دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shokraneh.28

عضو جدید
ورودی خانم و آقایون تو مسجد یکیه اما تو علم و صنعت جداست :D:biggrin: !

آره مساجد در دوران صفویه و قبل اون ورودی خانم ها و آقایونشون یکی بوده، ولی در عصر کنونی اگه یه کم دقت کنید می بینید فقط ورودی حیاط خانمها و آقایان یکیه، ولی داخل حیاط مسجد ورودی جدا است، مسجد دانشگاه حیاط نداره، پس ورودی اون هیچ فرقی با بقیه ی مساجد نداره!
لطفا انتقاداتون درست باشه!

shokraneh.28

عضو جدید
تاحالا به این سوتی بزرگ دانشگاه دقت کردین؟
وقتی از در اصلی میاین تو، منشور ضوابط اخلاقی دانشجویان دختر کنار ورودی پسرهاس و منشور دانشجویان پسر، کنار ورودی دخترها!!!!:biggrin:

reza6999

عضو جدید
وقتی از در اصلی میاین تو، منشور ضوابط اخلاقی دانشجویان دختر کنار ورودی پسرهاس و منشور دانشجویان پسر، کنار ورودی دخترها!!!!:biggrin:

حلا درسته که علم و صنعت بی درو پیکره ولی قرار نیس کسی بهش توهین کنه:D:biggrin:

hesam02

عضو جدید

خب اون به خاطر اینه که پسرها منشور اخلاقی خودشون رو ببینن و دخترها هم منشور اخلاقی خودشون رو. چون دقیقا روبروی ورودی هر کدومه

shokraneh.28

عضو جدید
خب اون به خاطر اینه که پسرها منشور اخلاقی خودشون رو ببینن و دخترها هم منشور اخلاقی خودشون رو. چون دقیقا روبروی ورودی هر کدومه

خیلی توجیهتون عجیبه!
با اون خط ریزی که منشور رو نوشتن، از در ورودی میشه متنش رو خوند؟! در ضمن اگر دقت کنید، دقیقا رو به رو نیست، می دونم مسیرتون شاید به در اصلی نخوره، ولی یه سر بزنید، منظره ی جالبیه!

hesam02

عضو جدید
خیلی توجیهتون عجیبه!
با اون خط ریزی که منشور رو نوشتن، از در ورودی میشه متنش رو خوند؟! در ضمن اگر دقت کنید، دقیقا رو به رو نیست، می دونم مسیرتون شاید به در اصلی نخوره، ولی یه سر بزنید، منظره ی جالبیه!

دیدم خودم
به هر حال
کی وقت داره که اونا رو بخونه حالا!!

fateme71

عضو جدید
سلام به بروبچز
کیا این نمایشگاه پسر سلمان رو رفتن؟
چه طور بود؟

mahsa/

عضو جدید
سلام بچه ها
من خیلی محیط دانشگاه علم و ص رو دوست دارم. خیلی دوست دارم ارشدمو اونجا قبول شم
کسی از مهندس شیمی هستش که رتبه های قبولی سال 91 (ارشد) تو همه گرایشارو بگه
لطفا.......................

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان
اینطور که مشاور به ما گفته ما هم از ترم دیگه توی علم وصنعت هستیم واسه ارشد.
لیسانس دانشگاه شیراز بودم اونجا که واقعا عالی بود و کلی خوش گذشت امیدوارم این دو سال هم اینجا خوش بگذره.
اگه کسی از بچه های قدرتی هست خوشحال می شم در مورد استادا یه اطلاعاتی بهم بده

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام بچه ها
من خیلی محیط دانشگاه علم و ص رو دوست دارم. خیلی دوست دارم ارشدمو اونجا قبول شم
کسی از مهندس شیمی هستش که رتبه های قبولی سال 91 (ارشد) تو همه گرایشارو بگه
لطفا.......................
تو سال 91 جداسازی حدود 110 و طراحی هم حدود 130 140 پر شد... گرایش های دیگه هم با رتبه های خیلی بالاتر میشه اورد ...

علم و صنعت محیطش خیلی خوبه اما تو مهندسی شیمی مخصوصا ارشذ خیلی ضعیفه که اینو از مقایسه هیئت علمی ها میتونی متوجه میشی...

P O U R I A

مدیر تالار
سلام بر دوستان
اینطور که مشاور به ما گفته ما هم از ترم دیگه توی علم وصنعت هستیم واسه ارشد.
لیسانس دانشگاه شیراز بودم اونجا که واقعا عالی بود و کلی خوش گذشت امیدوارم این دو سال هم اینجا خوش بگذره.
اگه کسی از بچه های قدرتی هست خوشحال می شم در مورد استادا یه اطلاعاتی بهم بده
دوست من ... واقعا بهت تبریک میگم... مطمئن باش بهت خوش میگذره...;)

شانست من مهندسی شیمی ام و خیلی درباره استادای برق نمیدونم ولی در کل میدونم که واقعا دانشکده برق قوییی داره ....

P O U R I A

مدیر تالار
آره تاپیک علم و صنعت خیلی خلوته!!
اول که تعداد صفحات تاپیکو دیدم گفتم چه لشکری داره علموصنعت ولی وقتی اومدم تو دیدم واقعا فقط چند نفرید که شلوغش کردین... ولی با این خال دمتون گرم که تاپیکو زنده نگه داشتین...

P O U R I A

مدیر تالار

وضعیت
موضوع بسته شده است.