دانشگاه صنعتی ارومیه

Armjoo

عضو جدید
UUT = Tavahom

UUT = Tavahom

milad chand terme injaayi? 1
age vooroodi 85 86 baashi mifahmi chi migam
badesham fekr mikoni alaanesh kheili khoobe
ostaadaaro negaah kon bebin chiyan?2
kaafiye yekishoon baahaat laj kone oon moghe haaleto miporsam
daaneshgaahemoon enghadr gondast toosh gom mishim

MILAD2206

عضو جدید

آرمجو
میدونم چی میگی
کاملا حق با شماست من هم با شما موافقم
می خواستم ببینم چقدر داغی
مشکل به استاد و کوچک بودن یونی محدود نمیشه
جو بچه ها افتضاحه تو که بچه تهرانی حتما منظورم رو خوب میفهمی
این email id , yahoo منه
milad2206_uut@yahoo.com
حتما با من در ارتباط باش
یه سر به پیام های شخصیت هم بزن see you

Berang-e-Darya

عضو جدید
سلام به همگي

سلام به همگي

نبينم تاپيك دانشگاه صنعتي اروميه خوابيده....:mad:;)
كجاييد پس؟
عيد همگي مبارك! ببخشيد يكم ديرشد:heart::gol:;)

NEO-8

عضو جدید
سلام
تبریک سال نو هرچند دیگه تقریبا چیزی از نو ایش نمونده.
اینجا چه خبره چرا انقدر ساکت ؟ من مشکل داشتم نمی تونستم بیام شما چرا بیکار نشستین ؟
:surprised:;)

tick taack

عضو جدید

حالا جدا از گنده بودنش واقعا دانشگاه مزخرفیه .چه استاداش ،چه اغلب دانشجوهاش .سر جمع شاید 10-15 نفر باشن که واقعا آدمن .در بقیه موارد .... .چه ماجرای باز شدنش .چه رو پا شدنش .چه الانش چه چشم انداز 20 سالش که دکتر میرزایی مارو کشت با این حرفاش و وعده هاش همش مسخرست.متاسفم برای کسایی که اینجان !! به خاطر ورودشونم تبریک نمیگم .نه شهر خاصیه !! نه دانشگاه خاصی.حالا میفهمین .:cry:

NEO-8

عضو جدید
حالا جدا از گنده بودنش واقعا دانشگاه مزخرفیه .چه استاداش ،چه اغلب دانشجوهاش .سر جمع شاید 10-15 نفر باشن که واقعا آدمن .در بقیه موارد .... .چه ماجرای باز شدنش .چه رو پا شدنش .چه الانش چه چشم انداز 20 سالش که دکتر میرزایی مارو کشت با این حرفاش و وعده هاش همش مسخرست.متاسفم برای کسایی که اینجان !! به خاطر ورودشونم تبریک نمیگم .نه شهر خاصیه !! نه دانشگاه خاصی.حالا میفهمین .:cry:
زیاد تلاش نکنید قبل از اینکه شما به این تاپیک تشریف بیارین تمام اطلاعات وضعیت دانشگاه به دوستان 88 داده شده ولی تا وقتی خودشون از نزدیک واقعیت رو نبینند چندان حرفها رو قبول نمی کنن شایدم یه واکنش طبیعی باشه که نخوان قبول کنن.
دلایل تمام این مشکلاتی که گفتین تقریبا مشخص اگر دانشجوی 85 یا 86 باشید حرکت های سال پیش گروه مکانیک حتما یادتون می یاد. جدا از اینکه چرا اون حرکت ها نتیجه نداد تمام مشکلاتی که داریم خودمون مقصرش هستیم که یه جاهایی که می تونستیم جلوی اشتباهاتی رو بگیریم این کار رو نکردیم.
اگر نمی توانی فریاد بزنی
ناله مکن
قرن ها نالیدن به کجا انجامید
تو محکومی تا شاهد مرگ آرزوهایت باشی;)

tick taack

عضو جدید
زیاد تلاش نکنید قبل از اینکه شما به این تاپیک تشریف بیارین تمام اطلاعات وضعیت دانشگاه به دوستان 88 داده شده ولی تا وقتی خودشون از نزدیک واقعیت رو نبینند چندان حرفها رو قبول نمی کنن شایدم یه واکنش طبیعی باشه که نخوان قبول کنن.
دلایل تمام این مشکلاتی که گفتین تقریبا مشخص اگر دانشجوی 85 یا 86 باشید حرکت های سال پیش گروه مکانیک حتما یادتون می یاد. جدا از اینکه چرا اون حرکت ها نتیجه نداد تمام مشکلاتی که داریم خودمون مقصرش هستیم که یه جاهایی که می تونستیم جلوی اشتباهاتی رو بگیریم این کار رو نکردیم.
اگر نمی توانی فریاد بزنی
ناله مکن
قرن ها نالیدن به کجا انجامید
تو محکومی تا شاهد مرگ آرزوهایت باشی;)

من دانشجوی 86 هستم .ماها سعیمون رو کردیم ولی به جایی نرسید چون زیر آب زن زیاد داریم !! کسایی که میان و نصفه راه ول میکنن .الانم دیگه من خودم واقعا خسته شدم .فقط می خونم برم از اینجا 1 سالم مونده و تمام .برای کسی که لایق بهتر شدن نیست کمک برای بهتر شدن اسراف انرژ;)یه .

