دانشگاه فردوسی مشهد

masanaei

عضو جدید
از همه دانشجویان دانشگاه فردوسی که تو سایت عضو هستن می خوام که تو فعال کردن تاپیک دانشگاه نهایت سعیشون رو بکنن

MD_Kameli

عضو جدید
سلام ، دوستاني كه در دانشگاه فردوسي هستند و در اين سايت عضويت دارن خودشون رو معرفي كنن تا بهتر بتونيم با هم كار كنيم و تعامل بين رشته اي رو گسترش بديم . من محمد كاملي برق 86 هستم

mbolooribb

عضو جدید
به به عجب دانشگاه فردوسی پر تکاپویه ماشاالله ... حتما بزنین به تخته می ترسم چشم بخوریم ها... بلوری هستم عمران 86.

سمیه نوروزی

عضو جدید
سلام.هم بزنین به تخته هم من می رم اسپند دود می کنم هم برای خودمون هم برا باعث و بانی.;)
نوروزی هستم.مکانیک 86 .

داود0111

عضو جدید
khoob shod hamin 2-3 nafar boodan va gar na hala az nbbachehaye ferdoosi mikham ye soal beporsam soalam ine ke daneshgahe dferdoosi topo koodoom reshteha too keshvar ghotbe va in ke too pazireshe boomi vase mechanike jamedat rotbat too mantaghe 3 bayad chand bashe

داود0111

عضو جدید
اهان فقط یه چیز میخوام اونم اینه که تو کنکور امسال یه(1) رقمی بیارم

nagola

عضو جدید
می تونم بپرسم ترم تابستان مبانی کامپیوتر مقدماتی واسه گروه کامپیوتر تو دانشگاهه شما ارایه میشه یا نه؟
اگه جوابی واسم دارین اگه ممکنه لطف کنین یا واسم پیام خصوصی بفرستین یا بهم میل بزنین.
ممنون.
ID: m_7aseman@yahoo.com

hossein1987

عضو جدید
سلام
از بچه های اینجا کسی اطلاع داره که این تابستون دانشگاه فردوسی درسی ارایه می کنه یا نه؟!!:smile:

M.sam.F

عضو جدید
سلام،تا اونجا که من می دونم دانشگاه های دولتی ترم تابستونی ارائه نمیدن و دانشگاه ما هم 5 سالی میشه که ترم تابستونی ارائه نمی ده!:(

ROZEHSEFID

عضو جدید
اینکه دانشگاههای دولتی در تابستون درس ادامه نمیدن مخالفم این فردوسیه که از اولو ازل از ادمیت خارج بود وکاری میکرد بچه ها با مشکل برخورد کنن یا ترم فارغ التحصیلیشون بالا بره
من که روزگاری در فردوسی بودم میدونم فقط یه سالی درس معادلاتو ارائه داد البته شنیدم پارسال یه سری درس تخصصی ارائه داده بود(با قیمت های بالا) برای منفعت وسود بیشتر................
راسستی بابا مگه شهر سازی چند ساله اومده تو مهندسی فکر نمیکنم دو سه سال بیشتر بگذره که شما ادعات میشه 4-5سالی فردوسی ارائه نمیده:surprised: ....................خدا بگم چیکار کنه اون مدیران پولکیه این دانشگاهو که بجای کیفیت امکاناته درپیتش به فکر کمیتو اضافه کردن رشته ودانشجو در مهندسی شدن......................صنعت نفت وگاز در ردیف استخدامهای اولویت دار وامتیاز دارش اسمه همه دانشگاههای تهران(که سروره)واصفهانو شیرازو برده اما مشهد که به حساب فردوسی یک قطبیه در شرق (مخصوصا تو مکانیک وبرق بچه ها ی واقعا خوبی داره ) اسمی ازش نبرده..:razz:...........................

