دانشگاه صنعتی شاهرود

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
رباتیک تنها دانشگاه کشور که در شطح کارشناسی رشته رباتیک را دارد و ....
"ادامه دارد"

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
گروه های اینترنتی دانشگاه صنعتی شاهرود عضو شوید

گروه های اینترنتی دانشگاه صنعتی شاهرود عضو شوید

در گروه زیر عضو شوید

http://groups.yahoo.com/group/PS_IR

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
انجمن تخصصی رباتیک

انجمن تخصصی رباتیک

انجمن تخصصی رباتیک
http://robot.myforumportal.com/index.php
قابل توجه رشته های رباتیک و برق و مکانیک و نرم افزار دانشگاه صنعتی شاهرود
در انجمن بالا ثبت نام کنید

masoudn

عضو جدید
البته یکی از بهترین رشته های این دانشگاه مکانیکشه!!!:)
یه چند تا استاد داره که واقعا تموم مکانیکیا بهشون افتخار میکنن
نمی شه اینجا اسم برد ولی یکی شون دکتر شاهمردانه؛ بزرگ مرد و رئیس دانشکده ی مکانیک
ایشالا بعدا تمام هیت علمی دانشکده مکانیک رو معرفی میکنم(با گرایش هاشون) که بتونین ازشون کمک بگیرید;)

patal

عضو جدید
سلام به تمام دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود
هرچند دانشکاه ما تو IT و کامپیوتر خیلی قوی نیست ولی دانشکده ی ما کسی رو داره که اعتبار دانشگاه ما ست.دکترپویان،که همهی دانشجویان دانشکده ی ما بهش افتخار میکنن.

t0tem

عضو جدید
سلام به همه ی بروبکس (دانشجو) دانشگاه صنعتی شاهرود .....
همونطور که وحید گفت دانشگاه ما در IT نسبتاضعیفه ولی با اینکه 3 سال IT و کامپیوتر آورده قابل تحمل هست. (هست ؟؟ :whistle: )
خدا رو شکر که همکلاسی ها و هم ورودی های قوی ای دارم و این برای من کافیه.

موفق باشید ....

m67

عضو جدید
سلام به همگی دوستان :

همون طور که t0tem گفت دانشگاه ما تو IT خیلی هم ضعیف نیست !
البته ما که ورودی هاش هستیم خیلی به آینده اش امیدواریم و واقعا همه ی سعی و تلاش خودمون رو می کنیم که از اینی که هست (درسته که خوب نیست ولی خیلی هم بد نیست ;) ) بهتر شه ! (همون قابل تحمل بهتر توصیفش می کنه ...) :lol:

ایشالله به امید خدا !
ما آقای دکتر پویان رو داریم که از آدمهایی هستن که واقعا بی هیچ چشم داشتی برای ما دانشجوهای کامپیوتر و IT دارن زحمت می کشن ...
البته کسای دیگه ای هم هستن ... مثل دکتر روحانی یا دکتر زاهدی ...
به هر حال من که خیلی به پیشرفت رشته مون تو دانشگاه امیدوارم ...
همین ...

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
سلام یکی به من در مورد دانشگاش توضیح بده-با رتبه 2000 کجا می شه قبول شد؟

دانشگاه خوبی نیست
با رتبه دو هزار چه رشته ای می خوای بری که بعد بگی قبولی یا نه
اگر می خواهی دانشگاه صنعتی شاهرود بروی در کلیه رشته هاش قبولی

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک

quail

عضو جدید
مگه می شه اسم دانشگاه صنعتی شاهرود رو بیاری اما اسم دانشکده ی کشاورزی رو نیاری؟همراهه استاد بزرگ(واقعا بزرگ)و ارجمند عامریان:w16:

Majid_Ebru

عضو جدید
سلام به همه بروبکس
آقایون و خانومها فکر کنم که کسی از رشته برق نیست که از این رشته حرفی بزن.....
البته با پستهای که من خوندم فکر کنم که همه از بروبکس جدید باشید چون موقع ما رشته IT نبود آقای روحانی هنوز دکتر نشده بود و آقای زاهدی هم هنوز از اون ور آب نیومده بود؟!؟
به هر حال دانشگاه صنعتی شاهرو اول از همه به رشته معدن می نازه و بعد حرف اول و آخر رو برق می زنه با اساتیدی همچون دکتر احمدی فر ، دکتر سلیمانی ، دکتر دارابی و موقع ما دکتر قره ویسی بزرگ مرد برق دانشگاه
به هر حال خوشحال شدن که پستهای شما رو خواندم
امیدوار که همیشه موق و پیروز باشید.
دانشجوی برق ورودی 80

mysoftware

عضو جدید
دباره امکانات و خوابگاه ؟

دباره امکانات و خوابگاه ؟

نظرتون درباره امکاناتش و خوابگاه به وِیژه خوابگاه چیه من تازه می خوام این دانشگاه بیام .
تو رو خدا راست بگید . چند سال خوابگاه می دن ؟؟؟

