دانشگاه هرمزگان

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه هرمزگان

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.hupaa.com

شبكه فيزيك هوپا وابسته به انجمن فيزيك دانشجويان دانشگاه هرمزگان مي باشد.
درباره هوپا
هوپا در آيين زرتشت نام درخت حقيقت است و اعتقاد بر اين است كه انسان در ابتدا در قالب هوپا خلق شده كه در زبان پهلوي هومايانا ناميده مي‌شود.

هوپا سعي دارد با جمع آوري مقالات فارسي فيزيك از سايتهاي مختلف علمي منبع مناسبي را جهت مطالعه و پژوهش دانشجويان، دانش‌آموزان و ديگر علاقه‌مندان علم فيزيك گرداوري نمايد.

هوپا وابسته به انجمن فيزيك دانشگاه هرمزگان مي‌باشد.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
منم دانشگاه هرمزگانم
چرا اينجا اينقدر سوت و كوره

ehsantomcat

عضو جدید
سلام منم از دانشگاه هرمزگانم. مکانیک 84:biggrin:;):redface::gol:
بابا یک مطلبی یک پیغامی.

hannah

عضو جدید
یوهو منم هرمزگانم! اینجا چرا اینقدر ساکته.....
دقیقا فضای دانشگاه خودمونه .......:D همیشه آرام:razz:!
اصلا آدم حس نمی کنه اومده دانشگاه:surprised: یه عمر خوندیم:w34:ولی آخرش.....:w46:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. منظورتون با کی بود؟شما ورودیه جدید دانشگاه هستید؟

tanha-1

عضو جدید
سلام
من دانش آموز دبیرستان دانشگاه بندرعباسم و عاشق رشته معماری اصلا برا همین اومدم ریاضی ولی همه دوستام تا میبینن من میخوام برم معماری یه جوری میخوان رایمو بزنن و نظرمو عوض کنن.به نظرشون معماری کلاس نداره چون با رتبه های زیادم قبول میشه آدم!
حالا من چیکار کنم؟
ببخشیدا اگه ربطی به تاپیک نداره...
در مورد هوپا من خیلی خوشم میاد از سایتش گاه گداری هم میرم و میخونم.مقاله های دانشجوها رو هم میذارن؟

آخرین ویرایش:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دانش آموز دبیرستان دانشگاه بندرعباسم و عاشق رشته معماری اصلا برا همین اومدم ریاضی ولی همه دوستام تا میبینن من میخوام برم معماری یه جوری میخوان رایمو بزنن و نظرمو عوض کنن.به نظرشون معماری کلاس نداره چون با رتبه های زیادم قبول میشه آدم!
حالا من چیکار کنم؟
ببخشیدا اگه ربطی به تاپیک نداره...
در مورد هوپا من خیلی خوشم میاد از سایتش گاه گداری هم میرم و میخونم.مقاله های دانشجوها رو هم میذارن؟
سلام.خیلی خوبه که شما قبل از کنکور برای خودتون هدفی دارید و به رشته ای علاقه مندید.معماری رشته بسیار خوبیه و اگر کسی واقعا علاقه داشته باشه و براش وقت صرف کنه مسلما موفق میشه.
متاسفانه دانشگاه سراسری هرمزگان این رشته رو نداره اما میدونم معماریه پیام نورش خوبه و همچنین آزادش
بعد از کنکور این دیدی که بچه ها به رشته ها دارن تا حدودی تغییر میکنه پس به اینکه دیگران چه نظری در این مورد دارند اهمیت ندهید و به این فکر کنید که خودتان با خواندن چه رشته ای احساس رضایت بیشتری میکنید.موفق باشید

MARRALLY

عضو جدید
HI

HI

:redface:سلام من ازترم بوقیهای هرمزگانم میخواستم اسم چند تا سایت درباره نقشه کشی بهم معرفی کنی مرسی[quote=fluid2008;438049]www.humechanic.blogfa.com
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه هرمزگان[/quote]

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:سلام من ازترم بوقیهای هرمزگانم میخواستم اسم چند تا سایت درباره نقشه کشی بهم معرفی کنی مرسی[quote=fluid2008;438049]www.humechanic.blogfa.com
انجمن علمی مهندسی مکانیک دانشگاه هرمزگان
[/quote]
سلام دوست عزیز
به دانشگاه هرمزگان خوش آمدید سوال خودتون رو در بخش مکانیک-ساخت و تولید مطرح کنید سریعتر پاسخ میگیرید

jojepanbeyi

عضو جدید
منم مثل شمام

منم مثل شمام

منم دانشگاه هرمزگان درس خوندم اما خیلی دانشگاه بدی بود از استاداش گرفته تا جو علمیو بچه ها شبیه سالن مد و مرکز دوست یابی بود:biggrin:

artarya

عضو جدید
سلام من هم دانشگاه هرمزگان هستم.
امیدوارم همه هرمزگانی ها هر کجا که باشند هرمزگان رو فراموش نکنند.
(یادم نرود که بودم ، به کجا میروم و آمدنم بهر چه بود )

doost4

عضو جدید
سلام . واسه مهندسیا شبانه و روزانه چه رتبه ای میخوات ؟ بومی شیراز

artarya

عضو جدید
میتونی با سامانه مجازی انتخاب رشته سازمان سنجش بطور دقیق بررسی کنی
من اطلاع دقیقی از آمار قبولی های 88 دانشگاه ندارم.

artarya

عضو جدید
این هم دوتا عکس از مجتمع گفتگوی تمدن ها تو یه روز بارونی

:w40: