***::::دانلود جزوات تخصصی رشته مواد::::***

bilboord

عضو جدید
سلام
ممنون می شوم قیمت و شماره حسابت را برایم بفرستی(جهت خریداری سی دی مربوطه).

mahan78

عضو جدید
سلام لطفا قيمت جزوه ها رو برا منم بفرست . ممنون

سلام لطفا قيمت جزوه ها رو برا منم بفرست . ممنون

با سلام.

با توجه به درخواست دوستان برای قرار گیری جزوات دروس تخصصی مهندسی مواد

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد و همچنین در راستای بالا بردن سطح تالار

مهندسی مواد در این تایپیک به زودی لینک دانلود جزوات قرار داده خواهد شد

دوستانی که جزوات تخصصی مواد را از اساتید برجسته دارند خواهشمندیم برای

یکپارچه کردن این جزوات با گذاشتن اسم جزوه و اسم استاد در این تایپیک آمادگی

خود را برای هر چه بهتر شدن این قسمت اعلام دارند

دوستانی که به هر دلیلی امکان اسکن و تبدیل به پی دی اف را ندارند نیز لطف کنند این جزوات را با پست برای من ارسال کنند تا این کار را انجام دهم.

دوستان اطمینان داشته باشند جزوه بعد از اسکن به آنها باز گردانده خواهد شد

دوستان برای یکپارچه شدن جزوات و به دلیل کمبود وقت تا 15 مرداد وقت دارند اعلام آمادگی کنند

این تایپیک بعد از 15 مرداد به قسمت دانلودگاه منتقل خواهد شد

برای اطلاع از آدرس پستی پیغام خصوصی بزنید

نکته:::::

1-این جزوات فروشی نیست

2-دوستانی که اینترنت پر سرعت ندارند نیز میتوانند با پیغام خصوصی به من جزوات را روی cd به وسیله پست دریافت کنند.بدیهی است که این دوستان فقط هزینه پست را تقبل میکنند

3-دوستانی که جزوه ای را در اختیار ما قرار میدهند بدون در نظر گرفتن کار آنها در تالار امکان دانلود رایگان تمام جزوات را دارند

4-دوستانی که به هر دلیلی از دادن جزوه معذور هستند و به بقیه ی جزوات نیز نیاز دارند با توجه به سوابق کاری آنها این جزوات را میتوانند دانلود کنند

5-فعلا دانلود جزوات برای دانشجویان دیگر رشته ها مقدور نمی باشد

خاطر اطاعات مفيدي كه از شما در باره ارشد گرفتم اخه من 7 سال پيش فارغ التحصيل شدم

mahan78

عضو جدید
سلام اقا رضا
من ايميلمو چك كردم
دست درد نكنه به من ميل زدي
من ليست جزوه هايي رو كه ميخواستمو براي شما نوشتم و فرستادم تا قيمت بهم بدي
الن چند روز ميشه
لطفا زودتر به من ميل بزن.

mahan78

عضو جدید
سلام آقا رضا
عيدت مبارك
من ميلتو گرفتم
و ليست جزوه هايي رو كه مي خوام را برات فرستادم چند روزي ميشه.
لطفا زودتر بهم ميل بزن
دستت درد نكنه

medishka

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام و احترام
با توجه به اينكه قصد تغيير رشته از مهندسي شيمي به مهندسي مواد و شركت در كنكور كارشناسي ارشد را دارم و الان دارم متالورژي فيزيكي اونر را مي خوانم، خواهشمندم نحوه دسترسي به جزوات اين درس را برايم توضيح دهيد. با سپاسnimashek@gmail.com

reza_1364

مدیر بازنشسته
یه زمانی که شما اینجا عضو نبودی این جزوات رایگان در اینجا قرار داشت اول برای کاربران فعال در دسترس بود بعد از یه مدتی برای همه در دسترس شد هر کی میخواست پیام میداد پسورد فایلو بهش میدادم. سپس بنا به دلایلی که لازم نمیبینم توضیح بدم جزوات از روی سرور پاک شد و به فروش رسید. این جزواتی که به فروش میرسه هیچ یک از جزوات موجود در تالار نیست و قبلا در تالار توسط خودم در تالار گذاشته شده بود

فکر کنم در مورد جزوات شخصی خودم، خودم بتونم تصمیم بگیرم

برای اطلاع بیشتر صفحات اول همین تایپیک رو مطالعه کنید

بهتره قبل از نقد از چون و چرای ماجرا اطلاع حاصل کنید بعد نقد کنید و توهین کنید
در ضمن برای توهینتون اخراج شدین

موفق و پیروز باشین.

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان.

دوستان عضوی که روز جمعه 30 مرداد به من پیغام خصوصی بدن تمام پسوردها را در اختیارشون قرار میدم

فقط روز جمعه

موفق و پیروز باشید

حتی به هر بهونه ای جزوه و پسورداش در اختیار بچه ها قرار می گرفت.......

لینکهای دانلود جزواتی که در این تایپیک هستن در اولین روز بعد از ماه مبارک رمضان پاک میشود

:gol:دوستانی که این جزوات را احتیاج دارند حدود یک ماه برای فعالیت فرصت دارند:gol:

در روز عید فطر پسورد جزوات به تمام دوستان رشته مهندسی مواد عضو بدون در نظر گرفتن فعالیت داده خواهد شد:redface:

انشاء الله با قرار گیری جزوات جدید در خدمت دوستان خواهیم بود;)

زمانی که برای همه بچه ها باز شد........

دوستانی که به هر دلیلی(( غیر فعال بودن.عضو نشدن و ............)

خواستار جزوات هستن.

به اطلاع میرساند این جزوات بعد از ماه رمضان به علاوه یکسری از جزوات دیگر در یک cd به فروش می رسد

اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام میشود.

موفق باشید

و در نهایت....................

آخرین ویرایش:

Dumrul13

عضو جدید
سلام
تشکر ازشما، من cd را می خوام لطفا شرایطتان رااعلام فرمایید/

metal-fe

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم.اینجا که لینک دانلود نیست واسه دانلود جزوه؟باید چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirali_r

کاربر فعال
شما میگید که قبلا می ذاشتید، خوب چه ربطی به الان داره الان دارید میفروشید دیگه! البته زحمتشو کشیدین نوش جونتون!

یه سوال کلی:

چرا عین بقیه رشته ها که جزوات رو رایگان در اختیار بقیه میزارن بچه های مواد اینطور نیستند؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
شما میگید که قبلا می ذاشتید، خوب چه ربطی به الان داره الان دارید میفروشید دیگه! البته زحمتشو کشیدین نوش جونتون!

یه سوال کلی:

چرا عین بقیه رشته ها که جزوات رو رایگان در اختیار بقیه میزارن بچه های مواد اینطور نیستند؟

جوابتون پیغام خصوصی شد

موفق باشید

rrezaie

عضو جدید
سلام.خیلی ممنون از امکانات خوبتون.فقط نمیدونم چطور باید جزوات رو دانلود کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:smile:

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام.خیلی ممنون از امکانات خوبتون.فقط نمیدونم چطور باید جزوات رو دانلود کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:smile:

بعضی از لینک ها که دوستان قرار دادن سالم هستن میتونین به صورت رایگان دانلود کنید