***::::دانلود جزوات تخصصی رشته مواد::::***

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام.

با توجه به درخواست دوستان برای قرار گیری جزوات دروس تخصصی مهندسی مواد

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد و همچنین در راستای بالا بردن سطح تالار

مهندسی مواد در این تایپیک به زودی لینک دانلود جزوات قرار داده خواهد شد

دوستانی که جزوات تخصصی مواد را از اساتید برجسته دارند خواهشمندیم برای

یکپارچه کردن این جزوات با گذاشتن اسم جزوه و اسم استاد در این تایپیک آمادگی

خود را برای هر چه بهتر شدن این قسمت اعلام دارند

دوستانی که به هر دلیلی امکان اسکن و تبدیل به پی دی اف را ندارند نیز لطف کنند این جزوات را با پست برای من ارسال کنند تا این کار را انجام دهم.

دوستان اطمینان داشته باشند جزوه بعد از اسکن به آنها باز گردانده خواهد شد

دوستان برای یکپارچه شدن جزوات و به دلیل کمبود وقت تا 15 مرداد وقت دارند اعلام آمادگی کنند

این تایپیک بعد از 15 مرداد به قسمت دانلودگاه منتقل خواهد شد

برای اطلاع از آدرس پستی پیغام خصوصی بزنید

نکته:::::

1-این جزوات فروشی نیست

2-دوستانی که اینترنت پر سرعت ندارند نیز میتوانند با پیغام خصوصی به من جزوات را روی cd به وسیله پست دریافت کنند.بدیهی است که این دوستان فقط هزینه پست را تقبل میکنند

3-دوستانی که جزوه ای را در اختیار ما قرار میدهند بدون در نظر گرفتن کار آنها در تالار امکان دانلود رایگان تمام جزوات را دارند

4-دوستانی که به هر دلیلی از دادن جزوه معذور هستند و به بقیه ی جزوات نیز نیاز دارند با توجه به سوابق کاری آنها این جزوات را میتوانند دانلود کنند

5-فعلا دانلود جزوات برای دانشجویان دیگر رشته ها مقدور نمی باشد

با تشکر

آخرین ویرایش:

reza_1364

مدیر بازنشسته
در حال حاضر جزوات زیر در حال اسکن میباشند:

1-جزوه فیزیکی 2 دکتر شفیعی (صنعتی اصفهان)

2-جزوه شیمی فیزیک و ترمودینامیک (انتشارات ماهان)

3-جزوه مکانیکی 1 دکتر نجفی زاده(صنعتی اصفهان)

منتظر جزوات شما نیز هستیم;)

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و با تشكر از زحمات بسيار زياد آقا رضا كه خيلي زحمت مي كشن.
لطفا اگه جزوه اصول متالوگرافي ، تست غير مخرب و متالورژي جوشكاري رو هم دارين تو اين پست بذارين.

reza_1364

مدیر بازنشسته
با سلام و با تشكر از زحمات بسيار زياد آقا رضا كه خيلي زحمت مي كشن.
لطفا اگه جزوه اصول متالوگرافي ، تست غير مخرب و متالورژي جوشكاري رو هم دارين تو اين پست بذارين.
اگه جزوه ای از اساتید مطرح پیدا شد.حتما

فرهنگ

مدیر بازنشسته
اقا ان جزبه ها چی شد؟؟
ما جزبه میخوایم
کی؟چرا دیر شد؟برای چی؟کی قراره بدی؟(شوخی بودا|)اگه ندی اینجا رو هم بهم میریزما:biggrin:

:w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32:
میدونی اینا چی میگن؟
جزبه جزبه جزبه جزبه جزبه جزبه
یادم رفت بگم دستت درد نکنه:w27:

reza_1364

مدیر بازنشسته
اقا ان جزبه ها چی شد؟؟
ما جزبه میخوایم
کی؟چرا دیر شد؟برای چی؟کی قراره بدی؟(شوخی بودا|)اگه ندی اینجا رو هم بهم میریزما:biggrin:

:w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32::w32:
میدونی اینا چی میگن؟
جزبه جزبه جزبه جزبه جزبه جزبه
یادم رفت بگم دستت درد نکنه:w27:
15‏ روز دیگه وقت ارسال جزوه تمام میشه.از 16 مرداد طبق پست اول بچه ها میتونند دانلود کنن

Amin.M.1986

عضو جدید
15‏ روز دیگه وقت ارسال جزوه تمام میشه.از 16 مرداد طبق پست اول بچه ها میتونند دانلود کنن

