دانشگاه صنعتی مالک اشتر

ایران33

عضو جدید
با سلام
من میخواستم بدونم میکانیک یا هوا وفضا مالک اشتر حول وحوش چند میگره
اگه ممکنه درصد هر درسی که باید تو کنکور زد بگید

Hossein 69

عضو جدید
سلام دوست عزیز با تشکر از ارتباط با ما مکانیک مالک اشتر امسال تا رتبه 6300 منطقه دو گرفته بود هوا فضا هم تا رتبه 6800 تا 7000 منطقه2 گرفته بود.درصدهیی که باید بزنید به معدل شما بستگی دارد اگه معدل کتبی شما بالای 15 باشه با میانگین درصد 44 تو کنکور حتما مکانیک یا هوا فضا رو میاری.من خودم ریاضی رو 47 فیزیک رو 41 و شیمی رو 29 زدم و الان برق میخونم و هم امتیاز مکانیک رو آوردم هم هوا فضا رو. موفق باشی دوست عزیز

arash250

عضو جدید
Hossein Hossein Hossein

Hossein Hossein Hossein

سلام Hossein 69
ببخشید به نظر شما دانشگاه امام حسین بیشتر برای پروژه ها و اخترعات همایت مالی میکنه یا مالک اشتر؟
بعدن اینکه می خواستم بدونم رتبه شما چند شده؟
شما که فرغ تحصیل بشید با ید کجا کار کنید؟ هرجا ک دلشون بخواد میفرستن؟ یا میرین تهران؟
سپاه برجی چقدر حقوق میده؟

:heart::heart::heart::heart::gol::gol:

Hossein 69

عضو جدید
سلام دوست عزیز رتبه من 5700 منطقه 2 بود مطمئنا دانشگاه مالک اشتر خیلی بهتر از دانشگاه امام حسین هست هم از نظر سطح علمی و تحقیقاتی و هم از نظر مزایا در ضمن اگه خودت بخوای میتونی بری تهران یا هر جایی که خواستی کار کنی اطلاعیه استخدام میدن هر کدومو که خواستی انتخاب میکنی

arash250

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
چه جالب من فکر میکردم مالک اشتر فقط بورسیه میگیره .
خوب ببینم تو کلاسی که شو هستید رتبه های بچه های برق تو چه رنجی (حوددی) است؟
سرعت اینرنتش چطوره؟ مثلا یه فایل 10 مگابایی رو تو چند دقیقه میگیره؟
خوابگاهش چند نفریه؟

Hossein 69

عضو جدید
با سلام تو کلاسمون از رتبه 3000 منطقه1 داریم تا 8000 یعنی بدترین رتبه ما 18000 کشوریه سرعت اینترنتش اگه شبا بری عالیه ولی روزها چندان تعریفی نداره و خوابگاهاش هم خیلی تمیزند و 4 نفری هستند

arash250

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
ممنون از جوابتون

یه سوال دیگه البته به مالک اشتر ربتی نداره. اگه اطلاع دارین جواب بدین.
به نظر شما برای قبولی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شیراز حدودا چه رتبه ای می خواد ؟
لطفا ماکزیمم و مینیمم رتبه رو بفرمایید .
بعدن اینکه آیا قبولی تو گرایش مخابرات راحتتره یا الکترونیک؟ کدوم متقاضی کمتری داره؟:redface:

با تشکر:heart::gol::heart::heart::gol::heart::heart::heart:

Hossein 69

عضو جدید
سلام بستگی به این داره که بومی باشی یا نه دوست من بومی شیراز بود با رتبه 4000 منطقه1 و 9700 کشوری نتونست هیچ رشته دانشگاه شیراز رو بیاره خود من با رتبه 14700 کشوری خیلی با برق صنعتی شیراز و شیراز فاصله داشتم حدود 2000 نفر فاصله داشتم و به این هم بستگی داره که کدوم منطقه هستید اگه منطقه 3 هستید خیلی راحت تر هست تا مناطق دیگه

arash250

عضو جدید
salaaaaaaaaaaaaaaaaaam

salaaaaaaaaaaaaaaaaaam

سلام
من خودم اهل استان فارس هستم (منطقه 2)
یعنی میگین با رتبه 4000 هیچ رشته ای از گرایش های برق(مخابرات/کنترل/الکترونیک) صنعتی شیراز نمیشه قبول شد؟
ببیند من فقط میگم صنعتی شیراز منظورم دانشگاه شیراز نیستا.

