دانشگاه صنعتی ارومیه

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
وحید هستم رشته فناوری اطلاعات
خوشحالیم از زیارتتون در اینجا امید جان مرسی که تاپیک رو زدین:gol:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم علی هستم رشته مهندسی آی تی
خوش اومدی علی جون:gol:
سلام
منم حدمود بيست بيست وپنج روزه ديگه ميام uut رشته هم فناوري اطلاعاته
شمام خوش اومدی ماهک جان:gol:
به نمایندگی از اهالی uut به شما خوش آمد میگم
موفق باشین
شمام خوش اوم...
اا ببخشید شما که اینجا بودی

Berang-e-Darya

عضو جدید
نرم افزار كامپيوتر

نرم افزار كامپيوتر

سلام
خوبيد بر و بچ گل اروميه؟
من امسال اسمم رو توي سايت سازمان سنجش چك كردم نرم افزار دانشگاه صنعتي اروميه دراومدم!
كساني كه اونجا هستن از دانشگاه راضي هستن؟ از شهر اروميه چطور؟ وضع خوابگاه ها چطوره؟
در كل از وضع تحصيلي و اقامتي تون راضي هستيد؟
انشاالله همه چيز خوبه..بالاخره قسمت ما هم اين بود...

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبيد بر و بچ گل اروميه؟
من امسال اسمم رو توي سايت سازمان سنجش چك كردم نرم افزار دانشگاه صنعتي اروميه دراومدم!
كساني كه اونجا هستن از دانشگاه راضي هستن؟ از شهر اروميه چطور؟ وضع خوابگاه ها چطوره؟
در كل از وضع تحصيلي و اقامتي تون راضي هستيد؟
انشاالله همه چيز خوبه..بالاخره قسمت ما هم اين بود...
سلام
به عنوان یکی از دانشجوهای صنعتی ارومیه تبریک میگم قبولیت رو تو این دانشگاه...:gol:
خب دانشگاه تازه تاسیسی هستش... سال 84 تاسیس شده و کم کم داره پا میگیره...
شهر ارومیه هم شهر بدی نیس، مردم خوبیم داره نسبتا...
آخه کی از دانشگاهش راضی میشه که ما دومیش باشیم

اما خب باید قبول کنیم که دانشگاه نوپاییه و کم و کاستی زیاد داره...
خوابگاها نسبتا اوضاش خوبه مخصوصا خوابگاه ایثار... البته اگه پسر هستی... در مورد خوابگاه خانوما زیاد اطلاع ندارم...
ایشالا خودت بیای ببینی... ثبت نامتونم فک کنم بیست و دومم اینا باشا... من چن روز پیش که دانشگاه بودم داشتن مقدماتش رو فراهم میکردن...
به هر حال موفق باشی:gol:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا اميد.من بهمن امسال ميام uut.مهندسي مكانيك سيالات قبول شدم.يه خورده از اين دانشگاه و شهر اروميه بهم اطلاعات بدين.ممنون
سلام مصطفی جان خوش اومدی عزیز
پست بالایی منو تو همین تاپیک بخونی تقریبا می فهمی چه خبراس

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون از اينكه جوابمو دادين. شما اهل اروميه هستين؟ راستي استاد هاي اين دانشگاه چه جورين؟
خواهش عزیز
نه من ارومیه ای نیستم...
ورودی 86 IT هستم و بنابراین زیاد از استادای شما خبر ندارم ولی خب دکتر میرزایی که رئیس دانشگاهم هستش و خیلیم معروفه احتمالا یکی از استاداتون باشه البته ترم اول نه ها! چون ترم اول بیشتر عمومیو درسای سبک بهتون میدن...
که فک نکنم زیاد به مشکل بربخورین چون استادای سخت گیری که برای ما اومدن دیگه تقریبا تو دانشگاه تدریس نمی کنن...
فقط چون بهمن دارین میاین دانشگاه و ترم بهاری طولش خیلی کمه و استادام نمیدونم چرا هی زور میزنن کل کتابو به شما درس بدن پس بهت توصیه میکنم حتما ریاضی و فیزیک و مرور کنی که وقتی اومدی اینجا زیاد به مشکل نخوری
باز سوالی بود در خدمتم:gol:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
دانشگاه ارومیه یکی از بهترین دانشگاه هاست.قدرشو بدونین

