دانلود اسلاید آموزشی ریاضیات مهندسی

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جزوه ریاضیات مهندسی نوشته سید حامد موسوی نژاد می باشد که در ۱۱۴ صفحه بصورت اسلاید وار تهیه شده است . این جزوه بصورت رنگی و تایپ شده برای تدریس ریاضیات مهندسی منبع بسیار مناسبی است . مباحث مطرح شده در این جزوه به شرح زیر می باشد :

• بست نیم دامنه ای
  • مشتق گیری و انتگرال گیری از سری فوریه
  • معادله با مشتقات جزئی
  • جواب دالامبر معادلات موج
  • انواع معادلات با مشتق جزئی خطی
  • معادلات پواسون
  • توابع مختلط
  • توابع مقدماتی

دانلود مستقیم : اسلاید آموزشی ریاضیات مهندسی

حجم فايل : 3.5 مگابایت

پسورد فايل : www.mohandesyar.com

لینک منبع

آخرین ویرایش:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من دانشجوی معماریم.میخوام ریاضیات رو از پایه شروع کنم بخونم میخواستم راهنماییم کنید چه کتابی بگیرم که واقعا ریاضیات بهم یاد بده و از پایه شرو بکنه ممنونم از راهنماییتون:gol:

mohammadreza1001

کاربر فعال
سلام بچه ها
من دانشجوی معماریم.میخوام ریاضیات رو از پایه شروع کنم بخونم میخواستم راهنماییم کنید چه کتابی بگیرم که واقعا ریاضیات بهم یاد بده و از پایه شرو بکنه ممنونم از راهنماییتون:gol:

سلام. من به خوندن ریاضیات از پایه زیاد اعتقادی ندارم. به نظر من شما هرکدوم از درسای ریاضی که این ترم دارید (محاسبات، ریاضی مهندسی، معادلات یا ریاضیات 1 و 2) همونو بخونید و هرجا به مشکل خوردید به کتب دیگه مراجعه کنید. مثلا کسی که ریاضی مهندسی میخونه، فصل اولش سری فوریست. وقتی تو انتگرال گیری به مشکل میخوره، یه نگاهی هم به ریاضی ایه میندازه، یا وقتی به سری لوران میرسه، میره سری تیلور ریاضی 1 رو هم میخونه، فایده این کار اینه که هم درسهایی که این ترم دارید رو با استاد پیش میرید و هم همزمان درسای پایه رو به تدریج یاد میگیرید.
موفق باشید

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من به خوندن ریاضیات از پایه زیاد اعتقادی ندارم. به نظر من شما هرکدوم از درسای ریاضی که این ترم دارید (محاسبات، ریاضی مهندسی، معادلات یا ریاضیات 1 و 2) همونو بخونید و هرجا به مشکل خوردید به کتب دیگه مراجعه کنید. مثلا کسی که ریاضی مهندسی میخونه، فصل اولش سری فوریست. وقتی تو انتگرال گیری به مشکل میخوره، یه نگاهی هم به ریاضی ایه میندازه، یا وقتی به سری لوران میرسه، میره سری تیلور ریاضی 1 رو هم میخونه، فایده این کار اینه که هم درسهایی که این ترم دارید رو با استاد پیش میرید و هم همزمان درسای پایه رو به تدریج یاد میگیرید.
موفق باشید
تشکر دوست عزیز
نه من مشکلم این مباحث نیست
میخوام مفاهیم ریاضی رو یاد بگیرم بدون درک مفاهیم پایه و چرایی مسایل ریاضی خوندن ریاضی بی ثمره