دانلود آموزش زبان انگلیسی در خواب

hamid66

عضو جدید
سلام . باید برنامه ی جانبی باشه ولی پیغام دسترسی به سایت امکان پذیر نیست میده.اگه امکانش هست برام میل کن . ممنون.sanaye_hamid@yahoo.com:gol:

peypar

عضو جدید
سلام ، من کاربر جدید هستم و میخواستم آموزش زبان انگلیسی در خواب را دانلود کنم اما لینکش خراب است آیا میتوانید کمکم کنین یا خیر؟ ممنونم پیمان
آدرس ایمیل من : ahdeziba@yahoo.de

mohammad6687

عضو جدید
سلام
سرعت دسترسي به اينترنت بنده خيلي پايينه و اب اين سرعت نمي شه چنين فايلي رو دانلود كرد.
مي خواستم ببينم كسي مي تونه منو كمك كنه اگه كسي دانلود كرده لطف كنه براي من ارسال كنه .هزينه هر چقدر بشه مي پردازم.
مرسي

alireza-hizna

عضو جدید
متاسفانه لینک دانلود سی دی ها باز نمی شه . شما خودتون بعد از گذاشتن یه لینک از باز شدنش مطئن می شید یا خیر فقط می زارید تو سایت .

K A V E H

عضو جدید
متاسفانه لینک دانلود سی دی ها باز نمی شه . شما خودتون بعد از گذاشتن یه لینک از باز شدنش مطئن می شید یا خیر فقط می زارید تو سایت .

لينک‌هايی كه تو پست‌های 20 (+ 84) و 95 گذاشته شده، همگی تست شدن. :w29:

در مورد ADrive.com:
بعد از كليک روی لينک، صفحه‌ای باز ميشه و چند لحظه بعد دانلود اتوماتيک شروع ميشه، اگه نشد روی here كليک كنيد تا دانلود شروع بشه.

برای تبديل لينک‌های پارسی-سافت، فايل‌هاستينگ مجانی (بدون محدوديت، با فضای حداقل 2 گيگابايت و با خاصيت انتقال فايل بصورت Remote) احتياج دارم كه فعلاً ADrive.com رو پيدا كردم. اگه سايت بهتری پيدا كنم، حتماً لينک‌ها رو تبديل ميكنم تا همه بتونن براحتی و بدون مشكل فايل‌ها رو دانلود كنند.

younes58

عضو جدید
لينک‌هايی كه تو پست‌های 20 (+ 84) و 95 گذاشته شده، همگی تست شدن. :w29:

در مورد ADrive.com:
بعد از كليک روی لينک، صفحه‌ای باز ميشه و چند لحظه بعد دانلود اتوماتيک شروع ميشه، اگه نشد روی here كليک كنيد تا دانلود شروع بشه.

برای تبديل لينک‌های پارسی-سافت، فايل‌هاستينگ مجانی (بدون محدوديت، با فضای حداقل 2 گيگابايت و با خاصيت انتقال فايل بصورت Remote) احتياج دارم كه فعلاً ADrive.com رو پيدا كردم. اگه سايت بهتری پيدا كنم، حتماً لينک‌ها رو تبديل ميكنم تا همه بتونن براحتی و بدون مشكل فايل‌ها رو دانلود كنند.

کاوه جان! موفق شدی لینک دانلود سی دی 2 و 3 رو هم مثل سی دی 1 از سایت adrive.com بدی؟
من فقط تونستم سی دی 1 رو از پست 95دانلود کنم
ممنون

neda_bahoosh68

عضو جدید
چطوری؟

چطوری؟

چطوری دانلود می کنین؟ من نمی تونم دانلود کنم
http://www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon9.gif
هر کسی دانلود کرده به منم بگه منتظر جوابم:gol:

