دانلود آبجکت ومتریال مربوط به:ARCHICAD

hamed12055

عضو جدید
ذخیره آبجکتها

اول آبجکت ها رو دانلود میکنی بعد همه آبجکت ها رو رو تو یه پوشه میریزیم و بعد
آرشیکد رو باز می کنیم و File/Libraries and Objects/Save Project as

برنامه رو باز میکنیم و از توی Object ها فولدر Other Objects رو انتخاب و ازObject استفاده میکنیم

متاسفانه عکسشو بلد نیستم بگیرم که با عکس نشون بدم :redface:

سلام
متاسفانه من هرکار میکنم نمیتونم لودشون کنم امکانش هست یه توضیح جامع با عکس برامون بزارید

kamizd

عضو جدید
salam dooste aziz mamnoon az rahnamaet
ama chetor mitoonam axe pepole vaghe e 2d biaram too archicad ?
kheyli niaz daram mamnoon

mehr2ma

عضو جدید
سلام
میشه لطف کنین لینک دانلود متریال آرشیکد و بذارین من هرچی دنبالش گشتم نبووووووووووووود. فقط آبجکت هست هیچ متریالی نیست

:cry:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

concreteman

عضو جدید
سلام
میشه لطف کنین لینک دانلود متریال آرشیکد و بذارین من هرچی دنبالش گشتم نبووووووووووووود. فقط آبجکت هست هیچ متریالی نیست

همه سایتها texture دارن دانلودشون کن و به عنوان متریال به آرشیکد معرفیش کن.

Ar.behnam

عضو جدید
بچه ها اعصابم خورده ، هر کاری میکنم نمیتونم آبجکتا رو وارد آرشیکد کنم ، library manager گزینه add رو میزنم و فایلو انتخاب میکنم و توی library manager در قسمت embeded اضافه میشه ،
وقتی میام توی آبجکت یا هر قسمتی دیگه load رو که میزنم ( load from library manager ) از اونجا انتخاب مبکنم و لی هیچ اتفاقی نمی افته بر میگرده به صفحه آبجکتها و هیچ چیزی اضاف نشده
ورژن من 14 هستش
زود جواب بدین لطفا کارم گیره

saeedsis

عضو جدید
دوستان چرا تو ارشیکد 15 وقتی میخوام 3d شو ببینم همش باید کانتینیو بزنم ....فکر کنم حدود 100تا 200 باید بزنم همش ارور not fiound میده؟؟دیوانه شدم..

Ar.behnam

عضو جدید
دوستان چرا تو ارشیکد 15 وقتی میخوام 3d شو ببینم همش باید کانتینیو بزنم ....فکر کنم حدود 100تا 200 باید بزنم همش ارور not fiound میده؟؟دیوانه شدم..

یکی از آبجکتهایی که بکار بردی عمدتا درب و پنجره توی لایبرری پاک شده ، از اون آبجکتها استفاده نکن

shahab.ghahghaei

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم.یک سالی هست که با آرشیکد کار میکنم.الانم با آرشیکد 14 کار میکنم.یه مشکلی دارم واسه آبجکتهای جدیدی که وارد لایبرری میکنم.اونم تینکه اصلا متریال نداره و سیاهه.میخواستم بدونم اگه ورژن بالاتره آرشیکد رو بگیرم مشکلم حل میشه؟؟

concreteman

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم.یک سالی هست که با آرشیکد کار میکنم.الانم با آرشیکد 14 کار میکنم.یه مشکلی دارم واسه آبجکتهای جدیدی که وارد لایبرری میکنم.اونم تینکه اصلا متریال نداره و سیاهه.میخواستم بدونم اگه ورژن بالاتره آرشیکد رو بگیرم مشکلم حل میشه؟؟

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/238582-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7-%D8%A8%D9%87-ARCHICAD/page17

memareironi

عضو جدید
سلااام اگه میشه یه فایلی لطف کنید که توش کلییییی آبجکت باشه...ممنوووووووووون:D