NEO-8

عضو جدید
من دانشجوی 86 هستم .ماها سعیمون رو کردیم ولی به جایی نرسید چون زیر آب زن زیاد داریم !! کسایی که میان و نصفه راه ول میکنن .الانم دیگه من خودم واقعا خسته شدم .فقط می خونم برم از اینجا 1 سالم مونده و تمام .برای کسی که لایق بهتر شدن نیست کمک برای بهتر شدن اسراف انرژ;)یه .
راستش واقعا حرفی برای گفتن ندارم نه من نه بقیه فعال های مکانیک 86 هیچ کدوم حال و روزشون بهتر تر از شما نیست اتفاقی که برای 85 افتاده بود سال بعدش برای 86 تکرار شد ولی نظر من اینه که نباید در افکار و مسیرمون شک کنیم اگر به نتیجه نرسیدیم فقط اجرا شکست خورده ما نه تجربه داشتیم نه بنیه و توان لازم ولی این دلیل بر اشتباه بودن عقیده نیست. و به نظرم نباید بذاریم این اتفاق برای ورودی های بعد تکرار بشه درسته که دیگه بچه های 86 انرژی و شرایط فعالیت رو ندارن ولی می تونیم با راهنمایی و انتقال تجربه هامون به جدید تر ها جلوی ادامه این روند رو بگیریم ما تنها کاری که می تونیم انجام بدیم کار فکری و انتقال تجربه هامونه نباید انتظار معجزه داشت زمان باید بقیه کار رو انجام بده.:victory:

kartopu

عضو جدید
عجب!

عجب!

می بینم که باز هم بحث های تکراری و بی نتیجه

شما به من بگین با این بحثا چه اتفاقی می خواد بیفته ها؟

غرولند کردن که هنر نیست!

جای این بحث ها می شه بحث های مفید تری کرد

بی فایده بی فایده بی فایده

NEO-8

عضو جدید
می بینم که باز هم بحث های تکراری و بی نتیجه

شما به من بگین با این بحثا چه اتفاقی می خواد بیفته ها؟

غرولند کردن که هنر نیست!

جای این بحث ها می شه بحث های مفید تری کرد

بی فایده بی فایده بی فایده
از بچه های 85 و 86 غیر از این نمیشه انتظار دیگه ای داشت چون دیگه حوصله هیچ بحث و کاری براشون نمونده تغییرات رو شما باید ایجاد کنید.!;)

kartopu

عضو جدید
از بچه های 85 و 86 غیر از این نمیشه انتظار دیگه ای داشت چون دیگه حوصله هیچ بحث و کاری براشون نمونده تغییرات رو شما باید ایجاد کنید.!;)

سلام. اول که چرا اینجا فیل.تره؟ موضوع اینه که اگه منی که الان اومدمم شروع کنم به انتقاد و انتقاد و انتقاد، اعصابی برام نمی مونه - حالا نه فقط واسه تغییرات. واسه درس خوندن. حتی واسه زندگی کردن! من که دیگه از شنیدن این حرفا خسته شدم

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امضاتون تبلیغه سایت باشه
تو سر برگه یاهوتونم این کارو انجام بدید تا همه ببینند که ما چقدر این سایتو دوست داریم:heart::gol:
اوناییم که این سایتو ***** کردم به خودشون بیان

noirgalaxy

عضو جدید
سلام
من مکانیک سیالات 86 هستم
خوشبختم
راستی چند تا از بچه ها تو این اپیک عضوند
مثل اینکه همه اینجا لنگر انداختن ها!!!!!!!!!!!!!!!

mostafa_beh

عضو جدید
سلام
من مکانیک سیالات 86 هستم
خوشبختم
راستی چند تا از بچه ها تو این اپیک عضوند
مثل اینکه همه اینجا لنگر انداختن ها!!!!!!!!!!!!!!!
چقدر اينجا ساكته. آهاي صنعتيون!!!!!!!!كجايين؟؟؟؟
noirgalaxy منم مكانيك سيالات ميخونم. ورودي 88 ام. ميخواستم بدونم چه استادايي نسبت به بقيه بهترن تو درساي مكانيك؟؟مثلا برا نقشه كشي ، علم مواد يا استاتيك ترم بعد با چه استادايي اين درسارو بردارم.؟؟؟؟/

mohajertc

عضو جدید
سلام
می خواستم ببینم از کارشناسی ناپیوسته ساخت و تولید کسی اطلاعی داره. مثلا با چه رتبه ای میشه قبول شد و...
و آیا خوابگاه داخل دانشگاهه یا بیرونه؟

Pro

عضو جدید
سلام
ببخشید میخواستم اسم اساتیدی رو که تو دانشگاههای مختلف کشور، شبیه‏سازی تدریس میکنن بدونم
میتونید کمکم کنید؟
حتی‏الامکان لطفاً از طریق پیام بهم خبر بدید
با تشکر
موفق باشید

