[دانلود] جواب تشریحی کنکور سراسری ارشد مهندسی شیمی

User Name

عضو جدید
(دفترچه سوالات و کلید) کنکور ارشد 10 سال گذشته مهندسی شیمی سراسری رو از کجا میشه دانلود کرد!؟ ترجیحا رایگان.
من تک تک ، مثلا 88 و 87 و 86 رو دانلود کردم ولی کلید همراه شون نیست .ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
(دفترچه سوالات و کلید) کنکور ارشد 10 سال گذشته مهندسی شیمی سراسری رو از کجا میشه دانلود کرد!؟ ترجیحا رایگان.
من تک تک ، مثلا 88 و 87 و 86 رو دانلود کردم ولی کلید همراه شون نیست .ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

اگه اشتباه نکنم پوران پژوهش یه کتابی چاپ کرده بود که اینایی که میخواین داشت با حل تشریحی
پارسه هم 1جزوه داشت که 4سال کنکور بود
ولی بعید میدونم تو نت بتونی حل تشریحی رو پیدا کنی!

User Name

عضو جدید
نیازی به جواب تشریحی نیست چون من هنوز به اساتید دانشگاه دسترسی دارم به همین جهت اگر روی نت بتونم دفترچه سوالات و همچنین کلید هاشون رو پیدا کنم خیلی عالی میشه. من امروز انقلاب یه کتاب قطور که یازده سال رو با جواب تشریحی داشت پیدا کردم اما یه مقدار گرون بود.

اگه اشتباه نکنم پوران پژوهش یه کتابی چاپ کرده بود که اینایی که میخواین داشت با حل تشریحی
پارسه هم 1جزوه داشت که 4سال کنکور بود
ولی بعید میدونم تو نت بتونی حل تشریحی رو پیدا کنی!

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز

hilixa

عضو جدید
سوالات ارشد بیوتکنولوژی و داروسازی 90

سوالات ارشد بیوتکنولوژی و داروسازی 90

دوستان اینم سوالهای ارشد بیو 89 لطفا جواباتون رو با کلید سنجش مقایسه کنید تا بتونیم مشکلاتش رو گزارش کنیم هر چه سریعتر
:gol:[:gol:ATTACH]46404[/ATTACH]

http://www.mediafire.com/?br8bnjgwzbcnroq

پیوست ها

• javab bio 90.pdf
    100.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ever green 1

کاربر فعال
دوستان اینم سوالهای ارشد بیو 89 لطفا جواباتون رو با کلید سنجش مقایسه کنید تا بتونیم مشکلاتش رو گزارش کنیم هر چه سریعتر
:gol:[:gol:ATTACH]46404[/ATTACH]

http://www.mediafire.com/?br8bnjgwzbcnroq

سلام میشه لطفا بگین سوالات رو از کجا تونستین بگیرین .من بیوتکنولوژی کشاورزی شرکت کردم. هیچ جا نتونستم سوالات رو پیدا کنم. ممنون

m3164

کاربر فعال تالار مهندسی شیمی
کاربر ممتاز
ارشد مهندسی شیمی 89

ارشد مهندسی شیمی 89

من دفترچه سوالات و کلید اولیه رو دارم و اینجا ضمیمه میکنم اما پاسخ تشریحی رو نداشتم.

پیوست ها

• 1257.pdf
    621.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 1257-p.pdf
    332.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

SCIENSE

عضو جدید
از بین انتشارات مختلف الان فقط نشر پردازش سوالات 90 رو با پاسخ تشریحی چاپ کرده که نمی دونم چقدر انتشارات معتبریه؟!!!
می تونین تو سایتشم ببینین.

petrochem.shahab

عضو جدید
از بین انتشارات مختلف الان فقط نشر پردازش سوالات 90 رو با پاسخ تشریحی چاپ کرده که نمی دونم چقدر انتشارات معتبریه؟!!!
می تونین تو سایتشم ببینین.

نه عزیزم سال 90 رو نداره پردازش تا 89 داره سال چاپش 90 هستش من این کتاب رو دارم اصلا خوب حل نکرده

petrochem.shahab

عضو جدید
حل تشریحی سوالات کنکور ارشد سال 90

حل تشریحی سوالات کنکور ارشد سال 90

سلام اینم حل 3 درس ترمو دینامیک سیالات و حرارت بقیه رو هم بعدا آپلود میکنم

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    33.8 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • 2.jpg
    2.jpg
    34.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2

oi-iman

عضو جدید
پاسخنامه تشریحی کنکور کارشناسی ارشد مهندیس شیمی 90

پاسخنامه تشریحی کنکور کارشناسی ارشد مهندیس شیمی 90

بچه ها کسی این رو نداره ؟؟ خواهشا :cry:

v.rahmanpanah

عضو جدید

واقعا تشکر هر جای دنیا که هستی!
من 6 ماهه دنبالش هستم!
تا همین الان که 2 هفته مونده به کنکور 91 هیچ انتشاراتی کنکور 90 رو یکجا نزده!
نه مدرسان شریف نه پوران پژوهش نه پردازش!
بقیه رو هم که من نمیشناسم از این کارا بکنن!
البته فکر کنم این لینکی که گذاشته شده از ته کتابای (تک درس) گرفته باشه؟(که اگه درست حدس زده باشم ماله پوران پژوهشه!)