mostafa_beh

عضو جدید
خواهش عزیز
نه من ارومیه ای نیستم...
ورودی 86 IT هستم و بنابراین زیاد از استادای شما خبر ندارم ولی خب دکتر میرزایی که رئیس دانشگاهم هستش و خیلیم معروفه احتمالا یکی از استاداتون باشه البته ترم اول نه ها! چون ترم اول بیشتر عمومیو درسای سبک بهتون میدن...
که فک نکنم زیاد به مشکل بربخورین چون استادای سخت گیری که برای ما اومدن دیگه تقریبا تو دانشگاه تدریس نمی کنن...
فقط چون بهمن دارین میاین دانشگاه و ترم بهاری طولش خیلی کمه و استادام نمیدونم چرا هی زور میزنن کل کتابو به شما درس بدن پس بهت توصیه میکنم حتما ریاضی و فیزیک و مرور کنی که وقتی اومدی اینجا زیاد به مشکل نخوری
باز سوالی بود در خدمتم:gol:
دستت طلا.خيلي گلي.برا خوابگاه چه چيزايي نيازه كه همراه خودم داشته باشم؟ برا ثبت نام كه اومده بودم ، مسوولين خيلي از خوابگاه تعريف ميكردن. راست ميگن؟ غذاهاشون چه جوريه؟ مثلا اگه يه روز دانشگاه نباشم برا صبحانه و نهار بايد بيام دانشگاه؟ روزاي تعطيل غذا ميدن؟ راستي برا تربيت بدني ازمون عملي رو كجا ميگيرن يعني دانشگاه سالن ورزشي داره، يا با جايي قرارداد داره؟ ببخشيد كه اين همه زحمتتون ميدم.

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه ارومیه یکی از بهترین دانشگاه هاست.قدرشو بدونین
اینجا دانشگاه صنعتی ارومیس نه دانشگاه ارومیه
دستت طلا.خيلي گلي.برا خوابگاه چه چيزايي نيازه كه همراه خودم داشته باشم؟ برا ثبت نام كه اومده بودم ، مسوولين خيلي از خوابگاه تعريف ميكردن. راست ميگن؟ غذاهاشون چه جوريه؟ مثلا اگه يه روز دانشگاه نباشم برا صبحانه و نهار بايد بيام دانشگاه؟ روزاي تعطيل غذا ميدن؟ راستي برا تربيت بدني ازمون عملي رو كجا ميگيرن يعني دانشگاه سالن ورزشي داره، يا با جايي قرارداد داره؟ ببخشيد كه اين همه زحمتتون ميدم.
چاکریم...
منظورت وسایله؟ والا من فقط ترم اول خوابگاه بودم، بعدش رفتم خونه گرفتم باز الان می خوام برم خوابگاه
وسایل بیشتر بستگی به خودت داره اما پتو، ملحفه، بالش، وسایل بهداشتیت، قاشق و چنگال و بشقاب و لیوان و این چیزا، لباس زیر و اینام که لازمه و... سعی کن بشقاب و لیوان دو ست بیاری که در صورت حوادث غیرمترقبه(
) اگه شکست معطل نمونی... همینا فک کنم کافی باشه...
خوابگاه که گفتم فقط ایثار درست و حسابیه، پنجراه که افتضاحه یه خوابگاه دیگم هست که من اونو ندیدم خودم، غذای ناهار خوبه اما شام آشغاله! فقط در مورد شام بهت بگم که ترم اولی که ما خوابگاه بودیم، بهترین شاممون تن ماهی با برنج بود!!
صبحانه اینام خبری نیس! البته شیر و مربا و این جور چیزا فک کنم هفته ای یه بار میدن البته اونم جدیدا!
اما برای ناهار آره باید بری دانشگاه یا به یکی از دوستات که مرام بیشتری داره بگی که ناهارتو بیاره خوابگاه

آزمون؟؟! تربیت بدنی؟؟! سالن ورزشی دانشگاه؟؟ :surprised: بیخیال!
چاکریم عزیز بازم سوال داشتی بپرس

**mobarak**

عضو جدید
سلام
پسر خاله منم دانشگاه صنعتی ارومیه قبول شده رشته پتروشیمی
دانشگاه صنعتی ارومیه همونیه که تو بند تاسیس شده؟؟؟ خیلی قشنگه. جاشم عالیه
خوش به حال دانشجوهای این دانشگاه
ارومیه شهر قشنگ و باصفاییه و آدماشم خیلی خوب و با کلاسند.
موفق باشید

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پسر خاله منم دانشگاه صنعتی ارومیه قبول شده رشته پتروشیمی
دانشگاه صنعتی ارومیه همونیه که تو بند تاسیس شده؟؟؟ خیلی قشنگه. جاشم عالیه
خوش به حال دانشجوهای این دانشگاه
ارومیه شهر قشنگ و باصفاییه و آدماشم خیلی خوب و با کلاسند.
موفق باشید
چه خوشبختیم ما خودمون خبر نداشتیم