mmb_arash

عضو جدید
سلام به همگی راستش من یک سال پیش این مجموعه 3 سیدی را خریدم ولی تا حالا نتتونستم هیچی باهاش کنم:cry:( اولش یه دختره میگه بخش اول تست یک در رابطه با گم شدن وسائل و.......) که با کیفیت به نظرمیرسه;) و به دلیل اینکه امواج مغزی روش گزاشتن و ایجاد یک محیط مثلا 3d از این گوشی به اون گوشی میره که آدم خوابش نمیبره :mad::confused:>>> در رابطه با امواج مغزی که من خیلی با این جور نرم افزار ها کار کردم تا حالا هیچ کدوم از امواج( ازجمله خروج روح ازبدن- خواب عمیق - انرژی زا - اورگاسم - نیکوتین -الکل و خیلی بیش از اینار را امتحان کردم) روی من و حتی چند تا از دوستام کار نکرده :( اول گفتم مشکلم از هدفون هست شاید تمام فرکانس ها را رد نمیکنه:razz:!! رفتم یه هدفون خریدم به قیمت 85000 تومن مارک (کریتیو) ;)یه هدفون خیلی ناز با یه محدوده فرکانسی عالی، اما بازم کار نکرد رومون:mad: توی تمام حالت ها امتحان کردیم و از نظر من 85% این امواج دروغه چون روی خیلی ها اثر نکرده،:( حالا این مجموعه که حدود 75% اون فقط اینگلیسی هست بسیار بی کیفیت و گوش خراش:eek: ( از روی نوار کلاس های زبان انگلیسی ضبط شده ، و وقتی توی خوابین (موقع عوض شدن داستان ) همش یه آهنگ های گوش خراش شما را از خواب بلند میکنه و نمیزاره بخوابین بعضی اوقات بیدار میشین صبح یا همون شب میبینی یه هدفون تو گوشت نیست و از شدت عصبانیت طوری که مثل من هدفون و گوشیتون را ممکنه بزنین به دیوار و بگیرین بخوابین:biggrin: ( اونایی که گوش کردن می دونن( در ضمن اون 75 % که به صورت داستان هست را توی بیداری نمیشه فهمید چی میگن مخصوصا کسی که اول داستان را فارس صحبت میکنه (یه مرد) این قد م م میکنه و لحجه داره که شما از کل داستان متنفر میشید و همین طور اینگلیسی، چون خیلی خیلی بی کیفت هست و باید کلی عقب جلو کنی داستان را، تابفهمی چی گفته به انگلیسی، و در کل هروقت دختره صحبت میکنه میشه یه چیزی فهمید من تا حالا از این مجموعه یه کلمه فقط تونستم یاد بگیرم:);)، از بس گوش کردم که اولش میگه( گلدپلنت = فلز زر اندود)
حالا اگه کسی جوابی تونست بگیره به ما هم بگه که گمان نمیکنم:cool:
من خودم با این دستگاها ( امپی تری پلیر - کامپیوتر - چند موبایل w910 , 6270 ,k750 ) و هدفون( تمام موبایل های قبلی و کریتیو و یه هد معمولی) امتحان کردم وقتی خود موج خالص تولید شده توسط نرم افزار جواب نمیده چه طور یه صدای mp3 با کیفیت 128 میخواد جواب بده:que::razz: اگه خواستین نرم افزار ها را براتون میزارم
بینین روتون اثر میکنه یا نه
میبخشین سرتون را درد آوردم عقده شده بود رو گلوم:surprised::D

Schneider

مدیر بازنشسته
بسی جای تعجبه!

بسی جای تعجبه!

آخه شما که مهندسین.....شماها چرا باور میکنید آخه!!! تا این لحظه 11 صفحه در موردش کامنت زده شده!!!!!
من نه امتحان کردم این مجموعه رو و نه خواهم کرد این کارو!
You just waste your time
خودم مجموعه هایی از زبان دارم این مجموعه باید پیشش لنگ بندازه!
این همه نرم افزارها و مجموعه های Audio و Text و گاها هردو همزمان در اینترنت ریخته برای دانلود!(که البته بیش از 90% شون در ایران نیومده....و اصلا ایرانی جماعت نمیشناستش....البته باید گفت اون نرم افزارها یه ذره انگلیسی بلد بودن رو میخوان!)
حیف اینترنت که به جای دانلود"Follow me" یا "Tell me More" یا "Pimsleur collections" که همگی در بیداری یاد میدن ،آدم بیاد "انگلیسی در خواب!!!!" یا "انگلیسی عمو نصرت!" رو گوش کنه!

