دانشگاه شهید باهنر کرمان

m.mahmoudi.z

عضو جدید
"کتایون" یا "احمد" مسئله این است...!!!

"کتایون" یا "احمد" مسئله این است...!!!

سلام
اینجا کسی "احمد ریاحی" دانشجوی مواد رو نمیشناسه ؟
فک کنم ورودی 86 باشه..

والا "کتایون" نگفته بود که "احمد"ی هم دارن! دی!:D

در ثانی باید دید این اقا احمد که "مواد" میخونن گرایششون چی هست؟:biggrin:
به هر حال اینجا کرمانه و همه یه جورایی مهندس "مواد" هستن! و با همت این مردم غیور هر روز به گرایش های این مهندسی افزوده میشه...(خواهشا" کرمونیا به رگ غیرتشون بر نخوره! خودم هم کرمونی ام!!;))

خب حالا بگو ببینم اومده جلو شماره بده یا میخواد بیاد خواستگاری یا خوشتیپه خودت دنبالشی یا ازت جزوه گرفته دیگه ندیدیش یا . . . ؟

m.mahmoudi.z

عضو جدید
گمشده

گمشده

سلام بروبکس...
خصوصا" همه خل و چل های بخش خودمون که در هر مکان و زمانی که میبینیشون دارن در مورد درس حرف میزنن و فرمولا داره از همه جاشون میزنه بیرون:confused::w29:
دپرس شدیم از این رشته ای که اومدیم,مملکته داریم؟! ;):wallbash::wallbash::wallbash:

یه سوالی تو ذهنم بود گفتم با شما عزیزان در میون بذارم...

دقت کردین همیشه یه چیزی تو دانشگاه "گمشده" و هیچ وقت چیزی "پیدا" نشده...؟!:surprised:

میدونم با این سوال تاریخیم تمام دانشگاه و زنده یاد افضلی پور و میتی کمان(امیری خراسانی) رو با چالشی جدی مواجه کردم:w11:

سعی کنین هیچ وقت چیزی تو دانشگاه گم نکنین که دیگه پیداش نمیکنین! مخصوصا" خودتون رو,خیلی بده که ادم خودشو گم کنه. . .:w44:

mahsa_af سبز

عضو جدید
من تازه ارشد سازه های ابی کرمان روزانه قبول شدم دوری از شهرم وخانواده برام سخت است اما برای موفقیت ادم باید سختی بکشه از کرمانشاه هستم:)

سلام دوست عزیز تبریک میگم
من کارشناسی آب اونجا بودم.دوستام امسال ارشد سازه های آبی قبول شدن.در واقع الا ن همکلاسی های شما هستن:gol:
امیدوارم موفق باشین:gol::heart:

as.rezaei

عضو جدید
دوستان میشه بگید حدودا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه شما ارشد مکانیک آورد واینکه چه گرایشاییو داره و کدومش قویتره اگه ممکنه راجع به هیات علمی مکانیک وامکانت رفاهی دانشگاهم(خوابگاه مخصوصا) توضیح بدید .ممنون میشم
:gol:

سلام دوست عزیز
رتبه ی ارشد رو نمیدونم چون خودم سال اول مکانیک باهنر هستم اما اینو بهت بگم اینجا تا سه سال پیش هم ارشد سیالات هم جامداتش قوی بود اما دو تا از استاد تمام هاش متاسفانه مردند ( فکر کنم تصادف کردند ) از این جهت یه خورده جامدات ضعیف شد اما الان سیالاتش قوی هستش
در کل امکانات رفاهیش اگه بتونی از خوابگاه های باهنر گیر بیاری بد نیست
موفق باشی

nazanin1811

کاربر فعال
سلام دوست عزیز
رتبه ی ارشد رو نمیدونم چون خودم سال اول مکانیک باهنر هستم اما اینو بهت بگم اینجا تا سه سال پیش هم ارشد سیالات هم جامداتش قوی بود اما دو تا از استاد تمام هاش متاسفانه مردند ( فکر کنم تصادف کردند ) از این جهت یه خورده جامدات ضعیف شد اما الان سیالاتش قوی هستش
در کل امکانات رفاهیش اگه بتونی از خوابگاه های باهنر گیر بیاری بد نیست
موفق باشی

ديگه كدوم استاد به رحمت خدا رفت؟ ما كه بوديم دكتر آريانا تصادف كردن و عمرشونو دادن به شما كه خيلي هم ناراحت كننده بود آخه خيلي جوون بودن. دومي كيه؟:(

nazanin1811

کاربر فعال
سلام بروبکس...
خصوصا" همه خل و چل های بخش خودمون که در هر مکان و زمانی که میبینیشون دارن در مورد درس حرف میزنن و فرمولا داره از همه جاشون میزنه بیرون:confused::w29:
دپرس شدیم از این رشته ای که اومدیم,مملکته داریم؟! ;):wallbash::wallbash::wallbash:

یه سوالی تو ذهنم بود گفتم با شما عزیزان در میون بذارم...