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
نظرتون درباره امکاناتش و خوابگاه به وِیژه خوابگاه چیه من تازه می خوام این دانشگاه بیام .
تو رو خدا راست بگید . چند سال خوابگاه می دن ؟؟؟

امکاناتش خیلی کم و افتضاحه

اگر بد شانس باشی دو ترم و اگر خوش شانس باشی جهار ترم خوابگاه میدن

می خواب بیای خوابگاه با خودت دمپایی بیار و مواظب باش ندزدن

چون تو خوابگاه دزد دمپایی زیاده

ولی دزدی های دیگه کمه

حالا چه رشته ای قبول شدی ؟

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
جنگل ابر شاهرود

جنگل ابر شاهرود

جنگل ابر شاهرود، رؤيايي دست يافتني

از شاهرود، نگين چهارفصل استان سمنان؛ استاني كه خود بيشترين، پرجاذبه‌ترين و متنوّع‌ترين اندوخته‌گاه‌هاي زيست‌سپهر ايران را در خود جاي داده است، اگر فقط 50 كيلومتر ديگر به سمت شمال شرق حركت كني، پس از عبور از آرامگاه بايزيد بسطامي و شيخ خرقان، ناگهان احساس خواهي كرد كه سوار بر لوبياي سحرآميز آسمان را شكافته‌اي و بر روي فرش پنبه‌اي سفيد‌رنگي قرار داري كه تاكنون نه نظيرش را ديده‌اي و نه گمان مي‌كردي چنين چشم‌انداز بديعي را مي‌تواني در ايران، سرزميني كه با كويرهايش شهرت جهاني يافته، ببيني!
جنگل زيبا و خوش آب‌وهواي ابر در 50 کيلومتري شمال شرق شاهرود و در مسير جاده شاهرود به آزادشهر استان گلستان و در روستاي ابر قرار دارد و ادامه جنگل‌هاي سرسبز شمال کشور است.
راه رفتن روي ابرها رؤيايي است، دست يافتني. بدون جدا شدن روح از بدن مي‌شود ميان ابرها راه رفت، خوابيد و بر ابر سوار شد. لازم نيست حتما به آسمان بروي.

در جنگل ابر آسمان به زمين مي‌آيد. از قبل خبر نمي‌كنند. هر وقت دلشان بخواهد مي‌آيند هر وقت هم كه دلشان بخواهد مي‌روند. مجاورت دو ناحيه كم فشار و پرفشار (دشت گرگان و منطقه ابر) باعث شده هر وقت زمين انرژي مي‌گيرد ابرها جابه‌جا شوند.
ابرها چنان ديواري ساخته‌اند كه نور كه مي‌افتد سايه‌ات را مقابلت مي‌بيني. ابرها در حال جوششند. انگار كه زمين سماوري است بزرگ و جوش آمده، كه بخار آب با فشار از آن بيرون مي‌زند. سرد سرد است.
مناظر اطراف با پوشش سراسر سبز و گاه رنگي‌اش آدمي را وادار مي‌كند به بيشتر ديدن.
پيشتر كه مي‌روي درخت‌ها شروع مي‌كنند به سبز شدن. يكي، دو تا، هزار تا. آنچه زياد است چنار است و بلوط و آنچه چشم به دنبال آن مي‌گردد اورس است. درخت خاص منطقه ابر كه مثل ابر روي زمين مي‌خزد. نمي‌شود گفت مه غليظ، در اين جنگل، ابر گردا گردت را مي‌پوشاند. خنكي و طراوت و بوي خوشي همراه ابر روي صورتت مي‌نشيند.​
منبع: شاهوار و ميراث ما

t0tem

عضو جدید
دانشگاه صنعتی شاهرود واقعا در حد اسمی که در کرده ظاهر نشده.اساتیدش به اسم دانشگاه هزارتا چیز به درد نخور رو می کنن تو مغز ما و یه امتحان می گیرن که خودشون هم به زور می تونن حلش کنند , عوضش هیچ چیز به درد بخور یادت نمی دن و هیچ امکاناتی برات نمی زارن.
من دانشجوی IT ورودی 86 هستم. ما با کلی بدبختی و دوندگی تونستیم پرچم IT و کامپیوتر رو ببریم بالا. کلی زحمت کشیدیم انجمن علمی رو دستمون گرفتیم. چون سال بالایی های ما که نتونستند کاری بکنند , شاید ما بکنیم. (حتما هم می کنیم) دانشکده ی لعنتی ما یه استاد داره که کلی اعتبار دانشگاه رو برده بالا : دکتر پویان. دکتر زاهدی و مهندس روحانی هم بد نیستند (دقت کنید بد نیستند) اینجا اساتیدی هستند که از دانشجوها کمتر می دونند. استاد خود من برگشت به من گفت که "این پروژه ای که نوشتی رو من نمی فهمم ولی معلومه که خیلی روش زحمت کشیدی." بنده خدا تو عمرش هم همچون چیزی ندیده بود. خلاصه که دانشگاه صنعتی شاهرود فقط اسم داره و می شه از این اسم خیلی استفاده کرد. البته خداییش خیلی هم پولداره. اگه بخوای می تونی ازش یه سکوی پرتاب درست کنی. (ولی باید بخوای)

