دانشگاه شهید باهنر کرمان

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
به به...مغلته بازي ب دور از چشم من كرموني....شطو من خودم كرموني باشم همچي تاپيكي نديده باشم...........سلام خدمت همه باهنرايي ك تو شهرما دانشجون ..غرض از مزاحمتتون م يخواستم بگم كسي هست پزشكي كرمون باشه؟

آرشيتكت سجاد

عضو جدید
ما ك تو اين تاپيكتون از گرما پختيم باحالا....ما ي تاپيك داريم بنام كرمونيا..تو قسمت همشهريا قدمتون سر چشم بياين اونجو خيلي ا بچا هستن ....

mshmsh

عضو جدید
سلام من امسال ارشد مهندسی شیمی رتبم شده 1200 به نظرتون شهید باهنر قبول میشم؟ شبانه یا روزانه؟

m.asn

عضو جدید
سلام، کسی هست که دانشجوی شیمی باهنر باشه ؟ من چندتا سوال دارم؟!

inlaid

عضو جدید
ورودی90

ورودی90

سلام من مهندسی شیمی میخونم
کسی ورودی90 هست؟

Behnam Irani

عضو جدید
سلام دوستان
در کرمان شخص با تجربه ای رو سراغ دارید که بتونه در زمینه های:
1- میکروکنترلهای pic و زبان C .
2- طراحی مدارات الکترونیکی و دیجیتال .
به صورت حرفه ای کار کنه و به این مباحث کاملا مسلط باشه؟
ضمنا وقتش هم آزاد باشه !
و از پرسنل آموزشی بخش برق و الکترونیک باهنر هم نباشه!

chem engineer

عضو جدید
سلام.من امسال ارشد م.شیمی کرمان قبول شدم.کسی اینجا هست بتونه منو راهنمایی کنه؟میخواستم در مورد استادا بدونم.اینکه کدومشون برای استاد تزم انتخاب کنم بهتره.از نظر اینکه تو زمینه های صنعتی کار کرده باشه و کمک کنه و بتونم مقاله بدم.اگر هم در مورد دکترا چیزی میدونید بگید.تا آنجایی که میدونم دومین سال هست که دکترا اومده.درسته؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

valiant22

عضو جدید
سلام همگی...من مهندسی صنایع کرمان قبول شدم....
می خواستم از دوستان بپرسم چطوره اوضاع دانشگاه؟خوابگاه میدن به سال اولی ها؟غذای سلف چطوره؟
کسی اینجا صنایع خونده تو باهنر کرمان؟

623

عضو جدید
یادمه میانترم جرم داشتیم. دکتر سلطانی برگه به اندازه کپی نکرده بود. بعد من 2نفر بی برگه مونده بودن. من شروع کرده بودم سوالا را جواب دادن داشتم فکر میکردم که از کدوم راه حلش کنم که نگاهم به نگاه دکتر گره خورد.دکتر هم داشت دنبال راه حل میگشت که چکار کنه اومد جلو گفت آفرین به این دانشجوی از خود گذشته... بعد برگمو گرفت سه جاش کرد و هر سوالو داد به یکی... حالا هی ماها تا آخر جلسه تو سر هم میزدیم که سوالا رو از هم بگیریم...:cry:

سلام
میشه منو راهنمایی کنید؟میخواستم بدونم اگه بخواهیم ارشد مهندسی شیمی روزانه دانشگاتون قبول بشیم چه رتبه ای میخواد؟

نسرین خانم

کاربر فعال
سلام
برا قبول شدن ارشد پیشرفته اینجا باید رتبه ای حدود 700 داشت.خب بالاتر از این رتبه، شبانه میاره که البته بستگی به سختی یا آسونی آزمون و ظرفیت دانشگاه داره:gol:

sanaz_panel

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه های باهنر هم اینقدر بی حال؟ :|
آمار بدید ببینم خاک کرمان دامن کدوماتونو گرفته ؟

هرچند که از روی کریمان خجلیم
غم نیست که پرورده این آب و گلیم
در روی زمین نیست چو کرمان جایی
کرمان دل عالم است و ما اهل دلیم :D

623

عضو جدید
سلام
برا قبول شدن ارشد پیشرفته اینجا باید رتبه ای حدود 700 داشت.خب بالاتر از این رتبه، شبانه میاره که البته بستگی به سختی یا آسونی آزمون و ظرفیت دانشگاه داره:gol:

ای وای!.....
چقدر بد پس من نمیتونم دانشگا تون قبول بشم . آخه من تازه میخوام شروع کنم به خوندن دیگه برا این رتبه خیلی دیره :cry: :(

نسرین خانم

کاربر فعال
ای وای!.....
چقدر بد پس من نمیتونم دانشگا تون قبول بشم . آخه من تازه میخوام شروع کنم به خوندن دیگه برا این رتبه خیلی دیره :cry: :(

1 ماه و نیم....... خداییش وقت کمیه اگه بخواهین از الان شروع کنید....حجم درسا یکم!! زیاده. اما امیدتون رو از دست ندید:) ایشالا که امسال رتبه خوبی بیارید. ;)

pronoob

عضو جدید
سلام به همكي . راستش من دانشكاه اصفهان رشته نقشه برداريم. از اين رشته خوشم نمياد و ميخواستم تغير رشته بدم به برق دانشكاه كرمان(تو اصفهان قبول نشده بودم ولي كرمان قبول شدم). ميخواستم بدونم دانشكاهش جطوريه؟ خوابكاهش جطوره؟ خود شهر كرمان جطوره؟ ... خواهشا يكي جواب كاملي رو بده واقعا موندم جه كار كنم

pyaazd

عضو جدید
از من میشنوی کاملا دوستانه بهت میگم عمرا اصفهانو ول نکن واسه کرمون. شهر افتضاح تر از خودش و دانشگاه افتضاح تر از خودش، خودشه....