دانشگاه و معرفي اساتيد مهندسي شيمي

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
ببخشید فکر کنم سوالمو بد مطرح کردم، منظورم از لحاظ نمره دادن و سخت گیر بودن و این چیزا بود، ویا این که پایان نامه رو با کدومشون برداریم
با تشکر

در کل می تونم بگم استاداش زیاد سخت گیر نیستند ... ولی خب همه با هم فرق دارن ...پایان نامه هم، هر کدوم زمینه کاری خودشون رو دارن !!

شما ارشد این دانشگاه قبول شدید ؟

alitj

عضو
در کل می تونم بگم استاداش زیاد سخت گیر نیستند ... ولی خب همه با هم فرق دارن ...پایان نامه هم، هر کدوم زمینه کاری خودشون رو دارن !!

شما ارشد این دانشگاه قبول شدید ؟

ممنون از راهنماییتون، بله ارشد این دانشگاه قبول شدم
آخه من یه چیزایی در مورد اساتید دانشگاه امیرکبیر شنیدم ( البته ادر مورد اساتید گروه مهندسی مکانیک امیرکبیر ) یکی از دانشجو های ارشد اونجا میگفت واسه اینکه استاد راهنما انتخاب کنه کلی عذاب کشیده، حالا نمیدونم چقدرش راست بوده، به هر حال چیزای جالبی نمیگفت که اینجا مطرح کردنش درست نیست

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
ممنون از راهنماییتون، بله ارشد این دانشگاه قبول شدم
آخه من یه چیزایی در مورد اساتید دانشگاه امیرکبیر شنیدم ( البته ادر مورد اساتید گروه مهندسی مکانیک امیرکبیر ) یکی از دانشجو های ارشد اونجا میگفت واسه اینکه استاد راهنما انتخاب کنه کلی عذاب کشیده، حالا نمیدونم چقدرش راست بوده، به هر حال چیزای جالبی نمیگفت که اینجا مطرح کردنش درست نیست

به شما تبریک میگم ...:gol::gol::gol:

به نظر من هم علم و صنعت خیلی بهتره از امیر کبیر ... هم محیطش بهتره ... استاد تمام یکی بیشتر نداره .. ولی اساتیدش به طور کلی خیلی خوب هستند ... و زیاد هم به ادم سخت نمی گیرند ...

به هر حال .. انشالا که توی زندگی همین طور موفقیت کسب کنید !!

alitj

عضو
به شما تبریک میگم ...:gol::gol::gol:

به نظر من هم علم و صنعت خیلی بهتره از امیر کبیر ... هم محیطش بهتره ... استاد تمام یکی بیشتر نداره .. ولی اساتیدش به طور کلی خیلی خوب هستند ... و زیاد هم به ادم سخت نمی گیرند ...

به هر حال .. انشالا که توی زندگی همین طور موفقیت کسب کنید !!
بازم ممنونم از شما،
انشاالله شما هم در تمام مراحل زندگی موفق باشید

cement

عضو جدید
دانشگاه شیراز
دکتر فتحی
و دکتر جهانمیری فوت کردند خدا رحمتشون کنه و روحشون شاد

.dr fathi.jpgdr jahanmiri.jpg

دکتر آیت الهی. طاهری. مولا .علمداری.رحیم پور و اسماعیل زاده درسته آقا
دکتر اسلاملوئیان. مهران بد. شریعتی و خانم مهندس مینو نعمت الهی
هر چه داریم از انهاست

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اظهار تاسف بنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام درس میخونم.مقطع کارشناسی
به دلیل اینکه این رشته تازه تاسیس شده در آزاد ایلام جزء گروه شمی هستیم یعنی هیئت علمی مجزایی هنوز برای ما تعریف نشده:cry:
بیشتر استادهای ما دانشجوی ارشد هستن .
استاد های فعلی ما:
1-زینب مرادی دانشجوی ارشد با سابقه 5 ماه تدریس .
دروسی که تدریس میکنه:ترمو1و2-مکانیک سیالات.مقدمات مهندسی نفت.
.............................................................................................
2-آقای ترجمان با مدرک ارشد و سابقه 2 سال تدریس
دروسی که تدریس میکنه:انتقال حرارات .ترمو و......
..........................................................................................
3-خانم روشنفکر دانشجو دکترا شیمی تجزیه.باسابقه 4 یا5 سال تدریس
دروسی که تدریس میکنه:موازنه.و....
.........................................................
به دلیل کمبود استاد درس موازنه این ترم ما به یک استاد خانمی که ارشد شیمی کاربردی داره، داده شده و اون داره تدریس میکنه:confused:
خلاصه داریم فقط وقت تلف میکنیم .البته به لطف خدا از زمانی که با این سایت آشنا شده ام امید پیدا کردام و دارم سعی و تلاش خودم رو میکنم
تا بلکه خودم کاری برایه خودم انجام بدم.
با اینکه امروز روز دانشجو هست و من به همه تبریک عرض میکنم اما بسیار متاسف شده ام برای خودم چون واقعا ما اسمن دانشجو هستیم هیچ وقت احساس نکردام که دانشجو هستم.
بیسوادی تو دانشگاه ما بی داد میکنه...........
هیچی .... نداریم
نه احترامی ....نه عزتی.......
:w19:

:w04:

آخرین ویرایش:

mahsaa87

عضو جدید
یه سال گذشت اما انگار دیروز بود
وای خدا یادش بخیر
دلم برای اون روزای دانشکده خیلی تنگ شده....:cry: ....بالای جاده نظامی دانشکده فنی و مهندسی قائم شهر..... اساتید مهندسی شیمی همشون عالی بودن ... دکتر حسینی عالی بود....دکتر قربانی یکم سنبل میکرد ولی خیلی خوب بود. دکتر بیناییان سختگیر بود ولی خوبدرس میداد. دکتر اصفهانیان هم همینطور.....من اصلا ازدکتر اردستانی خاطره خوبی ندارم ولی رویهم رفته خوب بود . دکتر شکوهی راد که خیلی خیلی عالی بود هنوز هم بوی ادکلونهاش وقتی میومد تو کلاس یادمه .درس دادنش و خندیدنهاش توی کلاس که این اواخر خیلی زیاد شده بود هیچوقت یادم نمیره انصافا خیلی خیلی زحمت میکشید و خیلی دلسوز بود....کلا خاطرات خوبی از همه اساتید گروه دارم الا یکی که بهتره اسمشو نیارم....یادش بخیر چه دورانی بود:cry:

mahsaa87

عضو جدید
دانشگاه آزاد قایم شهر

دانشگاه آزاد قایم شهر

یه سال گذشت اما انگار دیروز بود
وای خدا یادش بخیر
دلم برای اون روزای دانشکده خیلی تنگ شده....:cry: ....بالای جاده نظامی دانشکده فنی و مهندسی قائم شهر..... اساتید مهندسی شیمی همشون عالی بودن ... دکتر حسینی عالی بود....دکتر قربانی یکم سنبل میکرد ولی خیلی خوب بود. دکتر بیناییان سختگیر بود ولی خوبدرس میداد. دکتر اصفهانیان هم همینطور.....من اصلا ازدکتر اردستانی خاطره خوبی ندارم ولی رویهم رفته خوب بود . دکتر شکوهی راد که خیلی خیلی عالی بود هنوز هم بوی ادکلونهاش وقتی میومد تو کلاس یادمه .درس دادنش و خندیدنهاش توی کلاس که این اواخر خیلی زیاد شده بود هیچوقت یادم نمیره انصافا خیلی خیلی زحمت میکشید و خیلی دلسوز بود....خانم عارفی عزیز یادش بخیر....کلا خاطرات خوبی از همه اساتید گروه دارم الا یکی که بهتره اسمشو نیارم....یادش بخیر چه دورانی بود:cry:

shahin317

عضو جدید
بهترین استاد دانشگاه آزاد شهرضا !

بهترین استاد دانشگاه آزاد شهرضا !

بهترین استادی که تاکنون در رشته مهندسی شیمی ( کارشناسی ارشد ) دیدم و مورد تایید تمام دانشجویان این رشته هستش:

استاد عزیز و محترم جناب آقای:

دکتر امیرحسین سعیدی

استاد درس ترمودینامیک پیشرفته !

هرجا که هستند موفق و سربلند باشند.
:gol:

masoud.mz

عضو جدید
دانشگاه شمال آمل

دانشگاه شمال آمل

پروفسور عیسی زاده و پزوفسور رستمی و دکتر صادقی و ...

masoud.mz

عضو جدید
دانشگاه شمال آمل

دانشگاه شمال آمل

پروفسور عیسی زاده و پروفسور رستمی و دکتر صادقی و ...

KABIR KOH

عضو جدید
باید برای دانشگاه آزاد اسلامی تأسف خورد، که بدونِ هیچ منطقی رشته مهندسی شیمی را به دانشگاه آزاد اسلامی ایلام اعطاء می کند.
در استان ایلام فارغ التحصیلان ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه های معتبر کشور کم نیستند که بنا به رابطه و نه ضابطه علاوه بر اینکه جایگاهی در این دانشگاه نداشته بلکه انگار دارن درس مامایی را تدریس میکنند که همش از بانوان (رشته شیمی) استفاده میکنند.
در این دانشگاه تمایزی بین رشته شیمی و مهندسی شیمی را نمیدانند!!! و این سطح علمی دانشگاه آزاد ایلام است. حال خود قضاوت کنید؟؟؟

mazdavand

عضو جدید
من دانشگاه آزاد قوچان خوندم که خدا را شکر تموم شد. استادای قوچان نسبتا خوبن!!! ولی بعضی هاشون واقعا بیخودن. استادای خوب اینان:
1 - دکتر افشین فرحبخش(هم خوب درس میده هم نمرش خوبه)
دوست عزیز این دکتر افشین فرح بخشی که میگین به هیچ عنوان نه تنها دانشجویان که حتی سایر اساتید هم ایشون رو از نظر علمی قبول ندارند اما انسان بااخلاقی هستند.

elhamahmadi963

عضو جدید
ازدانشگاه زنجان
دکتریاوری،دکترمریم حسینی ،دکترمحمدرضایوسفی و...ازاستادای خیلی خوب هستند.

بالا