این دوستتون که گفتین دانشگاه صنعتی شیراز هم رو تو انتخاب رشته اش انتخاب کرد یا فقط رشته های دانشگاه شیراز رو انتخاب کرده؟

parse jonubi

عضو جدید
آرزو

آرزو

سلام به همه ی دانشجویان مالک اشتر ...:gol:
خیلی دلم می خواد هر چه زود تر انتقالیمو به دانشگاه صنعتی مالک اشتر بگیرم،واز ترم 3 دیگه اونجا مهندسی مکانیک یا برق بخونم...

amirgholimirza

عضو جدید
سلام
ببخشيد كسي مي دونه رتبه قبولي مهندسي كنترل در مقطع كارشناسي ارشد(واحد تهران دانشگاه مالك اشتر) چنده؟
آيا با 1300ميشه اميدي به قبولي روزانه يا شبانه داشت؟

nariman_boy

عضو جدید
سلام دوستان میخواستم ببینم دانشگاه شما آخرین رتبه ای که تو رشته ساخت و تولید (کارشناسی ارشد ) گرفته چنده ؟

chatr

عضو جدید
سلام
می خواستم بدونم دانشگاه مالک اشتر تا چه رتبه ای در رشته ساخت و تولید (کارشناسی ارشد) قبول می کنه؟

doost4

عضو جدید
سلام به برو بچ مالک اشتری . می خواستم بدونم خوابگاه تو خود شاهین شهره یا اصفهان ؟
مرسی

ایران33

عضو جدید
با سلام منمیخواستم بدانم با رتبه 13000 منطقه یک چه رشته هایی میشه مالک اشتر
قبول شد

doost4

عضو جدید
ایول. خدا رو شکر مالک قبل شدم دوشنبه دارم میرم مصاحبه . واسم دعا کنید

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
ایول. خدا رو شکر مالک قبل شدم دوشنبه دارم میرم مصاحبه . واسم دعا کنید
دوست عزیز چطوری فهمیدی قبول شدی و کی زمان مصاحبه است؟
از توی اطلاعیه ای که قبل از اعلام اسامی گذاشته بود توی سایت فهمیدی؟
بعد واسه من زده ردیف مورد 1 : 2895
کد معرفی شده 1 : 6
این کدش رو میدونم که مالک اشتر هست
ولی اون منظور از ردیف رو دقیقا نمی دونم

یه سوال خصوصی تر : شما چه رشته ایش رو میخوای بزنی؟
علی علی

konkoordan

عضو جدید
amin

amin

سلام دوستان

من هم دوشنبه شاهین شهر میام .

واسه من هم ردیف زده 769 ، اینا یعنی چی ؟

arash250

عضو جدید
من هم مالک قبول شدم دوشنبه دارم میرم مصاحبه

سلام بچه ها

اگه میشه doost4 خودتون رو معرفی کنید ؟

دیگه چه کسی دوشنبه مصاحبه دارن ؟

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
من پنج شنبه باید برم
دوستان لطف کنند که رشته خودشون رو هم بگند که چی مخوان بزنند؟
نترسین اگه 2 نفر بغهمن چیزی نمیشه
علی علی

ایران33

عضو جدید
سلام
میخواستم ببینم کسی هست مهندسی دریا بخوند چون من تازه قبول شدم و چندتا سوال از ترم بالای داشتم

