دانلود مجموعه نرم افزار طراحی آی سی؛ Tanner EDA 13.0

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
Tanner EDA 13.0 Download

برخی از ابزار مجموعه:
Tanner L-Edit برای طراحی Layout

Tanner TSpice برای شبیه سازی مدارات
Tanner LVS برای مقایسه ی شماتیک و Layout

Tanner SEdit

دانلود
از Rapidbaz
از 4shared
از ifile
فایل ها دارای %4 ریکاوری هستند
پسورد: www.www.iran-eng.ir

:Crack
مشاهده پیوست LEGEND.rar

djpeyman1

عضو جدید
کمک تورو خداااااااااااااااااااااا

کمک تورو خداااااااااااااااااااااا

سلام آقا یکی کمک کنه لطفا

کسی میتونه نرم افزار طراحی IC

L edit

رو دوباره آپلود کنه ؟؟؟؟؟؟؟

لینک ها خراب شدن

saber1300

عضو جدید
سلام
لینک های دانلود نرم افزار فعال نیستند . لطفا" tanner eda 13 را به همراه فایل آموزشی مجددا " آپلود کنید .
با سپاس فراوان
صابر
[h=2][/h]

saber1300

عضو جدید
tanner-eda-v13

tanner-eda-v13

سلام
از این که راهنمایی کردید سپاسگزارم اما در لینکی که شما معرفی کردید امکان دانلود وجود ندارد یا حد اقل من نتوانستم دانلود کنم . لطفا در صورت امکان بیشتر راهنمایی بفرمایید .
با سپاس بی کران
صابر

Schneider

مدیر بازنشسته
یک نکته ی اینترنتی!

تمام سایتهایی که به informer.com ختم میشن رو میتونید spam اینترنتی در نطر بگیرید و اصلا سراغشون نرید (مستقل از عبارت search شده)

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
از این که راهنمایی کردید سپاسگزارم اما در لینکی که شما معرفی کردید امکان دانلود وجود ندارد یا حد اقل من نتوانستم دانلود کنم . لطفا در صورت امکان بیشتر راهنمایی بفرمایید .
با سپاس بی کران
صابر

http://estekhdam.bloglor.com/post1185.html

لینک مستقیم لینکهای ارائه شده از استارتره و من مشکلی نداشتم برای دانلود

موید باشید

saber1300

عضو جدید
مشکل دانلود

مشکل دانلود

http://estekhdam.bloglor.com/post1185.html

لینک مستقیم لینکهای ارائه شده از استارتره و من مشکلی نداشتم برای دانلود

موید باشید

سلام
از این که با حوصله راهنمایی می کنید بینهایت ممنون هستم اما در وبلاگی که معرفی فرمودید اون لینک ها هم به جایی نرسید مثلا در سایت رپید باز نوشته که اعتبار فایل درخواستی به اتمام رسیده و . . . راستش نمی دونم باید چه کار کنم . به هر حال یک دنیا ممنون .
ارادتمند
صابر
:gol::gol::gol:
:gol:

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
از این که با حوصله راهنمایی می کنید بینهایت ممنون هستم اما در وبلاگی که معرفی فرمودید اون لینک ها هم به جایی نرسید مثلا در سایت رپید باز نوشته که اعتبار فایل درخواستی به اتمام رسیده و . . . راستش نمی دونم باید چه کار کنم . به هر حال یک دنیا ممنون .
ارادتمند
صابر

سلام
ارادتمند
صابر

سلام

اگر گاها به تاپیکی برخوردم و در اون نیاز فوری کاربری رو دیدم برای اون کاربر تلاشی برابر با تلاش برای خودم خواهم داشت و این دلیل ممارستم هست

و اما راجب لینک خیلی عجیب باینخاطر که من دیروز مشکلی نداشتم اما امروز چک کردم و بله نتیجه ای رو که فرمودید داشته من از یکی از اساتیدم سطح تحصیلات قابل توجهی دارند همراهی خواهم خواست

saber1300

عضو جدید
سلام

اگر گاها به تاپیکی برخوردم و در اون نیاز فوری کاربری رو دیدم برای اون کاربر تلاشی برابر با تلاش برای خودم خواهم داشت و این دلیل ممارستم هست

و اما راجب لینک خیلی عجیب باینخاطر که من دیروز مشکلی نداشتم اما امروز چک کردم و بله نتیجه ای رو که فرمودید داشته من از یکی از اساتیدم سطح تحصیلات قابل توجهی دارند همراهی خواهم خواست

سلام
باز هم ممنون:gol:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

نزدیک یک سال هست که لینک‌ها غیرمعتبر شده‌اند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Schneider

مدیر بازنشسته
با تشکر فراوان از آقا بهنام که این نرم افزار و برنامه های دیگر رو زحمتشو کشیدن در باشگاه قرار دادن؛

Tanner EDA V13.00 رو دوباره آپلود کردم

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

کرک هم جدا آپلود کردم
ضمن اینکه از ضمیمه پست اول هم قابل دانلوده؛

لینکهای دانلود را از ضمیمه همین پست دریافت کنید

پیوست ها

• TEDA.v13.txt
    146 بایت · بازدیدها: 1

Schneider

مدیر بازنشسته
User Manual این برنامه را از ضمیمه همین پست دریافت کنید:

پیوست ها

• Tanner-Manual.rar
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 4

saber1300

عضو جدید
[FONT=&quot]

[/FONT]​
[FONT=&quot]به نام خدا[/FONT]​
[FONT=&quot]سلام[/FONT]​
[FONT=&quot]ضمن عرض تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت و سلامتی برای هموطنان عزیز ، وظیفه خود می دانم از کلیه بزرگوارانی که قبول زحمت فرموده و وقت با ارزش خود را صرف جستجو، تهیه و آپلود نرم افزار[/FONT][FONT=&quot]TANNER EDA V.13 [/FONT][FONT=&quot] نمودند تشکر و قدردانی نمایم .
با سپاس فراوان [/FONT]
[FONT=&quot]صابر[/FONT]​

aminkhan83

عضو جدید
با تشکر فراوان از آقا بهنام که این نرم افزار و برنامه های دیگر رو زحمتشو کشیدن در باشگاه قرار دادن؛
Tanner EDA V13.00 رو دوباره آپلود کردم پسورد: www.www.iran-eng.ir کرک هم جدا آپلود کردم ضمن اینکه از ضمیمه پست اول هم قابل دانلوده؛ لینکهای دانلود را از ضمیمه همین پست دریافت کنید
بسیار بسیار ممنون خیلی دنبال این بودم

miladaskar

عضو جدید
سلام
دوست عزیز هنگام دانلود ارور میده که پسورد اشبتاهه
لطفا اگه می شه چک کنید

ommsend

عضو جدید
سلام - این همه سرورای قوی هست آخه چرا توی فورشر ؟ لطفا رسیدگی شود نیاز مبرم داریم. تشکر

saber1300

عضو جدید
سلام
من از این بسته نرم افزاری استفاده کردم در بخش S-Edit شماتیک مدار را طراحی می کنم و فایل TPR را استخراج می کنم و وقتی می خواهم در L-Edit بری آن Layout رسم کنم ، در بخش Tools به هنگام استفاده از Place and Rout یک پیغام خطا با محتوای no pins in cell definition می ده در این رابطه به شدت به راهنمایی عزیزان نیاز دارم .
با سپاس فراوان
صابر

:que::gol::gol::gol::que::gol::gol::gol: :que:

بالا