دانلود متريال و كامپوننت مربوط به:SKETCHUP

architect110

کاربر بیش فعال
با سلام به همه اسكچاپ كاران.از همه شما استادان اسكچاپ و همچنين آقاي يگانگي در خواست مي كنم كه كامپوننت ها و متريال هاي اسكچاپ را در اين تاپيك براي دانلود قرار بدهند ، تا مرجعي براي همه باشد. براي نمونه من چند تا از كامپوننت يا همون مبلمان رو براي دانلود مي زارم.بعد از دانلود آن را از حالت زيپ خارج نماييد.

پیوست ها

• كامپوننت.rar
    266.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ورژن Sketchup کامپوننت ها 8 ممنون میشم اگه برای sketchup 7 آمادش کنی چون من هنوز به Sketchup 8 دسترسی ندارم....

architect110

کاربر بیش فعال
با سلام كامپوننت ها يا همون مبلمان خودمان رو ، رو ورژن 6 ذخيره كردم و كساني كه اسكچاپ 6 و7و8 دارند مي تونند استفاده بكنند.

پیوست ها

• كامپوننت.rar
    229.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز

dadashpoor

عضو جدید

eehsan11

عضو جدید
سلام به دوستان

یک سوال اماتوری : اینا رو چطور وارد برنامه و استفاده کنم؟:redface:

eehsan11

عضو جدید
امیدوارم کمکت کنه

بسیار ممنون. مشکل حل شد. داخل vray چطور میشه اینا رو ایمپورت کرد؟
درضمن متریال وی ری داخل مکس با متریال وی ری داخل اسکچاپ فرق داره؟منظورم اینه که یه متریال رو میشه تو هردو وارد کرد؟

amini_farhang

عضو جدید
بسیار ممنون. مشکل حل شد. داخل vray چطور میشه اینا رو ایمپورت کرد؟
درضمن متریال وی ری داخل مکس با متریال وی ری داخل اسکچاپ فرق داره؟منظورم اینه که یه متریال رو میشه تو هردو وارد کرد؟
متریال وی ری مکس با وی ری اسکچاپ فرق داره که متریال آماده برای وی ری اسکچاپ با پسوند vismat موجوده . متریال rinho با اسکچاپ یکی هست
برای وارد کردن متریال دلخواه به متریال وی ری ساده ترین راهش اینه با روش بالا به سطح جسم متریال را پخش کن سپس در متریال یری به دنبال هپنام متریال داده شده بگرد و تنظیمات دلخواه را اعمال کن اگر با وی ری مکس آشنا هستید زیاد مشکل پیدا نمی کنی .اگر بازم سوال داشتی بگو تا من یا دوستان کمکت کنیم

hassan123456

عضو جدید
salam daste hamegi dard nakone!
man taze shoroo kardam be kar kardan ba vray sketchup!!
yek seri material daram ba pasvande ((.vismat)) vali vaghti mikham toosh import konam pegham mideh ((invalid ASGvis material file)) nemidoonam chikar konam!!yedarkhaste dg ham daram age kasi option vase vray dare bezare!!
merC

mahdi_nr

عضو جدید
؟؟؟object with vray matterial

؟؟؟object with vray matterial

سلام ... می خواستم بدونم obj با متریال vismat رو از کجا می تونم گیر بیارم ... خسته شدم از بس مدل های 3ds رو دونه دونه material دادم :(

djmehdi33

عضو جدید
سلام .....
دوستان کسی متریال و مبلمان سنتی نداره؟؟؟
بدجوری گیرم!!!
ممنون