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
نگران نباش تا یکی دو ترم هر سوال داشته باشی میتونی از اکثر بچه های مهندسی بپرسی
حتی معدن و پتروشیمی
چون اکثرا این دو ترم دروس پایه مهندسیه
ترمای بعد هم خودت آشنا میشی
خیلی نگران نباش
برای راحتی دنبال سیلابس رشتت باش تا یکم دستت بیاد چی بی چیه
علی علی

samdeath

عضو جدید
سلام به دوستان
برای قبولی در رشته پدافند غیرعامل که از گرایش های عمران در کارشناسی ارشد هستش چه رتبه ای لازم هست؟

فراموشی

عضو جدید
دانشگاه مالک اشتر متاسفانه اصلا بورسیه نمیگیره بی برنامه حتی در رشته های خاص دانشجو میگیرن و آینده شغلی و کارینی اصلا براشون مهم

دانشگاه مالک اشتر متاسفانه اصلا بورسیه نمیگیره بی برنامه حتی در رشته های خاص دانشجو میگیرن و آینده شغلی و کارینی اصلا براشون مهم

سلام
چه جالب من فکر میکردم مالک اشتر فقط بورسیه میگیره .
خوب ببینم تو کلاسی که شو هستید رتبه های بچه های برق تو چه رنجی (حوددی) است؟
سرعت اینرنتش چطوره؟ مثلا یه فایل 10 مگابایی رو تو چند دقیقه میگیره؟
خوابگاهش چند نفریه؟

دانشگاه مالک اشتر متاسفانه اصلا بورسیه نمیگیره بی برنامه حتی در رشته های خاص دانشجو میگیرن و آینده شغلی و کاری اصلا براشون مهم نیست،محیط اصلا جالب نیست و وزارت دفاع بیشتر جنبه سختی هاشو داره تا مزایاشو قول میدن شاید بگیریم اما اصلا عمل نمیکنن،و به نوعی واقعا بی برنامه مث بقیه دانشگاه ها دانشجو میگیرن با تفاوت بدی برای رشته های خاص که الکی خودشونو هم محصور رشته کردن هم از جو دانشجویی لذت نمیبرن اگر بورسیه بود و کارش به نوعی تضمین حرف نداشت ،خوابگاهها هم تو شاهین شهره بی برنامه عین گله گوسفند مثلن سوییتی 6 8 10 نفره واسه ارشدا واسه خاطر اینکه مثلن خوابگاه متاهلی میدن،اینترنتم تو خوابگاه ارشداشم نداره ،و بیشتر سعی دارن حال دانشجو بگیرن،لطفا اصلن با دید اینکه اینجا عین وزارت دفاع امریکاست نیایید برید تو حس درجه 3 (چون هم محدودید هم هیچ امکاناتب بیشتر ندارین)....

فراموشی

عضو جدید
اصلن اینجا مصاحبه فرمالیتست البته برید اما دوستای من هستن که میگن اصلن مصاحبه نرفتن،دوست من اینجا هیچ خبری از بورسیه یا اینکه درست تموم شد کارو اینا نیست به خدا،بی برنامه تر از این حرفا دانشجو میگیرن یعنی فقط میگیرن،به دید کار نیایید و اصلن رشته های خاص که خودشونو الکی محدود میکنن و هیچ به هیچ بدون اینکه کسی حرفشونو گوش کنه و با افسردگی که محیط داره اصلن فقط اینجا از وزارت دفاع محدودییتاشو داره،الکی اسم وزارت دفاع روشه ،امکانات مالیش افتضاحه دولتم هیچ پروژه ی دفاعی نداره که اگرم داره از مالک نمیگیره بلکه آقایون پارتی دار جذب میشن شما اینجا فقط سختی دانشجویی را میکشید دبیرستان پسرانه با شرایط خاص از نوع بد!! خوابگاه های بی برنامه حتی ارشدا که اصلن فاتحه(مثلن سوییت اما عین گله گوسفند 6 حمام توالت یکی 8 جدا و 10نفره یکم بزرگ اما یکی میریزن تو باهم بلولید!!!9 هیچ جو مذهبیم اینجا ساکن نیست اصلنم به تیپ میپت گیر نمیدن اما خودت میترسی آی وای واسه جذبم(که در کار نیست و گذاشتنت سر کار)مثلن رعایت میکنی،

