دانشگاه رازی کرمانشاههههههه

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آمار سنجش رو گیر بیاری معلومه
سنجش یه کتاب داره تمام آزمون های ارشد سالهای گذشته ، بعد انتهای کتاب آمار رشته ها و ظرفیت و دانشگاه و کلآ هر چی بخوای رو نوشته

از کجا گیر بیارم؟شما نداریدش بذارید تو تاپیک؟ممنون میشم چون خیلی نیاز دارم

sungirl5

عضو جدید
سلام بچه ها
برای انتخاب رشته ارشد سوال داشتم
میشه یه اطلاعاتی راجب خود دانشگاه کیفیتش، استاداش،غذاش ،خوابگاش و مردم و شهرش بدین؟مرسی

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
برای انتخاب رشته ارشد سوال داشتم
میشه یه اطلاعاتی راجب خود دانشگاه کیفیتش، استاداش،غذاش ،خوابگاش و مردم و شهرش بدین؟مرسی

سلام، من مدتی برای کار کرمانشاه بودم. متاسفانه امنیت نداره، نه این که پلیس کم بزاره ها! شهرش کلاً اینجوریه.
اگر هم رفتی بهتره زیاد تو شهر نری، مسافرکش شخصیاش که دیگه هیچی!

آخرین ویرایش:
سلام، من مدتی برای کار کرمانشاه بودم. متاسفانه امنیت نداره، نه این که پلیس کم بزاره ها! شهرش کلاً اینجوریه.
اگر هم رفتی بهتره زیاد تو شهر نری، مسافرکش شخصیاش که دیگه هیچی!

اقا ما که شباشم بیرون میخوابیم ..... حتما یه چیزیت میشه که همه میان طرفت ..لطفا الکی جو سازی نکن.......

پگاه1990

عضو جدید
سلام همدانشگاهی.روزتون بخیر
امیدوارم همه بچه ها زود زود بیان تو گروه دانشگاشون و اینجا شلوغ شلوغ بشه:):smile:من یه ساله فارغ التحصیل شدم دلم واسه طاقبستانم یه ذره شده:(

mahtab_chem

عضو جدید
سلام دوستان من انتخاب رشته ارشد به احتمال زیاد رازی رو میارم ولی خیلی نگرانم آخه خیلی از شهرش بد شنیدم و اینکه میگن امنیت نداره، آیا صحت داره؟ضمنا میگن جو خوابگاهاش اصلا خوب نیست،لطفا اگه اینجوری نیست منو از نگرانی دربیارید و اینکه یه اطلاعات کلی در مورد گروه مهندسی شیمی بدید ممنون میشم

sadeghjalilian

عضو جدید
سلام دوستان من انتخاب رشته ارشد به احتمال زیاد رازی رو میارم ولی خیلی نگرانم آخه خیلی از شهرش بد شنیدم و اینکه میگن امنیت نداره، آیا صحت داره؟ضمنا میگن جو خوابگاهاش اصلا خوب نیست،لطفا اگه اینجوری نیست منو از نگرانی دربیارید و اینکه یه اطلاعات کلی در مورد گروه مهندسی شیمی بدید ممنون میشم
خجالت بکش...امنیت نداره کرمانشاه؟؟؟؟من 7ساله اینجام و امنیتش خیلی خوبه...گروه مهندسی شیمیش .بسیار قویه....پروفسور رحیم پور و.....خوابگاهاشو برا دخترا نمیدونم ...ولی برا پسرا که خوب هستش..برا دخترا هم بدی نشنیدم...من ساکن کرمانشاهم..وامسال دکتری همدان قبول شدم و...

mahtab_chem

عضو جدید
دانشگاه رازی کرمانشاههههههه

خجالت بکش...امنیت نداره کرمانشاه؟؟؟؟من 7ساله اینجام و امنیتش خیلی خوبه...گروه مهندسی شیمیش .بسیار قویه....پروفسور رحیم پور و.....خوابگاهاشو برا دخترا نمیدونم ...ولی برا پسرا که خوب هستش..برا دخترا هم بدی نشنیدم...من ساکن کرمانشاهم..وامسال دکتری همدان قبول شدم و...
منم گفتم شنیدم نگفتم که خودم دیدم،بعدشم از چی خجالت بکشم؟؟؟از سوالی که پرسیدم؟؟؟
بهرحال مرسی از جوابتون موفق باشید👍