دانلود آموزش نرم افزار (Spss)

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
Spss چيست ؟ Spss يك تجزيه كننده جامع و انعطاف پذير آماري و يك سيستم مديریت داده است. Spss

مي تواند داده ها را تقريباً از همه انواع فايل ها بگيرد و از آنها در توليد گزارش هاي جدول بندي شده ،

نقشه ها ،نقشه پخش/ توزيع و روند/ توسعه ،آمارهاي توصيفي و تجزيه و تحليل آماري جريان پيچيده و رفتار

مركب داده ها ... استفاده كند. Spss در پلت فرمهاي مختلفي چون سيستم هاي :

Windows-Mancintash-Unix ... قابل اجراست . نسخه ويندوز Spss، تمامي قابليت هاي قالب اصلي

برنامه Spss را براي محيط كامپيوترهاي شخصي بوجود ميآورد . Spss شما را براي اجراي بسياري از تجزيه

و تحليلها در كامپيوتر شخصي خود كه پيشتر در ماشين هاي بسيار بزرگتر ميسر بودند ،قادر ميسازد .

نسخه ويندوز Spss ، يك برنامه كاربردي كه تجزيه و تحليل هاي آماري را براي همه سطوح از كاربران بيش از

پيش شهودي ميسازد ، بوجود ميآورد. فهرست هاي ساده و انتخاب كادرهاي گفتگو آنرا قادر ميسازد تا تجزيه

و تحليل هاي مركب و مخلوط را بدون نوشتن حتي يك خط قواعد دستوري ، بوجود آورد. ويراستار داده هاي

ساختاري Spss مانند يك صفحه گسترده ي ساده و كارآمد سودمندي هائي جهت وارد كردن داده ها و به

اشتراك گذاشتن فايل هاي داده هاي شغلي ،عرضه مي كند. قصد مهم و كيفيت ارائه نقشه ها و طرح ها

مي توانند بوجود آمده و ويرايش شوند. با استفاده از نظريه پرداز Spss شما مي توانيد داده هاي خروجي را

با بيشترين انعطاف پذيري ارائه نمائيد .

پیوست ها

• spss-learn_rasekhoon.net.rar
    869.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
دانلود آموزش نرم افراز SPSS

دانلود آموزش نرم افراز SPSS

آموزش نرم افزار SPSS برای تحلیلات آماری بر روی داده ها در این مجموعه بخشی از آموزشهای مقدماتی قرار گرفته است.

پیوست ها

• spss.zip
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من یه مشکلی دارم ... به پیشنهاد یکی از دوستان برای انجام کارم از spss استفاده کردم ... مشکلی که بوجود اومده اینه که من دیتا ست رو درspss باز کردم ... برای corrlate نمیتونم ok رو بگیرم ... کسی میتونه کمک کنه ؟

AZADEH255

عضو جدید
سلام دوست عزير.ميشه پرسشنامه هاي روانشناسي محيط رو با اين نرم افزار رو نمودار برد.؟؟ممنون :)