mysoftware

عضو جدید
امکاناتش خیلی کم و افتضاحه

اگر بد شانس باشی دو ترم و اگر خوش شانس باشی جهار ترم خوابگاه میدن

می خواب بیای خوابگاه با خودت دمپایی بیار و مواظب باش ندزدن

چون تو خوابگاه دزد دمپایی زیاده

ولی دزدی های دیگه کمه

حالا چه رشته ای قبول شدی ؟

من مهندسی نرم افزار قبول شدم .

nahayat_naderi

عضو جدید
سلام من موقع انتخاب رشته مونده بودم اول سمنان بزنم یا شاهرود اخرم اول مکانیک سمنان را زدم بعد مکانیک شاهرود را حالا نمی دونم ضرر کردم یا نه ایا دانشگاه سمنان خوبه؟؟امکاناتش چطوره؟بچه های سمنان هم نیستن جواب بدنواخه من الان سمنان قبول شدم:cry:

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
سلام من موقع انتخاب رشته مونده بودم اول سمنان بزنم یا شاهرود اخرم اول مکانیک سمنان را زدم بعد مکانیک شاهرود را حالا نمی دونم ضرر کردم یا نه ایا دانشگاه سمنان خوبه؟؟امکاناتش چطوره؟بچه های سمنان هم نیستن جواب بدنواخه من الان سمنان قبول شدم:cry:

خوب زودتر می پرسیدی

معلومه شاهرود بهتره

Tazehvared

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من امسال IT صنعتی شاهرود قبول شدم و هفته دیگه میام برای ثبت نام.خوشحال می شم اگه نکته خاصی هست که باید بهش توجه کنم من و همه بچه های ورودی جدید رو راهنمایی کنید.

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
گزارش تصویری از جنگل اولنگ شاهرود

جنگل اولنگ ، در ۸۰ کیلومتری شمال شرق شاهرود واقع شده و از مناطق نمونه گردشگری مصوب شهرستان شاهرود محسوب می شود .

» دانلود همه تصاویر در اندازه بزرگ ۷۲۸×۱۰۲۴ - به صورت فایل فشرده zip
حجم : ۳ مگابایت
» عکاس : حامد صفا ( به جز عکس آخر)
» منبع : شاهوار . نت

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
رشته مهندسي رباتيک در دو دانشگاه ديگر نيز تاسيس شد

رشته مهندسي در دانشگاه گلستان و دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهر مجلسي تاسيس شد و از سال بعد دانشجو ميگيرد

به اين ترتيب در دانشگاه هاي زير مهندسي رباتيک تدريس خواهد شد

* دانشگاه صنعتي شاهرود

* دانشگاه صنعتي همدان

* دانشگاه گلستان

* دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهر مجلسي

yapoo

عضو جدید
درخواست کمک دوستانه

درخواست کمک دوستانه

دوستان میشه بگید حدودا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه شما ارشد مکانیک آورد واینکه چه گرایشاییو داره و کدومش قویتره اگه ممکنه راجع به هیات علمی مکانیک وامکانت رفاهی دانشگاهم(خوابگاه مخصوصا) توضیح بدید .ممنون میشم:gol:

mehdi_moosavi

عضو جدید
دوستان اگر لطف کنند و در مورد شهر شاهرود توضیح بدن اینکه چطور شهریه؟مردمش چطورن؟ برای یه دختر جای مناسبی واسه درس خوندن هستش ؟ ممنون میشوم و همچنین اگر اطلاعاتی در مورد گروه ژئوفیزیک دانشگاه و سطح علمیش؟؟؟

mehdi_moosavi

عضو جدید
به پاسخ سریع شما برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد احتیاج دارم
ممنون میشوم اگر سریع جوابمو بدن

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
شهر کوچک - بدون امکانات - پر از دختر ولگرد در خیابان - نصف بیشتر دانشجویان دخترند - مردم ....

arash250

عضو جدید
سلام

سلام

سلام

IT شاهرود رتبه چند می خواد؟

به نظر شما IT صنعتی شاهرود بهتره یا صنعتی شیراز؟

من منطقه 2 استان فارس هستم