سلام.. آقا یه سوال.. من گفته بودم جزوه فیزیکی 2 از شفیعی رو دارم.. و گفتم یه جوری به شما برسونم ولی الان میبینم که اون تو لیست اسکن هستش...... دوم اینکه یه جزوه فیزیکی 1 رسیده دستم مال خود استادمون بوده که اون زمان صنعتی اصفهان درس میخونده.. خوش خط و فوق العاده مرتب نوشته.. ولی نمیدونم چه جور به شما برسونم... .. دیگه اینکه شما مطمئنی که این جزواتی که گذاشتی از افرادی هست که طراح کنکور هستن؟؟؟.. من بعید میدونم همه طراح ها از اصفهان باشه .. منتظر جوابم و اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

RFMR

عضو جدید
سلام بچه ها.ریزترین ومهمترین نکات دروس خواص فیزیکی 1و2, خواص مکانیکی 1و2وترمودینامیک رابه همراه مثالها وسوالات متعدددر2CDجمع آوری کردم.این نکات ازکتابهای معتبروجزوه های اساتیدخودم که ازاساتیدطراح سوال هم بودن جمع آوری کردم.خودم بااین نکات درآزمون کارشناسی ارشد سراسری امسال رتبه دورقمی آوردم.البته چون با دوستم مشترکا این پکیج راآماده کردیم مبلغ کمی هم واسشون درنظرگرفتیم.هرکسی خواست پیام خضوضی بده.

mahkaram

عضو جدید
با سلام و خسته نباشيد.
به دليل سرعت پايين اينترنت، مي خواستم لطف كنيد و شماره حساب و مبلغ cd جزوات كنكوري رشته متالو‍ژي رو بدين تا با واريز اون، لطف كنيد و cd رو هر جه سريعتر برام بفرستين

با تشكر فراوان
mahkaram@yahoo.com

casper.0021

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جزوه هاي دانشگاه سمنان به دردتون مي خوره؟ اگه مي خوره منم جزوه هامو اسكن كنم!

فرهنگ

مدیر بازنشسته
جزوه استحاله فازی دکتر شفیعی آماده برای قرار دادن در سایت هست

همه را با هم بزارم؟؟؟

یا یکی یکی؟؟؟؟

به به
اقا رضا دست شما درد نکنه.....خیلی فرشته ای:smile:

فکر کنم هر کدوم که اماده میشه گذاشته بشه بهتره

Amin.M.1986

عضو جدید
سلام جزوه هاي دانشگاه سمنان به دردتون مي خوره؟ اگه مي خوره منم جزوه هامو اسكن كنم!

آخه قربونت برم جزوه های سمنان که به درد نمیخوره.. فقط اون جزوه های شیمی فیزیک و ترمو تجلی به درد میخوره که واقعا کامله.. البته بگم که جزوه های زمان تحصیل خودش بوده

Amin.M.1986

عضو جدید
جزوه استحاله فازی دکتر شفیعی آماده برای قرار دادن در سایت هست

همه را با هم بزارم؟؟؟

یا یکی یکی؟؟؟؟

دوست عزیز لطفا ابتدا اونهایی که مربوط به کنکور هست رو بذارید.. راستی عذر میخوام تماس نگرفتم.. مسموم شده بودم.. در اولین فرصت مزاحمتون میشم

fardin65

عضو جدید
سلام . من این cd را می خواهم فقط بگو چی کار کنم . راستی ارزان حساب کن تا مشتری شیم .

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام دوستان!
اول از همه بايد از تمام دوستاني كه براي اين تالار زحمت ميكشند تشكر ويژه اي داشته باشم، مخصوصا آقا رضا كه ديگه سنگ تمام گذاشته اند. راستيش من اين تاپيك رو دير ديدم، الان هم اومدم بگم من جزوه ي خوبي ندارم، در اصل من بيشتر بجاي جزوه كتاب دوست دارم بخونم، البته بعضي از درسها مثل خواص فيزيكي(1)(دكتر باغشاهي)، ساختار سراميكها(دكتر محبي) جزوه هاي خوبي دارم ولي براي من نيستند و الان هم اصلا به اسكنر دسترسي ندارم. اگر زنده بودم به محض ورود به دانشگاه اسكن ميكنم يا اگر وقتش پيش اومد براي آقا رضا ميفرستم! ميخواستم بدونم ميتونم جزوه ترمو و مكانيكي(1) رو بگيرم؟آخه ميخوام ترم بعد جفتشو بردارم!
:redface: