دانلود موسیقی متن فیلم "دستهای آلوده" با کیفیت اورجینال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اثر ساخته ی زنده یاد بابک بیات هستش و کارگردان فیلم هم سیروس الوند بود

موزیک بی کلام هست و هیچ جایی نمیتونید اینو بصورت سی دی گیر بیارین و اصلا چنین چیزی هیچوقت منتشر هم نشده(چون فقط بصورت کاست انتشار یافت) که بگیم مشکل کپی رایت و فیلتر و این چیزا داشته باشه.و چون بی کلامه مشکل شرعی هم نداره.

اینو هم یه عده از نزدیکان استاد بیات خودشون حالا چه جوری تهیه کردن نمیدونم اما بس ما تو فیسبوک اصرار کردیم بالاخره پخش کردن

امیدوارم تاپیک حذف نشه و گوش بدین و لذت ببرین

http://www.mediafire.com/?609wh11z67q1p8e

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یک دنیا ممنون!!:gol:

من عاشق کارای استاد بیاتم... بی نظیر بودن... جایِ خالیشون بدجوری حس میشه! دیگه "بابک بیات" تکرار نمیشه... هیچ وقت جاش پر نمیشه! :cry:

ولایت عشق، آسیمه سر، پرنده، مرسدس، شیدا، دستهای آلوده و...

یه روحِ خاصی داره آهنگاشون. خدا بیامرزدشون.

دانلودش کردم... ممنون.:gol:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم که طرفدار استاد بیات هستی

اونی که موسیقی رو بفهمه،میتونه درک کنه این کار چیه

خداشاهده من 12 سال دنبال سی دی اینکار بودم اما نبود که نبود

و حالا بعد سالها گیر آوردم از فیسبوک و خواستم اینجا با بقیه هم تقسیم کنم

که انگار ملت با موزیک بیگانه ان و فقط سرگرم مهندسیشون هستن

آخرین ویرایش:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوشحالم که طرفدار استاد بیات هستی

اونی که موسیقی رو بفهمه،میتونه درک کنه این کار چیه

خداشاهده من 12 سال دنبال سی دی اینکار بودم اما نبود که نبود

و حالا بعد سالها گیر آوردم از فیسبوک و خواستم اینجا با بقیه هم تقسیم کنم

که انگار ملت با موزیک بیگانه ان و فقط سرگرم مهندسیشون هستن

اتفاقاً من برعکس فکر می کنم. به نظرم انقدر اینروزا از هر دری موزیکی میزنه بیرون و همه جوره در دسترس همه قرار میگیره، همه، اهلِ همه مدل موزیکی شدن و موسیقیِ فاخر مهجور مونده!!
ملت با موسیقی بیگانه نیستن، با موسیقیِ فاخر و اصیل و درست بیگانه ان! انگار که از موزیکِ به درد نخور اشباع شده باشن.

یه زمانی اوّل یه آهنگی رو که می شنیدیم، می گفتیم ایول... فلانی! الان یه آهنگ گوش میکنی، تا طرف شروع نکرده به خوندن، اصلاً نمیتونی نظر بدی که با چی طرفی!
میخوام بگم هرچی که جلوتر میریم[موسیقیِ پاپ منظورمه بیشتر] کارها بی کاراکترتر... بی امضاتر میشن!! اشکال هم به نظرم از آهنگسازیِ کاراست. چون آهنگسازه که میتونه پایِ یه کار امضا بزنه.

مثلاً کارای محمد اصفهانی... اگه دقت کنیم، می بینیم کارایی که با بابک بیات کار کرده چقدر موندگارتر شده! ولایت عشق، آسیمه سر، پهلوانان نمی میرند.

یا مانی رهنما... "پرنده"شو فکر نکنم کسی فراموش کنه! چون کاراکتر داره واسه خودش. همین اول آهنگو که بشنوی، میگی؛ اِ... پرنده!

البته الان چون بحثِ استاد بیاته، کارای ایشونو مثال زدم... وگرنه کارای استاد خلعتبری و کامبیز روشن روان و امیرتوسلی و فرید سعاتمند و آریا عظیمی نژاد و محمدرضا علیقلی و انتظامی و... هم حرف ندارن! [بیشتر از نظر موسیقی فیلمی عرض کردم!!]

موسیقی سنتیمون و سنتی خونامون رو به پیشرفتن ولی پاپ خیلی پسرفت داشته!!

آخرین ویرایش:

HaQiQaT

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.