مرسی به هرحال:gol:

mostafa_beh

عضو جدید
اینجا دانشگاه صنعتی ارومیس نه دانشگاه ارومیه

چاکریم...
منظورت وسایله؟ والا من فقط ترم اول خوابگاه بودم، بعدش رفتم خونه گرفتم باز الان می خوام برم خوابگاه
وسایل بیشتر بستگی به خودت داره اما پتو، ملحفه، بالش، وسایل بهداشتیت، قاشق و چنگال و بشقاب و لیوان و این چیزا، لباس زیر و اینام که لازمه و... سعی کن بشقاب و لیوان دو ست بیاری که در صورت حوادث غیرمترقبه(
) اگه شکست معطل نمونی... همینا فک کنم کافی باشه...
خوابگاه که گفتم فقط ایثار درست و حسابیه، پنجراه که افتضاحه یه خوابگاه دیگم هست که من اونو ندیدم خودم، غذای ناهار خوبه اما شام آشغاله! فقط در مورد شام بهت بگم که ترم اولی که ما خوابگاه بودیم، بهترین شاممون تن ماهی با برنج بود!!
صبحانه اینام خبری نیس! البته شیر و مربا و این جور چیزا فک کنم هفته ای یه بار میدن البته اونم جدیدا!
اما برای ناهار آره باید بری دانشگاه یا به یکی از دوستات که مرام بیشتری داره بگی که ناهارتو بیاره خوابگاه

آزمون؟؟! تربیت بدنی؟؟! سالن ورزشی دانشگاه؟؟ :surprised: بیخیال!
چاکریم عزیز بازم سوال داشتی بپرس
داداشي ما رو نا اميد كرديا. يه خورده از جنبه هاي مثبت اين دانشگاه حرف بزن. اگه خودت دوباره انتخاب رشته ميكردي، اين دانشگاه رو ميزدي؟ از ما بابت غذا و خوابگاه 220000تومن گرفتن. موقع شما چي؟از شما پول گرفتن؟چرا همون خوابگاه نموندي؟الان فك كنم جاي خوابگاهاشون عوض شده ها.

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشي ما رو نا اميد كرديا. يه خورده از جنبه هاي مثبت اين دانشگاه حرف بزن. اگه خودت دوباره انتخاب رشته ميكردي، اين دانشگاه رو ميزدي؟ از ما بابت غذا و خوابگاه 220000تومن گرفتن. موقع شما چي؟از شما پول گرفتن؟چرا همون خوابگاه نموندي؟الان فك كنم جاي خوابگاهاشون عوض شده ها.
نه گل پسر، خب من الکی تعریف کنم بعد بیایی ببینی اونجوری نیس که بدتره!
نه عزیزم، همون خوابگاهاس فقط یکی بهشون اضافه شده، بهترین خوابگاهشون همون ایثاره
خب من تو خوابگاه دووم نمیاوردم با دوستان زدیم بیرون

این ترم دیگه دوستام کاردانی بودن رفتن منم مجبور شدم برگردم خوابگاه، امشبم دارم میرم که کارای خوابگاهو ok کنم
راستش من بزرگترین اشتباهم تو همون انتخاب رشته بود که اشتباها اینجارو بالاتر از تبریزی که توش قبول میشدم زدم و... ولی میگن هرچی قسمت باشه همون میشه
خدا ذلیلشون کنه
از ما 160 تومن واسه خوابگاه گرفتن 20تومنم واسه غذا...

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
من که خودم کارشناسیمو ارومیه بودم خیلی راضیم از اونجا.اولا ناراضی بودم ولی الان که دانشگاههای شهرای دیگه رو میبینم میگم صد رحمت به ارومیه.فقط مشکل ما سرویس بود.دانشگاهمون مرکزی بود خوابگاهمون نازلو،روزی کمه کمش 2 ساعت تو سرویس بودم.ولی غذاش خیلی بهتر از جاهی دیگه است مخصوصا جوجه کباب و ماهیش.نمیدونم الانم هست یا نه..خوابگاههای نازلو خیلی خوب بودن ار لحاظ امکانات الان فکر کنم دادن به پزشکیا..محیط ارومیه هم خیلی خوبه.کسی کاری به کار آدم نداره.من ارشدمو یه شهری قبول شدم امسال.اولین بار ا شال رفتم بیرون دیدم همه یه طوری نگام میکنن،یه خانمی از کنرم رد شد واه واه کرد کرد و گفت همینان که پسره مردمو از راه بدر میکنن.در حالی که من اصلا آرایش نداشتم فقط چادر سرم نبود..