fesgheli_21000

عضو جدید
آخه شما که مهندسین.....شماها چرا باور میکنید آخه!!! تا این لحظه 11 صفحه در موردش کامنت زده شده!!!!!
من نه امتحان کردم این مجموعه رو و نه خواهم کرد این کارو!
You just waste your time
خودم مجموعه هایی از زبان دارم این مجموعه باید پیشش لنگ بندازه!
این همه نرم افزارها و مجموعه های Audio و Text و گاها هردو همزمان در اینترنت ریخته برای دانلود!(که البته بیش از 90% شون در ایران نیومده....و اصلا ایرانی جماعت نمیشناستش....البته باید گفت اون نرم افزارها یه ذره انگلیسی بلد بودن رو میخوان!)
حیف اینترنت که به جای دانلود"Follow me" یا "Tell me More" یا "Pimsleur collections" که همگی در بیداری یاد میدن ،آدم بیاد "انگلیسی در خواب!!!!" یا "انگلیسی عمو نصرت!" رو گوش کنه!

کاملا راست میگه.
چرا می خواهید سر خدتون کلاه بزارید.انگلیسی در خواب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همش دروغه

elahe_h62

عضو جدید
سلام
میشه لطف کنید یه بار دیگه لینک Cd ها رو بذارید.آخه اینجا باز نمی کنه
ممنون از لطفتون

الهه ناناز

عضو جدید
خواهش

خواهش

تورو خدا یه نفر بگه من چطوری اموزش زبان دانلود کنم نمیدونم من که گیج شدم منتظرم ها :confused:

الهه ناناز

عضو جدید
خواهش

خواهش

تورو خدا یه نفر بگه من چطوری اموزش زبان دانلود کنم نمیدونم من که گیج شدم منتظرم ها :confused:

ELAHE_TANHA

عضو جدید
سلام
چرا دانلود نمي شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم ميخوام:cry:
كمكم كنيد

P.I.A.N.I.S.T

عضو جدید
بسته اموزش زبان Tell Me More Premium 8.0

بسته اموزش زبان Tell Me More Premium 8.0

با سلام به همه دوستان اقا اگه واقعا میخاید زبان یاد بگیرید بیخودی الاف این روشهای بیخود نشید اینا هیچ کدوم فایده نداره بهترین و قویترین پکیج اموزشی زبان در جهان Tell Me More Premium 8.0 هستش که میتونید لینک مقایسشو در بین 8 پکیج دیگه از اینجا ببینید برای خرید اگه تبلیغ نباشه میتونید از این لینک استفاده کنید.

موفق باشید.

blue sky

عضو جدید
بابا دانلود نمیشه؟با اینکه من ADSL دارم ولی انگار دیلیت کردین.میشه دوباره بزارین.ممنون

amir eshghi

عضو جدید
:) :) :) :) :)

حتما تا به حال در بسیاری از سایت ها ،تبلیغاتی مبنی بر آموزش زبان انگلیسی در خواب دیده اید. اینک این مجموعه که شامل 3 CD میشود را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. البته راست و دروغش پای شرکت هایی که می فروشن.

لینکش خرابه کار نمی کنه.

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز

حتما تا به حال در بسیاری از سایت ها ،تبلیغاتی مبنی بر آموزش زبان انگلیسی در خواب دیده اید. اینک این مجموعه که شامل 3 CD میشود را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. البته راست و دروغش پای شرکت هایی که می فروشن.

لینکش خرابه کار نمی کنه.

بالاخره آماده کردید یا نیست...:surprised::eek:ممنون دوست عزیز..:w30:خوشحال میشیم اینجا فعالیت کنید...

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز

لینکش خرابه کار نمی کنه.

بالاخره آماده کردید یا نیست...:surprised::eek:ممنون دوست عزیز..:w30:خوشحال میشیم اینجا فعالیت کنید...

franny

عضو جدید
من پول دادم خریدمش!اما کاربری برام نداره چون تا روشنش می کنم از خواب پا می شم.امیدوارم به درد شما بخوره

بالا