ذکر چند نکته ضروری در مورد لینک جواب تشریحی:
1 - پاسخ تشریحی ها ی این لینک فقط از درس های حرارت و ترمودینامیک و سیالاته!(که قرار شده دوست خوبمون کاملش کنه)
2 - حل دومین
سوال حرارت کنکور 90(سوال 32 کنکور کلی) از این حل جا افتاده و انتشاراته اونو اصلا حل نکرده!

بازم مرسی!

آخرین ویرایش:

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک پشتیبان روی سرور باشگاه

با تشکّر از hadi.kr عزیز

پیوست ها

• arshad 90-1.rar
    1.9 مگایابت · بازدیدها: 1

nasrinavm

عضو جدید
کسی میتونه سوال سیالات 91 رو که مربوط به مقایسه ضریب ااصطحکاک سه تا پروفیل سرعته توضیح بده؟

mojii_joon

عضو جدید
کسی میتونه سوال سیالات 91 رو که مربوط به مقایسه ضریب ااصطحکاک سه تا پروفیل سرعته توضیح بده؟
اولا لینک سوال رو بزارم که دوستان دیگه هم استفاده کنند
http://www.uplooder.net/img/image/2bc2030ea9a3d161adb3f43b7ae45c67/02022013532.JPG
ببینید این جور سوالها سوالهای ساده هستند به نسبت بقیه،فقط میخواد چند لحظه فکر کنید. مدرسان شریف خیلی پیچونده مسئله رو.من ساده تر توضیح میدم برات.اولا قبول داری که با توجه به پروفایل های سرعت،پروفایل سرعت 3مربوط به جریان آرام،پروفایل 2 جریان با آشفتگی کمتر نسبت به جریان 1 و پروفایل 1 جریان آشفته است.حالا به دیاگرام مودی نگاه کن(شکل کلی دیاگرام مودی رو باید تو ذهنت داشته باشی)
http://www.uplooder.net/img/image/f0f36527e1b10a7fb44cc9cb76d5258f/02022013533.JPG
خوب اون خط سمت چپ که مربوط به جریان آرامه .نشون میده با افزایش رینولدز مستقل از زبری ضریب اصطکاک کم میشه.در حقیقت همون 64 بخش بر رینولدز هست
تو جریان درهم هم همینطوره،به ازای هر مقدار زبری لوله با افزایش رینولدز ضریب اصطکاک کاهش پیدا میکنه،مگر اینکه زبری خیلی زیاد باشه یا رینولدز ها خیلی بالا باشند(به نمودار نگاه کن)،ضمنا بیشترین مقدار اصطکاک در ابتدای آشفتگی جریان به وجود میاد.خوب فکر کنم جواب رو فهمیدیf2>f1وگزینه 3جوابه.دقت کنید هر گونه قضاوت در مورد نسبت بین f3 و f2 با تردید همراهه،چون نمیدونیم که رینولدز ها چه مقدارهایی هستند , ولی میتونیم با توجه به رابطه بین f1 و f2 بگیم گزینه 3 جوابه .چون فقط این گزینه است که رابطه معقول تر و جامع تری رو بین f2 و f1 بیان میکنه.البته اگه این مطلب برات جا بیوفته سر جلسه نیاز به این همه فلسفه بافی نیست و تو جند ثانیه میتونی گزینه صحیح رو تشخیص بدی.حالا اگه بتونی به خودت جواب بدی که چرا گزینه 1 نمیتونه درست باشه،و در برخی حالت ها گزینه 4 و در حالت ها خیلی خیلی خاص گزینه 2 هم میتونه درست باشه جواب رو فهمیدی

آخرین ویرایش:

mojii_joon

عضو جدید
دو نکته دیگه در مورد ضریب اصطکاک و رابطه اش با زبری و رینولدز که من دیدم سوال اومده ازش اینکه همانطوری که در بالا گفتم در جریان آرام ضریب اصطکاک مستقل از زبری است مثلا یک لوله شیشه ای و سیمانی با زبری بالا که جریان آرام دارند افت فشار یکسانی ایجاد میکنند،و. نکته دیگه هم اینکه در جریان آشفته هرچقدر از زبر کاسته شود ضریب اصطکاک بیشتر تابع رینولدز میشود و بالعکس( در دیاگرام مودی ،نمودار مربوط به لوله صاف یا همون smoooth pipes رو با نمودار مربوط به زبری 0.05 مقایسه کنید)

gas1388

عضو جدید
تو این سوال که k , A در 3 سطح با هم برابرند خوب هرچی شیپ بیشتر باشه گرادیان بیشتره و q بیشتر میشه پس چرا جواب گزینه 4 میشه؟44.jpg

chem.engineer

عضو جدید
تو این سوال که k , A در 3 سطح با هم برابرند خوب هرچی شیپ بیشتر باشه گرادیان بیشتره و q بیشتر میشه پس چرا جواب گزینه 4 میشه؟مشاهده پیوست 134972

سلام
تو دوتای اولی که دما خطی تغییر میکنه، شار حرارتی هر دو با هم برابره
اما تو سومی که تغییر دما خطی نیست،گرادیان دما داره کم میشه در جهت x در نتیجه شار کم میشه

بالا