دانلود سوالات كارشناسي ارشد سال 1390

20112

عضو جدید
سلام
این خبر برای اونهایی هستش که امسال کنکور ارشد 90 دادن بچه ها من تو اینترنت یه سایت پیدا کردم که سوالات کنکور ارشد 90رو داره می تونید یه سر برید توش البته متاسفانه دفترچه سوالات رشته من رو نداشت من رشتم گیاهپزشکی -بیماری شناسی گیاهی هستش لطفا اگه شما هم سایتی پیدا کردین که سولات ارشد 90 رشته ی منو داشت بهم بگین ممنون میشم سوالات بعضی رشته ها رو داره این سایته :www.mahack.com
موفق باشین و برای منم دعا کنید قبول شم :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

aa66

عضو
سلام!

کلید اولیه ی پاسخ های آزمون کارشناسی ارشد سال 90 روی وبسایت سازمان سنجش قرار گرفت. البته فعلاً که سؤالات رو نذاشتن. نمی دونم این کارو انجام می دن یا نه!؟ بدون داشتن سؤالات اون کلید اولیه فقط یه جدوله که توش عدد نوشته شده.

20112

عضو جدید
سلام!

کلید اولیه ی پاسخ های آزمون کارشناسی ارشد سال 90 روی وبسایت سازمان سنجش قرار گرفت. البته فعلاً که سؤالات رو نذاشتن. نمی دونم این کارو انجام می دن یا نه!؟ بدون داشتن سؤالات اون کلید اولیه فقط یه جدوله که توش عدد نوشته شده.
مرسی دوست عزیز

kiama

عضو جدید
دانلود سوالات كارشناسي ارشد سال 1390

سلام بچه ها
دفترچه سوالات سال 1390 رو مي تونيد از اين سايت دانلود كنيد
www.portal.mahestan.ac.ir
فكر ميكنم دفترچه اكثر رشته ها رو داره
البته اول بايد تو سايت ثبت نام كنيد و يادتون باشه موقع ثبت نام رشته اي رو كه امتحان دادين درست انتخاب كنيد چون بعد از اتمام ثبت نام و ورود فقط دفترچه سوالات مربوط به رشته اي رو ميتونيد دانلود كنيد كه موقع ثبت نام وارد كرديد
اگه تونستيد دانلود كنيد براي من هم دعا كنيد رتبه خوبي بيارم
موفق باشد;)

aryana446

عضو جدید
سلام!
اگر کسی از دوستان هنوز دنبال پیگیر دریافت رایگان دفترچه ی سؤالات و پاسخنامه ی کنکور امسال هستش، سایت پردازش این امکان رو فراهم کرده.
http://www.pardazeshpub.com/sarasari_90.asp

یا می تونید از لینک های زیر دانلود کنید.

دفترچه سؤالات

پاسخنامه

پیروز باشید!

دوست عزیز سایت پردازش سوالات پارسال رو گذاشته.یعنی سال 90.ما سوالات سال 91 رو میخوایم یعنی امسال!این دو تا خیلی با هم فرق دارندها!!
فک میکنم دیگه سایتی نمونده باشه که عضو شده باشمو و سوالات رشته منو(محیط زیست)مثل بقیه نداره!

aryana446

عضو جدید
سلام.بالاخره سوالات رشته ما اومد.درصدام اونجوری که فکر میکردم تعریفی نداشت و خیلی بی دقتی کردم.
دوستانی که هنوز نتونستن سوالات رو پیدا کنن یه سری به سایت اکسین بزنند.احتمالا اونجا باشه.
http://oxincollege.ir/sanjeshregister/guestPage.php
با آرزوی موفقیت برای همه:smile:

aryana446

عضو جدید
سلام
این خبر برای اونهایی هستش که امسال کنکور ارشد 90 دادن بچه ها من تو اینترنت یه سایت پیدا کردم که سوالات کنکور ارشد 90رو داره می تونید یه سر برید توش البته متاسفانه دفترچه سوالات رشته من رو نداشت من رشتم گیاهپزشکی -بیماری شناسی گیاهی هستش لطفا اگه شما هم سایتی پیدا کردین که سولات ارشد 90 رشته ی منو داشت بهم بگین ممنون میشم سوالات بعضی رشته ها رو داره این سایته :www.mahack.com
موفق باشین و برای منم دعا کنید قبول شم :gol::gol::gol::gol::gol::gol:
عزیزم اگه عنوان تایپیک رو عوض کنی خیلی خوب میشه.امسال کارشناسی ارشد 91 بود.ممکنه بعدها یکی بیاد اینجا و این تایپیک رو با سال قبل اشتباه کنه.ممنون

nedashiva

کاربر بیش فعال
اینم سایت خوبیه ولی متاسفانه سوالای رشته مارو نداره ارشد 91 من اقتصاد کشاورزیم اگه میتونید کمکم کنید konkur.in

100percent

عضو جدید
سلام
من تو وبلاگم مجموعه ی کاملی از سوالات کارشناسی ارشد بیماری شناسی گیاهی و پاسخنامه شون (کلید) (از سال 1379 تا آخرین سال بعد از برگزاری آزمون ) رو برای دانلود به صورت رایگان قرار دادم. می تونید به این آدرس برید و در قسمت کارشناسی ارشد سوالات سال های مختلف رو دانلود کنید. موفق و شاد باشید.

بالا