دقت کردین همیشه یه چیزی تو دانشگاه "گمشده" و هیچ وقت چیزی "پیدا" نشده...؟!:surprised:

میدونم با این سوال تاریخیم تمام دانشگاه و زنده یاد افضلی پور و میتی کمان(امیری خراسانی) رو با چالشی جدی مواجه کردم:w11:

سعی کنین هیچ وقت چیزی تو دانشگاه گم نکنین که دیگه پیداش نمیکنین! مخصوصا" خودتون رو,خیلی بده که ادم خودشو گم کنه. . .:w44:
آره موافقم وقتي تو كرمان اين بل سرت بياد ديگه...
اونجا هميشه دلم واسه خودم تنگ ميشد

يه سوال؟چرا ميتي كمان ؟ اون بنده خدا كه اصلا حرف درست حسابي هم نميتونه بزنه با اينكه مثلا دكتراي ادبياته:biggrin:

Alimate

عضو جدید
سلام !!
كي دنبال " احمد رياحي " مي گشت؟!! من ميشناسمش!
ورودي خودمه 87 و هم رشته ايم!!

اگه چيزي ميخواي بدوني در خدمتم ! ايشالا كه خيره !!‌:biggrin:

بچه ها من پيشنهاد ميكنم واسه اينكه اينجا يه رنگ و بويي بگيره ، عكسهاي خاطره انگيزتونو بذارين تا همه ببيننو نظر بدن!

امروز عكس همراهم نيست دفعه بعد كه اومدم حتما عكس آپ مبكنم!!

madan-uk85

عضو جدید
سلام رضا جون
خوبی
شناختم
از بچه های مهندسی معدن شهید باهنر دیگه اینجا نیستن...
اگه دیدی سلام برسون
سلام بر تو عزیزم من هم معدن 86 باهنر میشناسی;)
و به تمامی باهنریان عزیز عرض ادب و احترام دارم

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز من سال 83 قبل شدم ولی نرفتم خیلی دوره ...:confused:ولی خیلی دانشگاه بزرگ و عالی ای بود ولی مسافت زیاد بود واقعا نمیشد رفت و آمد کرد منم آدم یکی دوماه موندن نبودم:(

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر تو عزیزم من هم معدن 86 باهنر میشناسی;)
و به تمامی باهنریان عزیز عرض ادب و احترام دارم

میبینم که بچه معدنی ها هوای همو دارن
منم معدن باهنر خوندم البته یک ساله که فارغالتحصیل شدم:smile::smile:

ashkanrahnama

عضو جدید
salam jam konin fanio ba oon reshtehaye daghun ... kharetun mohandesie mechanice
mohandesi yani omran va memari
pul tu in 2ta reshtast faghat MOHANDESINE OMRAN VA MEMAR ...SHIREEEEEEEEEEEEEEEE

adnan_198811

عضو جدید
سلام
من رشته علوم کامپیوتر دانشگاه باهنر
کرمانیا خیلی بیحالن ولی در کول نمی دونم چرا ولی کرمان حال میده
راستی تهرانی هم هستم:heart:

Alimate

عضو جدید
دلم واسش تنگیده!!

دلم واسش تنگیده!!

یاد فرش شستهای خوابگاه بخیر !!! :(

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=22219&stc=1&d=1278921063

ولی به اینش می ارزید!!

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=22220&stc=1&d=1278921356

محض اطلاع مدافعان عمران و معماری !! ابنو کجای علوم می شه دید؟!! :cool:
هرچی هم رشته هامون به قول شما داغون باشه خیلی بیشتر از بچه های علوم حالشو می بریم!! به قول یکی از بچه ها اول ترم یک می گفت : 4 سال دیگه معلوم میشه!! :D

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    39.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • SNC00025001.jpg
    SNC00025001.jpg
    47.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aghmohsen

اخراجی موقت
وبلاگ دانشجویان مهندسی مکانیک ورودی 86 دانشگاه شهید باهنر کرمان http://www.mech86bahonar.blogfa.com

وبلاگ دانشجویان مهندسی مکانیک ورودی 86 دانشگاه شهید باهنر کرمان http://www.mech86bahonar.blogfa.com

http://www.mech86bahonar.blogfa.com

در مقام یک مهندس سوگند یاد می کنم که: دانـش و توانــائی خود را در راه بهبود زنــدگی بشر مصروف داشته و در این راه مقدس سستی و رخوت در من راه نیابد . سوگند یاد می کنم که از علم خویـش جز در راه مشروع و شرافتمندانه استفاده ننموده , زندگی و پیشه خود را با قوانین عالی بشریـت منطبق سازم. سوگند یاد میکنم که خدمت را بر درآمد, افتخار و آبروی حرفه ام را با نفع شخصی ارجح داشته و منـافع مردم را برتر از همه تمایلات خویش قرار دهم . با تواضع و خشوع , از خداوند مهربان برای انجام تعهدات اخلاقیم توفیق خواسته و با ایمان به آنها به آنها به شرافتم سوگند یاد می کنم

hossein1387

عضو جدید
سلام به همه
من داشتم تاپیک هارو میخوندم .خیلی حال کردم !!اای ول به همه تون.;)

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
م شیمی 85

م شیمی 85

سلام خدمت دوستان عزیز.کسی از بچه های م شیمی 85 هستش؟ من خودم م شیمی 85م.البته تغییر رشته دادم.

