دانلود نرم افزار Agilent ADS 2011

shahab2005

عضو جدید
شرکت Agilent یکی از شرکت های معروف در زمینه ی تولید تجهیزات مخابراتی و نرم افزار های شبیه سازی و تحلیل مدارات مخابراتی می باشد ، وجود قابلیتهای مختلف همچون مشاهده ی خروجی های سه بعدی ، قابلیت اتصال نرم افزار به سخت افزار های ساخته شده توسط شرکت ، وجود رابط کاربری قوی ، منابع آموزشی زیاد و … باعث شده است تا نرم افزار های این شرکت از جایگاه مناسبی در میان مهندسان برق و الکترونیک و مخابرات برخوردار شود .
نرم افزار Advanced Design System یا ADS یکی از نرم افزارهای تحلیل مایکروویو است. ADS ابزار طراحی قدرتمند برای مهندسان RF / Microwave ، طراحان DSP و طراحان سیگنال ترکیب شده (RF به همراه دیجیتال) است. این نرم افزار توسط شرکت Agilent EEsof EDA کار خود را از سال ۱۹۸۳ شروع کرده و اکنون همتایی برای رقابت برای آن وجود ندارد.
این برنامه شامل کتابخانه‌ای از قطعات معمول (المان‌های فشرده، خطوط انتقال، Power Splitterها، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها، منابع و…) می‌باشد، که از آنها برای ساخت و شبیه ‌سازی یک مدار یا سیستم استفاده می‌شود. نتایج خروجی‌هائی مانند پارامترهای S، طیف فرکانسی، نمودار حوزه زمان و توان ورودی خروجی مقایسه‌ای، در فرم‌های عددی و گرافیکی است. همچنین به کمک نرم افزار Agilent ADS 2011 تکنیک‌های بهینه‌سازی مختلفی را برای رسیدن به عملکرد مورد نظر مدار می‌توان به‌کار برد.
امکانات نرم افزار:

• تجزیه وتحلیل DC
  • تجزیه وتحلیل AC
  • محاسبه انواع نویز حرارتی و خطی
  • تجزیه و تحلیل تقویت کننده های توان
  • محاسبه و شبیه سازی نقطه کار
  • تجزیه وتحلیل گذرا Transient
  • تحلیل هارمونیک Harmonic Balance یا (HB)
  • تحلیل پارامترهای S
  • شبیه سازی S_Parameter
  • میزان سازی (Tuning)
  • بهینه سازی
  • صفحه بندی یا (Layout)
  • انتقال المانهای مدار به پنجره شماتیک
  • طراحی Layout و انتقال آن به schematic
  • اندازه حرکت Momentum مومنتوم
  • طراحی وبهینه سازی ***** Band Stop
  • طراحی ***** های دیجیتال
  • طراحی ***** های آنالوگ
  • محاسبه و سنتز خطوط انتقال و مدارات مایکرواستریپ
  • Smart Simulation
  • مثال های کاربردی
  • محاسبه پارامترهای پراکندگی MOSFET
  • کار با نمودار اسمیت
مهندس یار افتخار دارد که به عنوان اولین وب سایت مهندسی، نسخه ۲۰۱۱ نرم افزار Advanced Design System را برای شما مهندسین عزیز قرار دهد . کرک این نرم افزار توسط گروه Kappasm تهیه شده است . آموزش فارسی نحوه کرک کردن این نرم افزار را نیز می توانید از سایت مهندس یار دانلود نمایید.
با توجه به مشکلات اخیر در سرور دانلود فایل های حجیم در حال حاضر امکان دانلود چند قسمتی وجود ندارد .

دانلود مستقیم : نرم افزار Agilent ADS 2011 | کرک نرم افزار Agilent ADS 2011

حجم فايل : 1.7 گیگابایت

پسورد فايل : www.mohandesyar.com

amirp87

عضو جدید
سلام یه سوال دارم
چطوری میتونم یه شماتیکی که طراحی کردمو به صورت یه ساب نتورک درارم ADS2014
مثلا من یه فیلتر مایکرو استریپ طراحی کردم و میخوام از اون به صورت یه باککس در مدارات دیگم استفاده کنم
ممنون میشم اگه کسی میدونه کمک کنه

بالا