[دانلود مستند] تولد همستر ( متن + عکس و کلیپ )

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
اه اه من چندشم ميشه موش تو خونه اه اه اه.... چجوري اون توپولاي خرماي رنگ بهترن لا اقل يه قيافه دارن رضا اگه خواستي تگثير كني اون خرمايياشو تكثير كن :surprised:

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه وقتی همستر داشتم. سوری بودن قهوه ای کم رنگ.
یه نر یه ماده.
عاشقشون بودم. باهاشون یه عالمه بازی میکردم .
یه بار حامله شد ولی بچه هاش مردن اونم خوردشون.
چند ماه بعد واسمون قرار بود از شهرستان مهمون بیاد چون میدونستیم مهمونا بدشون میاد همسترا رو بردیم گذاشتیم تو گاراژ.
وقتی تو خونه بودن بعضی وقتا دعوا میکردن ما هم جداشون میکردیم تا عصبانیتشون کم بشه بعد دوباره میذاشتیمشون پیش هم.
ولی وقتی گذاشتیمشون تو گاراژ همون شب با هم دعوا کرده بودن. هیشکی نفهمید. صبح که رفتم سراغشون دیدم نره ماده رو کشته. همه جا پر از خون بود. نتونستم تحمل کنم رفتم و یه عالمه گریه کردم. ولی بعدش که برگشتم که ببینم اونیکی در چه حاله دیدم همستر نر داره همستر ماده رو میخوره.
این دو تا از وقتی خیلی بچه بودن با هم بزرگ شدن. خیلی با هم خوب بودن ولی نمیدونم چی شد.
وقتی این صحنه ها رو دیدم حالم از هرچی همستره به هم خورد. رفتم همستر نر رو دادم به همون مغازه که ازش خریده بودمشون.
دیگه هم هیچوقت هیچ حیوونی رو نگه نمیدارم. چون احساس میکنم من مقصرم.:cry:

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه اه من چندشم ميشه موش تو خونه اه اه اه.... چجوري اون توپولاي خرماي رنگ بهترن لا اقل يه قيافه دارن رضا اگه خواستي تگثير كني اون خرمايياشو تكثير كن :surprised:[/QUOTE

محمدرضا آخه چرا از اینا خوشت نمیاد، اینا که موش نیست

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اه اه من چندشم ميشه موش تو خونه اه اه اه.... چجوري اون توپولاي خرماي رنگ بهترن لا اقل يه قيافه دارن رضا اگه خواستي تگثير كني اون خرمايياشو تكثير كن :surprised:

[
محمدرضا آخه چرا از اینا خوشت نمیاد، اینا که موش نیست

البته همسترای جاوید یه خورده درجه موشینگیشون زیاده، شاید بخاطر رنگشون باشه!

sun_girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه وقتی همستر داشتم. سوری بودن قهوه ای کم رنگ.
یه نر یه ماده.
عاشقشون بودم. باهاشون یه عالمه بازی میکردم .
یه بار حامله شد ولی بچه هاش مردن اونم خوردشون.
چند ماه بعد واسمون قرار بود از شهرستان مهمون بیاد چون میدونستیم مهمونا بدشون میاد همسترا رو بردیم گذاشتیم تو گاراژ.
وقتی تو خونه بودن بعضی وقتا دعوا میکردن ما هم جداشون میکردیم تا عصبانیتشون کم بشه بعد دوباره میذاشتیمشون پیش هم.
ولی وقتی گذاشتیمشون تو گاراژ همون شب با هم دعوا کرده بودن. هیشکی نفهمید. صبح که رفتم سراغشون دیدم نره ماده رو کشته. همه جا پر از خون بود. نتونستم تحمل کنم رفتم و یه عالمه گریه کردم. ولی بعدش که برگشتم که ببینم اونیکی در چه حاله دیدم همستر نر داره همستر ماده رو میخوره.
این دو تا از وقتی خیلی بچه بودن با هم بزرگ شدن. خیلی با هم خوب بودن ولی نمیدونم چی شد.
وقتی این صحنه ها رو دیدم حالم از هرچی همستره به هم خورد. رفتم همستر نر رو دادم به همون مغازه که ازش خریده بودمشون.
دیگه هم هیچوقت هیچ حیوونی رو نگه نمیدارم. چون احساس میکنم من مقصرم.:cry:

وای چه داستان غم انگیزی..با نهایت چندش آور:cry::cry::cry:

اینا کلا اینطورین، مرده هاشونو میل می فرمایند
درسته نر و ماد ها شون خیلی با هم نمیسازن.. ولی اگه هم جنس باشن خیلی مشکل ندارن

بالا