z.alavi

کاربر فعال
دانشگاه مالک اشتر متاسفانه اصلا بورسیه نمیگیره بی برنامه حتی در رشته های خاص دانشجو میگیرن و آینده شغلی و کاری اصلا براشون مهم نیست،محیط اصلا جالب نیست و وزارت دفاع بیشتر جنبه سختی هاشو داره تا مزایاشو قول میدن شاید بگیریم اما اصلا عمل نمیکنن،و به نوعی واقعا بی برنامه مث بقیه دانشگاه ها دانشجو میگیرن با تفاوت بدی برای رشته های خاص که الکی خودشونو هم محصور رشته کردن هم از جو دانشجویی لذت نمیبرن اگر بورسیه بود و کارش به نوعی تضمین حرف نداشت ،خوابگاهها هم تو شاهین شهره بی برنامه عین گله گوسفند مثلن سوییتی 6 8 10 نفره واسه ارشدا واسه خاطر اینکه مثلن خوابگاه متاهلی میدن،اینترنتم تو خوابگاه ارشداشم نداره ،و بیشتر سعی دارن حال دانشجو بگیرن،لطفا اصلن با دید اینکه اینجا عین وزارت دفاع امریکاست نیایید برید تو حس درجه 3 (چون هم محدودید هم هیچ امکاناتب بیشتر ندارین)....

اصلن اینجا مصاحبه فرمالیتست البته برید اما دوستای من هستن که میگن اصلن مصاحبه نرفتن،دوست من اینجا هیچ خبری از بورسیه یا اینکه درست تموم شد کارو اینا نیست به خدا،بی برنامه تر از این حرفا دانشجو میگیرن یعنی فقط میگیرن،به دید کار نیایید و اصلن رشته های خاص که خودشونو الکی محدود میکنن و هیچ به هیچ بدون اینکه کسی حرفشونو گوش کنه و با افسردگی که محیط داره اصلن فقط اینجا از وزارت دفاع محدودییتاشو داره،الکی اسم وزارت دفاع روشه ،امکانات مالیش افتضاحه دولتم هیچ پروژه ی دفاعی نداره که اگرم داره از مالک نمیگیره بلکه آقایون پارتی دار جذب میشن شما اینجا فقط سختی دانشجویی را میکشید دبیرستان پسرانه با شرایط خاص از نوع بد!! خوابگاه های بی برنامه حتی ارشدا که اصلن فاتحه(مثلن سوییت اما عین گله گوسفند 6 حمام توالت یکی 8 جدا و 10نفره یکم بزرگ اما یکی میریزن تو باهم بلولید!!!9 هیچ جو مذهبیم اینجا ساکن نیست اصلنم به تیپ میپت گیر نمیدن اما خودت میترسی آی وای واسه جذبم(که در کار نیست و گذاشتنت سر کار)مثلن رعایت میکنی،

واقعا؟!!!!!
یعنی اوضاع اینقدر داغونه؟!!!!
دارم شاخ در میارم!
من در با خودم خیلی بهتر از اینها فکر می کردم.
میشه یک کم بیشتر از اساتید و سطح دانشجویان و پروژهای علمیشون بگید.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بچه ها

اگه میشه doost4 خودتون رو معرفی کنید ؟

دیگه چه کسی دوشنبه مصاحبه دارن ؟

شاهين شهر يا تهران؟
اونهايي كه شاهين شهر قبول شدند هم بايد برند تهران واسه مصاحبه؟