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه انتخاب واحد نیمسال اول 90_89 :

یکشنبه 28/6/89 از ساعت 8 تا 11:30 (کلیه دانشجویان کارشناسی و دکتری ورودی 85 و ماقبل)
یکشنبه 28/6/89 از ساعت 11:30 تا 15(کلیه دانشجویان کارشناسی(روزانه) و دکتری ورودی 86 و ماقبل)
دوشنبه 29/6/89 از ساعت 8 تا 11:30 (کلیه دانشجویان کارشناسی (شبانه)،کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی 86 کارشناسی ارشد ورودی 87 و ماقبل)
دوشنبه 29/6/89 از ساعت 11:30 تا 15(کلیه دانشجویان کارشناسی (روزانه)و دکتری ورودی 87 و ماقبل)
سه شنبه 30/6/89 از ساعت 8 تا 11:30 (کلیه دانشجویان کارشناسی (شبانه)،کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی 87 کارشناسی ارشد ورودی 88 و ماقبل)
سه شنبه 30/6/89 از ساعت 11:30 تا 15(کلیه دانشجویان کارشناسی (روزانه)و دکتری ورودی 88 و ماقبل)
چهار شنبه 31/6/89 از ساعت 8 تا 11:30 (کلیه دانشجویان کارشناسی (شبانه)،کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ورودی 88 و ماقبل)

شروع کلاسها از تاریخ 1/7/89 می باشد .

HamidOnline

عضو جدید
میگن رئیس دانشگاه باهنر عوض شده،درسته ؟ یعنی امیری خراسانی رو برداشتن؟

rose gol

عضو جدید
اونجا به دانشجوهای مهمان خوابگاه میدن؟

خودگردان یا دولتی؟

کمک

انتخاب واحد مهمانا کی هست؟

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیزو هنرمند یا همون با هنر;)

منم با هنریم ولی درسم تمومه یعنی تازه فارغ التحصیل شدم.هنوز هیچی نشده دلم خیلی تنگ شده:w04:

ولی از یه لحاظ هم خوبه!شنیدم تو دانشگاه حسابی گیر بازاره :cry:مخصوصا واسه دخترا!!!!!!!!!!!!!!!!1:w45:

به حر حال دوران خوبی بود.من که خیلی حال کردم:w34:

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی کسی نبود اینجا که به من یه خوشامد خشک و خالی بگه؟!اون هم بعد از یه هفته!:surprised:

واقعا که همتون یه مشت بیحالین مخصوصا کسی که این تاپیکو راه انداخته!!!!!!!!!!:razz:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی کسی نبود اینجا که به من یه خوشامد خشک و خالی بگه؟!اون هم بعد از یه هفته!:surprised:

واقعا که همتون یه مشت بیحالین مخصوصا کسی که این تاپیکو راه انداخته!!!!!!!!!!:razz:

salam. are motasefane bahonariha kheyli bibokharan. khosh amad migam behetoon. manam graduate m. shimi hastam

leila m

عضو جدید
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

سلام
من به عنوان یکی از اعضای انجمن علمی دانشگاه صنعت نفت اهواز علاقه مندم که با فعالیت های انجمن علمی سایر دانشگاهها آشنا بشم.....
در صورت تمایل به همکاری وتبادل اطلاعات لطفا توی این تاپیک نظر بدید....

leila m

عضو جدید
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

سلام
من به عنوان یکی از اعضای انجمن علمی دانشگاه صنعت نفت اهواز علاقه مندم که با فعالیت های انجمن علمی سایر دانشگاهها آشنا بشم.....
در صورت تمایل به همکاری وتبادل اطلاعات لطفا توی این تاپیک نظر بدید....

smmnz

عضو جدید
سلام بر همه دوستان.
صنایع دانشگاه باهنر کرمان میخونم. ورودی جدیدم امیدوارم که با توکل به خدا به مدارج عالیه برسم .
ازدوستان میخوام که جزوات مهندسی صنایع دانشگاه باهنر رو برام بفرستن
smmnz1992@gmail.com

tahmasbi

عضو جدید
سلام.منم برق میخونم یعنی میخوندم.تازه فارغ التحصیل شدم.از اونجایی که طبق اصطلاح"وولش کن" شاید کسی حال نداشته باشه خوش آمد بگه،خودم به خودم خوش آمد میگم

Ukeconomist

عضو جدید
سلام برو بچ
بنده مهندس نیستم ولی مهندسارو دوست دارم
اقتصاد بازرگانی ورودی 88 هستم
تایپیک جالبی میشه اگه استقبال شه