mostafa_beh

عضو جدید
نه گل پسر، خب من الکی تعریف کنم بعد بیایی ببینی اونجوری نیس که بدتره!
نه عزیزم، همون خوابگاهاس فقط یکی بهشون اضافه شده، بهترین خوابگاهشون همون ایثاره
خب من تو خوابگاه دووم نمیاوردم با دوستان زدیم بیرون

این ترم دیگه دوستام کاردانی بودن رفتن منم مجبور شدم برگردم خوابگاه، امشبم دارم میرم که کارای خوابگاهو ok کنم
راستش من بزرگترین اشتباهم تو همون انتخاب رشته بود که اشتباها اینجارو بالاتر از تبریزی که توش قبول میشدم زدم و... ولی میگن هرچی قسمت باشه همون میشه
خدا ذلیلشون کنه
از ما 160 تومن واسه خوابگاه گرفتن 20تومنم واسه غذا...
منم مثل تو. نميدونم چرا اونجا قبول شدم. يكي از دوستام كه رتبش از من بدتر بود مكانيك بابل قبول شد ولي من .......!تازه گرايش جامدات سمنان رو هم بعد اروميه زدم وگرنه اونجا قبول بودم. حيف........... ولي هر چي خدا بخواد ما هم قبول داريم. نميدونم تا بهمن چي كار كنم.؟ تو ميگي اين مدت چي كار كنم؟رفتم برا گواهينامه گفتن بايد مدرك اشتغال به تحصيل بياري.به نظر تو دانشگاه برام فكس ميكنه؟ راستي اينا كه برا خوابگاه از ما پول گرفتن پس چرا بازم بچه ها از خوابگاهاشون ناراضين؟ وضعيت اروميه از نظر اقتصادي و ... چه جوريه؟مثلا چي ارزونه چي گرونه؟مگه اروميه چي داره كه بچه ها تو اين تاپيك اينقد تعريف ميكنن؟ يكي از فاميلامون تبريز پرستاري ميخوند..اون ميگفت اروميه بهتر از تبريزه.....نميدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!

mostafa_beh

عضو جدید
من که خودم کارشناسیمو ارومیه بودم خیلی راضیم از اونجا.اولا ناراضی بودم ولی الان که دانشگاههای شهرای دیگه رو میبینم میگم صد رحمت به ارومیه.فقط مشکل ما سرویس بود.دانشگاهمون مرکزی بود خوابگاهمون نازلو،روزی کمه کمش 2 ساعت تو سرویس بودم.ولی غذاش خیلی بهتر از جاهی دیگه است مخصوصا جوجه کباب و ماهیش.نمیدونم الانم هست یا نه..خوابگاههای نازلو خیلی خوب بودن ار لحاظ امکانات الان فکر کنم دادن به پزشکیا..محیط ارومیه هم خیلی خوبه.کسی کاری به کار آدم نداره.من ارشدمو یه شهری قبول شدم امسال.اولین بار ا شال رفتم بیرون دیدم همه یه طوری نگام میکنن،یه خانمی از کنرم رد شد واه واه کرد کرد و گفت همینان که پسره مردمو از راه بدر میکنن.در حالی که من اصلا آرایش نداشتم فقط چادر سرم نبود..
سلام . مادر مورد دانشگاه صنعتي اروميه گپ ميزنيم نه دانشگاه اروميه. ولي از پيامتون ممنون.

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از اروميه ام...اگه كمكي خواستين در خدمتم...البته دانشگاه اروميه ام...ولي صنعتي رو خيلي دوس دارم...دوستاي زياديم اونجا دارم...:gol: از همين جا سلام:w17:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مثل تو. نميدونم چرا اونجا قبول شدم. يكي از دوستام كه رتبش از من بدتر بود مكانيك بابل قبول شد ولي من .......!تازه گرايش جامدات سمنان رو هم بعد اروميه زدم وگرنه اونجا قبول بودم. حيف........... ولي هر چي خدا بخواد ما هم قبول داريم. نميدونم تا بهمن چي كار كنم.؟ تو ميگي اين مدت چي كار كنم؟رفتم برا گواهينامه گفتن بايد مدرك اشتغال به تحصيل بياري.به نظر تو دانشگاه برام فكس ميكنه؟ راستي اينا كه برا خوابگاه از ما پول گرفتن پس چرا بازم بچه ها از خوابگاهاشون ناراضين؟ وضعيت اروميه از نظر اقتصادي و ... چه جوريه؟مثلا چي ارزونه چي گرونه؟مگه اروميه چي داره كه بچه ها تو اين تاپيك اينقد تعريف ميكنن؟ يكي از فاميلامون تبريز پرستاري ميخوند..اون ميگفت اروميه بهتر از تبريزه.....نميدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!
داش مصطفی من الان ارومیم و همین روزم با یکی از مسوولای صنعتی به شدت دعوام شد:D سر همین خوابگاه اینا...
ارومیه شهر ارزونیه نسبتا، مخصوصا خونه و زمین توش خیلی ارزونه...
والا ارومیه برخلاف شهرای دیگه نسبت بگیر ببندش کمتره احتمالا دوستان واسه این تعریف می کنن، البته معماری زیباییم داره ها!!!
آره خب اینجا زیاد از نظر ترک و فارس بودن تعصب وجود نداره...
منم از اروميه ام...اگه كمكي خواستين در خدمتم...البته دانشگاه اروميه ام...ولي صنعتي رو خيلي دوس دارم...دوستاي زياديم اونجا دارم...:gol: از همين جا سلام:w17:
حالا لازم بود باز کلم بازی در بیاری؟!

