دانشگاه زنجان

ariyaii

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم اساتید واقعا با سواد مکانیک که از نظر درس دادن واقا خوب هستن تو دانشگاه زنجان کدو اساتد هستن. ممنون میشم اگه راهنمای کنین.
(من دانشجو زنجان نیستم)
با تشکر

a.tahoori

عضو جدید
سلام
من الان ترم 4 هستم و تا الان استاد درخشان رو باسواد ترین و بهترین مدرس درس 4 واحدی دینامیک دیدم و این ترم هم باهاش دینامیک ماشین دارم.....
دکتر پور سعیدی هم که دانشیار مکانیکی ها است و بهترینشون از نظر تحقیق و پژوهش هست.... خوراک پروژه هستش...
کساییان هم که فوق العاده هست.......... ولی سخت گیره در عوض خیلی چیزها یاد می گیری

ariyaii

عضو جدید
سلام
ممنون از راهنماییت دوست عزیز شما تا به حال با دکتر تیموری فعال و آیت الهی درس داشتی به نظرت اینا چطورن؟ چجور استادین؟

a.tahoori

عضو جدید
این ترم با آیت اللهی دارم مگن که بیشتر بچه های کلاس رو میندازه ولی درس خیلی خوبی میده...

با تیموری فعال هم نداشتم!

ariyaii

عضو جدید
این ترم با آیت اللهی دارم مگن که بیشتر بچه های کلاس رو میندازه ولی درس خیلی خوبی میده...

با تیموری فعال هم نداشتم!
دست گلت درد نکنه دوست عزیز از راهنمای هات . پیشنهاد میکنم با دکتر تیموری درس وردار استاد بسیار خوبی هستن ایشون و کمی سخت گیر. همونطور که میدونین تو تهران برای کنکور ارشد تو پارس ه هم درس میدن. (دینامیک,ارتعاشات,دینامیک ماشین)
با تشکر

vghorbanlou

عضو جدید
سلام بچه های خوب همشهری؛ منم تازه این تاپیکو دیدم از آشنایی با همتون خوشحالم!!!!!! خلاصه همه جور مخلصیم!!
راستی بیاین یه خبر رسانی کنین ببینیم کیا هستن تازه چه وقتایی هستن؟ این که نشد هر کی یه پیام میزنه میمونه واسه دفعه ی بعد که گذرش افتاد...
ببینم از بروبکس نقشه برداری کسی نیست؟

mahsa68

عضو جدید
من چند ترم با دکتر تیموری کلاس داشتم خیلی فوق العاده ان جزوه هاشون حرف نداره واسه امتحانش سئوالای ارشد(پوران پژوهش) رو بخونید نمره کامل میشید . :)

artinbala999

عضو جدید
من چند ترم با دکتر تیموری کلاس داشتم خیلی فوق العاده ان جزوه هاشون حرف نداره واسه امتحانش سئوالای ارشد(پوران پژوهش) رو بخونید نمره کامل میشید . :)
دستتون درد نکنه واقعا کمال تشکر رو از شما داریم که دوستان رو راهنمایی می کنین فقط بهشون بگین نخونده چطور میتونن نمره بگیرن:biggrin::biggrin::biggrin:

Rafa-Moji

عضو جدید
درود به بر و بچ باحال دانشگاه زنجان

درود به بر و بچ باحال دانشگاه زنجان

بچه های گل یونی زنجان
ما هم هستیم پرچم بالاست:cool:;):heart:

Rafa-Moji

عضو جدید
یه خبر

یه خبر

بچه ها مچکریم
امروز بر و بچ با عرضه ی دانشگاه زنجان یه اعتصاب غذایی کردن که تهش نا پیدا بود
ظرفای غذا رو از جلوی سلف تا کاخ سفید(ساختمان مرکزی) ردیف کردن رو زمین
یعنی اعتراض به این باحالی ندید بودم:neutral::w08::w33::w32:

mahsa68

عضو جدید
دستتون درد نکنه واقعا کمال تشکر رو از شما داریم که دوستان رو راهنمایی می کنین فقط بهشون بگین نخونده چطور میتونن نمره بگیرن:biggrin::biggrin::biggrin:

شاید بشه از روش غیب گویی یا وحی و اینا که قبل از امتحان برای بعضی دوستان پیش میاد استفاده کرد :)

artinbala999

عضو جدید
شاید بشه از روش غیب گویی یا وحی و اینا که قبل از امتحان برای بعضی دوستان پیش میاد استفاده کرد :)

ای بابا وحی و اینا که به ما نازل نمیشه نمیدونم شاید خانوما حرفه ای تر باشن یا با اجنه در ارتباط باشن:biggrin::biggrin::biggrin: در هر صورت ممنون از راهنماییتون!!! ترکوندین همه بچه های ما تو نخش موندن:eek::eek::eek:

elham_k

عضو جدید
چرا

چرا

چرا بچه های سراسری بیشتر از ازاد تو باشگاه فعالیت دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

artinbala999

عضو جدید
سلام به هم دانشگاهیای عزیز که زیادم سر نمیزنن اینجا آغازه فصله خزون رو به همتون نبریک میگم دیگه سرما داره رو همه اثر میکنه!!

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوهوم اینا خیلی میخونن:surprised:
شنیده بودم دانشجوهای کشاورزیو میبرن شمال.راسته؟؟؟:confused:

artinbala999

عضو جدید
اوهوم اینا خیلی میخونن:surprised:
شنیده بودم دانشجوهای کشاورزیو میبرن شمال.راسته؟؟؟:confused:
واسه چی؟
اونم این موقع از سال؟
خدا شانس بده ما که سالی یه بار اونم با پول خودمون به زور همایش یا نمایشگاه میریم این دیگه نوبره !!!!!

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه چی؟
اونم این موقع از سال؟
خدا شانس بده ما که سالی یه بار اونم با پول خودمون به زور همایش یا نمایشگاه میریم این دیگه نوبره !!!!!

من یکی از دوستام دانشجوی کشاورزیه میگه خیلی بهشون خوش میگذره.گروهشونم فعاله دَم به دِقه میبرنشون اینور اونور.

kaveh_69

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم اساتید واقعا با سواد مکانیک که از نظر درس دادن واقا خوب هستن تو دانشگاه زنجان کدو اساتد هستن. ممنون میشم اگه راهنمای کنین.
(من دانشجو زنجان نیستم)
با تشکر
من که روش تدریس استاد پورسعیدو دوس دارم چون تو صنعت بوده میدونه چی رو باید چجور بگه!
یه سوال واسه چی میخای بدونی؟حالا که دانشجوی زنجان نیستی؟

kaveh_69

عضو جدید
من یکی از دوستام دانشجوی کشاورزیه میگه خیلی بهشون خوش میگذره.گروهشونم فعاله دَم به دِقه میبرنشون اینور اونور.
اره والا هرچی عشق و حاله کشاورزیا میکنن مای بدبخت هی خرخونی کن اخرشم هیچی ملوم نی!

m.ghorbanpour

عضو جدید
:eek::eek::eek:من هیش اینجاروندیده بودم.سلام.من توبخش مدیریت وهمشهریهابودم ولی اینجاروالان کشفیدم:smile: