[دانلود] طرح توجيهی و مطالعات امكان‌سنجی [مربوط به طرح و اقتصاد كارخانه]

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1287986292_37.jpg

سلام

در اين قسمت تعدادي از طرح هاي توجيهي و مطالعات امكان سنجي قرار ميدم. اميدوارم مفيد باشه .

هر گونه درخواستی برای طرح های توجیهی و یا مطالعات امکان سنجی دارید پس از جستجوی این تاپیک و در صورت نیافتن فایل مورد نظرتون در تاپیک درخواست: طرح توجيهی و مطالعات امكان‌سنجی [مربوط به طرح و اقتصاد كارخانه] مطرح فرمایید

تاپیک های مشابه :
تاپیک: [ طرح توجیهی ] - کشاورزی و دامپروری

نحوه نگارش طرح توجيهي:
در این مطلب نحوه ی نگارش طرح توجیهی بطور کامل و مفصل درج گردیده.
ذکره پاره ای از مطالب موجود در فایل نحوه نگارش طرح توجيهي:
_تجزیه و تحلیل صنعت
_نحوه بررسی واردات و صادرات محصول
_ طریقه بررسی قیمت
_تجزیه و تحلیل فنی طرح
_دورنمای شر و شرح کسب و کار
_ بررسی مراحل و فرآیند تولید
_نحوه تولید نمودار فرآیند
_برآورد نیروی انسانی مورد نیاز
_برآورد فضای موردنیاز طرح
_برآورد امکانات و تاسیسات مورد نیاز طرح

+دانلود طرح توجیهی راهنمای متقاضیان (فرایند اصلی انجام امور شرکت)

پیوست ها

• نحوه ن_ارش_طرح_توجيهي.zip
    49.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • farayand.pdf
    842.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش توسط مدیر:

farhad4116

عضو جدید
آخرین ویرایش توسط مدیر:

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راهنمای مطالعه بازار و بازاریابی در امکان سنجی طرح های صنعتی

راهنمای مطالعه بازار و بازاریابی در امکان سنجی طرح های صنعتی

راهنمای مطالعه بازار و بازاریابی در
امکان سنجی طرح های صنعتی

پیوست ها

• market%20study%20BOOK%20SUMMERY.pdf
    325 کیلوبایت · بازدیدها: 1

webcam

عضو جدید
طرح توجیهی کربن فعال شده و اسید ادیپیک

طرح توجیهی کربن فعال شده و اسید ادیپیک

طرح توجیهی کربن فعال شده و طرح توجیهی اسید ادیپیک

پیوست ها

• active%20carbone.pdf
    421.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • adipic%20acid.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 2

webcam

عضو جدید
طرح توجیهی محصولات پتروشیمی

طرح توجیهی محصولات پتروشیمی

اینم درخواست شما متیل امین واسید فرمیک

پیوست ها

• acid formic.pdf
    514 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • _metilamin.pdf
    814.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام مجدد.ممنون اما من در مورد واحدهای پتروشیمی اطلاعات میخواستم مثلا پتروشیمی مروارید هزینه کل پروژه اش چند شده یا مثلا تاسیس پتروشیمی واسه تولید متانول چقدر هزینه میخواد.FEASIBILITY STUDIES طرح های پروشیمی یا پالایشگاهی میخوام ممنون از زحماتتون

بد نیست این فایل نگاه کنید :
اشنايي با فرايند اجرا پروژه پتروشيمي

دوست عزیز فکر نمی کنم به راحتی بشه به تمام جزییات یک واحد مثل هزینه پروژه ها دست پیدا کرد . بازهم سرچ می کنم اما شما دقیقا طرح توجیهی کدوم واحد پتروشیمی می خواهید ؟

webcam

عضو جدید
واحد اتانول

واحد اتانول

با سلام مجدد.ممنون اما من در مورد واحدهای پتروشیمی اطلاعات میخواستم مثلا پتروشیمی مروارید هزینه کل پروژه اش چند شده یا مثلا تاسیس پتروشیمی واسه تولید متانول چقدر هزینه میخواد.FEASIBILITY STUDIES طرح های پروشیمی یا پالایشگاهی میخوام ممنون از زحماتتون
علیک سلام
اینم واحد اتانول اما مال 2-3 سال پیشه اگر به دردتون خورد که هیچ وگرنه دقیقا بگید چی میخواید شاید بتونم کمکتون کنم

پیوست ها

• etanol.pdf
    681.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام .ممنون از زحماتتون اما من متانول گفتم نه اتانول!!در کل من مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاه هارو میخوام اینجا در مورد کارخونه ها هست.