مرسی مام به دانشگاه ارومیه از همینجا سلام می کنیم

مرسی سر زدی:gol:

mostafa_beh

عضو جدید
داش مصطفی من الان ارومیم و همین روزم با یکی از مسوولای صنعتی به شدت دعوام شد:D سر همین خوابگاه اینا...
ارومیه شهر ارزونیه نسبتا، مخصوصا خونه و زمین توش خیلی ارزونه...
والا ارومیه برخلاف شهرای دیگه نسبت بگیر ببندش کمتره احتمالا دوستان واسه این تعریف می کنن، البته معماری زیباییم داره ها!!!
آره خب اینجا زیاد از نظر ترک و فارس بودن تعصب وجود نداره...
حالا لازم بود باز کلم بازی در بیاری؟!

مرسی مام به دانشگاه ارومیه از همینجا سلام می کنیم

مرسی سر زدی:gol:
اي بابا .چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه خيلي وضعش خرابه؟ حالا تو زياد خودتو ناراحت نكن. راستي وسايل اشپزي تو خوابگاه داره مثل اجاق گاز و........ يا اينكه بايد همراه خودمون پيك نيك و كپسول گاز و .... بياريم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تازه برا سرويس هم 10000 از ما گرفتن ولي نميدونم سيستم سرويسشون چي جوريه؟ اون ساختموني كه داشتن ميساختن كارش به كجا رسيد؟

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا .چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه خيلي وضعش خرابه؟ حالا تو زياد خودتو ناراحت نكن. راستي وسايل اشپزي تو خوابگاه داره مثل اجاق گاز و........ يا اينكه بايد همراه خودمون پيك نيك و كپسول گاز و .... بياريم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تازه برا سرويس هم 10000 از ما گرفتن ولي نميدونم سيستم سرويسشون چي جوريه؟ اون ساختموني كه داشتن ميساختن كارش به كجا رسيد؟
نه عزیزم اینا که سوسکم نیستن! نه به خاطر خود خوابگاه نبود یه مساله دیگه بودش...
نه وسایل اینا داره از اون جهت تکمیله... سرویس ایاب ذهابشم خوبه نگران نباش
ساختمون رو خوب دارن میسازن فک کنم تا شما بیایین بیشترش تکمیل شده باشه البته خب خیلی سخته که کاملش کنن تا سه ماه دیگه ولی اوضاش بد نیس...

mostafa_beh

عضو جدید
نه عزیزم اینا که سوسکم نیستن! نه به خاطر خود خوابگاه نبود یه مساله دیگه بودش...
نه وسایل اینا داره از اون جهت تکمیله... سرویس ایاب ذهابشم خوبه نگران نباش
ساختمون رو خوب دارن میسازن فک کنم تا شما بیایین بیشترش تکمیل شده باشه البته خب خیلی سخته که کاملش کنن تا سه ماه دیگه ولی اوضاش بد نیس...
اها.......پس نيازي نيست از اين خرت و پرتا بياريم. بازم جاي شكرش باقيه....راستي كتاباي ترم يك رو بايد از كجا بگيريم؟ از كتابخونه ي دانشگاه؟ بايد بخريم يا ميشه امانت گرفت؟از اينترنت دانشگاه هم ميشه استفاده كرد برا تحقيق و از اين جور چيزا؟

kartopu

عضو جدید
سلام :)

سلام :)

ممنون مي شم بهم بگين استاداي اين دانشگاه معمولا چه كتابايي رو معرفي مي كنن.
شيمي عمومي - رياضي1 - فيزيك1

:smile:;)