دانلود آموزش زبان انگلیسی در خواب

! Milad

عضو جدید
سلام دوستای عزیز من چند ماه پیش یه مقاله ای درباره ی توطئه های جهان غرب خوندم که درباره ی این طور امواج بود من که میگم چرته ولی اگه بگیم با احتمال0.00000001درص هم درست باشه اصلا به سراغ جیزای صوتی غرب نباید بریم مثلا و اینترنت موسیقی آرام بخش رو سرج کنین ببینین چه چیزای چرت و پرتی رو میراه که همه شون رو خواننده های ماسنی خوندن من که به خودی خود بعد از اون مقاله ای که خودم فقط اهنگای سنتی مثل افتخاری و شجریان گوش میدم به نظر من زبان رو باید اصلی یاد گرفت و تو انسان و زندگی ما یه چیزی وجود داره تا از رد نشیم نمیتونیم آنی یه چیز رو بدست بیاریم اونم بعد زمان و هرچند بعضی چیزا از این بعد قابل گذشتن هستن ولی بازم ناقصند.
به نظر من شما نظرتون خیلی چرته ! البته این نظر منه !خوب چون ساخت غربه یعنی چرته؟ خوبه که غرب توی همه چیز از ما جلو هست و ما این حرفها رو از شما میشنویماین همه روانشناس داشنمند توی غرب هستند که یکی از یکی بهتر ! ولی چون توی غربن ما نباید بریم سراغشون؟بهتره به عرضت برسونم که من با استفاده از کتابهای آنتونی رابینز و برایان تریسی بهترین زندگی رو برای خودم ساختم.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

دوستان عزیز لینک های جدید و سالم به همون پست اول اضافه شدند که میتونید دانلود کنید:gol:

موفق باشید

Arch_arm

عضو جدید
سلام.ممنون از لطفتون.من فقط تونستم پارت اول سی دی اولو دانلود کنم بقیه رو که میخوام دانلود کنم بهم میگه شما اجازه دانلود رو نداری

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol::gol::gol::gol:خیلی ممنون از زحمات همه دوستان عزیز
خیلی خوب بودن:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بالا