دوست عزيز بايد بگم اگر به جزييات هزينه هاي مربوط به پالايشگاهها و مجتمع هاي پتروشيمي ايران نياز داريد تو اينترنت نميشه دراورد يا بهتره بگم من نتونستم چون اصولا اين اطلاعات رو صنايع به اين صورت منتشر نمي كنند .
در كتابخانه پتروشيمي از فايلهاي SRI مي تونيد يك سري اطلاعات مربوط به هزينه فرايندهاي موردنظرتون پيدا كنيد .
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

webcam

عضو جدید
در مورد ال پی جی هم مقاله ای دارید؟
سلام
راجع به LPG یک مقاله تو وبلاگم گذاشتم یه سر بزن شاید به دردت بخوره اگر خوب نبود بگو تا شاید کمک کنم.
www.webcam5681.blogfa.com

گاز مايع که بصورت مخفف LPG ناميده مي شود معمولاً عمدتاً از دو ترکيب هيدروکربني پروپان و بوتان با فرمول شيميايي C4H10, C3H8 تشکيل شده است. بوتان خود شامل دو ترکيب ايزوبوتان ونرمال بوتان است. LPG که معمولاً در برخي نقاط دنيا به نام ترکيب عمده آن، پروپان، نيز شناخته مي شود بعنوان محصول فرعي فرآيندهاي تصفيه و توليد گاز طبيعي و پالايش نفت خام توليد مي شود. LPG در آمريکا عمدتاً از 90% پروپان، 5/2% بوتان و هيدروکربنهاي سنگين و مقدار کمي نيز اتان و پروپلين تشکيل شده است. گاز مايع فاقد رنگ، بو و مزه است و بطور کلي زيان آور نيست ولي در صورتيکه حجم زيادي از آن استشمام گردد باعث بيهوشي خواهد شد. به منظور آگاهي از نشت گاز مايع ترکيبات گوگرد دار بنام مرکاپتان شامل "اتيل مرکاپتان" و "متيل مرکاپتان" به گاز مايع افزوده مي شود. LPG در شرايط فشار و دماي عادي بصورت گاز است و تحت فشار atm10-8 ، اجزا آن به مايع تبديل مي شود. بنابراين نگهداري و حمل و نقل اين محصول به سادگي امکان پذير است. البته ترکيبات LPG براي مکانهاي مختلف و در فصول مختلف متفاوت است. براي مثال گاز مايع ارائه شده به مصرف کنندگان در ايران در فصول مختلف بين (90-50) درصد بوتان و (50-10) درصد پروپان و تا 2% ترکيبات سنگين تر مثلاً پنتان دارد. به علت کيفيت سوخت گاز مايع LPG و کاهش انتشار آلاينده ها، استفاده از اين سوخت در جهان به صورت فزاينده اي مورد توجه بوده و در کشورهاي مختلف مانند ايتاليا (با 1500000 خودرو)، ژاپن، امريکا، انگليس استفاده از اين سوخت جايگزين مورد حمايت و تشويق دولتها مي باشد.
مزاياي LPG شامل در دسترس بودن ( درکشورهاي توليد کننده)، ايمني، نياز به تغييرات جزيي در موتور خودروها و بازدهي مناسب سوخت مي باشد. جهت مايع نمودن، اين گاز در فشار حدود 8 تا 10 اتمسفر در مخازن فلزي با استحکام مناسب ذخيره مي شود. چون اين مخازن مجهز به شير قطع جريان در صورت نشت از خطوط انتقال سوخت هستد استفاده از آنها ايمن تر از بنزين مي باشد.
LPG به موتور محفظه احتراق به صورت بخار وارد مي شود، لذا روغن را از ديواره سيلندرها نمي شويد، يا در شرايط سرد بودن موتور، روغن را رقيق نمي کند. همچنين، مواد آلاينده مانند اسيد سولفوريک، ياذرات کربن را وارد روغن موتور نمي نمايد.
بنابراين موتورهايي که با سوخت گاز مايع کار مي کنند هزينه تعميرات و نگهداري کمتري خواهند داشت. چون LPG داراي عدد اکتان بالا حدود (RON=105) مي باشد قدرت موتور يا بازدهي سوخت بدون افزايش ضربه در موتور، با افزايش ضريب تراکم قابل افزايش است.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

webcam

عضو جدید
طرح توجیهی اب اکسیژنه

طرح توجیهی اب اکسیژنه

میشه لطف کنید درمورد طرح توجیهی تولید آب اکسیژنه , آب مقطر و فوم های صنعتی و سقفی هم مطلبی قرار بدید
با سپاس
بفرما دوست عزیز اینم طرح توجیهی اب اکسیژنه امیدوارم به دردتون بخورهwww.roshd.ir/Portals/0/KarAfarini/PDFs/tarh/sanat/aboxijenco.pdf

پیوست ها

• aboxijenco.pdf
    118.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش توسط مدیر:

webcam

عضو جدید
طرح توجیهی خمیرمایه

طرح توجیهی خمیرمایه

خمیر مایه

پیوست ها

• khamirmayeh%20az%20malaas.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 5