دانشگاه صنعتی ارومیه

hirt

عضو جدید
سلام
من از دانشجویان معدن ورودی 89 هستم
تاپیک رو میارم بالا با اجازه دوستان، این بالایی آقا امین خودمون هستن ( امین اگه منو شناختی ؟! )
به همه سال بالایی و هم سالی های خودم هم عید رو هم سال تحصیلی که مدتی ازش گذشته رو تبریک میگم
امیدوارم هر جا باشید شاد و موفق باشید

hirt

عضو جدید
گوشه ای از فعایت های علمی در دانشگاه

گوشه ای از فعایت های علمی در دانشگاه

گوشه ای از فعایت های علمی در دانشگاه :) ;)

پیوست ها

• 20110312024.jpg
    20110312024.jpg
    20 کیلوبایت · بازدیدها: 0

H3kt0rz

عضو جدید
دوستان به نظر من بچه های دانشگاهمون با این سایت آشنایی ندارن.این سایت رو به دوستانتون معرفی کنید تا بیان عضو شن

hirt

عضو جدید
سلام
بچه ها دارن حسابی مطالعه می کنن
من امروز رفتم دانشگاه، شده بود سرزمین مرده ها! هیشکی نبود!

nazanin888

عضو جدید
بریم به امور فرهنگی بگیم تو نشریه ...! (لوتوس سابق) این سایت رو معرفی کنن​

hirt

عضو جدید
سلام هم دانشگاهی ها!
امتحانا رو هم که رد کردیم فقط مونده این پروژه ها رو بدیم تموم بشه.
از امروز تصمیم بگیریم شدیدا درس بخونیم! اِ ؟ امتحانات تموم شده!

Pooria.B

عضو جدید
سلام.....
من مکانیک صنعتی ارومیه قبول شدم واگه خدا بخواد از ورودی های 90 uut هستم......اگه کسی از وضعیت مکانیک دانشگاه و خوابگاه ها چیزی میدونه...لطف کنه بگه؟؟؟:cool:

H3kt0rz

عضو جدید
سلام.....
من مکانیک صنعتی ارومیه قبول شدم واگه خدا بخواد از ورودی های 90 uut هستم......اگه کسی از وضعیت مکانیک دانشگاه و خوابگاه ها چیزی میدونه...لطف کنه بگه؟؟؟:cool:
درود
به نمایندگی از دوستان ورودتون رو به جمعمون تبریک میگم
خوش به حالتون امسال یو یوتی نیمسال اول دانشجو میگیره و لزومی نداره که مثل ما یه ترم عقب بمونین!
به نظر بنده چون ریاست دانشگاه مکانیک خوندن تو یو یو تی به مکانیک بیشتر از سابر رشته ها اهمیت داده میشه و اوضاع قابل قبولی داره
خوابگاه ها هم بد نیستن البته ایثار خیلی دوره
امیدوارم موفق باشید

H3kt0rz

عضو جدید
اطلاعیه اسکان ورودیهای جدید

اطلاعیه اسکان ورودیهای جدید

امورفرهنگی و فوق برنامه
به اطلاع پذیرفته شدگان جدید، ورودی سال 1390 می رساند
که اسکان آنها از روز چهارشنبه 06-07-1390 شروع خواهد شد.
به نقل از UUT.ac.ir

مریم1991

عضو جدید
سلام.....

به شما تبریک میگم
به uut خوش اومدین
مکانیک تو دانشگاه ما نسبت به رشته های دیگه خیلی قویه و استاداشم خوبن.
خیلی خوش به حال شما شد که ورودی این ترم هستین.
امیدوارم موفق باشین.

شایان یکتا

عضو جدید
به افتخار آپ شدن تاپیک بزن کف قشنگ رو!!
ممنون آرش جان

متاسفانه از امضای علی حسینی متوجه شدم که آرش عزیز همراه با چند تن از دوستان دیگه از جمله مدیر و دستیار گروه مکانیک برا همیشه از باشگاه خداحافظی کردن براشون آرزوی موفقیت دارم
هرچند فرصت آشنایی باهاشونو پیدا نکردم

علی بی ذر

عضو جدید
سلام من علی اصغر بی ذر هستم ساخت و تولید صنعتی ارومیه مشغول به تحصیل هستم زمینه فعالیت من تست غیر مخرب است.(level2 ut,cwi دارم.

آخرین ویرایش:

farid_express

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

من اهل ارومیه ام و از مهر انشالا دکتری میخونم تو رشته کامپیوتر. میخوام درخواست بدم واسه هیات علمی دانشگاه صنعتی. میخواستم درمورد اساتیدی که الان تو رشته ی کامپیوتر و فناوری اطلاعات اونجا هستن و تحصیلاتشون یکم اطلاعات بدست بیارم. مثلا چندتا دکتری و چند تا دانشجوی دکتری یا چندتا استاد با مدرک فوق لیسانس دارن؟ پیشاپیش ممنونم از عزیزان
راستی خیلی دلم واسه اروم تنگ شده...

nazanin888

عضو جدید
سلام
من از دانشجوهای ای تی هستم.سال آخر هم هستم. اساتید زیادی از اوایل تحصیلمون اومدن و رفتن. ولی در حال حاضر اگه اشتباه نکنم 3 نفر از اساتیدمون برای دکتری رفتند. چه خارج و چه داخل کشور. یک نفر هم دکتری داریم که ایشون مدیر گروهمون هستن. رشته شون برقه ولی خب چون تخصصشون شبکه است بیشتر با گروه آی تی کامپیوتر هستند.راستش ما هم چون زیاد دوسشون داریم میگیم مال گروه خودمونن. یه 2، 3 نفری هم استاد داریم که ارشدشون رو تو دانشگاه های تهران تموم کردند و هیئت علمی هستند. برای بعضی از درسا هم اساتید خوبی پروازی از تهران میارن. راستی شما قراره تو کدوم دانشگاه دکتری بخونید؟
سلام دوستان عزیز

من اهل ارومیه ام و از مهر انشالا دکتری میخونم تو رشته کامپیوتر. میخوام درخواست بدم واسه هیات علمی دانشگاه صنعتی. میخواستم درمورد اساتیدی که الان تو رشته ی کامپیوتر و فناوری اطلاعات اونجا هستن و تحصیلاتشون یکم اطلاعات بدست بیارم. مثلا چندتا دکتری و چند تا دانشجوی دکتری یا چندتا استاد با مدرک فوق لیسانس دارن؟ پیشاپیش ممنونم از عزیزان
راستی خیلی دلم واسه اروم تنگ شده...