دانشگاه فردوسی مشهد

آریاک

عضو جدید
هاشمی هستم
ورودی 91 رشتع معماری

moatamed

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
کاربر ممتاز
سلام
اینجا که همه صفرکیلومترن
ازبچه های مکانیک فردوسی ورودی72 لیسانس و 77 فوق لیسانس کسی هست؟

elnaaaaaz

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم برای قبولی رشته آب و هواشناسی مقطع کارشناسی ارشددانشگاه فردوسی حدودای چه رتبه هایی قبول میشه؟ا

elnaaaaaz

عضو جدید
سلام میشه لطفا کمکم کنید...واسه رشته آب وهواشناسی دانشگاه فردوسی چه رتبه ای میخواد؟؟؟؟؟؟

amirdolu

عضو جدید
سلام . خدا از امسال دانشکده علوم بخیر بگذرونه . هنوز دوماه نگذشته دو تا از استاداش فوت کردن . استاد گرامی ما دکتر رحیمی زاده و استاد گروه فیزیک دکتر کوهی فایق. خدا رحمتشون کنه.

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام

من رتبم شده 25 مهندسی آب گرایش منابع آب.فکر کنم فردوسی رو بیارم. اگه ممکنه یکسری info درمورد دانشگاه و بخصوص خوابگاهش بدید.

ممنون.

amirdolu

عضو جدید
سلام به همه. یه نکته خیلی جالب در مورد در شرقی دانشگاه اینه که نگهباناش با اینکه معمولا همه ماشین های ورودی را میشناسن از جمله خود منو. بازم میپرسن با کی کارداری؟؟؟؟؟

mohammad1992

عضو جدید
وضع اساتید دانشگاه فردوسی در زمینه مکانیک طراحی کاربردی چطور است؟و اینکه کدام استاد ها در زمینه مقاله و یا کار های عملی کارنامه خوبی دارن.و اینکه واقعا سطح اطلاعات و درکشون چقدر هست. کلا همه چی؟

tabasom_m

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز

نمی دونم این سوالم رو باید تو این تاپیک مطرح می کردم یا نه . من امسال تو کنکور 95 رتبه ام 1178 شده و چون در آینده باید تو شهر مشهد زندگی کنم گرایش های مهندسی عمران فردوسی مشهد رو تو انتخاب رشته ام زدم . یکی از انتخاب هام مهندسی مدیریت منابع اب هست . می خواستم از کسایی که تو دانشگاه فردوسی درس می خونن بپرسم به نظر شما چقدر امکان داره با رتبه 1178 من تو رشته مهندسی و مدیریت منابع آب قبول بشم . ممنون میشم اگر به من جواب بدید چون خیلی من و درگیر خودش کرده .....

متشکرم .

tabasom_m

عضو جدید
ببخشید فراموش کردم بگم . مهندسی مدیریت منابع آب روزانه رو فقط تو انتخاب رشته ام زدم .