دانشگاه یزد

mohsen_330

عضو جدید
سلام دوستان
من پارسال فارغ التحصيل شدم. دانشگاه يزد بدترين جاي ممكن واسه درس خوندن و شهر يزد بدترين جاي ممكن براي زندگي بود. اگه بچه هاي ترم پاييني اينجا هستند تا دير نشده بريد انتفالي بگيرين كه بعد حسرت نخورين!:mad:

kianyict

عضو جدید
سلام به همه ی دانشگاه یزدیا
میشه یه نفر درباره ی امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه یزد برای کارشناسی ارشد اطلاعاتی بده،تا تکلیفم مشخص بشه باید بگم خوشبختانه یا بدبختانه دانشگاه یزد قبول شدم ؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه یه نفر درباره ی امکانات رفاهی و خوابگاهی دانشگاه یزد برای کارشناسی ارشد اطلاعاتی بده،تا تکلیفم مشخص بشه باید بگم خوشبختانه یا بدبختانه دانشگاه یزد قبول شدم ؟

دادش من دانشگاه یزد نخوندم ولی خودم یزدی ام... نگران نباش جای بدی قبول نشدی...:gol:

* Tina *

عضو جدید

به نظر من که امکانات خوابگاهیش خیلی خوبه. توی کشور هم رتبه آورده.

kianyict

عضو جدید
سلام
تشکر برای راهنماییها و پاسخهایی که دادین،حالا که خودم از نزدیک امکانات رو دیدم متوجه شدم که بدک نیست.خدارو شکر،برام دعا کنین که زیر درسها نزایم!!!!!!!!!!!!

Maziar_69

عضو جدید
سلام بچه ها.
یه سوال فوریییی:
سطح علمی ارشد مکانیک سنگ یزد چجوریه؟

mostafa256

عضو جدید
سلام.تو رو خدا کمک کنین تو آمپاس شدیدم!
امسال(سال 92-منطقه 3) کنکور دادم میخوام بیام نرم افزار دانشگاه یزد.میخواستم بدونم وضعیت خوبگاه و شهریش چه جوریه؟اصلن واسه من که میخوام بیام شبانه خوبگاه داره؟
در ضمن رتبم 7600 منطقه 3 شده .یکی سال قبل با 7000 قبول شده بود یعنی منم میشم؟
ممنون میشم کمک کنین .سر دو راهی گیر کردم.

hobor971

عضو جدید
سلام دوستان
من پارسال فارغ التحصيل شدم. دانشگاه يزد بدترين جاي ممكن واسه درس خوندن و شهر يزد بدترين جاي ممكن براي زندگي بود. اگه بچه هاي ترم پاييني اينجا هستند تا دير نشده بريد انتفالي بگيرين كه بعد حسرت نخورين!:mad:

این نظر شما است . من هم 4 سال دانشگاه یزد مهندسی مکانیک خوندم . سال 77 تا 81 - تازه اونوقت این همه امکاناتی که الان هست نبود. ولی یزد جای بسیار عالی برای درس خوندن و زندگی هست . دمای خونگرم و شهری زیبا . بستگی داره با چه دیدی بری دانشگاه . اگه تصور کازینو دارید خب تو ذوقتون می خوره . ولی من که دوستش داشتم .

maryam in

عضو جدید
سلام منم ترم اول نساجی ام و ورودی92 تازه خیلی ام اگه بچه های دانشگاه یزد بخوان میتونن پشت هم باشن اما بایدیکی به اینا اکتیواسیون بده

zare313

عضو جدید
سلام دوستان
من این تاپیک را باز کردم که دانشجویان یزد فعال در این سایت خودشون را معرفی کنند.البته نمی دونم که چند نفر از یزد اینجا هستند ولی خوب:redface:
خوب اجازه بدین که من اول خودم را معرفی کنم:
من حسین هستم. برق-الکترونیک می خونم.ورودی85 هم هستم.

سلام محمد حسینم صنایع ورودی 91

pronoob

عضو جدید
سلام به همگی.راستش من نقشه برداری دانشگاه اصفهان میخونم اما از برق خوشم میاد و میخوام انتقالی بگیرم بیام یزد.خواهشا یکی بگه برق دانشگاه یزد در چه حده؟.درضمن خوابگاهش تو خود دانشگاهه؟ چند نفره هست؟در ضمن من شیرازیم. خواهشا یکی جواب منو بده:(

alale2011

عضو جدید
سلام به همگی.راستش من نقشه برداری دانشگاه اصفهان میخونم اما از برق خوشم میاد و میخوام انتقالی بگیرم بیام یزد.خواهشا یکی بگه برق دانشگاه یزد در چه حده؟.درضمن خوابگاهش تو خود دانشگاهه؟ چند نفره هست؟در ضمن من شیرازیم. خواهشا یکی جواب منو بده:(
سلام،سطحشو نمیدونم ولی سخت گیر هستن،اگه برق رو دوست دارید باایددددددددددددددددددددد خوب بخونی، درساش سنگینه،استادای برق یزد دوتاشونو که میدونم جزء نفرای اول برق شریف بودن و واقعا خوب درس میدن
خب همه جا استادی پیدا میشه که نتونی باهاش کنار بیای و یزد هم مستثنی نیس
خوابگاهش توخود دانشگاس،خوابگاه دخترونه رو که میدونم اتاقای دونفره، 4 نفره ،5،6،9 و خوابگاه های سالنی داره

elahe6055

عضو جدید
سلاااااااام به همگی
ورودی 90 بودم
یاد روزای خوب کارشناسی بخییییر