M.sam.F

عضو جدید
درسته که رشته گلمون 3سال که اومده اما اما ما به خاطر اینکه ترممون از شما طولانی تره(برای نمونه ما این ترم تا آخره تیر تحویل داشتیم!)خب بیشتر تو دانشگاه موندیم بیشتر اطلاعات کسب کردیم و اینی که گفتم دانشگامون 5 ساله ترم تابستونی ارائه نمیده(همچنین سایر دانشگاه های دولتی)از مسئولین دانشگامون شنیدم!!!!!!!!!اگه میخوایید مطمئن شید برید و بپرسید.در ضمن این تابستون دروس عمومی رو به صورت مجازی ارائه داده!حالا شما که به سلامتی فارغ التحصیل شدین چرا جوش اضافه شدن رشته های دانشگامونو میزنید!:thumbsup2::w17:ان شاالله قدم تازه واردا سبک باشه و دانشگامون خیلی خیلی پیشرفت بکنه!

mbolooribb

عضو جدید
باباجان دعوا نداره که! این ترم معادلات ، ریاضی 2 ، محاسبات با چندتا درس عمومی به صورت مجازی ارائه شده. بعدشم همچی می گی ترم مااااا طولانی تره که انگار کوه کندی! ما هم تا 27تیر کار تحویل داشتیم... :w43:

ROZEHSEFID

عضو جدید
کسی جوش نمیزنه مملکتی که رو پارتی میچرخه یا باید بزاری بری یا بمونی ببینیکه تحمل هزاران سختی ساختن با این استادای برق وفتی میای توبازار کار یه بچه از دانشگاه ازاد یا یه ادم از همین رشته های تازه تاسیس که دئانشجو هم هست با رابطه بیاد بهترین پست ها رو اشغال کنه...............افزایش ظرفیت =افزایش رتبه پذیرش طرف با 5000برق قبول بشه ...اخه این زمان ما بزور متالوزی یا ریاضی قبول میشد ---اینم بکم با اینکه من از فردوسی اومدم بیرون اما واقعا ندیم بچه های به بچه های برق فردوسی از لحاظ هوشی واستعداد وکسب مهازپتهای مختلف برسن
(بخدا اقراقهم نیست برین ازوناییکه واقعا با این بچه ها بودن بپرسین)
....اینم بخاطر این بود که تواینجور رشته ها (برقو مکانیک )کسی از یه رتبه بالاتر نمیتوننست قبول بشه.......بدی قبول شدن رتبه های بالاتر اینه که:1.پایین اومدن سطح کیفی رشته در اون دانشکاه (ضضعیف شدن دانشجویان اون رشته) ناهمکونی وتناسب دانشجویان (دیکه یه دست نیستن)2.نارضایتی استادان (اینو خودم نمیکم از استادای که باهاشون اشنا هستم وارتباط دارمجویا شدم هم در مقطع فوق هم کارشناسی از امدن دانشجویانی با عدم بیس لازم در زمینه کرایش ورشتهموردنظر شکایت دارند....اما درکل رشته ها متاسفانه ساختمان مهندسی با این افزایشهای جدید به یک کودکستان شبیه شده ......اون چیزی که میبینیم هز چی رشته ها تازه تاسیس تر و دانشجویان زیادتر شده اند سطح شعور کیفی یا شخصیت دانشجوها ....اخلاقی که باید با ساتید یا درسالنها یا بیرون از دانشکاه مشاهده شود نزول داشته..
سطح فرهکی را هم نزول دادن حالا بیرون دانشکده هر غلطی میکنن تودانشکاه چرا اینجوری میکنند حالا این رشته معماری تو ی ازاد چه کلی به سر زد که توسراسریش باشه همه میدونن اوضاع فرهنکی اخلاقی قریب خانمای معماری چه صیغه ای هست:cool:
....................(البته به شمای خاص برنخوره)من در کل انچه که دیدم یا شنیدم از بچه های ارشد ودکترای خودمون رو دارم میکم......در ضمن از همه مهتر وافعا دلم سوخت ومتاسفم وقتی میکویم به دانش توجهی
نمی شود
هدف تو این مسئولین بی کفایت پول ووپول دراوردن
هست---------
نکید چرا..(ما یه اتاف پروزه داشتیم که دانشجویان ارشد-یا کارشناسی ازون برا پروه مقطع مورد نظر استفاده میکردند متاسفانه اینو 3قسمت کردند و2قسمت با قیمانده را برای کلاس در نظر کرفته شده من جاهای دیکر داشکده را نیز سراغ دارم که چنین بلایی سرش اومده..)...در ضمن از نظر سخت کیری اکر واقعا این سخت کیری در همه دانشکاههای ما ودر همه رشته های ما اعمال میشد هم دانشجوی با کیفیت تر ی داشتیم هم معدل کارشناسی در ارشد درست اعما میشد...وهم شاهد عدالت در کزینش افراد بودیم ......الان بودجه های هنکفت دولتی که و.زارت علوم میده...پولی که از دانشجویان میکیرن تازه یه بودجه ای هم برا تحقیقات از دولت اختصاص داده شده من نمیدونم این مدیران فردوسی چه غلطی میکنن که همیشه8کرو9 هستش خداییش از نظر نخبه واستعداد کم نداره ولی علمی همچین شق القمری انجام ندادن..................
از همه بدتر ایکنه ما برای ظرفیت فعلی دانشکاهها نمیتونیم اشتغال ایجاد کنیم(حتی برا همین برترین رشته های موجود)اکثرا مدارک بالاهاپی ما بدنبال تدریس واستادی هستن اخه من نمیدنم سایر جاهای دنیا هم میرن فوق دکترا میکیرن بعد برن تو ازاد –پیام زوروعلمی کاربردیا درس بدن ...وافعا این دانش حرفه ای فقط به درد اموزه های تئورریک میخوره............) ما برای ظرفیت فعلی دانشکاهها نمیتونیم اشتغال ایجاد کنیم چه رسد به این ظرفیت شبانه ای که برای رشته های قدیمی واین رشته های جدیدی که احداث شده ....حرفشونم اینه میکن یه بیکار لیسانسه بهتر از بیکاره دیپلمه ست ...شمایی که توخوابتم نمیدیدی بیای فردوسی معلومه راضی هستی و..............ولی مسائل دیکه بطورکلی عدم کیفیت .اموزشی وعلمی ..........وافزایش کمیت را احساس نمیکنی..........:razz:

سمیه نوروزی

عضو جدید
khoob shod hamin 2-3 nafar boodan va gar na hala az nbbachehaye ferdoosi mikham ye soal beporsam soalam ine ke daneshgahe dferdoosi topo koodoom reshteha too keshvar ghotbe va in ke too pazireshe boomi vase mechanike jamedat rotbat too mantaghe 3 bayad chand bashe

شاید الان جوابش دیگه بدردتون نخوره اما فردوسی با عمران مطرحه.
هر چند داره جاشو تو بقیه رشته هام باز می کنه.

سمیه نوروزی

عضو جدید
بابا من خودم دوستامو عضو کردم.سعی می کنم وسوسه شون کنم بیان یه پستیم بذارن موثر نیست خب.:w19:

alisaberian

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اولا یه آدم بی تربیت میاد تو این قسمت پست میذاره که اسمشو میدونید
دوما آقای بی تربیت اون خره که سیخش میکنن نه آدم (البته شاید شما دوست داشته باشی سیخت کنن):warn:
سومن خوشحالم که تو دانشگاه به این بزرگی یه چند نفری به سایت های علمی یه سری میزنن (چه از نوع با تربیتش چه از نوع بی تربیتش...!!)
چهارم.... آقای بی تربیت ناراحت نشی از حرفای من چون میدونستم جنبه داری گفتم ها..!؟

وقت خوش از آشنایی با همه شما خوشحال هستم

علی صابریان (عمران 86)

jalil.moghadam

عضو جدید
خب سلام!
منم اومدم با اينكه مي دونم كه ديگه شدم بابا بزرگ!!!
من جليل مرادي هستم ورودي 84 مكانيك سيالات!
كسي هست هم سن من باشه ..!؟(ناراحت نشين دوستان...منظورم بابا بزرگ بودنه هاااا!!!);)
j.m.m

mbolooribb

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اولا یه آدم بی تربیت میاد تو این قسمت پست میذاره که اسمشو میدونید
دوما آقای بی تربیت اون خره که سیخش میکنن نه آدم (البته شاید شما دوست داشته باشی سیخت کنن):warn:
سومن خوشحالم که تو دانشگاه به این بزرگی یه چند نفری به سایت های علمی یه سری میزنن (چه از نوع با تربیتش چه از نوع بی تربیتش...!!)
چهارم.... آقای بی تربیت ناراحت نشی از حرفای من چون میدونستم جنبه داری گفتم ها..!؟

وقت خوش از آشنایی با همه شما خوشحال هستم

علی صابریان (عمران 86)

:w43: