دانشگاه صنعت نفت

sharif

عضو جدید
salam

salam

osulan mohandesaee ke inja mibini mese mechanic.bargh ya..... daneshgah va faliateshun to khode irane
vali khodet behtar miduni ke mohendese naftkesh nesfe salo hadaghal ro abe man yekio mishnasam
bad az falite ziad va khastegi dar kashti vaghti mian iran faghat dus daran begardan
vase hamin mamulan nemian in jur jaha
man fekr mikonam to hanuz daneshjuee khodet ke ru kashti mashghul be kar shodi mifahmi chi migam;)

parvnn

عضو جدید
salam

salam

kashti dige chie?
fekr nakonam hich vaght lazem she ro kashti kar konam, va fekr konam u mano ba mohandese kashti eshtebah gerefti.
:razz:
man naft mikhonam va entezar dashtam inja ham mohandesaye naft dore ham jam shan va be soala va nazarate ham javab bedan.

pouya_00x

عضو جدید
bande az tarafe khodam bekhartere hameye kootahiha va adame faaliyat ozr khahi mikonam .omidvaram hamegi aza baraye ghodratmand shodane talar va bekhosus bekhatere obohate daneshgahe naft va mohandesiye naft faaliyat konan:)

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
لطفا فقط فارسي بنويسيد.

tired driller

عضو جدید
سلام به کسایی که می خوان مهندس نفت ببینن.کاربر عزیزی که سراغ از مهندسای نفت می کرد و ناراحت از فضای بد دانشگکده بود خواهش می کنم که دیگه از این الفاظ کلیشه ای استفاده نکنند.
من و بعضی از دویتان قصد داریم که تالار مهندسی نفت رو را بندازیم و سعی کنیم که چیزی رو که مد نظر داریم رو ÷یاده کنیم. ما می خوایم اینجا کار علمی کنیم.
حالا نظر دوستان چیه؟
اگه هم نشد یه گرو÷ نفتی می زنیم.

tired driller

عضو جدید
یک گروه نفتی با موضوعات علمی

یک گروه نفتی با موضوعات علمی

سلام.
می خوایتم بدونم که عزیزانی که تو این سایت عضوند و مهندسی نفت می خونند و علاقه مند به تشکیل یه گروه نفتی علمی هستند و می خوان یه ارتباط علمی بین ما بر قرار بشه چه کسانی هستند.
لطفآ نظراتتونو بدید

fir

عضو جدید
sherkat dar grohe tagigati

sherkat dar grohe tagigati

salam man mekanik mikhonam vali khili nafto dost daram baradaram shimi mkhone age bekhay man mayelam har komaki betonam anjam bedam;) ;) ;)

kiani

عضو جدید
salam
omidvaraam haaletoon khoob bashe
manam naft mmikhoonam
va kheili doost daram tooye in zamine ke reshte morede alAgham hast kaar konam
age kasi hast va dooost dareh ba ham hamkaari konim
bye

kiani

عضو جدید
salam hale shoma khoobe h

man naft mikhoonam
va har rooz daram be in reshte alaagham bishtar mishe
age u ham doost darid man mitoonam ba shoma hamkaari konam

bye

faryaad

عضو جدید
سلام به همه
راستش اینجا خیلی برای دانشجوهای نفتی شناخته شده نیست. در عوض یک فوروم هست به نام oilmafia.com که خیلی از بچه های نفتی عضو هستن . با این حال اگه میخواین بچه های نفتی بیان و اینجا عضو بشن باید با اینجا آشناشون کنیم. یعنی توی گروپهای یاهو که عضو هستین و یا دوستانی که ایمیلشون رو دارین، لینک این تالار رو براشون بفرستین. حتما اینجا رو هم میان عضو میشن

موفق و موید باشید

targholi

عضو جدید
آقا هر كار جديدي باشه ما پايه ايم... ديوانه خواهيم كرد و صفاي دانشكده را انتقال خواهيم داد ..چه خبر؟........

پدرام فردوسي پورنژادزاده رادمطلق

targholi

عضو جدید
سلام
من هم اومدم
كار علمي كنيم ولي اول يه نفر به من چند تا سايت خوب در زمينه HSE معرفي كنه كه دارم از دست ميرم..:cry:
در ضمن كارتون قشنگ تر ميشه اگه ادامه پيدا كنه

پدرام فردوسي پورنژادزاده رادمطلق

از تمامی دوستان عزیز خواهشمندم در سایت فارسی تایپ کنین ;)
همتون موفق باشین

yp_t8

عضو جدید
salam
man boorsiye keshvare ukraine hastam va to reshtae mohandesiye hafariye daryaie chahaye nafti va gasi mashghoole tahsil hastam
manam ba in tasmim movafegham va mikham ham az etelaate doostan estefade konam va ham mofid basham

amir bahadori

عضو جدید
ba salam khedmate dostane aziz
man ham naft mikhonam va ba tashkile in goroh movafegham
va vaghean jaye in goroh to in site khalie
moafagh bashid bye

MBNMBN

عضو جدید
صفحه کلید فارسی

صفحه کلید فارسی

سلام
از آقا بهتاش عزیز خواهش میکنم در صورت امکان یک صفحه کلید فارسی برای کسانی که صفحه کلید فارسی ندارند در پایین هر صفحه قرار بده تا همه دوستان بتونند فارسی بنویسند.
با تشکر از مدیر تالار.

SHABNAM60

عضو جدید
یکی از دوست های من هم ، یه بار نفت خورده ( بجای آب ) ؛ اگه قبوله بگم بیاد !!!:D

amir 67

عضو جدید
درخواست مطلب

درخواست مطلب

از دوستان مطالبی در مورد ایمنی وشیر های فورانگیر در دکل حفاری می خواستم

abouzarmirzaei

عضو جدید
پاسخ::: شیر های فوران گیر

پاسخ::: شیر های فوران گیر

سلام
در پاسخ سوال یکی از دوستان
کافیه که در گوگل عبارت زیر رو کاوش کنید
BOP OR Blow out preventor

اما اگه مطلب فارسی می خوای فکر نکنم بتونی پیدا کنی.

abouzarmirzaei

عضو جدید
سرد! شما سردش کردید

سرد! شما سردش کردید

کدوم فضا؟ کردوم سردی؟ مگه نه اینه که شما فضا رو سرد کردید
منظورم از شما نویسنده ی اصلیه که از سرمای دانشگاه گله می کنه

کمی به خودت بیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوبه بلدید اینترنت کار کنید

شاید اگه همین اینترت هم نبود دیگه می مردید؟؟؟؟؟:cry:

sadegh128

عضو جدید
با سلام به تمامی مهندسین نفت و دوستاران این رشته ایده خوبی است من نیز موافقم .
انشاء الله که این همکاری ها مستمر باشد .

leilyb

عضو جدید
petroleum

petroleum

salam
bale man mayel hastam va alan kheily niyaz be etelaat daram daram reshteh petroleum ro shoro mikonam va niyaz be matlab daram alan ham mitonam komak begiram?:)

abdol1987

عضو جدید
شب کوت سکوت
اینجا آخر دنیاست..dead line
خداییش اینج آدم میپوسه...این هم شد دانشگاه آخه...امسال که دیگه افتضاح شده..هر سال هم داره امتیازوشا از دست میده...هر روز تنزل بیشتر