علی1369

عضو جدید
رنکینگ دانشگاههای صنعتی ایران

1.صنعتی شریف تهران
2.صنعتی امیر کبیر تهران
3.صنعتی اصفهان
4.صنعتی خواجه نصیر تهران
5.صنعتی سهند تبریز
6.صنعتی نوشیروانی بابل
7.صنعت نفت آبادان
8.صنعتی شاهرود
9.صنعتی شیراز
10.صنعتی ارومیه
11.صنعتی مالک اشتر

در ضمن بقیه دانشگاههای صنعتی ایران در رنکینگ جهانی حضور نداشتند.
مانند صنعتی همدان
صنعتی کرمانشاه
صنعتی سیرجان
و...
برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.webometrics.info/index.html

pedramch

عضو جدید
سلام بچه ها!
من پدرام هستم!
بهمن میام UUT
مهندسی IT
با یکی دو نفر از بچه های ارومیه که uut هم بودن دوستم!
همه راضی بودن و تعریف میکردن!
واسه ثبت نام هم که اومدم خیلی خوشم اومد...
هم از شهر هم از دانشگاه!
ایشالا دوران خوبی رو دور هم سپری کنیم!
راستی ارومیه بار اول بود که میومدم:دی

pedramch

عضو جدید
با توجه به این که ترم جدید از تاریخ23/11/89 شروع خواهد شد ودانشجویان جدیدالورود فرصت کافی برای رزرو غذا در هفته اول ترم را نخواهند داشت
به همین جهت امور تغذیه دانشگاه جهت رفاه حال دانشجویان جدیدالورود امکان رزرو غذا را به صورت اینترنتی در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد .
لذا دانشجویان می توانند از تاریخ15/09/89 الی 10/11/89 با توجه به لیست عناوین غذا که در جدول ذیل تعبیه شده است
غذای هفته اول خود را انتخاب نموده و جدول تکمیل شده زیر را با مشخصات کامل به آدرس uut_feeding@yahoo.comآدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند .
ضمناَ روند رزرو غذا صرفاَ مخصوص هفته اول بوده و از هفته های بعد از طریق دستگاههای موجود در دانشگاه توسط خود دانشجو صورت خواهد گرفت .

لینک مطلب

kartopu

عضو جدید
سلام و خیلی خیلی خوش اومدی :smile:;)

همه چیز اگه خودت بخوای، خوب پیش خواهد رفت. آی تی های اینجا خیلی دوس خونن. ارومیه شهر خوب و گرمیه. گرم، از لحاظ دل.

خیلی خوبه که پیگیری. دیگه کم کم اومدنتون نزدیکه. آماده باشین برای ورود ;):gol:

H3kt0rz

عضو جدید
سلام بچه‌ها منم از IT صنعتی ارومیه قبول شدم و قراره با پدرام جان بهمن ماه خدمت برسیم
چرا این تاپیک این قدر خلوت شده و کسی‌ نیست؟؟؟؟
نبینم تاپیک ا‌ه صنعتی ارومیه بخوابه!!!

nazanin888

عضو جدید
سلام بچه‌ها منم از IT صنعتی ارومیه قبول شدم و قراره با پدرام جان بهمن ماه خدمت برسیم
چرا این تاپیک این قدر خلوت شده و کسی‌ نیست؟؟؟؟
نبینم تاپیک ا‌ه صنعتی ارومیه بخوابه!!!

سلام.به دانشگاه ما خوش اومدید.آی تی رشته ی خیلی خوبیه.ولی کلا خیلی سخته و استاداش از گروهای دیگه سخت گیرترند.نمی خوام بترسونمتون ولی خودتونو برای 4 سال نفس گیر و خیلی سخت اماده کنین

mostafa_beh

عضو جدید
سلام به همه ی بچه های خوب یویوتی.............
دیدم چند وقتیه که تاپیک دانشگامون خوابیده گفتم یه پستی بذارم که گرد و خاکش گرفته شه .
یادش بخیر . پارسال این موقع ها بود که داشتیم یواش یواش خودمون رو آماده میکردیم که بیایم دانشگاه . نمیدونم چرا ورودی های 89 اینقدر بیحالن . پس بقیه کجان ؟؟؟؟
امیدوارم که انرژی خودشون رو گذاشته باشن واسه وقتی که اومدن دانشگاه . چون باید خیلی چیزا رو تجربه کنن و ................
یه بار دیگه به همه ی ورودیها خوشامد میگم . امیدوارم که تو هر رشته ای که درس میخونن موفق باشن .

noirgalaxy

عضو جدید
سلام بچه ها!
من پدرام هستم!
بهمن میام UUT
مهندسی IT
با یکی دو نفر از بچه های ارومیه که uut هم بودن دوستم!
همه راضی بودن و تعریف میکردن!
واسه ثبت نام هم که اومدم خیلی خوشم اومد...
هم از شهر هم از دانشگاه!
ایشالا دوران خوبی رو دور هم سپری کنیم!
راستی ارومیه بار اول بود که میومدم:دی
برات خيلي متاسفم كه از يه همچين خرابه اي خوشت مياد