مهندسي شيمي ممكنه به كرات بهش بربخوريم برازش (Fitting) يك معادله بر روي يك نمودار هست. به عبارتي ممكنه به نمودارهايي برخورد كنيم كه معادله متغير مستقل و متغير وابستهاش در دسترس نباشه و ما بخوايم با به دست اُوردن اون معادله دردسر نمودارخواني رو كم كنيم. براي اين كار از سادهترين و كمحجمترين و در عين حال دقيقترين نرمافزار Table Curve كه قادره روي يك نمودار طي دو سه ثانيه، چندين هزار مــعـادله رو برازش كنه! جالب اينكه اين نرمافزار علاوه بر Fitting نمودارهاي دو بعدي (y=F(x قادر به Fitting نــمـودارهاي سـه بعــدي بـه صــورت (z=F(x, y هم هست!
فـولـدر TBL2D شـامـل نـرمافـزار Table Curve براي بـرازش دو بـعـدي و فـولـدر TBL3D شامل نرمافزار Table Curve براي برازش سه بعديه.
فايل راهنماي اين نرمافزار رو هم ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد. توي اين فايل نحوه كار كردن با Table Curve دو بعدي رو توضيح دادم. قابل ذكره كه كار كردن با Table Curve سه بعدي هم دقيقاً مثل دو بعديه.

پیوست ها

• TableCurve.pdf
    164.8 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • TBL - Table Curve.rar
    1 مگایابت · بازدیدها: 118
آخرین ویرایش توسط مدیر:

hex6789

عضو جدید
table curve یک نرم افزار برای رسم دو بعدی و سه بعدی
.

مرسی دوست من :heart: ;)

من اصولا با مطلب کار می کنم، اما 2 سال پیش با این نرم افزار کار کردم و برای کسایی که برنامه نویسی براشون زیاد ساده نیست واقعا توصیه میشه این نرم افزار (البته حرفه ای ها هم راضین ازش :biggrin:) ...

fahimee95

عضو جدید
tablecurve

tablecurve

مرسی دوست من :heart: ;)

من اصولا با مطلب کار می کنم، اما 2 سال پیش با این نرم افزار کار کردم و برای کسایی که برنامه نویسی براشون زیاد ساده نیست واقعا توصیه میشه این نرم افزار (البته حرفه ای ها هم راضین ازش :biggrin:) ...

سلام
ببخشید من معادله exp دارم که میخوم برش کنم معادله به صوررت دو جولی هست که یک از اونا توان هست چه جوری این کار را انجام بدم. k , r مجهول هستد

mohsen72.abdii

عضو جدید
سلام و عرض ادب. من 6 ستون داده دارم که هر ستون یک پارامتره. مثلا A B C D E F. میخوام ی رابطه به فرم (A=f(B,C,D,F,G ارائه بدم. ممنون میشم راهنماییم کنید. اگه فایل آموزشی یا کتاب آموزشی هست، معرفی کنید. ممنون.

m.hekmat

عضو جدید
چطور نرم افزار را نصب کنم؟

چطور نرم افزار را نصب کنم؟

چطور نرم افزار table curve را نصب کنم؟؟؟

بالا