دانلود نرم افزار ماگما

saeron

کاربر فعال
لینک دانلود نرم افزار HUMMINGBIRD_EXCEED_10

لینک دانلود نرم افزار HUMMINGBIRD_EXCEED_10

سلام
با تشکر از دوستان
چون احتمال داره با exceed جدید به مشکل بخورید من همون exceed 10 که داخل پک نرم افزار بود رو براتون جداگونه آپلود کردم
اینم لینک دانلود نرم افزار :

http://rapidshare.com/users/6O49SJ

فقط دوستان توجه کنند که برای نصب این نرم افزار به روش اشاره شده در راهنما عمل کنند چون این نرم افزار کرک نیاز نداره.

;)

farzin63

عضو جدید
expire

expire

سلام
با تشکر از دوستان
چون احتمال داره با exceed جدید به مشکل بخورید من همون exceed 10 که داخل پک نرم افزار بود رو براتون جداگونه آپلود کردم
اینم لینک دانلود نرم افزار :

http://rapidshare.com/users/6O49SJ

فقط دوستان توجه کنند که برای نصب این نرم افزار به روش اشاره شده در راهنما عمل کنند چون این نرم افزار کرک نیاز نداره.

;)

با سلام
فایل راهنما کجاست؟
من وقتی می خوام نصبش کنم پیغام expireشدن نسخه 10 می ده.

saeron

کاربر فعال
نصب Exceed

نصب Exceed

دوست عزیز فقط کافی هست که تاریخ سیستم رو قبل از شروع به نصب روی دسامبر 2004 بذاری همه چی حله و بعد از پایان نصب تاریخ رو به حالت اول برگردونی
;)

mehdihadian

عضو جدید
مشكل در نصب اين نرم افزار

مشكل در نصب اين نرم افزار

من كليه مراحل را مطابق با دستورالعملي كه آقاي واقفي داده بودند رفتم
در مرحله وارد كردن system key ها بعد از اينكه هر دو system key را وارد ميكنم و write ميكنم در مرحله اي كه فايل license_key را جاگذاري كرده و بعد در محيط dos به سيستم license را مي دهم به license 1 ايراد ميگيره و قبول نميكنه
خواهشمندم كمك كنيد

reza_1364

مدیر بازنشسته
من كليه مراحل را مطابق با دستورالعملي كه آقاي واقفي داده بودند رفتم
در مرحله وارد كردن system key ها بعد از اينكه هر دو system key را وارد ميكنم و write ميكنم در مرحله اي كه فايل license_key را جاگذاري كرده و بعد در محيط dos به سيستم license را مي دهم به license 1 ايراد ميگيره و قبول نميكنه
خواهشمندم كمك كنيد

جواب داده شد.....................

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام
این سری از لینکا کرک همراهشون داره؟
کسی با این سری از لینکا تونسته کار کنه که من دانلودش کنم؟
لینک ها مشکلی ندارن

برنامه هم به راحتی با زحمتهای ایشون نصب و اجرا میشه

sms11

عضو جدید
لینک ها مشکلی ندارن

برنامه هم به راحتی با زحمتهای ایشون نصب و اجرا میشه
یعنی همین لینکایی که دوستمون گذاشته رو دانلود کنم به راحتی برنامه نصب میشه و کرک هم درون خود این فایلا وجود داره؟

a_behnallvll

عضو جدید
سلام آقاي واقفي
من اين نرم افزار رو نصب كردم. خيلي ممنونم كه فايل ها و راهنما رو آماده كرده بوديد. ولي بعد از اينكه مدل سازي انجام شد و مي خواستم مش بندي كنم، نرم افزار پيغام داد كه در مش بندي محدوديت دارم و بيشتر از 400000 مش نمي توانم ايجاد كنم. مي خواستم خواهش كنم مشكل احتمالي در كرك يا قفل نرم افزار را دوباره بررسي كنيد.
اگر هم امكان داره يك ورژن ديگه يا فايل ديگه براي اين نرم افزار قرار بديد.
خيلي ممنون

mehdihadian

عضو جدید
مشكل در كار با اين نرم افزار

مشكل در كار با اين نرم افزار

من هم اين برنامه را نصب كردم . اما بيشتر از 400000 مش نمي تواند بزند و در واقع كار باهاش سخت است. به طور مثال نميدونم چطوري جايي كه ميخواد مذاب وارد قطعه شود رو به نرم افزار بفهمونم. بيشتر اشكالات در مرحله دوم جايي كه فايل SLA را بهش ميدي هست. دوستان اگه كسي با اين نرم افزار كار كرده كمك كنند

reza2124

عضو جدید
از دوستان کسی تونسته با این نرم افزار بطور کامل کار کنه
من میخوام دانلودش کنم میخوام مطمن بشم کار میکنه. مشکلاتش حل شد؟
بالا